Source
верховні міми | історія з книги йобаного кучми про його братав післявоєнні часи(після ...
69 Views/Reach
2025-06-12 07:27
Message №11397
історія з книги йобаного кучми про його братав післявоєнні часи(після світової війни2) вони жили в єбенях біля перетину кордонів росії, білорусі і України. брат був старший, тому його взяли першого і відправили в шахту на Донбас нахуй. пчєліку це не сподобалось, він втік з роботи, а по міркам того часу ДЕЗЕРТИРУВАВ. після чого куди втік? правильно, додому. там його ловлять і відправляють в ТЮРМУ НАХУЙ. чому? бо по законам, які випустив сталін ще на початку війни, втеча з роботи це було дезертирство. мало б бути пару років, але по ходу повезло повезло і посадили всього на місяць. знаєте що сталось після цього місяця? правильно, його відправили дальше єбашити на шахту. і він працював там до кінця життя. не кажу що ваша робота не єбана хуйня і не знецінюю вашу ненависть до роботи, але прикиньте що хтось прожив життя ось так)в якийсь момент його перевели в шахту в приморському краї(єбу де це), де він і залишився жити, створив сім'ю і жив до 56 років поки не помер від раку легенів(дебаф який накладає робота в шахті)