Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Реве та стогне ресторатор
Added 15 Oct 2021

Реве та стогне ресторатор

@restorator_reve
Number of subscribers: 12 215
Photos: 2,600
Videos: 389
Links: 2,580
Description:
Команда Poster про те, що відбувається на ринку Horeca. Ми в Instagram — www.instagram.com/reve.ta.stogne.restorator/, наш чат — https://t.me/chat_reve Поділитися новиною — @lararaksha, приклади новин — https://bit.ly/4hAz9ph
Source

Реве та стогне ресторатор | Новий етап для CHESSE BAKERY: Таня та Андрій Микитин відкривають першу...

Telegram community logo - Реве та стогне ресторатор Реве та стогне ресторатор @restorator_reve
2 560 Views/Reach 2026-03-10 11:53 Message №5390
🥐 Новий етап для CHESSE BAKERY: Таня та Андрій Микитин відкривають першу пекарню бренду Забігли на нову локацію CHEESE BAKERY до офіційного відкриття, щоб розпитати команду, як з’явилася ідея пекарні, чому для команди принципово запустити власний хліб, як проходило стажування в Копенгагені, скільки коштує відкрити виробництво та хто створював плейлист 🙂 Вийшла жива та чесна розмова, тож читайте до кінця 👉🏻 https://bit.ly/4lgnXRO🍞 З цікавих фактів:• формат: пекарня-бістро. З 8:30 до 17:00 заклад працюватиме як пекарня зі сніданками, хлібом та маслом. Після 17:00 і до закриття — як європейське бістро;• внутрішня посадка — 72 місця з можливістю розширення до 80. Літня тераса — орієнтовно ще 20. Є також невелика дитяча зона, бо сюди приїжджатимуть сім’ї;• це найшвидший ремонт команди. Він почався 15 вересня і 15 січня вже можна було відкрити двері для стажування команди. Але відкриття затягнулося через відсутність води;• у закладі підлога terrazzo, яку Андрій бачив в багатьох пекарнях Копенгагена: «Для когось вона виглядає шкільною, для мене — заводською. Цей простір є міні-заводом хліба. Тому мені було принципово важливо, щоб тут була саме така підлога — навіть якщо це дорого. Це мій другий за важливістю пункт після печі».Ставте ❤️, щоб підтримати команду. Відкриття вже зовсім скоро :)