Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Святопетрівське ІНФО
Added 14 Jul 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Number of subscribers: 642
Photos: 2,090
Videos: 1,000
Links: 1,440
Description:
оперативні новини громади, країни, світу

👥 Number of subscribers

642
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +8

👁️ Average views per message

337
Average/Day:: 285
Average/Week:: 367
ERR: 52.49%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 1
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Втрачене вікно історії: як Зеленський відмовився від найпотужнішого інструменту, який надала АмерикаУ травні 2022 року президент США Джо Байден підписав закон про Ленд-ліз для України. Для багатьох це стало історичним проривом — безпрецедентним шансом швидко, без зайвої бюрократії, отримати озброєння для захисту нашої держави.Це була модель Другої світової — саме через Ленд-ліз союзники знищили Гітлера.Нам запропонували те саме. І ми сказали: ні.🔻 Не тому, що нам заборонили.🔻 Не тому, що США передумали.🔻 А тому, що Зеленський і його оточення так і не звернулися з офіційним запитом.Натомість по всіх телеканалах і телеграм-каналах ми чули одне й те саме:> “Навіщо Ленд-ліз, якщо нам дають усе безкоштовно?”Це не просто маніпуляція — це злочинна брехня.Ось правда, яку приховали:Ленд-ліз — це не борг у класичному розумінні.Якщо техніку знищено в бою — нічого не потрібно повертати.Якщо вціліла — або повертаєш, або викуповуєш після війни.США пропонували зброю зі складів, яку все одно мали утилізувати.Для України це була б золота жила — безцінне озброєння у вирішальний момент.Ленд-ліз дозволив би отримати техніку швидше, в більших обсягах, без постійного “випрошування” й затверджень на кожен пакет.Але цього не сталося.І це не просто помилка — це стратегічна відмова.І вона лежить на відповідальності особисто Володимира Зеленського.Так, він був людиною без досвіду в геополітиці й військовій справі.Але керівника судять не за біографію, а за наслідки.🟥 Наслідки — катастрофічні.Нам бракувало техніки. Нас знищували. А ми — не використали інструмент, який уже лежав на столі.Це рішення — або зумовлене некомпетентністю, або впливом проросійських сил у владних кабінетах. Третього варіанту немає.Боляче визнавати, але ми мусимо це сказати вголос:> Наш народ обрав харизму замість компетентності. І ми досі за це платимо.Пам’ятаймо це.
Уночі Київ не спав, а над ранок за димовою завісою майже не проглядалися багатоповерхівки. Перші вибухи розпочалися ввечері, коли росіяни запустили перші дрони, і тривали до самого ранку. Більшість шахедів та балістичних ракет ворог спрямував цієї ночі саме на столицю. Коли величезне місто охоплене вогнем, а здалеку видніється заграва, це лякає. На жаль, наші сили ППО мають обмежену кількість засобів, щоб стримувати ці атаки. Немає засобів ПДТР. Немає лазерного наведення. Немає турелів. Немає дронів-перехоплювачів. Де всі ці речі? Вони виробляються в Україні, але чомусь держава не постачає їх військовослужбовцям… Сьогодні війна точиться не лише на лінії фронту — вона може увійти в кожен дім. Вихід із цього пекла один: не панікувати, а допомагати Збройним Силам України. Тому попри безсонну ніч ми не переносили нашу поїздку на Буковину, бо саме тут на нас чекали хлопці та дівчата з 143 навчального центру, яким ми вже сформували вантаж допомоги.Але раптом вони подзвонили і сказали, що військова контррозвідка заборонила воїнам приймати цю допомогу. Ба більше, вони терміново відправили їх з місця постійної дислокації на Схід. Там ми і домовилися зустрітися з десантниками вже зовсім скоро, бо нас так просто не зупиниш. А поки ми у Чернівцях — неймовірному місті, яке, на щастя, росіяни не жахають ракетами та дронами. Зустрілися з містянами, щоб поговорити і послухати. Саме в такій атмосфері заряджаєшся енергією на нові проєкти та починання. Дякую за гостинність, Чернівці!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Володимир ОмелянУ понеділок я щиро публічно пишався роботою НАБУ і САП, які довго розслідували побутову корупцію друзів Зеленського на 1 млрд грн і таки спромоглися назвати чинного віце-премʼєр-міністра Чернишова лідером злочинного угрупування, а не соромʼязливо белькотіти про якихось злих геніїв-невідомих чиновників середньої руки.Але від любові до огиди - один крок. У цьому випадку - робочий тиждень.Замість того, щоб надіти наручники на Чернишова у момент перетину ним державного кордону, коли журналісти вже показали і довели, що він зумисно продовжував відрядження за сприяння Банкової, аби уникнути неприємного для нього фіналу, прокурор САП у суді несе відверту «дічь» і просить лише відсторонити фігуранта від займаної посади і визначити йому заставу у 120 млн грн. Навіть не на вкрадений мільярд! Звісно, що для цього таваріща гроші не проблема.Тому, стає очевидним, що він повернувся після гарантій, що:а). Не запакують на кордоні;б). Оберуть «узгоджений» запобіжний захід, не повʼязаний з СІЗО;в). Може навіть від посади не відсторонять, бо «країна в небезпеці»;г). З часом все вляжеться;ґ). Слідство затягнеться на довго і всі забудуть, а запобіжні заходи в якийсь момент «забудуть» продовжити;д). Треба буде терміново відправити в Зімбабве міжнародне доручення, на тій підставі зупинити слідство на невизначений строк;е). Буде слухатись справа в суді за відпрацьованим вже підходом, тобто пиздець як довго, а «там побачимо»…Я не знаю, чи з радістю спостерігають творці антикорупційної реформи за розвитком власної «дитини», але, як на мене, цей експеримент з імітацією роботи треба давно припиняти. Керівник АМКУ, мирові з хабарниками і корупціонерами, стоп-листи тому вже давній очевидний доказ.П.С. Окреме звернення до тих чесних детективів і прокурорів, які, попри все, ще лупають цю скалу: не зупиняйтеся, Ваша робота вкрай потрібна!Грошей на фронт бракує насамперед тому, що їх банально вкрали.А те, як ці крадіжки благословили зрадники, мало б дати відповідь СБУ. Але там досі вистачає «лейтенантів баканових».
Ми маємо не боятися того, що США можуть перестати підтримувати Україну, а робити все, щоб цього не сталося. Ще чотири місяці тому я зареєстрував проєкт звернення Верховної Ради до Конгресу США щодо відновлення двопартійної підтримки України. Нам потрібна делегація, яка представлятиме всю Верховну Раду і почне роботу в Конгресі. У мене є з ким і як працювати — і з республіканцями, і з демократами. Я не кажу, що це все змінить, але це хоч щось. А ви забороняєте Порошенку їхати до Вашингтону і демонструєте тотальну некомпетентність. Якщо не здатні домогтися рішення Конгресу щодо фінансування України — це катастрофа. Бо навіть 300 мільйонів доларів допомоги вилетіли з американського бюджету. І це — результат «перемов» української команди Єрмака. Ба більше, ми й самі маємо робити все, щоб захистити нашу землю. Нам не «бусифікація» потрібна, а натовська програма «Safe Soldier». Гарантоване оснащення кожного мобілізованого: радіостанція, шолом, нічник, мінний захист, фортифікації, техніка, дрони, розвідка. Це все — є в НАТО. А у нас натомість — фінансування єдиного марафону, кешбеку, корупції на атомних станціях. Потрібно будувати фортифікації. Скажу більше: 2023-го я сказав, що потрібно будувати фортифікації, готуватися до оборони. Тоді мене назвали «панікером». Тому ми самі почали закуповувати техніку, допомагати бригадам та постачати все для будівництва. Ми збудували, де могли. Продовжуємо будувати, де можемо. Але тим часом погляньте на Сумщину та результати «фортифікаційної роботи» влади: розкидані «зуби дракона», розкрадена деревина, незабезпечений захист від дронів. Ситуація точно не безвихідна. Але кожен день некомпетентності влади — це ще більша ціна, яку платить Україна.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Отже, американці та іранці вирішили не вступати у війну один з одним та обмежилися символічними ударами. Американці не зачіпали загальну військову інфраструктуру Ірану, нанісши удар тільки по ядерних об'єктах й давши час іранцям на їх евакуацію. Тим самим просигналізували, що не зацікавлені у розширенні конфлікту.Іран використав для атаки ту саму кількість ракет, що й американці, і вдарив переважно по евакуйованій базі в Катарі, демонструючи, що також не збирається вступати в активну конфронтацію, а наступні удари будуть тільки симетричною відповіддю на подальшу агресію. Скоріш за все США не будуть відповідати на таку обмежену атаку.Таким чином, істотних змін в конфлікті не відбулося: він продовжив мати локальний характер між Ізраїлем та Іраном. Ізраїль не має можливості повалити режим в Ірані й самостійно нанести достатню шкоду, а Іран не може знищити Ізраїль та не буде відмовлятися від своїх ракетних та ядерних програм, проте, ймовірно, зробить висновки з цієї ітерації конфлікту та, можливо, зуміє покращити зенітну компоненту.Що стосується нас, то поки що все дійсно виглядає як win-win: виробничі потужності Ірану ушкоджені, а запаси виснажені. Відповідно, йому буде не до експорту озброєнь. В той же час керівництво США переконалося в своїй непереможності, й, можливо, колись не побоїться нанести істотну шкоду вже по відношенню до РФ.
Пройшли блискучі переговори на саміті G7 між Україною і Сполученими Штатами. Конгрес США разом з Сенатом формують потужну фінансову і збройну підтримку України. Європейські партнери готують військові підрозділи для реалізації програми «Boots on the Ground» і розміщення своїх військ на території України, як гарантію безпеки. Збройні Сили України забезпечують всім необхідним – РЕБ, ФПВ, артилерійські снаряди, грошове забезпечення… А те що кажуть, що це не так – це російське ІПСО. Українські біженці в країнах Європи пакують валізи для того, щоб повертатися в Україну, в результаті роботи міністерства з непристойною назвою. Нічна ракетна атака на Київ — то вам наснилося, бо протиповітряна оборона збила балістичні ракети і шахеди далеко за Києвом. А путіна наша влада вже перемогла і має час і натхнення переслідувати опозицію.На жаль, я маю повернути вас із країни мрій на грішну землю. Зараз влада запустила абсолютно знущальний сценарій атаки на опозицію – за заповітом Портнова, Шуфрича, Деркача, Сівковича, Ківи і всіх інших авторів заяв до прокуратури по кримінальним справам проти мене.Сьогодні в нас залишилося лише одне – для тих біженців, які пакують валізи, передбачити множинне громадянство, бо вся решта ситуацій вже вирішена. Це не так. Але можна зробити те, що залежить від парламенту – проголосувати нарешті закон про ПДФО, ухвалити звернення до Конгресу США, ухвалити рішення про заборону транзиту російської нафти, збільшити реальне фінансування Збройних Сил зупинивши єдиний марафон, тисячу Зеленського та інші речі. На сьогоднішній день – це те, що парламенту треба робити – це ваша і моя відповідальність. Не забувайте про це. Слава Україні!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
П'ять місяців у СІЗО за надуманими звинуваченнями, і нарешті — бойовий генерал Юрій Галушкін ночуватиме вдома, з сім'єю. Кілька годин тому Київський апеляційний суд змінив йому запобіжний захід на домашній арешт. Послабили і умови для генерала Ігоря Лапіна, який в свої шістдесят встав до лав ЗСУ і в найгарячішу фазу наступу сформував цілу бригаду з добровольців. Йому сьогодні дозволили зняти браслет і замінили домашній арешт на нічний.Це ще не перемога над справедливістю, але важливий крок. Наша команда від першого дня підтримувала їх в усіх судах, пропонувала взяти на поруки. Але катування офіцерів не припинялося.Неймовірний цинізм в тому, що командирів судять “за прорив кордону на Харківщині”. Судять представники ручного ДБР Банкової, яке в перші дні війни оперативно злиняло на Захід країни. Тоді, коли Юрій Галушкін та Ілля Лапін взялися за зброю.Відкрию вам таємницю, панове: військові не винні в тому, що влада провалила будівництво фортифікацій та поставки озброєння. Винні ті, хто вкрав мільйони на оборудках і послабив тим самим нашу оборону та поставив під загрозу життя українських солдат. І всі вони будуть відповідати за це, навіть не сумнівайтеся!А бойові офіцери, на яких намагаються перекласти відповідальність, залишаться героями.
Триває чи не найгостріший період від початку повномасштабного вторгнення: атаки на цивільну інфраструктуру, штурми по всій лінії фронту, обстріли КАБами, артилерією та дронами на оптоволокні. А найстрашніше — це ціна, яку платить наш народ. Тому під час брифінгу закликав владу визначити пріоритет: будівництво ліній оборони. Бо відповідальність за це неможливо перекласти на партнерів — вона лежить виключно на українській владі. Про необхідність негайного будівництва фортифікацій наша команда почала говорити ще у СЕРПНІ 2023 року. Чи призвело це до бажаних результатів? Ні, бо тривав контрнаступ і всі сперечалися, де ми питимемо каву: у москві чи в Ялті. Як наслідок: лінії оборони не були побудовані або були поганої якості. Влада показала єдині на всю країну фортифікації, які розташовувалися в навчальному центрі. У відповідь на запитання про стан фортифікацій, прем’єр-міністр заявив, що будівництво третьої лінії оборони успішно завершене. Коли ми стикнулися зі стіною ігнорування та бездіяльності, наші депутати поїхали на фронт, щоб відвідати лінії оборони, де побачили, що солдати окопуються лопатами, а не технікою. Офісні телеграм-канали почали переконувати, що «Європейська Солідарність» розганяє дезінформацію. Ми вже бачили цей «серіал» у 2021 році. Тоді всі наші партнери наполегливо закликали переводити економіку на військові рейки, бо росіяни скупчили війська на кордоні. Про це говорила і наша команда, але над нами сміялися. Нас тоді називали панікерами! Де зараз ті, хто тоді це стверджували? Чи несуть вони принаймні політичну відповідальність? ДВА місяці до вторгнення. З трибуни Верховної Ради ми закликали доукомплектувати бойові бригади, збільшити фінансування армії та розташувати підрозділи на можливих напрямках вторгнення. Тоді нас назвали провокаторами! Чи тяжко зараз на Сумщині? Безперечно, бо ворог просунувся вглиб області в напрямку Сум. Так само тяжко і на Харківщині, і на Донеччині, і на Запоріжжі. росіяни вже мають змогу обстрілювати Харків не лише артилерією та КАБами, а FPV-дронами. А лінія фронту на деяких ділянках проходить по адміністративному кордону Донецької та Дніпропетровської областей. Настав час для української влади визнати помилки і розпочати якісне будівництво оборонних споруд. Бо маємо берегти час, території та людей!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Щойно завершилася зустріч лідерів парламентських фракцій з прем’єр-міністром України. Це спілкування є дуже знаковим, бо відбулося у тяжкі для України дні. На вимогу нашої фракції розмова тривала у відкритому режимі.Найголовніше питання, яке виносилося на обговорення, — це забезпечення обороноздатності Збройних Сил України.У резервному фонді, що розписаний на цілий рік, грошей залишилося лише на два тижні. Нагадую, що створювався він для закриття кричущих потреб, що стосувалися безпеки держави, але майже всі кошти були спрямовані на передвиборчі проєкти. На збільшення фінансування пропагандистського телемарафону — гроші є. На програму «Національного кешбеку» — гроші є. На фінансування каральних органів — гроші є. А на потреби ЗСУ у фонді коштів немає.Виявляється, що видатки на «безперебійне» забезпечення української армії були розраховані лише на 7-8 місяців. Саме до цього часу влада взяла на себе зобов’язання закінчити війну. Як бути, якщо Трамп не зможе переконати путіна? Як бути, якщо путін не припинить бойові дії? Уявіть собі, до кінця року Україні не вистачає вже 500 мільярдів гривень на фінансування ЗСУ. Саме ці слова ми сьогодні почули від очільника Кабінету Міністрів України.Єдиний вихід зараз — це скоротити всі передвиборчі видатки та кожну гривню спрямувати на потреби Збройних Сил. 70 мільярдів на закупівлю атомних реакторів — Збройним Силам. 20 мільярдів прибутку НАК «Нафтогаз» — Збройним Силам.Також команда «Європейської Солідарності» вкотре порушила питання повернення військового ПДФО на рахунки бригад. Але, на думку урядовців, гроші солдатам не потрібні, а фінансування бригадам краще отримувати через корумповані відомства. Ми продовжимо стояти на своєму.І останнє, але не менш нагальне питання, — це питання будівництва ліній оборони. Якби зараз були збудовані якісні укріплення, росіяни не просувалися б так стрімко на Сумському напрямку. Виявляється, що для українського уряду — це теж не пріоритет. Нас укотре запевнили, що все добре, але ми не можемо знайти ті фортифікаційні споруди, на які уряд виділив мільярди гривень.Ми маємо нарешті припинити втрачати території, час та людей. Наша команда робить усе можливе, щоб збільшити оборонні спроможності української держави.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
✍🏻 Олена Дмитренко 28.05.2025 Печерський райсуд КиєваПродовження підготовчого засідання по другій сфальсифікованій справі проти Червінський Роман «про можливий хабар».Сьогодні суддя Білоцерківець був «дєжурним» у суді, запізнився на 20 хвилин, одразу про це попередив, сказавши, що розгляне два клопотання сторони захисту і все, тож процес був стрімким, поспіхом зачитав і вже о 09:40 пішов в нарадчу. А вже о 10:20 зачитав рішення та задовільнив два клопотання захисту про витребування документів по «потрепілому» Сарієву аби зʼясувати його роль у посередництві з вантажем цигарок і DutyFree - «виразне» зачитування суддею Білоцерківцем у відео під дописом, краще один раз почути та побачити, ніж ото описати. Шановні однодумці, дякуємо кожному, хто долучається до процесу,- з вами неймовірно надійно, тепло та душевно, не дивлячись на непевні часи. Прийшов на засідання підтримати пана Романа ветеран Сергій Янюк - Латиш Sergii Latvietis, а вже після завершення судового засідання група підтримки Романа Червінського на хвильку зайшли на Майдан Незалежності аби підтримати пана Сергія, який оголосив голодування на знак протесту проти побудови Меморіального кладовища в місці, яке непридатне для поховань: https://www.facebook.com/share/v/16Fv6ECuaq/?Це про взаємопідтримку у боротьбі зі смарагдовими репресаторами.Боротьба за відновлення справедливості триває! СТОП РЕПРЕСІЯМ ЗЕ - ОП! #СвободуРомануЧервінському!#FreeChervinskiy!#ЗахистимоТихХтоЗахищає! #РукиГетьВідЗСУ!#ГолодуванняЗаПравду #ЛатишПротиБеззаконня #СтопПохованняУВоді #ЧуйтеВетерана #МархалівськийЛіс✍🏻 Неллі Спіріна28.05.2025 Печерський суд м.Києва. Засідання по справі Романа Червінського про можливий хабар. Суддя Белоцерківець О.А. сьогодні навіть задовольнив клопотання адвоката Андрія Йосипова.✍🏻 пані Людмила #судКоли суддя печерського суду білоцерківець ледь не вперше задовольняє клопотання адвоката Андрія Йосипова у справі Романа Червінського, це у нас викликає тільки здивування, відчуття підозри в підступних діях судді і прокурора. Адже факти фальсифікацій (маленьких і крупних) ми спостерігали вже неодноразово.Дуже скоро стало зрозумілим, що білоцерківець присудив витребувати документи, що підтверджували б, чи дійсно "постраждалий" сарієв працював на "постраждалій" від дій Червінського компанії, а не є якимось шахраєм і фріком в справі (це вже я додаю від себе упереджений коментар🙂). Для інформації: клопотання адвоката Йосипова стосувалося іншого періоду "трудової" діяльності сарієва...Слідкуємо далі за руками...