Source
Смоловий | Кудрівка 1:2 Динамо К 😀Єдиноборства 🇺🇦Якби я жив на 16-му поверсі, то,...
4 500 Views/Reach
2025-12-07 06:01
Message №9289
😀 Кудрівка 1:2 Динамо К 😀Єдиноборства 🇺🇦Якби я жив на 16-му поверсі, то, мабуть, після цього матчу просто вийшов би у вікно. Реально боляче дивитися, у що перетворюється команда, яка 35 років тому привела мене у футбол…Я все розумію, але, здається, варто поступово перемикатися на NBA і Петс, забуваючи про Динамо як про страшний сон щонайменше до Нового року. Такого відразливого футбольного досвіду я не відчував давно. Вчорашній день - апогей. Багаторічні розмови про «виграну боротьбу» завжди супроводжували тренерів колгоспів і пивзаводів. Сьогодні - це реальність Динамо.Кияни встановили новий рекорд сезону УПЛ за кількістю єдиноборств - 215. Це більш ніж на 50 понад середнє значення (162.40). А як бонус - відтворили рекорд попереднього туру за кількістю повернень мʼяча (94).Можливо, це питання смаку, але я не хочу бачити Динамо, яке проти… Кудрівки: • переважає у перехопленнях (53:45) та виносах (19:3), • ще й «змагається» у втратах мʼяча в центрі (40:45) та загалом (114:121).Проти Шахтаря, більшість частину матчу на сраці, навʼязали 69 дуелей. Проти грізної Кудрівки - 71... Fuck, no. Я можу зрозуміти, коли команди колгоспляться проти умовного Шахтаря - там без клепки справді ніяк. Але, блін, проти Кудрівки віддавати м’яч на дві 15-хвилинки (16-30 та 46-60 хв., по 43% володіння), аби пограти на контратаках - це вже за межами мого уявлення про добро і зло. До речі, теж рекордні для сезону 6 контратак. Динамо вчора завдало з контратак більше ударів, ніж за попередні 14 матчів разом. Проти Кудрівки!Якщо 5 ударів із меж штрафного за 96 хвилин - це новий орієнтир, то дякую, я пас. Не подобається мені цей наратив, що для перемоги над колгоспами треба самому ставати колгоспом.Динамо справді на такому історичному дні, що вже не може у футбол, і замість комбінацій, побудованих на неперервності та ротаціях, має: • постійно боротися за мʼячі, • щоб потім знову втрачати їх на рівному місці, • пхаючи мʼячі в глибину за першої-ліпшої нагоди?Схоже, що так. Колись я поставив Сан-Антоніо на паузу після відходу Кавая: дивитися на команду, що танкує заради піків, кайфу не додавало. Але танкування завершилося Вембі, Каслом і Гарпером - і тепер там знову fun. Мабуть, і тут час поставити паузу, бо я надто добре знаю, що буде далі. Це вже було.Динамо під загальне схвалення взагалі перестало тримати мʼяч • Середня тривалість володіння впала до 15 секунд. • 54.1% володінь (46 з 85) тривали менше 10 секунд. • 27 з 85 - менше 5 секунд. Майже третина!Тривалість володіння в передачах за останні матчі:5.83 → 5.25 → 4.76 → 4.25Що далі? З Вересом буде 3.75 чи вистачить 3.25, як у команд з 13-16 місця? Питання риторичне: як ви збираєтеся з таким бий-біжи ламати більш якісні захисти (їх в УПЛ побільшало), і де та коли ви будете цьому навчатися? Бо якби Костюк умів на полі у щось інше, можливо, того, що сьогодні називають «кризою», просто не існувало б.#ДКмікроскоп#КудрівкаДинамо#УПЛ