Source
Пуща-Водиця | Польща - наш історичний якщо не ворог (хоча я особисто вважаю точно та...
1 640 Views/Reach
2025-09-14 13:20
Message №3644
Польща - наш історичний якщо не ворог (хоча я особисто вважаю точно таким же ворогом, як і рф), то як мінімум суперник, дискусію з яким по всьому спектрі міждержавних відносин потрібно вести без будь яких ознак меншовартості, проте з почуттям власної гідності і на них максимально жорстко триматися вимог першочергового забезпечення українських національних інтересів. Польща у осяжному майбутньому буде точно так же залежна від нас як і зараз - рф нікуди не подінеться, як нікуди не подінеться глобальна від її існування загроза. І оця залежність Варшави від нас дає нам право вимагати, а не задовольняти вимоги, на переговорах з поляками. Тема закрита. Припиняємо срачі на польську тему, бо чат прикрию. Перестаньте принижувати у дискусії один одного - ми не кацапи і повинні поважати думки та переконання один одного, навіть якщо вони один одному не подобаються. Припиняємо стібатися з Польщі та НАТО - наші національні інтереси такий стьоб не забезпечує аж ніяк, забезпечує лише протидію ним. Гарного вечора. Завтра вранці та вдень буде багато новин та структурована інформація по наших ракетах, БПЛА та по західній зброї. Ну і як завжди - отримано попередження про високу вірогідність масованих атак з повітря від Розвідспільноти США на найближчі чотири дні. Бережіть себе.