Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - PRONIN
Added 06 Dec 2025

PRONIN

@pronin_law_you_too
Number of subscribers: 50 135
Photos: 3,310
Videos: 1,570
Links: 2,000
Description:
You can view and join @pronin_law_you_too right away.

👥 Number of subscribers

50 135
Average/Day:: -32
Average/Week:: -186
Average/Month:: -1286

👁️ Average views per message

36 460
Average/Day:: 16,100
Average/Week:: 13,343
ERR: 72.72%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 2.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 19,400 25-12-08 09:49
На росії стався показовий судовий кейс, який буквально перевернув їхню судову практику щодо нерухомості. Його вже називають «ефект Доліної».Запроданка з Одеси, або наш прихований агент Ларіса «Погодавдомє» Доліна продала квартиру - все офіційно, через нотаріуса. Вона це зробила, бо її в телефонному режимі змусили до цього шахраї, там довга історія, але смішна. Коротше Лора згоріла після того, як її затонули на гроші і включила всі свої мусорські звʼязки, пішла в суд і той став на бік Доліної та скасував угоду, повернувши квартиру їй. Покупець залишився ані з житлом, ані з грошима. Покупець - абсолютно добросовісний набувач. Після цього по росії пішла хвиля схожих позовів - продавці масово звертаються в суди з вимогою відмінити вже укладені договори, посилаючись на “обман”, навіть якщо угоди були законні й правильно оформлені. Уже є більше 3 тисяч справ🤭Є але повно рішень по відмотуванню угод купівлі-продажу там, де були продавцями пенсіонер. Суд, спираючись на «вік і стресовий стан по жилих людей» все кенселить. Результат:• права власності на болотах стали умовною річчю• покупець ніяк не захищений• будь-яку угоду можна переграти заднім числом через пенсіонерів - продавців. • ринок нерухомості накриває правовий хаос В країні, де суди працюють за тільки принципом «кому треба - тому й правда», власність перестає бути власністю. І це ще один симптом країни, яка сама себе пожирає.Обожнюю цих дегенератів і доліну.