Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тактикульна Бургерна
Added 06 Dec 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Number of subscribers: 7 865
Photos: 3,540
Videos: 827
Links: 1,010
Description:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Source

Тактикульна Бургерна | Кароч шоб ви понімали біполярку адмінів. Ми не засуджуємо Скелю як бій...

Telegram community logo - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
2 370 Views/Reach 2026-04-03 11:17 Message №5325
Кароч шоб ви понімали біполярку адмінів. Ми не засуджуємо Скелю як бійців. Люди всюди однакові. І тіпи які їхали на цих брічках явно не винні в тому що "скеля сила, та стіна" *танцюючий манько.гіф*. В цьому винні конкретні люди з конкретними посадами, званнями і обов'язками. Чи мають люди право на публічну критику цих дій? Канєшна. Чи має право стіна заагритись на сірожу і визвать його на стрєлку? Та теж в цілому так. Чи поїде сірожа доказувать скалі шо вони не праві. Та звичайно ні. Це розумію я, це розуміє сірожа, це розуміють в скелі. Тому оце от молотіння води в ступі, і шикування з технікою заради відоса "пвп ілі зассал" виглядає як спроба уколоть сірожу тим що він не воює, а вони воюють за рахунок ризику О/С і ОВТ. Нахуй цей цирк? Мені не нравиться сірожа всі це знають. Але якщо підполковнику Гаркавому хочецця пофлєксіть мускулами перед блогєром шоб доказать що ми тут взагалі то не кітєль в труси заправляємо - то можна конкретно вийти в медіапростір, не прикриваючись бійцями в балаклавах. Конкретно вийти від імені командира підрозділу, ображеного паплюженням чесного імені підрозділу і сказать шось мудре і горде, на кшталт "я тібя паламаю, підурак". Бо сірожа їх хуєсосив від особистого імені, а не від імені МО. Тому і відповідайте йому як мущіни блять, особисто, а не за спинами пацанів. Якщо ви навіть за це відповідальність взяти не можете, куда вам нахуй людей довіряти. І це не про всі штурмові війська, це конкретно з цим підрозділом пороблено. 1ОШП леви пізда, 25ОШБ леви пізда (Лебідь якщо ти якимось чином це читаєш-респектос брат), 225ОШП леви пізда. А скеля це просто пізда. Хоч там теж є леви. Але леви під керівництвом барана, завжди будуть пройобувать баранам під керівництвом лева.