Source
🌊штормим сторінки📚 | Зараз я трошки випала з читання і каналу, бо вдома повний хеппі хаус 🥳...
811 Views/Reach
2026-02-05 00:22
Message №9344
Зараз я трошки випала з читання і каналу, бо вдома повний хеппі хаус 🥳😅Захворів Сірьожа. І так серйозно, як за всі 5 років разом ще не було: висока температура, сильний біль у горлі, вже третій день мучиться 😔А щоб не було нудно до нього приєднався Роджер.У малого хронічний панкреатит, і через цей холод стався рецидив…Тепер це мишеня блює всюди, де тільки бачить 😢💔Два дні пробувала тягнути сама, бо сценарій знайомий, але завтра їдемо в клініку. Бо сьогодні ввечері побачила у нього за лисину на лобі. Круть. Але ще не все. Ми ж переїхали в Коцюбинське, я тут клініки не знаю само собою. В місцевому чаті сказали: «в місцеві клініки не ходіть» 😃👍Супер, дякую.Порадили кілька в Києві, рейтинги ніби норм, але мені вистачає одного відгуку «нам чуть не вбили тварину» і все, до побачення ❌ (так я мамочка панікьор, а це ще в мене дитини немає) Тому завтра їдемо в Ірпінь до нашої Яни, вона цю маленьку гниду вже двічі витягувала 🥹💛 знає всі наші болячки та підхід до цього пушистого чортика. І так, я ж ще мала їхати до батьків, у мами день народження, і я майже рік не була вдома…Але життя вирішило, що я тепер сімейний лікар на півставки 😐На додачу холод, ще книгарня і замовлення, немає світла, треба і Сірьожі багато теплого пити і їсти, і Роджера бутилками теплими обкладати, щоб не мерз. От такий зараз у мене хеппі хаус.Тому не дивуйтесь, якщо я трохи випала просто зараз рятую своїх ☺️Обіймаю вас і скоро повернусь до книжкових балачок 📚💛