Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тактикульна Бургерна
Added 06 Dec 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Number of subscribers: 7 865
Photos: 3,540
Videos: 827
Links: 1,010
Description:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Source

Тактикульна Бургерна | Невеликий кіно дайджест останніх днів (ви ж мене блять заради цього чи...

Telegram community logo - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
1 710 Views/Reach 2026-04-02 07:32 Message №5312
Невеликий кіно дайджест останніх днів (ви ж мене блять заради цього читаєте).Коротше закінчивши історію Томаса Шелбі, я вирішив закрити зовсім старий гештальт і глянути Світляка (Firefly), ну і його продовження у вигляді "Місія Сереніті". А заодно глянув свіжак від Нетфлікс "Машина війни" (War Machine). По Світляку. Я неодноразово чув про його культовість, статус і взагалі чи ненайкращий серіальний сайфай. По факту маємо Мандалорця за декаду до Мандалорця. Ті ж вайби, той же космовестерн, тільки немає Грогу і далекої-далекої галактики. Легендарним він як на мене став виключно бо в той час ТВ не могло похвастатись великою кількістю крутих серіалів, і автор Світляка був якраз той хто вмів робити нормальні тв-шоу в той час (Баффі, Енджел, всі діла). Ну і ще тому що його закрили після першого сезону, коли він тільки почав набирати оберти. Так загалом непоганий, але коротенький серіал який встигає тільки підзанурити нас у лор, і розповісти експозицію, як закінчується. Втім персонажі піздаті, каст непоганий, крінжі явної не виявлено. Норм сірік, шкода шо мало. Місія Сереніті як продовження вийшла одночасно і непоганою і жидкою. З одного боку за рахунок бюджету він виглядає як справжній сайфай, а не подєлка за три бакса, а з іншого боку трішки створює несостиковок між фільмом і серіалом. Хоча це викликано здебільшого спробою зробити Сереніті фільмом який і стенделон нормально дивиться. Лайтовенько подивився за пару днів, і залишився задоволеним. Канєшно дрочить на нього як діди не буду, бо в мене вже є сайфай на який я дрочу, і там є Сила, але загалом добре добро. Я б сказав що сірік на 7, а фільм на 6. В комплексі ближче до сімки. Ходять слухи шо планується мультсеріал по Світляку. Як мінімум заціню, якщо вийде.Машина війни. Це йобаний кал. Сильно багато про нього не напишу бо нахуя. Тіпікал американська спроба зробить крутий боєвік, і при цьому попіарити 75th Ranger Regiment. Як ітог - вийшла уморітєльна залупа. В головній ролі тіп який грав роль другого плану в Титанах від ДС, персонаж прописаний дебільно, мотивація рівня "я обіцяв браду,брад" дебільна, головний ворог чисто декорація яка змушує ГГ рефлексувати, і показувати нам який він умний і піздатий. Як бойовик - дрісня, в плані реалістичності - дрісня, сценарій рівня "мого брата вбили, я йду до кінця в пам'ять про нього" - дрісня, актори першого плану - напівдрісня, єдине що непогано це розпіздячилово. Але загалом жвачка для підпивасів, і то хуйовенька. 3/10 і це в прижке.Щас дивлюсь True Detective (да, да я його теж не дивився коли був максимальний хайп), і я в захваті. Я хз як далі першого сезону буде, бо чув багато претензій. Тому і думку свою по ньому повноцінно скажу як додивлюсь. Але перший сезон я вже додивився, і вже можу його радити всім. Тупо м'ясо і розйоб 9/10 ізі. Макконахі там тупо розйоб, а Вуді Гарельсона я любив завжди. Чудовий сезон, сподіваюсь що решта серій не сильно гірші.