Source
tainka | Телефоную мамі:- Мам, тут жовтенька бульйонна худа курка дуже схожа на...
247 Views/Reach
2025-12-14 11:53
Message №12047
Телефоную мамі:- Мам, тут жовтенька бульйонна худа курка дуже схожа на півня, по 250 грн. Брать?Продавчиня потім сміялась:- Це і є півень. Бульйонний, пшеничкою годований. 250 грн за кілограм, а він десь кіло сімсот буде, бо без лап.. Зараз зважу.Купила півня. І сала смачного. І ребра свинні для запікання.Ледь доперла то все.Частину візьму додому.Частину батькам.Як завжди.А діти вже на санчатах галасують і катають один одного.І це так радісно.В теплій хаті радісно, коли йде сніг.А потім одразу думаєш про військових.І про тих, в кого зараз ні світла ні тепла нема, через нелюдів.І про тих, хто не захистив енергетичну інфраструктуру, не робив фортифікації, не піднімав зарплати військовим, а відправляв "двушечки на москву".Не можна поганим закінчувати тексти.Треба було спинятись на салі.Чи про сніг і дітей.Але не спинилась.Нещодавно бачила в соц.мережах, як одна жінка написала пост:- В цьому році як ніколи новий рік почнеться в п'ятницю 13го! Таке буває раз на 1000 років!!І люди такі в коментах:- От бля.. Ну знав, що щось випливе пагане!- Ну скільки можна? Давайте вже ті п'ятниці 13го відмінимо!і т.інш.А у вас коли почнеться новий рік?Бо той гадський лютий длився скажену кількість місяців...#Дубровська 14.12.2025 Київська обл.