Source
Сата зухвало про музло | Omana#Кліп #сингл «Не погаснемо»#Київ/ Тернопіль2025#alternativerock #...
617 Views/Reach
2025-08-17 15:23
Message №2884
Omana#Кліп #сингл «Не погаснемо»#Київ/ Тернопіль2025#alternativerock #рок #гранжУ світі, де любов часто зображують або як нудку мелодраму, або як токсичну співзалежність, Omana пропонують своєю новою роботою іншу оптику. Їхній новий сингл «Не погаснемо» звучить як рок-бойовик у вампірських декораціях, гімн незламності сили почуття.У кліпі двоє закоханих — символічні постаті: вони уособлюють силу пари, яка витримує століття, катастрофи й темряву, яка не оминає жодні стосунки.«Не погаснемо» — один із найбільш лірично доступних і водночас найбільш кінематографічних треків Omana. У синглі є щось від постгранжу з атмосферою готичного нуарного року, але поданого крізь власний, «оманівський» фільтр.Цікаво, що над альбомом гурт працював із Сергієм Knob Любинським (покруч, Тол), який також працював над другим альбомом RYM — це відчувається у звучанні: воно об’ємне, чисте, але не стерильне, збережена емоційна вʼязкість.Omana вже давно довели, що вміють робити з музики та кліпів єдиний світ. «Не погаснемо» підкреслює цю цілісність. Це четвертий сингл майбутнього альбому (реліз запланований на 5 вересня), і кожен попередній трек відкривав інший кут їхньої темної міфології. 🎧 слухати#сатарек