Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 235
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Стисло після першого тайму (1:0): ⁃ Піхальонок в першій ланці тиску із...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 510 Views/Reach 2025-12-11 18:33 Message №9292
Стисло після першого тайму (1:0): ⁃ Піхальонок в першій ланці тиску із Герреро - це весело, але подивимось, дивно, що не Шапа ⁃ але в Шапи схоже інша функція, він в низькій позиції відповідає за розіграш, хоча в наступній атаці сів Піха ⁃ для малого Захаоченка школа життя, Джеко та Кін - це сильно для зростання ⁃ Піхальонок пасивний вже на 5 хвилині, йде поганий пас назад на ЦЗ, той мав вмикатися в пресинг (тригер), не став, закінчилося все небезпечним ударом Джеко (малий не зміг зупинити Едіна, але дещо завадив прицільному удару) ⁃ поки усе звично, або стерильність, або пас на фулбека, де той під тиском бʼє вперед в боротьбу, яку кияни програють ⁃ Костюк, мабуть, скаже, що Динамо домінує ⁃ поки Динамо повертається до старої ідентичності, кияни стерильно катають хуйню, періодично непогано атакуючи фінальну третину, але без ударів ⁃ ого, Михайленко виконує корнер, це щось прям дуже нове (вийшло кондово) ⁃ шкода, що Костюк відмовився від футболу в який вірить, Динамо забагато із мʼячем, забагато, UEFA дає 69% ⁃ Тіаре взагалі на такому похуї, де Кін, дивиться лише на мʼяч, підіймайте Михавка (1:0), ну, і Кабаєв не заважав виконати подачу так, як би міг більш інтенсивний гравець ⁃ цікаво чий це тейк грати першим номером проти Фіо, наче Динамо перемагало Баварію та Барселону U19 в 69% володіння ⁃ UEFA дає 90% точності передач, ви там єбанулися? Де бий-біжи, де боротьба, де бій за перший та другий мʼяч, де контратаки? Костюк, що відбувається? Зрада… ⁃ ми програємо боротьбу, бо її немає, ми стерильно катаємо мʼяч ⁃ Шовковський, виходь, ми тебе впізнали, або Костюк сплутав Кудрівку з Фіорентиною ⁃ Нещерет вперше за багато часу своєчасно виходить з воріт і рятує ⁃ 66% володіння в киян - це срака-мотика, Кабаєв та Волошин ситуативно змінилися флангами, ненадовго ⁃ це виглядає лицемірно, коли із Кудрівкою ти граєш 30 з 90 хвилин із 43% володіння, а 30 з 30 проти Фіорентини - із 67%, WTF? ⁃ за 35 хвилин Динамо виконало не більше 5 дійсно якісних вертикальних передач ⁃ малий не впорався з Кіном, невдалий удар Моїсєя ⁃ Шапаренка та Буяльского точно, і, мабуть, ще й Піхальонка Динамо варто позбуватися, щоб Костюку не муляло уявляти себе Гвардіолою та грати ось так ⁃ Костюк пафосно обіцяв, що не буде байдужих у складі, але при тому не дає гравцям провокувати великої кількості безглуздих дуелей, щоб показати їх роботу на полі та «не байдужість» ⁃ давайте спробуємо ще й Мороза в якості ВО? гірше не буде точно! або посилимо Костюка Морозом, щоб незламна потужність зашкалювала ⁃ поки схоже, що Костюк прогнувся під Шапаренка та Піхальонка, пожертвував власним стилем заради примадон, результат очікуваний; футбол Костюка інший, але в першому таймі він йому зрадив, ти не можеш грати в те, в що ти не віриш #ДКемоції #ФіорентинаДинамо #ЛігаКонференцій