Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Щоденник Роніна
Added 14 Jul 2024

Щоденник Роніна

@ronindiary
Number of subscribers: 1 694
Photos: 413
Videos: 142
Links: 91
Description:
З приводу співпраці та пропозиції: Instagram @sawbonesmesslife Про війну, думки, вірші та фотографії на плівку.
Source

Щоденник Роніна | Помітив таку закономірність.Чим довше йде війна, тим більше кожна швал...

Telegram community logo - Щоденник Роніна Щоденник Роніна @ronindiary
2 860 Views/Reach 2025-09-19 14:42 Message №726
Помітив таку закономірність.Чим довше йде війна, тим більше кожна шваль почуває себе комфортно відкриваючи рот на військових фразами: тилова криса, барбершопний воїн, інста воїн і чому не в окопі? :)Обісцяні ухилянти з Польщі набрались хоробрості воювати в інтернеті так як відчувають свою безкарність.Я чоловік, я для мене честь - це не пусте слова.Саме тому я після 13 років за кордоном повернувся в Україну на війну.Перші пів року воював піратом, без документів та зарплати. На мотивації.Залишив 2 бізнеси у Франції, як хтось там написав не прибуткових:), можете поїхати подивитись. Накормлю безкоштовно.Продав мотоцикл, купив машину на якій приїхав воювати.Зарплата в 120 тис не покриє навіть половини моїх доходів в Марселі.Далі доєднався до лав ЗСУ і будучи офіцером(мені похуй на звання) більше року воював бойовим медиком в складі снайперської групи.Далі став командиром взводу вогневої підтримки в роті снайперів. І хочу наголосити, щоб з такою кількістю ресурсів які в нас були, показували доволі не погану роботу.Далі став зам командира батальйону безпілотних систем в тій самій бригаді. Рішення не моє, рішення командування, я цю посаду не хотів.І тут ти в званні капітана, перетворився з бойового офіцера в штабного щура?)Мій ККД на моєму місці на багато вищий, ніж якщо б я був звичайним піхотинцем, хоча по чоловічі, я себе почуваю гірше на цій посаді.Так я їжджу у відпустки за кордон, так я витрачаю всі свої гроші на свій кайф і на дружину. Так я купую собі дорогі подарунки. І так, в мене сімейних фото більше ніж фоток з війни, бо заєбало…І так, я зараз в Києві на лікуванні. Бо здоровʼя вийшло з чату.Виходить скільки б ти не воював в полі, все одно буде не достатньо :)До чого я це все. Витрачати на говорящих голів час і спеціально шукати їх ніхто не буде. Але світ дуже тісний і тут в гру вступає поняття честі, коли за все сказане треба буде відповісти в обличчя…