Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пуща-Водиця
Added 14 Jul 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Number of subscribers: 1 746
Photos: 1,610
Videos: 583
Links: 1,360
Description:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]

👥 Number of subscribers

1 746
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +16

👁️ Average views per message

970
Average/Day:: 1,470
Average/Week:: 971
ERR: 55.56%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 2.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,370 25-11-09 16:29
Із 10 по 14 листопада буде внесено зміни в маршрути трамваїв №№ 11, 12, 16, 19.Виконуватимуться ремонтні роботи трамвайних колій на вул. Кирилівській. Щоденно у період часу з 10:00 год. до 17:00 год. рух трамваїв буде організовано:- маршрути №№11,12,16 відповідно від вул. Йорданської, Пущі-Водиці та ст. м. «Героїв Дніпра» до вул. Семена Скляренка;- маршрут №19 від Контрактової площі до зупинки «Стадіон «Спартак»;З метою забезпечення перевезення пасажирів від Контрактової площі до площі Тараса Шевченка буде організовано тимчасовий автобусний маршрут № 19Т по трасі: вул. Спаська – вул. Межигірська – вул. Щекавицька – вул. Костянтинівська – вул. Оленівська – вул. Кирилівська – вул. Сирецька – вул. Семена Скляренка – вул. Автозаводська – вул. Полярна до площі Тараса Шевченка, в зворотному напрямку - вул. Полярна – вул. Автозаводська – вул. Семена Скляренка – вул. Сирецька – вул. Кирилівська - вул. Щекавицька – вул. Костянтинівська – вул. Спаська до Контрактової площі.Перепрошуємо за незручності.
👁 1,280 25-09-29 07:55
Тепер щодо рішення НАТО збивати російські літаки, які залітають у повітряний простір країн НАТО. Нам повідомили, що на консультаціях між країнами НАТО були визначені умови того, що слід вважати "порушенням з загрозою безпеці" при якому проти порушників буде застосована зброя. Як нам повідомили, визначена і глибина "заліту" порушників, і перелік об'єктів, наближення до яких буде вважатися загрозою. Попередження передане російській стороні, існує відповідь. "рф нфколи не порушувала повітряний простір країн НАТо і не збирається робити таке у майбутньому, а подібні погрози вважає системним залякуванням та необ'явленою агресією НАТО проти рф". Тут є цікавий нюанс - Угорщина та Словаччина підтримали таке рішення після того, як стало зрозуміло що його підтримають США. Я, звісно, можу помилятися, але думаю що провокацій рф стане у майбутньому все ж менше, та й ті будуть без порушень повітряного простору країн НАТО , проте у зоні перехоплення - стандартна практика з часів "холодної війни" країн НАТО та "Варшавського блоку".  Ще одна новина, яку я дам тільки анонсом.  І європейськими важковаговиками, і США розглядається можливість НЕ висування Зеленським своєї кандидатури на чергових виборах Президента України при умові надання тому такого ж "американського імунітету" з доданням "європейського", який діяв по відношенню до п'ятого Президента України до весни цього року. Нагадую - до того всі справи, які були відкриті проти Порошенка, не були ініційовані  Банковій - вони були "приватними ініціативами" Портнова та Ко. Банкова включилася у процес прямого кримінального переслідування Порошенка лише після того, як стало зрозуміло - нова адміністрація США не збирається забезпечувати "імунітет", який надала тому попередня адміністрація. Станом на зараз вже можливою є ситуація, коли "Вашингтонсько-Брюсельський обком", як колись у 2014му, затвердить узгоджену кандидатуру на посаду Президента України - тоді саме "Вашингтонський обком" у особі Віце-Президента  Байдена затвердив кандидатуру Порошенка на вищезгадану посаду з трійці "Кличко - Порошенко - Яценюк". У випадку, якщо переговори з Зеленським пройдуть успішно, а це доки ще не факт, скоріш за все таким кандидатом буде Залужний.  Я вчора по трохи почав писати характеристику на нашого посла у Великобританії аналогічну тим, що вже були дані Зеленському, Порошенку та Єрмаку. Часу немає, тому не знаю - коли саме зможу написати все, але все ж розраховую що зможу це зробити у найближчі три дні. Наступний допис буде по "російським мирним пропозиціям", які США невдовзі отримають.   Гарного дня та гарних новин.
👁 1,640 25-09-14 13:20
Польща - наш історичний якщо не ворог (хоча я особисто вважаю точно таким же ворогом, як і рф), то як мінімум суперник, дискусію з яким по всьому спектрі міждержавних відносин потрібно  вести без будь яких ознак меншовартості, проте з почуттям власної гідності і на них максимально жорстко триматися вимог  першочергового забезпечення українських національних інтересів. Польща у осяжному майбутньому буде точно так же залежна від нас як і зараз - рф нікуди не подінеться, як нікуди не подінеться глобальна від її існування загроза. І оця залежність Варшави від нас дає нам право вимагати, а не задовольняти вимоги, на переговорах з поляками.  Тема закрита. Припиняємо срачі на польську тему, бо чат прикрию. Перестаньте принижувати у дискусії один одного - ми не кацапи і повинні поважати думки та переконання один одного, навіть якщо вони один одному не подобаються. Припиняємо стібатися з Польщі та НАТО - наші національні інтереси такий стьоб не забезпечує аж ніяк, забезпечує лише протидію ним. Гарного вечора. Завтра вранці та вдень буде багато новин та структурована інформація по наших ракетах, БПЛА та по західній зброї.  Ну і як завжди - отримано попередження про високу вірогідність масованих атак з повітря від Розвідспільноти США на найближчі чотири дні. Бережіть себе.
👁 1,250 25-09-11 11:14
Вулиця Селянська: історія, яка зберігає пам’ять Пущі-Водиці Вулиця Селянська у Пущі-Водиці має глибоке коріння. Її назва походить ще з початку ХХ століття, коли Пуща була не лише курортом для київської інтелігенції, а й селом із власним господарським укладом. Архівні документи Київської губернської управи згадують тутешніх селян-землевласників, які займалися лісорозробками, рибальством та городництвом. Саме на їхню честь вулиця отримала назву «Селянська».Колись на цій вулиці діяв сільський ринок, де продавали овочі, рибу та дрова, які постачали мешканці Пущі-Водиці й навколишніх хуторів. Ринок став важливим центром економічного та соціального життя громади: сюди приходили не лише купити чи продати, а й обговорити новини, домовитися про роботу чи громадські справи.Особливе місце на Селянській займає Пуща-Водицьке кладовище (офіційна адреса: вул. Селянська, 14). Це некрополь, який виник наприкінці ХІХ століття як сільське кладовище для місцевих мешканців. Тут спочивають як прості селяни, так і ті, хто формував історію Пущі-Водиці.У 1988 році кладовище закрили для нових поховань, дозволивши лише підзахоронення у сімейних могилах. Проте воно й сьогодні лишається важливим місцем колективної пам’яті, нагадуючи, що Пуща-Водиця тривалий час жила власним, «сільським» життям.📍 Важливо підкреслити: Селянська вулиця та кладовище належать до Києва, Оболонського району, історичної Пущі-Водиці. Часто їх помилково відносять до Горенки, проте адміністративно й історично вони — частина столиці.
👁 1,440 25-09-10 07:48
РОЗДУМИ ПІСЛЯ ЗАЛЬОТНОЇ НІЧКИ. Був би я Карабасом, от прям дув би у тубу та як він би у кіно казав - "Это просто праздник какой-то, честное слово"! От реально - "Якщо б навіть такого не було, то це б варто было придумати"! Заліт БПЛА у Польщу апріорі не можна залишити без наслідків. І тут цікаво - яка реакція москви буде на дипломатичні демарші Польщі та НАТО? Я Ванга погана, але  все ж спробую передбачити реакцію сторін.1. рф заявить, що мав місце "ексцес виконавця" і заліт на територію Польщі не планувався вищими сферами, однак цей інцидент демонструє небезпеку яку буде нести присутності іноземних військ в Україні, бо з-за Польща подібного інциденту можуть початися бойові дій між НАТО та рф.2. Польща заявить про те, що віднині вона буде збивати все, що залітає на її територію і в цьому рішенні її підтримають європейські члени НАТО. 3. Трамп заявить, що "цю жахливу війну треба закінчувати щоби подібні інциденти більше не мали місце" та заявить, що через два три тижні європейці та американці підготовлять такі санкції, що мандець росії, яко він їх введе, після чого знову закликає путіна до миру. 4. Україна буде вдячна путіну за такий плювок у обличчя НАТО та США та на волні пропагандистського шуму здобуде трохи більше зброї, ніж планувалося на останньому "Раммштайні".  По великому рахунку те, що трапилось ще повториться під час навчань у Білорусі - провокації з вторгненням російських БПЛА у повітряний простір Польщі будуть неодмінно. Повториться тому, що путіну не вдається головне - залякати Європу провальною  війною в Україні. Для здобутку кращої переговорної позиції  на переговорах про перемир'я з Україною, Європою та США  путіну конче необхідно було налякати саме Європу з тим, щоби вона "здала" Україну. І ця провокація, по "гамбургському рахунку", розрахована виключно на пом'якшення позиції Європи на майбутніх переговорах. Як це не парадоксально, але після цієї шоу-херні я роблю висновок, що таки у путіна дійсно не залишилося карт за допомоги яких той би міг примусити Європу та США прийняти його умови для закінчення війни. Ну а нам, українцім, від того зальоту немає нічого, окрім профіту, причому при будь якому розвитку подій. Буде рішуча відповідь з боку НАТО, Європи та США - прекрасно, може вони реально захочуть закрити небо над нашими західними регіонами.  Не буде - ми будемо тикати пальцями у слабких та нерішучих союзників та під цим соусом вичавимо з них більше грошей та зброї.  Ну а загалом, радіємо не великим пошкодженням після масованої атаки, не беремо дурного у голову та чекаємо на вечірню реакцію США, НАТО та європейців на зальотну нічку. Буде інформація - давати буду одразу.
👁 1,470 25-09-08 15:50
ЯК КИТАЙ "РЯТУЄ" рф. Зазвичай нічого не репощу, але нещодавно сам писав по цій темі. Матеріал "Ройтерс" - просто пазл до загальної мозаїки. Ще раз повторюю - Китай "сушить" рф як тараньку до пива перед вживанням. Торгівля між Росією та Китаєм обвалилася на 18%Торгівля між Росією та Китаєм за рік обвалилася на 18%Спад у торгівлі між Китаєм і Росією, який розпочався 2025 року вперше за три роки розв'язаної РФ повномасштабної війни проти України, продовжує прискорюватися. Так, за підсумками серпня закупівля Китаєм товарів у Росії обвалилася на 17,8% рік до року.Про це пише Reuters із посиланням на дані митниці Китаю,Як повідомляється, поставки китайських товарів на російський ринок впали на 16,4% у річному вираженні – удвічі більше, ніж у липні, коли скорочення становило 8,6%.Нагромадженим підсумком за вісім місяців поточного року російсько-китайський товарообіг просів майже на 9%, до 1,03 трлн юанів, або $145 млрд. Російський експорт до Китаю впав на 8,8%, а китайський до Росії – на 8,2%.Детальні дані китайської митниці показують, що Китай скоротив закупівлі майже всіх видів російської сировини: нафти – на 11%, нафтопродуктів – на 28%, скрапленого природного газу – на 13%, деревини та вугілля – на 10%.За словами джерел Reuters, спад обороту з головним торговим партнером Росії викликав стурбованість у Кремлі."Китай не поводиться як союзник. Іноді він нас підводить та зупиняє платежі, іноді наживається на нас, а іноді просто грабує. У цьому немає нічого союзницького", – скаржився один із співрозмовників агентства, близький до російського уряду. З Китаєм нам треба розмовляти, просто доведеться. І позиція Зеленського з ігнором китайських пропозицій щодо "Гарантій безпеки" та участі упереговорному процесі щодо мирного врегулювання недалекоглядна та елементарно тупа - її конче потрібно змінювати. Часу немає.- у нас європейські гості, але завтра на цю тему ми поговоримо. Попередження Розвідспільноти США про високу вірогідність масованих обстрілів продовжено на три дні. Київ у зоні особливо підвищеного ризику. Проте можливе відтермінування обстрілу якщо Трамп доручить Уіткоффу щось гарне передати путіну. Побачимо. Бережіть себе. Гарного вечора.
👁 1,200 25-09-02 10:41
КОРОТКО. Просто щоби люди розуміли. Станом на ранок на столі Президента США знаходяться два варіанти заяви, яку він оголосить ввечері. Одна підготовлена Держдепом, там у тому числі про запровадження вторинних санкцій проти рф. Друга підготовлена Венсом та Уіткоффом, там про розчарування Зеленським та путіним, про тимчасове припинення миротворчих зусиль, та про відтермінування введення санкцій на невизначений доки ще термін з закликом провести зустріч. Як це не дивно, але шанси на зачитування заяви від Держдепу зараз вищі - у Білому домі практично всі вважають, що путін у Китаї "кинув" Трампа і жодну з попередніх домовленостей, зокрема по спільному видобутку у рф рідкоземельних металів, путін виконувати не збирається обравши партнером не США, а Китай. Особливо активно наполягають на введенні санкцій Рубіо та Бессент, які вважають, що якщо знову відтермінувати введення, то до США всерйоз перестануть ставитися і Китай, і рф. Останні заяви путіна та Ушакова про відсутність домовленості про тристоронню зустріч Трампа, Зеленського та путіна у той час, як Трамп заявив, що домовленість існує, там також вважають ознакою зневаги до Президента США. Цікаво те, що Венс вчора нарешті підтримав введення санкцій проти рф "при певних умовах", хоча позавчора підтримав Уіткоффа. Флюгер коньюктуру чує? Побачимо. Судячи по всьому путін розуміє, що цього разу далеко не факт, що йому вдасться "відпетляти", а тому... А тому Розвідспільнота США попередила про високу вірогідність масованих обстрілів, Києва в першу чергу, у наступні сім днів. путін буде намагатися зламати стійкість українців старим способом - кияни вже чують привітання від бидла. Справи у нього точно хрінові, раз вчора з закромів дістали унітазнороте опудало. Чекаємо на вечір. Особисто я не дуже вірю у сприятливу для нас заяву, але вперше за час президентства Трампа я буду слухати його у прямому ефірі. Гарного дня. Бережіть себе.
👁 1,550 25-08-26 12:14
Невдовзі відбудеться українська прем'єра документального фільму "Битва за Київ" відомого французького журналіста-документаліста та письменника Олів'є Трука. Ця стрічка, знята за сприяння Збройних Сил України, розповідає про 37 днів 2022 року, які увійшли в історію.Протягом 70 хвилин провідні свідки, дійові особи та виняткові архівні кадри переносять нас у саме серце битви, що врятувала Україну в перші тижні найважчої війни на європейському континенті з часів Другої світової."Битва за Київ" висвітлює найскладніші моменти боїв у районах Гостомеля, Ірпеня, Мощуна тощо.Героями картини стали офіцери, сержанти, солдати, волонтери та добровольці, завдяки чиїй самовідданості вистояла Київщина, а разом з нею - вся країна. Це історія тих, хто врятував Київ та самостійну Україну.“Цей фільм дозволив мені стати ближчим до українців, до їхнього духу, виплеканого від Помаранчевої революції до драматичних днів Євромайдану, ближчим до винятково вільного, винятково європейського народу, який, я сподіваюся, відіграватиме важливу роль у майбутньому Європи”, - зазначив Олів'є Трук.Фільм "Битва за Київ" уже вийшов на французькому телеканалі Canal+ та планується до показу в Україні.
👁 1,360 25-07-26 10:16
❗️Карантин ввели у низці населених пунктів через масове поширення сказуОбмеження щодо тварин:•Забороняється вивезення і ввезення тварин з карантинної зони без дозволу.•Заборонено переміщення тварин між господарствами, участь у ярмарках, виставках тощо.•Проводиться обов'язкова вакцинація всіх домашніх собак і котів (у тому числі в неблагополучній зоні). Населені пункти, де поширюються карантинні обмеження:До 25.08.2025 рокус. Малютянкас. Забір'яс. Жорнівкас. Княжичіс. Михайлівська Рубежівкас. Забуччяс. Шпитьки с. Личанкас. Гурівщинас. Горбовичіс. Дмитрівкас. Милас. Мріяс. Бучас. Петрушкис. Ліснес. Любимівкас. Лукас. Бобрицяс. Музичіс. Неграшіс. Іванків До 04.09.2025 рокус. Новес. Віта- Поштовас. Синяк с. Раківкас. Червонес. Хотівс. Кругликс. Кременищес. Лісникис. Ходосіївкас. Чабанис. Новосілки До 21.09.2025 рокум. Вишневес. Софіївська Борщагівка с. Петропавлівська Борщагівка с. Чайкис. Святопетрівськес. Гатнес. Крюківщинам. Бояркас. Тарасівкас. Юрівкас. Коцюбинськес. Капітанівкас. Гореничіс. Гнатівкас. Стоянка с. Білогородка с. Шевченковем. Ірпінь ⚡️ Підписатись ✉️ Надіслати новину
👁 1,460 25-07-24 10:12
По суті події останніх днів для України набагато більше плюсів ніж мінусів. Влада отримала диктат ЄС. Влада перелякана "Майданною активністю" - їй нагадали про те, що ігнор суспільного запиту активної частини населення України у нас зазвичай призводить до зміни влади у тому числі у силовий спосіб. Антикорупційні органи отримали карт-бланш на переслідування "знакових постатей" на вищих щаблях влади. Подивимося - як вони цим скористуються.  І тим не менш мітингову активність потрібно буде припинити одразу після виконання вимог Європи та Майдану. Ми не можемо змінити владу зараз без загрози існування  України, на жаль. Вибори під час війни - загроза дестабілізації фронту та тилу з потенційною можливістю руйнації першого і саме України як держави. Заклики "Валити цю владу - вона попливла"!, є злочинними - вони збігаються з бажаннями кремля, який вже добряче "вкладається" у підтримку нашої протестної хвилі.    Донори та наше Громадянське суспільство продемонстрували свою силу і зараз ці дві сили повинні не "валити владу" на догоду путіну, проте поставити її дії під жорсткий контроль з двох боків з постійною загрозою фінансово-протестного впливу на випадок її саботажу,  у тому числі на антикорупційному фронті. Війну нам доведеться закінчувати саме з Зеленським та "нахабними рилами які регочуть та глузують" з ВРУ, але зробити так, щоби ці рила мали сумні вирази від усвідомлення постійної загрози.  Вчора мене звинуватили у тому, що "Був один притомний автор та й того Порох покусав". Зараз я чекаю звинувачень у тому, що мене покусав Зеленський, на худий кінець Єрмак. Мені байдуже на інтереси та долю цих трьох, але мені не байдужа доля моєї України - вона та її інтереси понад усе, а не персоналії, яких ми обирали та обираємо на владу, та їх власні шкурні інтереси.  Допомагаємо війську останнім. Тримаємо кукуху у холоді. Чекаємо на текст закону від Зеленського, на позачергове засідання ВРУ, на реакцію донорів на прийнятий варіант Закону, та розуміємо чітко - цей бій у битві проти інтересів Української Держави "Влада Зелених Амеб (Добірна)", скорочено - ВЗА(Д), програла. Вввечері поговоримо про "Стамбул" на якому були два цікавих нюанси, та ще про деякі міжнародні новини. Думаю, що буде цікаво. Гарного дня.