Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Святопетрівське ІНФО
Added 14 Jul 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Number of subscribers: 642
Photos: 2,090
Videos: 1,000
Links: 1,440
Description:
оперативні новини громади, країни, світу

👥 Number of subscribers

642
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +8

👁️ Average views per message

337
Average/Day:: 285
Average/Week:: 367
ERR: 52.49%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 1
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Оптоволокно soooooon)Нещодавно побачив новину про фінансування МОУ закупівель FPV-дронів, зокрема на оптоволокні. Це все реально круто, але є великі сумніви, що до війська потрапить дійсно якісний продукт.Як я вже писав, процедура кодифікації МОУ дронів і взагалі будь-чого дуже сильно хромає, адже, на жаль, багато що в нашій країні дуже легко продається((Справа в тому, що виготовлення оптоволоконних дронів - це доволі кропіткий процес і там важливі навіть найменші деталі і їх якість має бути на належному рівні. Останній місяць мої хлопці відвідали багато виставок, в тому числі і дронів на оптоволокні, прикол в тому, що половина, якщо не більше, представників різних компаній не можуть навіть розповісти ні суть процесу виробництва дронів, ні принципу їх дії, ну а, що - котушука є, заодно і дрон впаримо)))Після такого реально стрьомно навіть думати про те, що може потрапити у військо і на що держава витрачатиме кошти, адже процеси намотки, спаювання оптоволокна, збирання котушок - ювелірна робота, яка потребує великої уваги та точності, відповідального підходу у виробництві; я реально сумніваюсь, що оці «ділки», які будуть битися платити за контракти з МОУ, зможуть це все забезпечити. Найменший брак може зробити котушку повністю непридатну до використання, а ремонтувати в бойових умовах її ніхто не буде, бо навичок і обладнання у більшості немає((В принципі, при дослідженні ринку опотоволоконних дронів, хочу сказати, що в 70-80% це історія «про гроші», бо наварюються дико і ще й дрони свої впарюють. Особисто моя порада - піти складним шляхом: налагодити власне виробництво котушок та закупкою дронів на 13-ій рамі з їх подальшою переробкою на базі ББС, РУБпАК і тд. Не так це складно, якщо детально вникнути, скоро запускаємо першу таку майстерню на базі однієї бригади, далі буде більше.Власне виробництво - це більш гнучко і дозволить виготовляти котушки на різну дальність польоту від 10 до 40км, що збільшить номенклатуру дронів ніж ті, які зможе давати держава, адже комерси будуть штампувати виключно одну модель, яка пройде кодифікацію, бо відсутня ідея і бажання реагувати на вимоги сучасного поля бою.Офіцер ✙ | Підписатись
Путін розуміє лише мову сили. Треба відкинути будь-який шантаж з його боку. Не боятися його і не довіряти йому, адже він не виконав жодного зобов’язання. Ми не можемо йти на переговори з ним, маючи слабку позицію. Трамп не має приймати стратегію слабкості, бо вона означає перемогу путіна. Сказав про це в інтерв’ю для газети L’Exspress. Наша головна сила — в єдності. Жодні рішення щодо України не можуть ухвалюватися без України. Так само як і жодні рішення щодо Європи — без Європи. Під час перемов у «нормандському форматі» Київ, Париж та Берлін формували спільну позицію і разом представляли її путіну. Нам необхідно зміцнити Україну перед переговорами, насамперед відновити постачання зброї. І найголовніше: Україна має бути в НАТО. Якщо Україна стане членом Альянсу, то війна закінчиться негайно. Якщо ж світ не зупинить путіна в Україні, то європейцям доведеться готувати свою економіку, громадян і армію до війни. Я бачу прихід Трампа до влади як «вікно можливостей» на майбутніх перемовах. Безперечно, воно вузьке, але воно є. Якщо Трампа підтримають НАТО і Європа, то він має реальні шанси завершити війну росії проти України з позиції сили.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Якщо вам хтось говорить про втому від України або про те, що наші західні партнери зволікають із допомогою, просто подивіться ці кадри. Песимізм як рукою зніме. Це була максимально продуктивна поїздка із низкою зустрічей у штаб-квартирі НАТО. Теплі обійми із моїм другом і великим другом України Генсеком НАТО Марком Рютте. Змістовні перемовини із Віце-президенткою Європейської Комісії та Високою представницею ЄС із закордонних справ і безпекової політики Каєю Каллас, із Головою Комітету із закордонних справ Парламенту Естонії Марком Міхельсоном, Комісаром ЄС з питань оборони та космосу Андрюсом Кубілюсом, з Головою делегації Туреччини у Парламентській асамблеї НАТО Мевлютом Чавушоглу, цікава розмова з депутатом Сейму Польщі та співголовою польсько-української парламентської групи Марціном Босацьким. Ми отримали підтвердження про продовження фінансування України, забезпечення зброєю та неухильної підтримки всіх країн-членів. Ми повинні посилити санкції, зміцнити нашу єдність та отримати, можливо, на саміті Парламентської асамблеї в Гаазі запрошення до НАТО. Але й Україна, як підкреслив Марк Рютте, має виконати своє домашнє завдання. Влада має забезпечити верховенство права, захист прав опозиції та засобів масової інформації. Дотримуватися поваги до власних Збройних Сил, які, я не втомлююся повторювати, — найкращий у світі переговорник. У цей історичний час, коли путін намагається знищити НАТО, Європу, демократію і свободу, ми не маємо права на помилку. У єдності та солідарності — наша сила та запорука перемоги!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
‼️ Журналісти та активісти просять депутатів допомогти розібратись з корупційними скандалами зі зброєюВ грудні журналісти масово випустили сюжети та матеріали про браковані міни 120-го та 82-го калібру виробництва українських заводів. Резонанс від висвітленого призвів до того, що військові у грудні подали рекламації щодо бракованих мін, хоча проблеми були ще з осені.Журналісти, зокрема, з’ясували, що міни відхилялися від точки прицілювання на 100–600 метрів по дальності; були невиходи мін зі ствола міномета; нерозриви мін у цілі; міни падали на траєкторії польоту на відстані 10–150 метрів від міномета;при зміні прицілу міна неправильно змінювала дальність польоту; поодинокі випадки невиходу міни з труби, догоряння пороху в стволі.Також журналісти володіють інформацією, про те, що представники мінімум двох міністерств наполегливо вимагали законтрактувати саме українських виробників, хоча перші перевірки вказали на неготовність заводів до такого виробництва.Другий скандал був спричинений перерахуванням за пропозицією Міноборони 23 мільярдів гривень Державній прикордонній службі на придбання боєприпасів у конкретної фірми. Цей крок вжитий в умовах, коли профільна Агенція оборонних закупівель вже мала контракти на ці гроші, але чекала перевірки складів контрагентів, щоб не допустити зриву поставок. Зважаючи, що заявлена дата поставки польською компанією боєприпасів означена як 2026 рік, то подібні дії викликають підозру в лобіюванні певних інтересів."У зв’язку з цим звертаємось до керівництва комітетів з національної безпеки та оборони та антикорупційної політики провести публічні засідання комітетів з цього приводу, а також ініціювати створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вищевказаних фактів", - йдеться в листі. @censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Уряд виділив додаткових 5 мільярдів гривень на так звану «тисячу Зеленського». Люди дійсно потребують допомоги, але найбільше її потребують наші Збройні Сили.На безпосередній лінії бойового зіткнення перебувають близько 100 бригад. Якби ці 5 мільярдів порівну розподілити, то виходить 50 мільйонів на кожну бригаду.50 мільйонів — це 250 комплексів купольного РЕБу «Шатро», таких, які наша команда щотижня возить на фронт. Така кількість РЕБ практично повністю може забезпечити захист техніки, яка є на балансі кожної з бригад. Уявіть собі: кожна одиниця бронетехніки, артилерійські тягачі, вантажні машини та пікапи були б оснащені засобами РЕБ. А російські дрони були б безсилими проти українських воїнів.Найефективнішим використанням коштів є їх передача ЗСУ. Влада каже, що в державі немає грошей, але це брехня. Вони відкладають допомогу бойовим бригадами на потім. Укотре закликаю, поверніть нарешті ПДФО військовим — нехай вони самостійно вирішують, на що підуть ці гроші.Учора я мав їхати у відрядження до Брюсселю на Асамблею Європейської народної партії, але ситуація на фронті вимагала термінових дій, тому поїздку довелося скасувати. Сьогодні ми вже в родинному колі наших друзів, зокрема, комбата «Підлого» та його побратимів. А вже на найближчому засіданні Верховної Ради битимемося за збільшення фінансової допомоги Збройним Силам України.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
‼️В запланованому на 2025 рік бюджеті, на утримання офісу президента виділено 3,5 мільярда гривень! Щоб краще зрозуміти цю астрономічну цифру ми розділили її на 365 днів в році. І що в нас вийшло - 9 589 041,1 але ж це майже десять мільйонів гривень в добу, цифра теж виявилась астрономічною. Ділимо її на 24 години в добі. Виходить 399 543,37. Чотириста тисяч гривень в годину обходиться українцям офіс потужного. Більшість українців навіть в рік стільки не заробляють, скільки ми (українці) витрачаємо лише на офіс потужного в годину. Ділимо на 60 хвилин в годині. Виходить 6 659,05 в хвилину. Дуже реальна цифра. Але до прикладу одна місячна мінімальна пенсія в Україні становить 2361 гривню. В одну хвилину офіс президента обходиться нам майже так само як місяць утримування трьох пенсіонерів. ПОТУЖНО!А яку виплату отримає мама на утримання дитини в місяць? В 2024 виплата становила 860 грн.. А це аж 8 секунд утримання офісу президента. Або місячна виплата восьми мамам в хвилину утримання над потужного. Як можна жити місяць за гроші які офіс президента витрачає за 8 секунд в добі! 8 секунд… Що може бути потужніше?!🗯Як каже гетьманцев "війна це коли всі бідніють", але ми бачимо, що бідніють лише пересічні українці, бо податки та тарифи  торкнуться боляче лише їх. (с) Римма Філіпенко
Склалася ситуація, коли російські загарбники сформували перевагу в певних компонентах, у яких в нас навпаки, є просідання.1️⃣ Тотальна перевага в повітрі. В нас нема дієвої протидії КАБам на фронті. Саме тому, єдиною надією залишається те, що таки будуть засоби для знищення авіації противника в тилу, складів з бомбами та підприємств, які їх виробляють.2️⃣ Тотальна перевага в піхоті. Чисельна перевага росіян навіть за рахунок величезних виплат контрактникам, забезпечує можливість «купувати» просування за рахунок втрат у піхоті, яка своїми руками і ногами захоплює нашу землю, наші позиції. Натомість наша піхота виснажена.3️⃣ Чітка вертикаль, коли на кожному напрямку є відповідальне командування дивізії чи корпусу, яке напряму відповідає за результат. На противагу заплутаній системі різнорідних підрозділів і незрозумілої ситуації в кожному секторі, коли невідомо хто несе реальну відповідальність за оборону, крім командирів бригад.Це звісно неповний перелік. Росіяни мають перевагу в кількості ресурсів та адаптуються під необхідність їх ефективного використання. При цьому, вони очевидно мають розрахунок, які втрати вони можуть собі дозволити для досягнення своїх цілей на тому чи іншому етапі....Про питання фортифікації і того, хто та як має їх захищати, замість тактовного мовчання я скажу так. Не скрізь, звісно, копають посеред поля так, що піхота там сидіти ніколи не буде. Ми бачили непогані приклади, але проблема є. Питання тільки в тому, хто і як має її вирішити в ситуації, коли мало хто хоче чути неприємну правду. Словом, якісні укріплення ми на фронті бачили.Що би ми ще могли зробити: для початку варто було б навести лад із структурою управління на фронті. Коли бригада отримує величезну ділянку фронту під свою відповідальність і ще 15 приданих підрозділів - це ненормально. Коли ми [не] знаємо, хто відповідає за оборону, скажімо, Покровська - це ненормально.На поверхні лежить рішення, за яким на базі найбільш ефективних бригад, якими керують ефективні офіцери, які мають власну якісну систему підготовки і довіру в армії та суспільстві, можна створити, скажімо, дивізії. Так само здається очевидним (мабуть не для всіх) створення алгоритму систематизації бойового досвіду, що вже давно мало б відбуватися....Ненормально, коли людина повинна командувати технологічним підрозділом чи обіймати керівну посаду в роді сил, не знаючи про галузь нічого - просто тому, що в неї є звання і вислуга років. Некомпетентний – поступися. Компетентний – отримуй відповідальність і повноваження. Якщо з твого підрозділу люди масово хочуть перевестися – відповзай. Залізна прив’язка звання до посади – це зло, яке тягне нас всіх на дно. Потім не доведеться виправдовуватися, що всі наші проблеми через ТРО.Ну і окремо варто сказати, що сюди також має входити питання культури комунікації та передачі інформації про реальний стан справ на фронті, адже одна єдина брехня чи неточність у доповідях на місцях запросто призводять до людських втрат, яких можна було уникнути. Тому, звільнення компетентних офіцерів, які говорять об’єктивні речі, теж неприпустиме.Олександр Солонько
ну что, господа и дамыпро Угледар писал ещё месяц назад, ситуация становилась хуже ещё раньшекомандование сейчас приняло несколько решений, их реализацию и ход обсуждать публично не собираюсь, посмотрим на результаты или последствия этих решений. и потом вернёмся с вами к этой темев Угледаре швайнехунде ничего сверхъестественного не сделали, как обычно всё по учебнику, только вот наши уважаемые господа решаемые головы как-то либо не захотели, либо не смогли отреагировать должным образом на очевидную угрозу, которая повисла над городоммолчу уже про "скорые" кадровые решения, вмешательство посторонних личностей в боевые процессы и по сути срыв этих процессов и так далееразвалили основную бригаду просто сами изнутри. зачем?Угледар был долгим временем важным опорным пунктом, и теперь очевидная задача у нас стабилизировать ситуацию, поэтому интенсивность боевых действий на Кураховском направлении возрастетесли смотреть на общую картину (на количество БЗ), у швайнехунде 4 основных (приоритетных) направления на сейчас: Кураховское, Покровское, Купянское и Лиманское направлениятакже, в ближайшее время ожидаем попытки противника занять наши позиции на Бердянском направлении (Новодаровка + Ровнополь). Собираются там 394 мсп, 336 обрмп и другие механизированные (и не особо) куски подразделений. задачи имеют как всегда амбитные, личный состав поднакопили, поэтому посмотрим, что будет дальшея надеюсь, вот эти доклады со "стабилизацией" ситуации без реальной стабилизации просто уйдут в прошлое, потому что только 2 из вышеперечисленных направлений докладывают ситуацию как она есть, а не как хотят её видетьа если не уйдут - то кадровые перестановки в высоких кабинетах будут просто неизбежныза другие направления особо нечего писать, там +/- всё стабильно, по крайней мере на сейчаспродолжаем систематически работать и наносить ощутимые потери руснявым любителям старых дедовглавное, чтобы наши уважаемые головы не вставляли палки в колёса своим же бойцам на передовой 🥴
Складно описати відчуття, коли вперше потрапляєш до Оксфорду, де до тебе промовляє сама історія і тисячі людей, які, пройшовши крізь ці стіни, її творили і творять.Сьогодні я побував тут на запрошення українських спільнот Оксфордського та Кембриджського університетів. І саме спілкування з українськими студентами, які навчаються в цих провідних закладах вищої освіти, мене дуже надихнуло. Це лідери, еліта нашої держави, на яких вона дуже чекає і дуже потребує. І вже скоро ця освічена, патріотична, амбітна молодь повернеться додому. Їм будувати Україну майбутнього, в якій, я хочу вірити, не буде війни. Мої співрозмовники теж є амбасадорами, адже активно і з великою відповідальністю займаються промоцією України в міжнародному академічному середовищі. Окремо подякував українцю з великим серцем, першому члену Палати Лордів українського походження, професору Лайонелу Тарассенку за його зусилля на підтримку нашої держави. Саме з його ініціативи три року тому Оксфорд започаткував спеціальну стипендію для українців. Зустрічі з віце-канцлеркою Оксфордського університету Ірен Трейсі, яка безпосередньо керує цим освітнім закладом, та Мастером Беліол коледжу Дамою Хелен Френсіс Гош додали впевненості, що наші діти тут у надійних руках. Я глибоко зворушений турботливим ставленням керівництва до студентів-українців.
Чесний ворВже всі підзабули, так я нагадаю.10 днів тому Слуги за підтримки екс-ОПЗЖистів, груп “Довіра” і “За майбах” прийняли у першому читанні законопроект N11340.Голосування виявило купу емоцій у союзників і в експертних колах.Цей законопроект про визнання винуватості в кримінальному провадженні по корупційних злочинах. І це угода між прокурором та обвинуваченим, за якою обвинувачений погоджується визнати себе винним за певних умов, відповідна угода затверджується вироком суду.Арахамія зробив круглі очі і каже: - так Захід же ж сам і просить прийняти цей закон. Що не так? Ми просто пішли на зустріч просьбам трудящіхся.Оце й вибішує в Слугах найбільше. Коли вони хочуть нахібать весь світ просто підмінюючи поняття.Потрібен такий закон? Безперечно потрібен. І так, це союзники змусили нашу владу пообіцяти, що у 3 кварталі 2024 ми цей закон приймемо.В чому суть: закон передбачає угоди зі слідством, де за (наприклад) 5 років умовно мєлкій ворішка здає крупну рибу. Мєлкій вор повертає награбоване в мозолисті руки народу і платить штраф. А крупна риба сідає надовго.Наприклад змушують когось віддати відкат. Як у випадку з нардепом Миколою Задорожнім від Сумщини. Хтось іде на угоду зі слідством і здає нардепа. Сам відбувається легким переляком.Але ж у стилі Зелених і рибку с’єсть і...Тому вони в потрібний законопроект запакували норму, де відкупитися може кожен. І депутат і олігарх. А здавати нікого не треба.І буде так: зловився якийся нардеп чи рішала з ОВА. В епізоді, наприклад, 2 мільйони гривень. Ну то (кажуть йому в ОПі) - ти ідеш і платиш ці два мільйони з тих 200 що ти вже накрав, але не спіймали. І ти знову чистий, і чесний. Чесний вор? Оксюморон? Ні, слуги і слова такого не чули. Але творять історію.Ну це як в Букварик школярикам напихати ще й порнухи. Небагато — 2-3 сторіночки.І потім союзникам з подивом в очах: а що не так? Ви ж самі просили Букварик?Так я вам про що хотів нагадати. Від Сумської області в парламенті 8 осіб. Один Ігор Молоток — позафракційний, але постійно підголосовує за владні законопроекти. За це йому не згадують партію регіонів та інші речі.Інші семеро — Слуги.І всі проголосували “в єдінам паривє”. І що ви думаєте вони не розуміють за що підписалися?Все вони розуміють.Бо саме такий закон їм і потрібен. Інакше ж всьому капут.І так і до ОПи дібратися можуть. І тоді не опа а жопа.І не треба риторичних питань: коли вже вони накрадуться? Ніколи.на фото Микола Зажорожній на окрузі. І чомусь в світерку з буквою V. Але нічо. Хоч не Z. (с) Віктор Бобиренко