Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Команда Разумкова
Added 14 Jul 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Number of subscribers: 1 096
Photos: 3,340
Videos: 676
Links: 468
Description:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Number of subscribers

1 096
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

280
Average/Day:: 320
Average/Week:: 267
ERR: 25.55%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 227 25-01-11 13:37
Україні потрібна реальна підтримка, а не хайп. І хамською дипломатією влади цього не вдасться досягнути! Президент має не просто реагувати на зовнішні виклики, а вибудовувати реальну зовнішньополітичну стратегію для країни. Натомість ми бачимо хаос у дипломатії, кадрові провали й ставку на хайп замість роботи.Але міжнародні відносини – це не вечірні відосики, поплескування по плечу або нецензурні вислови в інтерв’ю. Це тяжка робота, яку мають виконувати професіонали.Що ми маємо натомість? На позиції послів призначають політиків у відставці, людей, які не мають жодної фахової підготовки і досвіду в міжнародних відносинах! Який результат вони принесуть у співпраці з іноземними партнерами?А які безпекові гарантії дають Україні меморандуми з 27 країнами, якими так любить хизуватися влада? При всій повазі до наших партнерів, але в цих документах зобов'язань самої України чи не більше, аніж зобов'язань перед нашою країною. Ми щиро вдячні кожній державі та їх громадянам за допомогу. Але не треба видавати їх допомогу за безпекові гарантії. Україна потребує збереження міжнародної підтримки, фінансової та військової допомоги, санкцій проти агресора. Але якщо влада продовжуватиме працювати в такому стилі, ми ризикуємо залишитися сам на сам не лише з агресором, а й з глобальними викликами!
👁 229 25-01-10 16:30
Для влади політиканство вище за інтереси держави‼️Монобільшості має бути соромно. Спочатку вони волали, що потенційна мобілізація жінок, закладена в законопроєкті №12076 – це неправда. Потім вони відхилили нашу правку, яка це виправляє, на комітеті виключно через політику, бо її авторами є команда «Розумної Політики»! Зрештою, небезпечна норма була виправлена в залі, і ми це підтримали, бо нам не важливо хто автор ініціативи – головне, що ми все-таки не допустили мобілізації жінок. Бо ми підтримуємо в цьому залі всі адекватні рішення! Але чи можуть знайти в собі сили депутати монобільшості, щоб вийти до трибуни Парламенту і вибачитися перед людьми, яким вони створюють проблеми своїми законами? Вийти і зазнатися, що вони не читають законопроєкти, за які голосують! Влада захопилася політиканством і підготовкою до виборів – саме в той час, коли держава на межі, а захисники на фронті тримають її з останніх сил. Коли їм не передбачили демобілізацію, ротацію, нормальне забезпечення! Де 200 тисяч Зеленського військовим на передовій, які він обіцяв?! Де плани потужної стійкості і стійкої потужності?! Як вони працюють?! Яка наша стратегія, якщо Україні відмовлять у вступі до НАТО?! Хто дасть нам гарантії безпеки?! Чи їх мають дати угоди, які були підписані з 27 країнами?! Покажіть захисникам на Покровському напрямку, як працюють ці «гарантії»!Я не закликаю владу до совісті. Бо її все менше. Я не закликаю і до розуму, бо його теж майже немає. Я закликаю владу до самозбереження. Бо все, що зараз робиться, буде мати наслідки. І відповідати за це доведеться. У тому числі – перед собою.
👁 278 25-01-08 14:36
Відбулося перше засідання Парламенту в новому році.🔹Ухвалили закон щодо сприяння розвитку волонтерства серед здобувачів освіти (№11159). Зокрема, він дозволить зараховувати час волонтерської діяльності до часу практики і дасть змогу зазначати досвід волонтерства в мотиваційному листі при вступі в заклади освіти. 🔹Прийняли в першому читанні законопроект щодо вдосконалення законодавства у сфері кібербезпеки та захисту інформації (№ 11290). 🔹У першому читанні ухвалили проект закону щодо вдосконалення відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги державними та комунальними підприємствами (№12250).❗️Разом з командою «Розумної Політики» не підтримували: законопроект №11024. Він має гарну назву про «забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду», а насправді закладає небезпечну норму, яка загрожує існуванню таких територій! Законопроект мав стосуватися лише підвищення штрафів за правопорушення у заповідних зонах. Однак до другого читання з’явилася правка, яка дозволяє скасування та зміну охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду. Тобто немає жодних гарантій, що статус земель заповідників не змінять, і що невдовзі вони не стануть місцем для забудови! Чергову «реформу» Антимонопольного комітету (проект закону №11350). У чому був сенс попереднього «реформування», якщо в Раді знову хочуть голосувати за «вдосконалення діяльності» АМКУ?! У Парламенті навіть не вистачило голосів, щоб включити його в порядок денний. Законопроект щодо регулювання деяких питань трудових відносин (№5054-1). Він містить ряд неузгодженостей і норм, які можуть дискримінувати працівників. На щастя, цей документ провалили.
👁 391 25-01-04 14:18
«Реформа» ТЦК, про яку зараз активно заговорили у владі, буде не зміною системи, а перенаправленням фінансових потоків.Як можна довіряти тим, хто роками ігнорував проблеми і вірити, що раптом хтось захотів зламати систему і змінити підходи? Репутація ТЦК настільки зіпсована, а довіра з боку суспільства на нулі – як до влади, так і до ТЦК як частини цієї влади.Скільки ми бачили ганебних відео з бусифікацією і чули скандальних історій? Коли людину мобілізували, швидко «прогнали» на ВЛК, відправили на навчання, а за тиждень – вона вже на фронті, без необхідних навичок і вмінь! Від такого підходу армія не стане сильнішою, а люди мотивованими! Реформи «на папері» та зміна підпорядкування – це не реальне вирішення проблеми. Ефективним механізмом став би рекрутинг у бригадах, коли людина чітко розуміє, на яку посаду у війську потрапить і які завдання буде виконувати.Має збільшуватися і рівень фінансової мотивації. Президент обіцяв 200 тисяч захисникам на передовій – хто їх отримує?! Гроші на «вовину тисячу» знйшлися, а на виплати військовим – ні?!Ще нам дуже люблять розповідати про «високотехнологічну війну». А де дрони, техніка, якісні снаряди? Чи «перспектива» воювати з бракованими мінами має мотивувати до служби?!Українцям не вдасться замилити очі обіцянками. Вони чекають на реальні зміни, а не чергове прикриття корупції під виглядом «реформ»!
👁 501 24-12-30 11:23
Компенсація за пошкоджене та знищене майноВідповідний Закон давно ухвалений і діє. Громадяни України, що мають пошкодження свого нерухомого майна або його зруйновано, мають право отримати компенсацію, якою можуть скористатися для придбання нового житла або земельної ділянки. Для цього необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування чи воєнної адміністрації, яка створить комісію, що обстежить данне майно і за результатами звіту, буде надана компенсація.А що робити тим українцям, у яких житло залишилось на окупованій території чи там де йдуть бойові дії? Адже Комісія, із зрозумілих обставин, не зможе обстежити відповідну будівлю, а значить і надати компенсацію за нього!Для вирішення цього питання був розроблений законопроєкт 11161, співавтором якого я є! В ньому передбачається, що обʼєкти нерухомого майна, що знаходяться на території територіальних громад, які розташовані в районах ведення воєнних (бойових) дій або перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) та обстеження яких є неможливим, вважаються знищеними! Відповідно можна отримати компенсацію за цю нерухомість без усілякого обстеження! Але необхідно виконати певні умови:1 Проживати в Україні протягом останніх двох років;2 Разом із заявою на компенсацію, зобов’язані написати заяву про відчуження у власність держави/територіальної громади (дивлячись хто надає компенсацію) від тієї нерухомості, що залишилась у зоні бойових дій чи окупована;3 Також разом із заявою на відчуження, зобов’язані відступити державі/територіальній громаді право вимагати компенсацію від російської федерації за знищене нерухоме майно.Простими словами, останні два пункти говорять, що фактично держава/територіальна громада викуповує Ваше нерухоме майно і потім вимагає замість Вас, від агресора компенсацію за те, що цей агресор зробив із цим майном!Отриману компенсацію можна використати у придбанні нової нерухомості, в тому числі і інвестуванні/фінансуванні його будівництва, придбанні земельної ділянки, де знаходиться такий обʼєкт та інше. 19.12.2024р законопроєкт нарешті ухвалено!За - 292 народних депутата!!Дякую колегам за законопроєкт!!!Працюємо далі!Telegram | Facebook | Instagram | Tik Tok | YouTube | Twitter
👁 376 24-12-29 10:51
✍️ В якості підсумків 2024 року обговорювали в етері телеканалу Прямий серед іншого й такі важливі теми як перспективи повернення українських біженців додому та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у нових територіальних громадах. 👉 Створення нещодавно Міністерства єдності мало би давати розуміння куди і як рухатися для вирішення цих проблем. Але запитань тут більше, ніж відповідей. 📊 За багатообіцяючою назвою нового відомства немає стратегії, не розроблено поки навіть перших тактичних кроків. Ще кілька місяців піде на бюрократичну інституціалізацію. До речі, створюється воно на базі колишнього Мінінтеграції, яке раніше вирішили ліквідувати. Відповідно, хто і як буде займатися реінтеграцією деокупованих територій чи взаємодіяти на державному рівні з ВПО - питання відкриті.У трьох країнах 🇪🇺ЄС, де наразі перебуває найбільше українських біженців - 🇩🇪Німеччині, 🇵🇱Польщі та 🇩🇪🇨🇿Чехії - начебто планується відкриття представництв МінЄдності. Принаймні, така домовленість вже є стосовно Німеччини. Однак, чим вони займатимуться, як це перетинатиметься із функціоналом МЗС та консульських установ - Кабмін поки не знає. Повернення мільйонів українців на Батьківщину - складна і багатоступенева проблема, яка першочергово залежить від безпекових умов та економічних чинників. Поділився своїми думками на цю тему👇https://www.youtube.com/watch?v=wy9eL7HpDy0
👁 654 24-12-22 15:53
Медичні, соціальні та культурні хаби обʼєднують та допомагають адаптуватися українцям, які через війну змушені були покинути свої домівки. Днями в Києві відкрилася друга черга спеціалізованого медичного хабу на базі Лівобережного центру «Я Маріуполь». Тут організовано надання медичної допомоги для маріупольців на базі релокованих закладів. Народна депутатка від «Розумної Політики» Оксана Дмитрієва ознайомилася з роботою організації, де днями відкрили Центр ментального здоров’я, відділення амбулаторної реабілітації та кабінет телемедичних консультацій. «Ще на початку 2022 року я познайомилася з представниками організації «Я Маріуполь», яка спільно з міською владою об’єднує тих, хто змушений був покинути своє рідне місто, допомагає людям адаптуватися но нових умов, створює комплексну підтримку», – розповіла Оксана Дмитрієва. На відкриття вона подарувала медичному хабу телевізор, який потрібен для кабінету телемедицини, і завдяки цьому обладнанню уже відбуваються телемедичні консультації з іншими медичними центрами.
👁 392 24-12-21 11:28
Закони Зеленського та Гетманцева вбили 22,5 тисячі ФОПів! Коли ми з колегами з «Розумної Політики» у залі Парламенту попереджали, що підвищення податків – це знищення економіки, і пропонували правки для збереження українського бізнесу – то депутати монобільшості посміхалися. Але тепер з’явилася офіційна статистика. За три тижні після підписання президентом ганебного закону про підвищення податків закрилося 22,5 тисячі ФОПів! А якщо врахувати, що в цих підприємців було ще декілька найманих працівників, це число можна сміливо множити мінімум на 4, і ми отримаємо близько 100 тисяч людей, які втратили роботу! А завтра ці люди прийдуть, щоб отримати допомогу по безробіттю з державного бюджету, який вони могли продовжувати наповнювати своїми податками, якщо б не «геніальні» ініціативи влади!Українські підприємці страждають не лише через підвищення податків. Інфляція зростає щодня, електроенергія цьогоріч здорожчала на 63,3%. Це теж результат дій влади. Результат того, як влада за мільярди «захистила» об’єкти критичної інфраструктури, що після такого «захисту» бізнес змушений виживати завдяки генераторам. А на пальне для генераторів влада підняла акцизи! Результати – зростання цін, які відчуває на собі кожен українець. Люди, які залишаються в державі, роблять усе, щоб вона могла нормально функціонувати. А влада «дякує» тим, що витягує з їх кишень останнє!
👁 355 24-12-19 14:48
‼️Влада поставила під загрозу безпеку військовослужбовців та їхніх родин.Ідеться про закон №12066, який передбачає створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців. Без згоди самих військових збиратимуть їхні персональні дані, їхніх дітей, батьків - усіх членів родини! Дані зберігатимуться упродовж 75 років після смерті військового!Що це за неадекватні строки?! І де гарантія, що ця інформація не потрапить до рук ворога? Її не існує. На жаль, мали змогу переконатися, що всі ці держреєстри доволі швидко опиняються в мережі, інформацію захистити не спроможні.Чи подумали ті, хто писав і голосував за цей законопроєкт, що буде з батьками, іншими родичами військових, які можуть перебувати в росії чи на тимчасово окупованих територіях? А що буде з дітьми, яких росіяни могли викрасти і депортувати? Навіщо наражаєте людей на небезпеку? Навіщо даєте ворогу потенційні важелі тиску на наших захисників?Знову приймаються відверто шкідливі закони. Це ще один наслідок практики «слуг» –голосувати по вказівці, навіть не прочитавши тексту, не запитавши самих себе: навіщо я це підтримую?
👁 272 24-12-18 08:09
Ті, хто в 2019 році обіцяв робити все, щоб українці повернулися додому – сьогодні роблять усе, щоб вони їхали з нашої держави! А гарант Конституції став головним гарантом її порушення!Учора в Парламенті у першому читанні був прийнятий законопроект про множинне громадянство, який порушує 4 статтю Основного Закону. Він ділить людей на сорти і ще більше спонукає їх виїжджати з країни! «Вовину тисячу» роздають лише тим хто перебуває на території України. А хто весь час тут був, а зараз виїхав – уже на неї не заслуговують! Чим це відрізняється від російської пропаганди, яка малює карти, розділяючи нашу державу і людей?! Влада дуже хоче, щоб до України приїжджали іноземці і готова роздавати їм українське громадянство, але чомусь не передбачає, що вони платитимуть військовий збір у 5%, як і всі українці! Так само вони не ставатимуть на військовий облік і не боятимуться мобілізації. Зате «нові» громадяни матимуть вільний доступ до ринку землі! Вони зможуть отримати документ про громадянство України навіть не перебуваючи на території нашої держави, але будуть користуватися всіма пільгами українського паспорта! Чи це коректно і справедливо стосовно тих українців, які сьогодні, ризикуючи життям, боронять нашу державу, стосовно тих хто сплачує податки і наповнює бюджет?!Законопроектом про множинне громадянство хочуть збільшити не кількість українців, а майбутній електорат. Бо саме чинна влада сьогодні готується до виборів, а людей сприймає лише як майбутні голоси!