Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пуща-Водиця
Added 14 Jul 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Number of subscribers: 1 746
Photos: 1,610
Videos: 583
Links: 1,360
Description:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]

👥 Number of subscribers

1 746
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +16

👁️ Average views per message

970
Average/Day:: 1,470
Average/Week:: 971
ERR: 55.56%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 2.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 933 26-06-03 15:48
У місті Ірпінь забудовники взагалі втратили берега. В пряому та переносному сенсі🔴Битва за заплаву Ірпеня: місцеві знесли паркан майбутнього котеджного містечка на 52 будинки та просять допомоги ЗеленськогоМісцеві наголошують, що ця територія у 2022 році відіграла важливу роль під час стримування російського наступу на Київ, тому вони будуть боротися за неї до останнього.Останні пів року навколо цих заплавних ділянок посилилася активність. Цього тижня вже почалося встановлення паркану на вулиці 7-ма лінія, попри постійні протести мешканців. За словами активістів, поліція просила не демонтувати огорожу до завершення перевірок законності його встановлення, проте після того, як там зʼявився паспорт обʼєкта із 52 одноповерховими будинками, люди збунтувались і вирішили демонтувати паркан самостійно.«Одна торпеда залізе і через рік там вже буде тотальна забудова.Десятки забудовників, які скупили крадену землю на заплаві за копійки, на низькому старті», – заявив активіст Лаврентій Кухалейшвілі.Також на крайній 66-й сесії ІМР мали розглянути питання щодо надання дозволу на розробку детального плану території в районі вулиць 10–11 лінії. Після суспільного розголосу це питання було знято з порядку денного.Мешканці ірпінських ліній вирішили діяти по-іншому та записали колективне звернення до президента. Вони закликають Зеленського звернути увагу на ситуацію довкола заплави річки Ірпінь, яка у 2022 зупинила росіян, та перевірити законність робіт на її території.Це Ірпінь, Гріша 🤙🏾
👁 785 26-05-31 06:07
МАЛЕНЬКИЙ ДОПИС МАЙЖЕ НІ ПРО ЩО.1. Написав вчора у коментарях, потрібно дати, вочевидь, на загал.  Чму цієї ночі не було обстрілу? Тому, що Ушаков повідомив Уіткоффа про те, що "миролюбний" та скрєпний путін запропонував на Трійцю одноденне далекобійне перемир'я, під час якого він не буде бити по Києву та інших "спірних цілях" на території України у випадку, якщо Україна також утримається від ударів по цивільних об'єктах. Ми знаємо про те, що Уіткофф проінформував про пропозицію Президента, а от чи давав той наказ проінформувати Зеленського - того ми не знаємо. Хай там як, але цієї ночі на рф дещо палає. І особисто я очікую гнівні промови російських гавкаючих кремлівських голів зі звинуваченнями "Київського режиму" у грішному ставленні до великого християнського Свята. Ну і чекаємо на черговий обстріл.2. Я не забув про прифронтові міста - це неможливо від слова "зовсім". Ані про Херсон, ані про Запоріжжя, ані про Суми, ані про Харків, ані про Нікополь...  І на мене неможливо "надавити" - я своє у житті відбоявся, та й за мене є кому "слово замовити". Справа у тому, що мене просили військові "не хайпожерити" до строку, а строк спливає 5го  червня. Я чесно напишу про все, що є та що робиться. Особливо про те, що НЕ робиться як місцевою, так і центральною владою. Але я давав слово військовим - я його повинен дотримуватися. 3. У мене реально вкрай мало часу на те, щоби вести канал. А на наступному тижні і взагалі зможу давати лише по одному допису у день або до сьомої ранку, або після заходу сонця ввечері. Відповідати на питання я не зможу, прошу пробачення. Я не набиваю собі ціну, я не брешу та не намагаюся "тримати інтригу - реально просто немає часу, навіть на наші горенські справи, хоча ними теж потрібно займатися та допомагати стримувати навалу представників старої влади, яка кинула громаду напризволяще коли війна наблизилася до Києва, а зараз намагається повернутися на хвилі брехні та наклепів. І повинен, і часу немає взагалі... Пробачте, але "не стріляйте у Павлюченка - він робить все, що може". 4. На останок цікава, як на мене, інформація. Лукашенко написав листа Президенту США, у якому просить створити свого роду "гарячу лінію" між міністром оборони Хрєніним та очільником Пентагону Гегсетом. Лукашенко просить звернути увагу на факти, які, нібито,  свідчать про підготовку України до "агресивних дій проти Білорусі". Лукашекно просить вплинути на українське керівництво з тим, щоби Україна та Білорусь, при безпосередньому контролі з боку США, вжили необхідних заходів задля загальної  деескалації у прикордонних районах двох країн.  Про реакцію Трампа на такий лист нам нічого невідомо. Проте відомо, що Президент США таки віддав наказ Гегсету "вивчити питання та допомогти Україні ракетами (до "Петріот"), наскільки це можливо.".  Про засідання очільників МЗС ЄС на Кіпрі розповім на наступному тижні окремо. Не все пройшло гладко для України, але позитив все ж таки є. А на наступному тижні тому, що по результатах цього засідання повинен бути довісок у вигляді певних домовленостей, яких зараз намагаються досягти.  На сьогодні все. Бережіть себе. Дай Боже завтра зустрінемося вранці у повному складі, живими та неушкодженими. Гарного дня та гарних новин.
👁 1,140 26-05-27 16:59
Київ знову обговорює історію так званого «сталкера Віті», про якого дівчата масово пишуть у соцмережах. Солом’янка, Шулявка, Троєщина,Академмістечко-різні райони, але схожі історії страху.Дівчата розповідають про багаторічне переслідування, нав’язливуувагу,стеження та психологічний тиск. Одна з жінок написала, що її доньку переслідували з 12 до 16 років, і родина «жила в жаху».І знаєте, що найбільше лякає?Не лише сам факт можливого сталкінгу. А те, що багато жертв роками не можуть отримати реального захисту.Сталкінг-це не «закохався».Не «дивний хлопець».Не «сама придумала».Це нав’язливе переслідування, яке руйнує психіку, забирає відчуття безпеки та змушує людей боятися навіть дороги додому.Дівчата, будь ласка, не ігноруйте тривожні сигнали: постійне стеження; нав’язливі повідомлення; появи біля дому чи роботи; фейкові акаунти; спроби контролювати ваше життя.Говоріть про це. Попереджайте одна одну. Бережіть себе.І пам’ятайте: ваша тривога - це не «перебільшення».Безпека завжди важливіша за чужі образи.
👁 807 26-05-25 07:19
🇺🇦 Зима близько. Що відбувається за лаштунками боротьби Банкової та Кличка і чи замерзне Київ зновуКоманда Володимира Зеленського за сім років так і не змогла встановити повний контроль над Києвом. Призначення Тимура Ткаченка головою КМВА мало стати новим етапом боротьби Банкової з Кличком. Проте після цього система управління в Києві стала ще більш заплутаною. Головне:🔷 На Банковій розраховували, що Ткаченко стане політичним конкурентом Кличку, однак поки цей сценарій не спрацював - він залишається головним фаворитом потенційних виборів мера столиці.🔷 На початку травня з'явилася інформація про те, що Ткаченко написав заяву про відставку, яку сам він спростував. Однак у команді Кличка вважають, що Банкова може повернутися до історії з заміною начальника КМВА цієї осені, і тоді ж - для паритету - атакувати і самого Кличка. 🔷 Наразі серед можливих кандидатів на заміну нинішнього начальника КМВА співрозмовники видання називали керівника Солом'янської РДА Сергія Мовенка.🔷 Підготовка столиці до зими знову підняла напругу між місцевою владою та центром. Кабмін (в особі віце-прем'єра Кулеби) звинувачує Київ у повільності та неефективному використанні держкоштів. Кличко парирує: виділених грошей мало, а Кабмін нібито "умиває руки". Детальніше про політичну ситуацію в Києві та розбіжності між місцевою владою та центром - у матеріалі РБК-Україна.⚡️#ЕксклюзивРБКУкраїна
👁 936 26-04-30 09:19
Екологічні прокурори через суд припинили використання землі в Горенці на Київщині як сміттєзвалища У Горенці на Київщині землю, яку мали відновлювати після кар’єру, фактично використовували як сміттєзвалище. Після звернення мешканців с.Горенка Офіс Генерального прокурора вступив у справу і забезпечив позицію громади в суді.Йдеться про 8 гектарів землі, які підприємство орендувало для рекультивації відпрацьованого кар’єру. Насправді на цю територію постійно звозили відходи, там виникали пожежі, стояв різкий сморід, який впливав на самопочуття і здоров’я людей. Ділянка розташована поруч із дитячим садком і водоймою.У листопаді 2025 року мешканці звернулися до Офісу Генерального прокурора. Вони просили втрутитися, коли місцеве підприємство подало позов до Гостомельської селищної військової адміністрації і через суд намагалося продовжити оренду ще на 10 років.Після цього у справу вступила Спеціалізована екологічна прокуратура. У суді прокурор довів, що оренда не продовжується автоматично, а у цього підприємства немає підстав вимагати її поновлення, бо землю використовували не так, як передбачено договором.23 квітня 2026 року Господарський суд Київської області підтримав цю позицію і відмовив підприємству у позові.Після набрання рішенням законної сили підприємство втратить право користуватися ділянкою. Це означає припинення її використання як сміттєзвалища.
👁 1,340 26-04-10 16:57
КОРОТКО. Хочу щиро попросити пробачення, але повноцінного допису не буде. Коротке замикання і текст, який я писав у Ворді 50 хвилин, полетів у всесвіт - я його не зберіг. Ще раз писати не буду, хочу відпочити. А щоби допис не був пустим дам дві новини. 1. Україна отримала першу партію ракет до "Петріот" з "двох краін Близького Сходу". На черзі найближчим часом повинні надійти ракети від США та Іспанії. 2. Спочатку офіціоз.Україна та Японія запускають спільне виробництво дронів-перехоплювачів для боротьби з «Шахедами», інвестуючи у розробку дешевих рішень. Японська компанія Terra Drone інвестує в українські технології, а Токіо розглядає закупівлю цих БПЛА для власних Сил самооборони, спираючись на бойовий досвід України. Ключові деталі співпраці (на квітень 2026):Спільне виробництво: Японська Terra Drone інвестує в українського розробника, а дрони (зокрема Terra A1) проходитимуть тестування в реальних бойових умовах.Ціль: Створення ефективних, недорогих дронів-перехоплювачів для знищення ворожих безпілотників.Інтерес Японії: Японська сторона розглядає можливість придбання українських ударних БПЛА через їхню високу стійкість до радіоелектронних перешкод та успішну роботу на великих дистанціях.Технологічний обмін: Україна пропонує обмін технологіями та досвідом у сфері оборони, включно з морськими дронами та ППО. Ця угода стала результатом звернення України та зацікавленості Японії у модернізації власної обороноздатності за рахунок перевірених у боях технологій. Це загальнопоширена інформація. Дам додаток до неї. Уряд Такаїчі остаточно відмовився від ідеї купівлі ударних БПЛА у США та створення спільного підприємства для їх виробництва з двома американськими корпораціями. Причина - висока ціна та відсутність перевірки у реальних бойових умовах. А мене двоє обдарованих більше року томузвинувачували у брехні, коли я дав новини про те, що ще попередній уряд Японії збирався виробляти БПЛА як ударного типу, так і перехоплювачів, спільно з Україною. Головне у цих домовленостях те, що Україна позбавиться критичної залежності від Китаю у комплектуючих необхідних для масового виробництва БПЛА. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе. Хоча шанс на те, що наступної доби все ж не буде масованого обстрілу, все ж таки є.https://t.me/Mccartneyser68
👁 1,120 26-04-09 17:11
Як НСЗУ розглядає скарги: що відбувається після звернення🔎 Хто розглядає скарги пацієнтів?За кожним зверненням стоять фахівці Відділу по роботі зі скаргами пацієнтів НСЗУ, які:▫️отримують звернення (незалежно від способу подачі: через сайт, телефоном, листом);▫️реєструють його в електронній системі;▫️починають процес розгляду та комунікації з медичним закладом. Як відбувається розгляд скарги?◼️ Скарга реєструється в системі. Якщо Ви подали звернення онлайн або телефоном, дані одразу фіксуються у формі зворотного зв’язку.◼️ Надсилається офіційний запит до медичного закладу. НСЗУ просить заклад прокоментувати ситуацію. У випадках, що стосуються вимагання грошових коштів або фіктивних електронних медичних записів, НСЗУ паралельно направляє скаргу до правоохоронних органів.◼️ Пацієнта інформують. Вам повідомляють, що звернення опрацьовується, і що запит уже надіслано у відповідний медзаклад.◼️ Очікується відповідь від закладу охорони здоровʼя .🔺Якщо заклад визнає порушення, він зобов’язаний поновити права пацієнта: наприклад, повернути кошти чи надати безоплатну послугу. Якщо порушення заперечують, НСЗУ передає запит до поліції.Після цього пацієнту надсилають відповідь. Результат розгляду скарги пацієнт отримає поштою або на електронну адресу.📄 Терміни розгляду скарги:- звернення розглядається до 30 календарних днів з моменту реєстрації.- у деяких випадках, якщо потрібно додатково вивчити обставини — строк може бути продовжено, але про це повідомлять.#механізм #скарга #пацієнтам Медичне Право України
👁 666 26-03-27 14:54
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ - 2.У зв'язку з тим, що у ФБ один з  модераторів написав наскрізь брехливий допис з переліком моїх "вад", дещо прояснимо ситуацію. 1. Мені ніхто не ДАЄ інформацію для розповсюдження, окрім окремих рідких  випадків - я її випрошую, і часто отримую вночі стусани за свою самодіяльність. 2. У мене ніколи не було "бзіків" чи "нервових зривів" - я послідовно та постійно інформував адмінів сторінки на ФБ про те, що я не бажаю мати з Фейсбуком нічого спільного і проти ведення цієї сторінки. 3. Я НІКОЛИ не просив адмінів створювати сторінку на ФБ та канал на Ютубі, проте дав свою згоду на їх відкриття. Сторінку на ФБ вирішив знищити два роки тому коли зрозумів, що вона перетворилася у оазу для ідіотів, відвертих російських агентів та партійних сектантів у коментарях. Це було свідоме рішення. І я ЖОДНОГО разу не просив пробачення за свій вчинок, чи казав, що я це зробив "на нервах". Тоді я не не встояв перед проханням одного з адмінів та дозволив вести сторінку і надалі, проте я більше не мав відношення до її ведення - у мене відібрали можливість модерування. 4. Я НІКОЛИ не шукав популярності та не отримував жодної копійки за ведення сторінки на ФБ та каналу на ТГ. Отримання грошей за інформацію під час війни вважаю абсолютно неприпустимим.5.. Я залишаюся ворогом ідеї ведення цієї сторінки, проте, після бурхливого обговорення ситуації з одним з адмінів та зважаючи на прохання читачів, на які він активно посилався, прийняті наступні рішення.а). Я повертаю собі право модерації та вирішального голосу при публікації матеріалів.б). Чекаю на вибачення за відверту брехню від модераторів, без них продовження роботи каналу неможливе.в). Коментарі будуть жорстко модеруватися адмінами тричі на день, або навічно закриються при невиконанні цієї умови.г). Сторінка буде працювати до кінця війни, після неї буде знищена.  Чекаю на вибачення. Дякую за увагу. P.S. Про засідання міністрів закордонних справ "Великої сімки" та про розмову Сибіги з Рубіо розповім завтра вдень. Попередньо - для України все як мінімум непогано. Та й Держсекретар був відвертим та схильним до компромісів.
👁 721 26-03-23 11:01
а). Сторони дійшли "повної згоди" у питанні розширення військово-технічного співробітництва. б). Сторони підтвердили намір створити нові безпекові міждержавні конструкції, які забезпечать оборонні потреби всіх, хто забажає долучитися до зусиль по їх створенню. в). Сторони підтвердили "рішучість на послідовність" у питанні подальшої підтримки України як у військовій, так і у бюджетній сфері та обговорили можливе залучення української сторони до обговорення участі нашої країни у можливій новоствореній глобальній системі безпеки.г). Сторони обговорили можливу участь двох країн у місії по розблокуванню Ормузької протоки або при наявності мандату ООН, або за наявності міждержавного консенсусу за участі всіх зацікавлених у розблокуванні протоки сторін включаючи Індію та Китай.  Якщо дозволите, то далі мої власні висновки щодо цього пункту новин. Як я розумію, можливо я помиляюся, Німеччина та Японія бажають створити нову систему глобальної безпеки за участі всіх зацікавлених сторін в умовах дефіциту довіри до США. Тихою сапою представниками Японії та Німеччини  проведені переговори з колегами з Великобританії, Франції, Австралії, Новою Зеландії. Наскільки нам відомо, плануються переговори по цій темі з представниками "Нордичних країн" та, вірогідно, нашої Держави. Я не можу прогнозувати успішність цих переговорів - доки ще дуже мало інформації про досягнуті домовленості, але вважаю що Україна повинна спрямувати максимум дипломатичних зусиль на сприяння створенню такого гіпотетичного Альянсу за нашою участю. Тим більше у наявній ситуації з війною у Перській затоці та реальній зацікавленості багатьох країн у нашій країні як донорі безпеки. Я буду ретельно відстежувати події на цьому напрямку та буду намагатися оперативно про них інформувати.  3. На останок про попередження, яке я дав вчора ввечері. Я собі іноді хочу руки обірвати та язика вирвати за обіцянку ті чортові попередження давати на загал. Проте сказане не забрати назад. Я хочу вибачитися за те, що дав попередження на 48 годин. Хоча я не був п'яним та дурним коли його читав вчора та чітко бачив цифри 4 та 8, проте станом на зараз там цифри 7 та 2. Будемо вважати що я винен у тому, що "дід недобачає".  До цієї "новини" є додаток, який я вчора просто не хотів давати. "Розвідспільнота США вважає що попри об'єктивні складнощі з виробництвом далекобійної зброї у рф путін неминуче дасть наказ здійснити масований обстріл з ціллю впливу на суспільні настрої всередині рф після серії успішних та регулярних атак українськими далекобійними засобами території росії".  Сказано все. Хто б мене звільнив від обов'язку давати ці попередження? Питання риторичне.Павлюченко Бандерівець з Пущі
👁 704 26-03-21 16:44
⚡️Офіційна інформація про мор риби на озері в Пущі-Водиці.За результатами лабораторного огляду риби, проведеного 21 березня 2026 року, встановлено, що виявлені поодинокі тушки товстолоба вагою 15–20 кг не є ознакою масового замору риби або хімічного отруєння води. Лабораторія підтвердила, риба мала зябра сірого кольору та відкритий рот, що є ознакою загибелі від задухи (дефіциту кисню) ще в середині лютого, коли товщина льоду сягала 30 см. Оскільки товстолоб є надзвичайно чутливим до вмісту кисню і через велику масу потребує його в сотні разів більше за дрібну рибу, ці особини загинули першими та тривалий час знаходилися на дні або були приморожені до криги. З весняним потеплінням та прогріванням води до +9°C природні процеси розкладу підняли тушки на поверхню, що й стало помітно після танення льоду. Станом на сьогодні лабораторні дослідження проб води з усіх ставків каскаду річки Котурка показують, що вміст кисню в нормі (4,4 мг/дм²), аміак відсутній, а вода не містить високотоксичних сполук і є цілком безпечною для екосистеми. Ситуація перебуває під контролем, водойми природним чином очищуються та насичуються киснем.Життя🫶Оболонь