Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🌊штормим сторінки📚
Added 14 Jul 2024

🌊штормим сторінки📚

@stormingthepages
Number of subscribers: 4 377
Photos: 6,210
Videos: 352
Links: 1,270
Description:
читацький куточок тієї – хто любить темні історії, гарячих чоловіків, фентезійні світи та трохи романтики 🖤 Звʼязок @sorokina_albina

👥 Number of subscribers

4 377
Average/Day:: -13
Average/Week:: -41
Average/Month:: -83

👁️ Average views per message

664
Average/Day:: 881
Average/Week:: 542
ERR: 15.17%

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 2
Week average: 3.4
Average per day: 3.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Земля молодих🩷Катерина Шильпп💡Видавництво 🌟10/10 Купила «Землю молодих» після того, як мої соцмережі буквально завалило розпаковками та захопленими відгуками. І знаєте що? Тепер я прекрасно розумію весь цей хайп і сама йду його продовжувати 🥶Чи потрібна вам ця книга? Однозначно так. Бо це було ЩОСЬ.Історія починається доволі плавно, треба дати собі трохи часу розкачатися. Але десь на 40 сторінці я вже почала щось підозрювати, ловити дивні деталі й ставити собі питання. 🪨 А ближче до 100 сторінки цих питань стало ще більше, тому цікавість тільки росла. Хотілося читати далі, розбиратися в цьому світі та зрозуміти, що тут взагалі відбувається. Якщо коротко про сюжет:головна героїня Фейт, студентка-антропологиня, потрапляє на розкопки старого склепу на острові Мен, де дуже швидко стає зрозуміло: з похованнями щось сильно не так. Чим глибше вона занурюється в цю історію, тим більше навколо з’являється дивних деталей, моторошних таємниць, кельтських ритуалів і відчуття, що хтось дуже не хоче, аби правда випливла назовні. І це все подано настільки атмосферно, що ти буквально провалюєшся в цю історію разом із героями.Для мене це було щось нове, бо нічого подібного я ще не читала. Хоча вайбами книга трохи нагадала мені «Дев’ятий дім» Лі Бардуґо, така ж густа атмосфера, дивність і постійне відчуття, що за всім ховається щось більше. Але через те, що «Дев’ятий дім» я свого часу не дочитала, не можу сказати, наскільки вони реально схожі.Атмосфера тут просто вау. Авторка настільки «смачно» пише, що я, здається, разів двадцять повторила це у своєму телеграмі 🥶 Деякі сцени були настільки яскраво описані, що мені реально ставало не по собі. А після деяких моментів я просто сиділа й дивилася в одну точку, намагаючись уявити прочитане🤔. І це той випадок, коли книга не просто читається, вона буквально залазить тобі в голову. Або як мені навіть сниться. Але є моменти, про які варто знати перед читанням. 😩 Книга написана від третьої особи, а для багатьох це важливо. Також тут багато описів, через що історія читається не надто швидко. Це не та книга, яку «проковтнув» за вечір. Вона більш тягуча, атмосферна, і в неї треба занурюватися. Але особисто мені це взагалі не заважало, бо сюжет і світ тримали мою увагу постійно.🥲 Єдиний мінус для мене:хотілося більше взаємодії між головними героями. Мені було мало їхніх розмов, суперечок, моментів напруги між ними. Хотілося більше цього відчуття «хочу торкнутися, але не можу». Хотілося, щоб Кат шукав більше приводів бути поруч із Фейт, а не постійно тікав у свої справи 😢 Коротше, хімія є, але мені її просто не вистачило.Та навіть попри це моя оцінка 10/10. Бо ця історія свіжа, незвична, захоплива і саме з тих, про які хочеться кричати друзям: «ПРОЧИТАЙТЕ, МЕНІ ТРЕБА ЦЕ З КИМОСЬ ОБГОВОРИТИ». І повірте, обговорювати там є що 🐸
Агент 🩷Авторка: Ель Кеннеді💡Видавництво 🌟3/5 Сюжет крутиться навколо агента ФБР, який починає слідкувати за головною героїнею, щоб через неї вийти на її колишнього 👀А колишній у нас не просто червоний прапор, а цілий кримінальний starter pack: наркодилер і вбивця 💀 Між героями дуже швидко з’являється хімія, напруга та доволі гарячі моменти 🔥Читається книга легко, динамічно, без якихось супер складних сюжетних заворотів. Це більше історія для вечора, коли хочеться просто розслабитися і залипнути у щось інтригуюче та spicy 🫦Але чесно, для мене це книга на один раз 😅Непогано, цікаво, місцями навіть захопливо, але якогось «вау» ефекту мені не вистачило. Деякі моменти були доволі передбачувані, а герої не викликали сильної емоційної прив’язаності. То не дивно, адже історія всього на 200 сторінок. Тому якось серйозно її оцінювати важко. Проте якщо вам хочеться: 🖤гарячого роману 🖤агента ФБР 🖤напруги між героями 🖤кримінального вайбу 🖤швидкого та легкого читання то книга цілком може вам зайти😏
Що дізналася 🥳🖤 Kingston University — J. S. WondaУніверситет, який виглядає як звичайний…але насправді це місце, де правлять секрети, влада і дуже небезпечні хлопці 😈Що всередині: dark romance + bully romance елітний університет токсичні, але харизматичні герої багато напруги і психологічних ігор “я тебе ненавиджу… чи ні?”💬 Кажуть читачі:«Це жорстко, токсично і неможливо відірватися»«Якщо любиш драму і напругу, ти пропала»⚠️ Тут реально багато тригерних моментів, це не “легкий романс перед сном”.🔥 Devil’s Backbone — Tate JamesЯкщо коротко:дівчина + небезпечні хлопці + кримінал + хаос = залежністьПро що вайб:Головна героїня потрапляє у світ, де довіряти не можна нікому.Але поруч із нею одразу кілька небезпечних чоловіків, і кожен із них має свої секрети… і плани на неї 😏Що тут є: reverse harem (так, їх кілька 🔥) кримінал і темні справи сильна героїня, яка не дає себе зламати напруга, екшн і дуже багато хімії “хто тут насправді хороший?”💬Що кажуть читачі:«Це addictive. Просто відкриваєш і пропадаєш»«Герої walking red flags, але я не скаржусь»Щось прям дуже темне і дуже спайсі 🥳 хочу спробувати все…
Інгредієнти на опару:📍молоко 125 мл📍цукор 1 ст.л.📍борошно 80 г.📍сухі дріжджі 5 гІнші:📍яйця 2шт + 1 жовток📍цукор 100г.📍ванільний цукор 1уп.📍опара яка вже виросла📍борошно 275г.📍вершкове масло 50г.📍дрібка солі📍морожена вишня (на ваш розсуд)📍шоколадні допси Приготування:Робимо опару: в мисці змішуємо тепле молоко, цукор, борошно та дріжджі. Перемішуємо, накриваємо рушником, та відставляємо в тепле місце на 20 хвилин. Якщо опара зійшла продовжуємо робити тісто. Якщо ні, треба інші дріжджі брати, і робити заново. Якщо опара зійшла, починаємо місити тісто. Беремо яйця, цукор, ванільний цукор та збиваємо міксером до пишної густої піни. Я збивала десь 5-7 хвилин без зупинки. Після цього додаємо опару, перемішуємо. Просіюємо туди 1/2 борошна, вимішуємо, і поступово додаємо іншу половину борошна, потім додаємо мʼяке вершкове масло. Гарно вимішуємо, знову накриваємо рушником та відставляємо в тепле місце на 1,5 години. Тісто повинно підійти. Після цього додаємо начинку та вимішуємо тісто, можете брати, яку ви захочете, я робила з вишнею та шоколадом. Вишню перед цим трішки розморозила, зайву вологу прибрала серветками та обкатала в борошні. Мама моя сказала, що краще в кукурудзяному крохмалі це робити. Розділила тісто на 3 частини. Розкатала в прямокутник, виклала дропси, та вишню. Скрутила в рулет, а потім змійкою. І на дно формочки. Після чого знову накриваємо рушником форми, і даємо тісту підійти. Десь 40 хвилин у мене стояло. Потім відправляємо у розігріти вже духовку. Випікаємо при 180 градусах 30-35 хвилин. Дістаємо з духовки, даємо охолонути, потім змащуємо глазурʼю та прикрашаємо. І смакуємо🍴
🖤 «Забрати її душу» — Гарлі Лару🌟 анонсували передзамовлення, тому, що я тут накопала?💀Темне фентезі, демони і дуже небезпечна угода…І так, тут буквально хочуть забрати душу 😈📚 Серія: Souls TrilogyЦе 1 книга з трилогії, але кожна частина розповідає історію нової пари у тому ж світі. Про що перша книга:Рей завжди цікавилась паранормальним: привиди, легенди, дивні ритуали її стихія.Але одного разу вона знаходить стародавній ритуал… і вирішує його провести.І викликає демона🐙Леон — небезпечна, темна істота, яка мала забрати її душу.Але замість цього між ними виникає дивний зв’язок.Проблема лише в тому, що:📍 за Рей полює культ📍у лісах прокидається щось давнє і жахливе📍а демон поруч із нею може бути як її захистом… так і найбільшою загрозою.І так, він хоче не тільки її душу 🖤📊 Середня оцінка: 4.03 / 5 на Goodreads (понад 150 тисяч оцінок) 🔥 Цікаво знати:📍Книга стала вірусною у BookTok📍Це dark romance + паранормальне фентезі📍Атмосфера маленького містечка, культів і демонів📍Дуже гаряча історія (серйозно, дуже) 😏💬 Що кажуть читачі«Ідеальний мікс темного роману, демонів і напруги». «Вайби The Vampire Diaries, тільки значно темніше».«Якщо любите демонів, небезпечну хімію і гострий сюжет — це воно».⚠️ Але читачі попереджають:у книзі багато темних і відвертих сцен — це історія для дорослої аудиторії.❤️ Якщо любите:демонів 📍темну атмосферу 📍заборонену хімію 📍небезпечні угоди, ця книга може вас затягнути.В мене одне питання: якого чорта я її не читала раніше, і взагалі пропустила 👀
У H. D. Carlton великі новини 🤪Її нова історія, яка спочатку планувалась як одна книга, настільки розрослася, що в підсумку стала дилогією.📖 My Dreadful Darling📖 My Darling ReverieАвторка жартує, що герої буквально не давали їй спокою, поки їхню історію не розповіли повністю. І, здається, вона вже трохи закохалась у цих персонажів, каже, що вони можуть стати її новими улюбленцями.Що відомо про історію: темна атмосфера🌶 дуже гаряче🖤 трохи боляче⚔️ і з нотками помстиГоловних героїв звати Dread та Reverie, і авторка вже не може дочекатися, коли ми з ними познайомимось. А так, як вона вміє створити героїв, які нам западають в душу, в мене очікування ну дуже завищені. ❗️ Важливий момент:ця історія не пов’язана з серією Cat & Mouse Series і не про Зейда та Адді. Як вам обкладинки? Думаєте Bookchef уже розмовляють з авторкою, щоб порадувати українських читачів? Я звісно не чекатиму нашого перекладу, буду читати відразу, потім куплю просто українську версію для колекції, якщо вона буде взагалі👀
Свіжі передзамовлення від Vivat і знову моя TBR-поличка тихенько плаче в кутку 😅📖 «Вʼязень» Фріда Мак-ФаденЯ потрохи знайомлюся з творчістю Фрідочки, бо вона стабільно зʼявляється у всіх рейтингах психологічних трилерів. Її книги славляться несподіваними поворотами, напругою та фіналами, після яких сидиш і такий: “та як так взагалі можна було?”У «Вʼязні» історія крутиться навколо викрадення та психологічної гри між жертвою і викрадачем (цікаво, правда?). Як завжди у Мак-Фаден не все таке, яким здається на перший погляд.💘 «Шалене кохання» Елсі СільверЦе перша частина дуже популярної серії в англомовному BookTok. Там її активно радять усім любителям романтики, пристрасті і трошки драми.Я ці любовні романи додаю, додаю собі в TBR… а чи читаю їх, оце вже інше питання 🤣 Але раптом колись настане той настрій для гарячих романів.🌿 «Сплетені стежки» Девні ПерріНа цю серію я вже трохи бачила відгуки, здебільшого доволі позитивні. Кажуть, що це атмосферна історія з романтикою, родинними секретами і красивим маленьким містечком, де всі всіх знають.Тому вирішила теж додати на всякий випадок у свій TBR, бо раптом саме це буде та сама історія, яка захопить з перших сторінок.А тепер зізнавайтеся: яку з цих новинок ви б прочитали першою? 👀*це те, що зацікавило мене*
Ну що ж, я дочитала “Psychotic Obsession” — і мій вердикт такий: мені сподобалося, і я… плакала. А це, погодьтесь, від мене взагалі неочікувано 😢Історія Тобіаса та Арії — дуже болюча 💔, але водночас для мене неймовірно ніжна. Як би дивно це не звучало, я весь час відчувала цей трепет: у їхніх діалогах, у взаємодіях, у паузах між словами.Я повірила 💕. Повірила, що він її кохав. Що це була не просто одержимість.Мені безмежно шкода, що Тобіас загубився у власних почуттях і наробив речей, які не вкладаються в голову. У реальному житті — це непоправні злочини, без жодних «але».Та попри все, я не змогла не співпереживати йому 🥺. І мені щиро боляче, що для нього все закінчилося саме так. Що йому довелося відпустити її. Звісно не повністю, адже він їй пообіцяв, і я просто сходжу з розуму від його слів:«Коли я виберуся звідси, Арія. Я прийду по тебе» Так, ця історія кохання максимальний ред флег 🚩. Вона токсична, болюча, неправильна.Але, чорт забирай, читати це було кайфово.Я вже казала на початку, що ця книга подобається 😍 мені навіть більше, ніж основна трилогія (третю я ще не читала, буду читати наступною) і після фіналу я повністю підтверджую свої слова.«Psychotic Obsession» — історія, яка, як не крути, вкрала моє сердечко 🖤
Сергію терміново роблять операцію. Нам дуже потрібна допомога.Сьогодні Сергія екстрено забрали в операційну через перитоніт — сталося проривання кишківника, і лікарі зараз борються за його життя.Сергій вже тривалий час бореться з онкологією — папілярна карцинома нирки. Після видалення нирки хвороба дала метастази в печінку та очеревину. Організм виснажений, сильна анемія, кахексія. І тепер — ще одне тяжке випробування.Операція складна, попереду реанімація, дороговартісні антибіотики, інтенсивна терапія та подальше лікування раку.Ми не очікували такого розвитку подій і фінансово самостійно не справляємось.🙏 Просимо кожного, хто може, підтримати Сергія.Будь-яка сума має значення.Навіть 50–100 гривень — це вже внесок у шанс на життя.Також будемо вдячні за поширення.Дякуємо кожному за підтримку, молитви та небайдужість.Зараз для нас це надзвичайно важливо. З повагою та надією Сергій.Контакти:Тел 067 799 13 67Пошта [email protected] Сергій УкрTelegram @Rtyuio79https://send.monobank.ua/jar/AK88Zeqjr84874 1000 2433 9510
Зараз я трошки випала з читання і каналу, бо вдома повний хеппі хаус 🥳😅Захворів Сірьожа. І так серйозно, як за всі 5 років разом ще не було: висока температура, сильний біль у горлі, вже третій день мучиться 😔А щоб не було нудно до нього приєднався Роджер.У малого хронічний панкреатит, і через цей холод стався рецидив…Тепер це мишеня блює всюди, де тільки бачить 😢💔Два дні пробувала тягнути сама, бо сценарій знайомий, але завтра їдемо в клініку. Бо сьогодні ввечері побачила у нього за лисину на лобі. Круть. Але ще не все. Ми ж переїхали в Коцюбинське, я тут клініки не знаю само собою. В місцевому чаті сказали: «в місцеві клініки не ходіть» 😃👍Супер, дякую.Порадили кілька в Києві, рейтинги ніби норм, але мені вистачає одного відгуку «нам чуть не вбили тварину» і все, до побачення (так я мамочка панікьор, а це ще в мене дитини немає) Тому завтра їдемо в Ірпінь до нашої Яни, вона цю маленьку гниду вже двічі витягувала 🥹💛 знає всі наші болячки та підхід до цього пушистого чортика. І так, я ж ще мала їхати до батьків, у мами день народження, і я майже рік не була вдома…Але життя вирішило, що я тепер сімейний лікар на півставки 😐На додачу холод, ще книгарня і замовлення, немає світла, треба і Сірьожі багато теплого пити і їсти, і Роджера бутилками теплими обкладати, щоб не мерз. От такий зараз у мене хеппі хаус.Тому не дивуйтесь, якщо я трохи випала просто зараз рятую своїх ☺️Обіймаю вас і скоро повернусь до книжкових балачок 📚💛