Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - верховні міми
Added 30 Oct 2021

верховні міми

@supreme_clown_memes
Number of subscribers: 233
Photos: 6,570
Videos: 2,720
Links: 1,700
Description:
кинь адміну @rykov_original мім! наша русофобія недостатня на дякую адміну - 4441111045248758

👥 Number of subscribers

233
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -6

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 1
Week average: 1.6
Average per day: 1.2

Logo change history

Name change history

верховні міми 2023-04-10
верховні міми(цензуровані) 2023-04-04
верховні меми 2022-08-17

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 87 26-01-21 06:49
Я зареєстрував петицію про відсторонення Кличка Київрадою в пʼятницю, 16 січня. Це було ввечері в неробочий час. За законом та власним положенням, Київрада має 3 робочих дні, щоб оприлюднити або заблокувати петицію. Тобто дедлайн у них завтра. Ніби все за регламентом, але… Ми ж розуміємо, з ким маємо справу. Тому не могли відмовити собі в задоволенні трохи розважитись і перевірити систему на адекватність. Наступного дня, у суботу, мій друг Андрій Кулібаба зареєстрував «антипетицію»: «Ні в якому разі не відстороняти мера Києва Віталія Кличка».Скриншоти цього шедевра - перед вами. І так, вона вже оприлюднена. Цей текст ми навмисно склали з порушенням усіх можливих вимог: жодного конкретного заклику до дії, стиль «абсурдний коментар у фейсбуці» та фірмові пробіли перед комами (мабуть, саме вони й підкорили серця модераторів). Будь-який притомний адмін мав би відхилити це за порушення вимог, форми й здорового глузду. Але її пропустили.А мою петицію - з чіткою юридичною базою та дотриманням усіх норм - ні.Суто формально, «одобрямс-петиція» мала з’явитися вже після моєї, бо надійшла пізніше. Але в Київраді вирішили, що такий видатний інтелектуальний доробок вартий публікації негайно.Звернення до тих, хто захоче її підписати: я поважаю вашу громадянську позицію. Просто знайте: ви підписуєте фейкову діч, яку автор подав суто заради експерименту і яку сам не підтримує. Андрій ще окремо прокоментує цей пранк. Отже, зараз у Київради цікава розвилочка:1. Опублікувати мою петицію завтра (в останній законний день) і спостерігати, як швидко вона набере голоси.2. Відмовити або «включити ігнор». Тим самим офіційно визнати: незручні, юридично грамотні звернення ми блокуємо, а безграмотну фантасмагорію пропускаємо — аби там було написано «НЕ ЧІПАЙТЕ КЛИЧКА!». Мені приємно, що пастка спрацювала навіть краще, ніж ми сподівалися. З іншого боку - ви тепер наочно бачите інтелектуальний рівень менеджменту міста. Після публікації тієї дичини у них просто не лишилося аргументів, щоб не опублікувати мою. Чекаємо на завтра. Якщо прийде відмова - задіємо «план Б». Повірте, він їм сподобається значно менше.
👁 78 25-09-05 18:06
❤️Хочете навести порядок у війську? У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13452, який посилює покарання для військових за непокору наказу командира строком від 5 до 10 років позбавлення волі без можливості для суду призначити більш м’яке покарання чи випробувальний термін.Олександр Ширшин, що був командиром батальйону 47-ї ОМБр та відомий критикою командування у «безглуздості» та невиправданих втратах людей, каже ҐРУНТу:«Мені здається чіткого розуміння “непокори” немає… Туди можна підставити багато “наказів”, “розпоряджень”, тощо”. Цей закон - інструмент впливу та примусу для командирів. Ми усуваємо симптом, а не лікуємо причину… Враховуючи поточну ситуацію, більше ніж впевнений, що будуть зловживання». Богдан «Тавр» Кротевич говорить ҐРУНТу:« Закон потрібний тільки вищому офіцерському складу. Але, на жаль, так сталось, що вищий офіцерський склад патологічно не здатний брати на себе відповідальність. Окрім випадків, яких менше ніж пальців на одній руці». Його автори пояснюють це бажанням навести лад у війську та зробити правила чіткішими. Насправді ж суворіші покарання не зменшують кількість порушень. Олександр Ширшин говорить:« Я за притягнення до відповідальності, але усвідомлено з дотриманням прав і обовʼязків, Конституції та інших норм. А не тоді, коли правий лише командир і уникнення покарання неможливо навіть за відсутності обʼєктивного розгляду справи, спираючись лише на слова командира». Влада знову йде по тим же граблям. Виносять на розгляд якийсь треш, громадяни піднімають ґвалт, починається нестабільність, влада лякається та відкачує зміни назад. Це ж було вже! Невже попередній досвід ніхто не враховує? На українському військовому зараз без перебільшення тримається існування нашої держави. Військовий на фронті мав би бути останнім, кого політики хотіли б розлютити, розчарувати та демотивувати. Думайте!
👁 69 25-06-12 07:27
історія з книги йобаного кучми про його братав післявоєнні часи(після світової війни2) вони жили в єбенях біля перетину кордонів росії, білорусі і України. брат був старший, тому його взяли першого і відправили в шахту на Донбас нахуй. пчєліку це не сподобалось, він втік з роботи, а по міркам того часу ДЕЗЕРТИРУВАВ. після чого куди втік? правильно, додому. там його ловлять і відправляють в ТЮРМУ НАХУЙ. чому? бо по законам, які випустив сталін ще на початку війни, втеча з роботи це було дезертирство. мало б бути пару років, але по ходу повезло повезло і посадили всього на місяць. знаєте що сталось після цього місяця? правильно, його відправили дальше єбашити на шахту. і він працював там до кінця життя. не кажу що ваша робота не єбана хуйня і не знецінюю вашу ненависть до роботи, але прикиньте що хтось прожив життя ось так)в якийсь момент його перевели в шахту в приморському краї(єбу де це), де він і залишився жити, створив сім'ю і жив до 56 років поки не помер від раку легенів(дебаф який накладає робота в шахті)
👁 91 24-10-22 15:04
Heil Honey I'm Home! (укр. «Хайль мила! Я вдома!») — частково знайдений британський ситком 1990 р. написаний Джеффом Аткінсоном і зрежисований Джульєттою Мей. Не буду розписувати дуже багато про історію і долю цього серіалу, як я це зробила на вікі — просто розповім про свої враження і висловлю свою неекспертну думку.Отже, це ситком про сімейне життя Адольфа Гітлера і його дружини Єви Браун. Інтригуюче, чи не так? Серіал був сприйнятий негативно як критиками, так і звичайною аудиторією і був скасований після першого епізоду. Я подивилася цей епізод, який був у вільному доступі так що вам не доведетьсяНа кілька вдалих жартів протягом 25-хвилинної серії мені вдалося натрапити, але в цілому я очікувала дещо більшого. Незважаючи на контраверсивний задум, серіал навряд чи сприйматиметься як образливий зараз — це все-таки і близько не South Park. Єдине що тут засмучує, так це кількість крінжі на квадратний метр, яка в цілому була властива ситкомам минулого сторіччя.Важливо уточнити, що Аткінс задумував продукт як пародію на типові американські ситкоми і навмисно додавав у нього різні кліше, як от жарти про ненависть до тещі. Я натрапила на думку, який висловив один із коментаторів на YouTube, про те, що коли продукт намагається бути пародією на погану комедію він може прирікнути себе на те, що сам стане поганою комедією. І в цілому це доволі влучне твердження в цій ситуації.Але існує ще цілих 7 епізодів, яких майже у нікого нема, які були зняті на касети, але так і не випущені. Чи подивилася б я їх? Все ще так. Незважаючи на те, що багато хто реагує на цю концепцію словами: “Хто взагалі вирішив що це гарна ідея? Про що вони думали?”, я вважаю, що серіал про Гітлера таки міг би спрацювати.Наприклад, якби це було щось схоже на формат нашого анімаційного продукту «Казкова Русь», який між тим розтягнувся на 8 сезонів. Особливо мені цікаво, як був відтворений епізод зі Сталіним, який міг би бути типовим бісячим колегою для головного героя (наявність персонажа Сталіна підтверджується списком акторів).Дехто робив порівняння із ситкомом від авторів South Park, який аналогічно зосереджувався на вигаданому житті президента Джорджа Буша та його родини у форматі традиційного сімейного комедійного серіалу. Якщо вам цікаво, то він називається «That's My Bush!» і цей ситком теж не набув великої популярності, хоча мав доволі позитивні відгуки аудиторії. Думаю, це буде цікавим історичним гумором, особливо, якщо вам до вподоби South Park.Та і люди, яким сподобався пілот із серіалу про Гітлера теж були. Хто знає, може вам воно зайде? — у будь-якому разі я не засуджуватиму, лише співчуватиму, що ви не зможете насолодитися ситкомом в повному об’ємі🫶#зарубіжний_кейс #lostfilm
👁 36 23-09-11 12:02
🔥 ЗРОБИМО ЇМ БОЛЯЧЕ 🔥🫡У нас є можливість допомогти одній дуже хорошій справі — завдати росіянам серйозного удару. Більшого, аніж у Пскові, коли було знищено 4 Іл-76 + боєприпаси. Ваші кошти прямо допомогли цьому відбутись. Для максимального результату зараз потрібна велика сума.Це 75 (!) мільйонів гривень.Більше, ніж ми будь-коли збирали.Та кожна копійка цього варта!Навіть якщо зберемо менше — результат буде. Але усе в наших руках🤫Спочатку ви побачите саме результат. Потім і засоби ураження.Ворогу поки зарано знати про них, хай спершу відчує. Це один із найважливіших зборів, що були, і я дуже прошу вас усіх його підтримати.Є змога — донатом. І обов’язково поширенням. У цій справі навіть мала сума дозволить нам долучитись до історичних подій. Монобанка (і Apple Pay) https://send.monobank.ua/jar/6Cgt7cSiPpКарта банки 5375411208619598Приват 5168745030910761Спеціальний рахунок для юридичних осіб - UA323052990000026002015036015Призначення: благодійний внесокPayPal - [email protected]Хай росіяни відчують нашу лють!
👁 47 23-08-12 17:13
Ну що, готові до нового випадку розпиздяйства, жлобства і відвертого хамства місцевих еліт? В Харкові розгортається черговий скандал, пов'язаний з нецільовим використанням державних коштів. Якщо коротко - місцева влада в обличчі Терехова залучила державні кошти (>100 млн. гривень) з фонду відновлення інфраструктури на побудову офісної споруди в парковій зоні. Звісно ж, щоб спробувати загасити громадське невдоволення, речники міської ради почали пиздіти про те, що головне в новій споруді це підземні укриття, які будуть займати 3/4 споруди. Сюди ж приписали маніпуляцію про 700 місць на навчання для дітей під час тривог. Але справа в тому, що в технічному завданні нема жодної згадки про місце під укриття. Тільки підземний перехід до найближчої станції метро. Який скоріш за все і назвуть потім "безпековим компонентом". Архітекторка і активістка Ольга Клейтман направила на сайт президента петицію для звернення уваги на забудову і запиту надати відповіді на питання: чому будівництво планується в парку? чому гроші залучаються з фонду, яким не передбачена побудова нових об'єктів, а тільки відновлення старих? чому під час війни будують приміщення під офіси, коли запит на такі споруди в Харкові мінімальний? Петиція (!) була відхилена через невідповідність вимогам, то ж наразі готується нова. І, здавалось, градус хуйні тут вже не піднімеш. Але ні, голова Харкова - Ігор Терехов дав прес-конференцію, де відкрито заявив про бажання політичного переслідування відкрити кримінальне провадження проти людей, які проявили суспільне невдоволення планами міської ради. Тендер на проектну документацію вже провели. Вдумайтесь, замість програми побудови укриття мешканцям міста пропихують ще один офісний центр, називаючи це "багато-функціональною спорудою з переважанням безпекових функцій", і залучають на це державні кошти. Український Наступ оголошує підтримку пані Ользі і іншим активістам в боротьбі, а вас просимо про розголос.