Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - аби було
Added 14 Jul 2024

аби було

@shakhtar_girlllll
Number of subscribers: 483
Photos: 527
Videos: 34
Links: 118
Description:
весна із завʼязанами очима усе ніяк не можу собі настати
Source

аби було | багато думаю про відповідальність і сили. після шахедних ночей я бачу ...

Telegram community logo - аби було аби було @shakhtar_girlllll
619 Views/Reach 2025-07-04 21:57 Message №1845
багато думаю про відповідальність і сили. після шахедних ночей я бачу вранці своє живе, фізичне тіло й розумію, що за цей короткий денний проміжок у мене немає права на помилку. хочеться віддавати максимум, хочеться отримувати максимум у відповідь, хочеться шукати й робити найкраще, хочеться розділяти з людьми помилки навпіл, хочеться длубати все до ядра, до самої основи. хочеться добиватися справедливості. хочеться робити все довкола живим. хочеться редагувати й корегувати все так, аби єдиною моєю проблемою лишалася росія. але я бачу, що люди ламаються. бачу, що не можуть генерувати якісні рішення. бачу, як люди втомлюються, як не можуть координувати думки, як усе частіше розмови — тільки про можливість пережити ніч. бачу, як до притаманної часом класичної інфантильності додалися розпач і безнадія. від цього сьогодні стало так гірко, що розплакалася в метро, поки їхала додому.мені жаль усіх нас. жаль, що ми крихкі. усі кажуть незламні, але я бачу, що зламні. жаль, що вся відповідальність розсипається, бо ми не стягуємо. але в разі чого — знайте. я буду дуже міцно тримать усе своє купи, скільки поміститься в руки. а шось та й поміститься. відновлюйтесь і приходьте. маєм стягнуть, любі. у нас не можуть усе це забрати.