Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - верховні міми
Added 30 Oct 2021

верховні міми

@supreme_clown_memes
Number of subscribers: 233
Photos: 6,570
Videos: 2,720
Links: 1,700
Description:
кинь адміну @rykov_original мім! наша русофобія недостатня на дякую адміну - 4441111045248758
Source

верховні міми | ️Хочете навести порядок у війську? У Верховній Раді зареєстрували зако...

Telegram community logo - верховні міми верховні міми @supreme_clown_memes
78 Views/Reach 2025-09-05 18:06 Message №11838
❤️Хочете навести порядок у війську? У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13452, який посилює покарання для військових за непокору наказу командира строком від 5 до 10 років позбавлення волі без можливості для суду призначити більш м’яке покарання чи випробувальний термін.Олександр Ширшин, що був командиром батальйону 47-ї ОМБр та відомий критикою командування у «безглуздості» та невиправданих втратах людей, каже ҐРУНТу:«Мені здається чіткого розуміння “непокори” немає… Туди можна підставити багато “наказів”, “розпоряджень”, тощо”. Цей закон - інструмент впливу та примусу для командирів. Ми усуваємо симптом, а не лікуємо причину… Враховуючи поточну ситуацію, більше ніж впевнений, що будуть зловживання». Богдан «Тавр» Кротевич говорить ҐРУНТу:« Закон потрібний тільки вищому офіцерському складу. Але, на жаль, так сталось, що вищий офіцерський склад патологічно не здатний брати на себе відповідальність. Окрім випадків, яких менше ніж пальців на одній руці». Його автори пояснюють це бажанням навести лад у війську та зробити правила чіткішими. Насправді ж суворіші покарання не зменшують кількість порушень. Олександр Ширшин говорить:« Я за притягнення до відповідальності, але усвідомлено з дотриманням прав і обовʼязків, Конституції та інших норм. А не тоді, коли правий лише командир і уникнення покарання неможливо навіть за відсутності обʼєктивного розгляду справи, спираючись лише на слова командира». Влада знову йде по тим же граблям. Виносять на розгляд якийсь треш, громадяни піднімають ґвалт, починається нестабільність, влада лякається та відкачує зміни назад. Це ж було вже! Невже попередній досвід ніхто не враховує? На українському військовому зараз без перебільшення тримається існування нашої держави. Військовий на фронті мав би бути останнім, кого політики хотіли б розлютити, розчарувати та демотивувати. Думайте!