#сатарекChester Ivanena#сингл «Висікаю Бузком»#Львів2025#Psychedelic #Groove #Stoner«Висікаю бузком» — це новий експеримент проєкту Chester Ivanena, якого ви більше знаєте як басиста і звукорежисера «Рогатої Жаби». «Проєкт, де я відпочиваю від DOMB та Рогатої Жаби. Якщо ті проєкти мають свої концепти та сформульовану думку, яка намагається обрести фізичну форму, то цей - виключно рефлексія, яка дає простір для філософських думок і ні до чого не закликає».
Смислова тканина пісні багатошарова. Центральний образ — герой, який більше не хоче бути опорою для інших і гратися в рятівника. Але як вимкнути емпатію, коли кнопки вимкнення незручних почуттів просто не існує?«Герой відвертається спиною від людей, але через свою природу висікає в себе на спині "карту порятунку", одночасно й допомагаючи й наказуючи себе за це. Його "батіг" з бузку, який є символом любові, переродження та ніжності, таким чином створюючи такий собі бдсмну романтику».
Трек розвивається повільно, ніби з апатією рухатись далі, як і сам герой.Але при цьому, затискає в напружених обіймах інтерпретації: альтруїзм як форма контролю, допомога як насилля над собою, емпатія як зброя.Жанрово композиція балансує між стоунер-вальсом, психоделічною напругою та глухим, натягнутим грувом — ніби гопник, який замість підлоги вмостився ногами на стілець і мовить про екзистенційну кризу.Бас — упізнавано іваненівський: глибокий, об’ємний, з тією самою гуковою гнучкістю і нагнітаючою динамікою.При прослуховуванні семихвилинного треку виникає відчуття, що пісня відкриває двері в тіньові частини автора, які він нарешті готовий досліджувати — в собі та в інших. Чи цікавить його емпатія як власний біч? Чи навпаки — як щось, чого йому не вистачає?Перший ЕР проєкту «ІХ-ХІ» вийде вже цієї осені.Слухати в епл, споті, тюбі 🎧
#сатарекЛЮТА#сингл «у країні холоду»#Київ2025#металДебютний сингл гурту ЛЮТА «У країні холоду» звучить як музичний протест проти зручності, покори й пасивності, які століттями приписували жінкам. Навіть сама назва проєкту маніфестує силу жіночого голосу, який з «лагідного» перетворюється на крижане заклинання. Катерина співає так, ніби зсередини виходить магічне полум’я, закуте в кригу.Ми створюємо музику на межі легкості й брутальності: емоційна та чиста подача вокалу, але при цьому - важкі гітари, кінематографічні аранжування. Ми прагнемо стати світлом у світі втомлених і розчарованих. Мотивацією для тих, хто зневірився.
У країні холоду вже немає ілюзій і зайвих сліз. Там народжується внутрішня свобода. Героїню більше не турбує те, що колись розривало її зсередини. Це рубіж, який переступають люди, які занадто сильно турбувались, любили, були занадто добрими і хорошими. Коли згорає остання надія - наступає холод. І, насправді, в холоді криється величезна сила.
Сингл тримається на контрасті — це modern melodic metal, де холодна прозорість вокалу зустрічається з запальною важкістю гітарних рифів. Вокал звучить як світло у тріщинах крижаних гір — здатний розсунути темряву і надихнути на зміни.Гадаю, Катерину ви вже знаєте за участю у гурті Scarleth, де вона була вокалісткою з 2016-го року.Хочеться побажати успіхів у новому проєкті і виходу нових релізів.Слухати 🎧
Omana#Кліп #сингл «Не погаснемо»#Київ/ Тернопіль2025#alternativerock #рок #гранжУ світі, де любов часто зображують або як нудку мелодраму, або як токсичну співзалежність, Omana пропонують своєю новою роботою іншу оптику. Їхній новий сингл «Не погаснемо» звучить як рок-бойовик у вампірських декораціях, гімн незламності сили почуття.У кліпі двоє закоханих — символічні постаті: вони уособлюють силу пари, яка витримує століття, катастрофи й темряву, яка не оминає жодні стосунки.«Не погаснемо» — один із найбільш лірично доступних і водночас найбільш кінематографічних треків Omana. У синглі є щось від постгранжу з атмосферою готичного нуарного року, але поданого крізь власний, «оманівський» фільтр.Цікаво, що над альбомом гурт працював із Сергієм Knob Любинським (покруч, Тол), який також працював над другим альбомом RYM — це відчувається у звучанні: воно об’ємне, чисте, але не стерильне, збережена емоційна вʼязкість.Omana вже давно довели, що вміють робити з музики та кліпів єдиний світ. «Не погаснемо» підкреслює цю цілісність. Це четвертий сингл майбутнього альбому (реліз запланований на 5 вересня), і кожен попередній трек відкривав інший кут їхньої темної міфології. 🎧 слухати#сатарек
Oi FUSK#кліп / #сингл «скажена собака»2025, 15 серпня#Київ#реп #rapКолись я запишу свої болісні рефлексії стосовно самоідентичності і конверсійності власних переживань на цю тему, але сьогодні це чудово зробив за мене (і багатьох таких з нас) Oi FUSK з синглом «скажена собака».Тут я передаю відчуття про які табуйовано казати, тому вони складно формуються в голові, але вони ніби вітають в повітрі, існують в мовчазних переглядах в публічних місцях, та безумовно в запеклих боях на лінії зіткнення стрічки соціальних мереж. Мені особисто допомагає виписати все на папір, метафоризувати, радикалізувати певною мірою. Це як місце на кухні за холодильником, куди треба пролити світло, і можливо ти знайдеш там ту саму улюблену виделку, яка пропала минулого року. ” — коментує артист.
Комусь пощастилонародитися в «правильному» середовищі, в правильній родині, в правильному місці. Що таке це правильне — кожен розуміє по-своєму?/ за нього обирає суспільство? Умовно правильність залежить від багатьох факторів, які люди не владні обрати (бо ми не обираємо місце/час народження і батьків).Але ми обираємо за що топити, як діяти, де бути і за що стояти. І те і те — частини нашої ідентичності. Походження та досвід виховання не можна змінити. Але й неможливо відкинути, ніби воно не впливає. Особливо коли суспільство розʼєднується на умовно «своїх» і «чужих», «правильних» і «неправильних».Впливає, звісно впливає. І от про це новий сингл народженого у Донецьку Oi FUSK: про розірваність власної ідентичності — коли в тебе немає оцієї опори схваленого «правильного» в суспільному просторі:Лежу на травичці та думку гадаюМаман україночка батя москалик Лежу на травичці в зубах ковиряюсьШматки дисидентів на шпичку мотаюшо робити коли в мене кров на половину московит, Подовина жита Половина антрацит Половина кацап половина салоїдТреба вдіяти наполовину суїцид
Це болісно. Контроверсійно. Ніби закрите питання, що застрягло в горлі, яке неможна вимовити вголос. Але з потоком повітря Фуск випльовує його і розтирає на дзеркалі, в яке ми боїмося / не хочемо дивитися. Крута робота. Дивитися / слухати 🎧 #сатарек
«Я залишатимуся топлес, доки це не стане нормальним, доки це не буде повністю десексуалізовано»Під час виступу гурту Lulu Van Trapp Ребекка Бебі спустилася зі сцени в натовп, де якийсь додік схопив її за груди.Вона хотіла перервати канц бо дуже розгубилася через домагання, але замість цього зняла топ.«Проблема не в нашому одязі. Проблема в них та їхньому шаленому бажанні володіти, знищувати те, чим вони не можуть володіти».
Суспільство повинно звикнути до думки, що жіноче тіло не є сексуальним об’єктом за замовчуванням.Ребекка Бебі також закликала повернути жінкам безпечний простір «як на сцені, так і в натовпі». Вона висловила жаль з приводу того, що рок-сцена, яка позиціює себе як «по суті визвольна музика», насправді «значно відстає» у питаннях поваги та безпеки.В мене були подібні ситуації і не раз. Те що в мене є цицьки та дупа і комусь вони можуть сподобатись, не означає що мене можна чіпати, чи що сексуальність жінки дорівнює дозволу на втручання в особистий простір. Бути жінкою чи бути сексуальною жінкою не означає давати дозвіл на домагання. Заїбали. #бутижінкою
#сатарекThe Sonic Temple, fimamaru#сингл «життя на смак»#Київ11.07.2025#alternative #рок #drum&bassУ новому синглі «Життя на смак» The Sonic Temple і fimamaru зуміли зафіксувати стан, який знайомий багатьом — але який важко проговорити вголос. Цей трек — дзеркало, в якому відображається відчай, вигорання, відчуття марності і зникнення надій. Стан молодого покоління, замкненого в реальності війни, що триває вже третій рік.«Літо, ми сідаєм на літак / Зібрана валіза — все гаразд» — повторюється, як мантра. Але ніякого «гаразд» немає. І валіза ця — не для мандрів, а для укриття. Уривок не з романтичного фільму, а з будинку, в який влучило. «Так і не дізнався я, яке життя на смак» — коли щодня стираєш між собою й відчаєм ще один захисний шар шкіри.І цей стан теж має право бути висловленим вголос, закарбованим в надривних вокальних партіях, змащений драматичною, місцями напруженою, місцями тендітною акустикою, тривожними драм-н-бейс партіями, щемливою лірикою без прикрас. Не горять вогніВже назовсімРазом тонемо в пітьміНа підлозіПромайнули дніТиждень роки коситьВсе, чого хотіли ми —Чекати досить
«Життя на смак» — це трек, у якому визнається право на виснаження і прийняття суворих реалій, де плани на майбутнє стали розкішшю. 🎧слухати
Минулої неділі я була на канці, відоси з враженнями можете подивитися вище.Так от, дуже хотіла нарешті почути G.Inc вживу і залишилась під враженням.Коли гурт мені подобається вживу, намагаюся якщо є можливість після виступу підійти і подякувати/підтримати.Тож і цього разу коли побачила дівчат на веранді, підійшла поділитися враженнями і познайомитись.Приємно здивувалася, що вони вже були підписані на мій канал і знали мене як авторку/блогерку яка пише про музло. Але не як фронтвумен що сама робить музло🐰Цю ситуацію треба було виправляти, тож я запропонувала послухати Respect Your Mom і поділитися враженнями.Останній реліз гурту був 9 років тому (у 2017, а відчуття ніби всього 3 роки пройшло). Так дивно інколи розуміти що твоя музика і амплуа вже сприймається інакше🤩Але час йде і мова взагалі не про старі альбоми, а про те, що Аня відписала мені пізніше.Вона послухала RYM і поділилася враженнями. Ви знаєте мою слабкість до жінок-музиканток, а тим паче, коли вони роблять музику яка мені подобається.З дозволу Ані, я залишу її відгук тут на каналі бо хулі ні❤️⤵️
🎸Магаз для музикантів від музикантів з любов’ю до чесної музики і з доступними цінами? Це реально 🎸Ще одна дружня рекомендація фром мі ту ю.«Гітара і кіт» — це не просто черговий магазин музичних інструментів — його створили самі музиканти, які шарять, як це: шукати свою першу гітару, рвати струни під металкор і рахувати бюджет, щоб вистачило не тільки на репетиції.🎸Тільки перевірені інструментиЄ як нові, так і вживані гітари, і кожен інструмент проходить обов’язковий чекап перед відправкою.🎸Доступна цінаМета — дати початківцям і фанатам музики можливість купити достойний інструмент не за всі гроші світу.🎸Офіційна співпраця з брендами напрямуНаприклад, разом з Bullfighter створили модель D-180 — стильну, недорогу і гуд по звуку за свої кошти.🎸Аксесуари, що хочеться юзатиВід медіаторів, які світяться в темряві, до унікальних паличок із гікорі.З додаткових плюсів для музикантів, які підтверджують, що чуваки роблять справу від щирого ♥️ :👕Мерч українських гуртів — без націнки. Як на мене потужний внесок в підтримку української музики.💡Корисний контент для новачків. Відео, поради, гітарні стріми — щоб було з чого почати свій шлях у світ важкої музики.Магаз працює з 2020 року і має 100% позитивних відгуків👌ЗНИЖКИ ЗНИЖКИ ЗНИЖКИА з промокодом SATA5 можна придбати будь-що зі знижкою 5%🚀Якщо давно шукаєте гітару або хочете апгрейднутись — рекомендую заглянути. Це той випадок, коли купуєш у «своїх».Зберігайте собі для майбутніх покупок🎸
#заявки10-й фестиваль LOUD WOMEN, що відбудеться у Лондоні 6 вересняLOUD WOMEN — камерний фестиваль з однією сценою та аудиторією до 700 осіб. Виконавиці фестивалю також зазвичай потрапляють на радіо та висвітлюються у таких виданнях як Kerrang та NME. Крім того, організаторки фестивалю випустять музичну збірку, до якої додадуть треки кожного гурту-учасника, що допоможе виконавицям охопити ще ширшу аудиторію.Подавати заявку можуть українські гурти, учасницями яких повністю або переважно є жінки (це буде перевагою), або ж команди з яскравими фронтвумен на чолі, які грають панк-рок, інді, поп, реп або електроніку (але "all genres are welcome to apply") та, пріоритетно, асоціюють себе з DIY-сценою. Організаційні та логістичні витрати забезпечуються грантовою підтримкою від British Council Ukraine. Перевага надаватиметься тим гуртам, що зараз базуються в Україні. Сам же фестиваль забезпечить учасницям повний беклайн та можливість продавати власний мерч. Подати заявку та ознайомитися з іншими подробицями опен-колу можна за цим посиланням. Дедлайн подачі - 1 квітня.
#щодоканців Grunge Unplugged — 5 українських гранж гуртів презентують унікальну програму в напів-акустиці + культові grunge хіти 23 лютого в серці Подолу станеться найатмосферніший гранж концерт року — Grunge Unplugged. Унікальний атмосферний вечір, на якому свою музику вперше зіграють в напів-акустиці:Omana — видатні представники альтернативного гранжу з містичними та потойбічними образами в своїх піснях. Під час концерту ви почуєте унікальну програму гурту — нові інтерпретації їхніх відомих треків та особливі гранж-кавери. Respect Your Mom — зухвалі, непокірні, але чуттєві гранж-бешкетники з потужним маммі-вайбом. Важкі динамічні пісні зазвучать цього вечора в тендітній напів-акустиці з оксамитовим жіночим вокалом.Must Have — хлопці, які просувають рвані светри та брудний грувовий гранж в українському музичному просторі з 2014-го. Підготували для вас насичену програму з відомими хітами Nirvana, щоб співати разом.MapleMaps — поєднують хаос та гармонію, мелодійність і драйв. Окрім переосмислення своєї творчості в напів-акустиці, здивують хітами улюблених виконавців 90-хх.Bollocks — брудний панк з надривним вокалом цього вечора перетвориться на енергійний акустичний виступ. Кожен гурт зіграє свою авторську програму в акустиці, а також презентує кавери на найулюбленіші пісні культових: Nirvana, Alice In Chains, Bush, Димна Суміш, Mudhoney, Smashing Pumpkins, Foo Fighters, Garbage, etc.Почуй авторську унікальну програму та відомі хіти класики гранжу вживу!Кількість квитків обмежена!📍Вхід в Fbar між закладами Urban Grill meat&cider та Чіполіно Піца.Коли: В неділю, 23 лютогоДе: F bar, Хорива 25/12Початок: 18:00Doors open: 17:30Квитки 🎫