Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - tainka
Added 06 Dec 2025

tainka

@tainka_love
Number of subscribers: 865
Photos: 6,650
Videos: 792
Links: 346
Description:
Київ, Дубровська і туризм
Source

tainka | Я розповідала вам, у мене проблеми з довірою.Не тому, що мене хтось та...

Telegram community logo - tainka tainka @tainka_love
223 Views/Reach 2025-12-13 17:37 Message №12042
Я розповідала вам, у мене проблеми з довірою.Не тому, що мене хтось там кинув чи намахав.Навпаки мені неймовірно щастить на добрих і класних людей.Але в мене глобальні проблеми з довірою.І я все перевіряю.І це інколи добре для інших, наприклад для моїх клієнтів.Але і не дуже добре, для тих, хто хоче стати ближче, але вимушений пройти певний чекап, інколи навіть не розуміючи цього.Найбільше я не довіряю нашій зеленій владі, яка примудряється настільки бути зашкварною, що ти думаєш мимоволі: вони тупі чи безстрашні? Бо так ризикувати і робити все задля допомоги ворогу, коли країна бореться з окупантом...Ну не знаю, мені здається таких грошей в світі навіть немає, щоб заради них так ризикувати...Або вони всі надто дешево коштують - ці зелені зрадники.І роблять це за малу ціну.Що тупо.Звісно вони не тупі.І дійсно збагатились на цій війні і смертях українців.Класно до зради їх підготував КВН на росії.Правильні наративи вклали в голови і рот.Навчили як з нуля ставати одиницями.Знецінювати честь і гідність, подвиги, звитягу, сміливість.Нарощувати ницість, підлість, очікування реваншу ворогів.Знаєте скільки разів я пожалкувала за останні дні, що Миколайчику не замовила боксерські перчатки?Здається вони мені прямо потрібні, бо надто часто останнім часом я чую в Києві від різних людей:- Думаю війна в 2026 нарешті закінчиться. Наші підпишуть капітуляцію, відкриють кордони і все буде офігенно.Я не люблю біль.Тому мені потрібні боксерські рукавички.Бо пальці в мене не звикли до зустрічі з тупИмИ мордяками.І потім болять довго і приходиться прикладати холодне і масажувати їх зі знеболювальними кремчиками..От уявіть: гуляєте ви по Києву, а дівчатка ходять в гарних пальтечках і шубках, а збоку на поясі висять боксерські рукавички.Красиво?І дієво.Тільки чуєте подібне і - не жаль!Це і тренування, і настрій, і лагідна українізація - все одразу.І все менше буде подібних заяв.До речі так дивно..Я ще нікому не розповідала про це, але алгоритми реклами навчились читати наші думки.І останні тижні мені показують всілякі груші для боксу - маленькі і великі.На присосках настінні і напольні, з керуванням висоти зросту і т.д.І навіть для подорожей!!!Уявіть собі:Прилітаю я в аеропорт і там перевіряють багаж.Дивляться на екрані, що хто везе.От цей пузанчик з Німеччини тягне віскарь (чи що там вони п'ють суттєве алкогольне?), а ця фрау з Нідерландів балується кексіками, а ця жіночка везе аж 2 вібратори - собі і подружці,а оця білявка боксерські рукавички і невелику грушу на присосках...Навіть сон сьогодні приснився, що я в Єгипті, чомусь на ранковій пробіжці в лосінах і коротенькій яскравій маєчці біжу біля моря, волосся підібране стрічкою і раптом чую:- славаразії! - голосно так від неприємного чувака з перегаром.І я так швиденько, як буває лише уві сні, роблю СИЛЬНИЙ хук в лобік і питаю на його орчій мові:- Что?Але відповіді не буде )) А швидкість була така блискавична, що навіть камери не зафіксували чо він впав і вдарився об камінчик.Страхова не лікує п'яних.А вони іншими не бувають на морі.- Мінус один.. - біжу далі і співаю я.А потім малюю біленьким лаком для нігтів крихітну зірочку на боксерській рукавичці.На правій вже багато.А на лівій - лише дві.- Дурне спить - дурне й сниться! - казала в дитинстві мені бабуся.А я вважала, що бачу просто геніальні сни і не погоджувалась з її твердженнями.Взагалі мені пощастило не звертати увагу на думки про мене інших людей.Ну тобто ні, не так.Я якось з дитинства вміла обирати в що вірити і чути.І якщо людина казала про мене щось погане я просто думала, що воно несповна розуму (уявіть цю самовпевненість).А якщо щось хороше, то приймала теж, лише, якщо відчувала, що це справді про мене, що я заслужила ці слова.Що це не просто лестощі, яких я не люблю, бо одразу відчуваю брехню.