Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пошепки про книжки з Ді Мією
Added 06 Dec 2025

Пошепки про книжки з Ді Мією

@poshepku_di_miya
Number of subscribers: 548
Photos: 397
Videos: 10
Links: 183
Description:
Відгуки на книжки з романтичною лінією і не тільки. Письменницькі будні ☺️ Підтримати мій контент можна тут : https://base.monobank.ua/CDfSxDaPQEjW36 ❤️

👥 Number of subscribers

548
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -9

👁️ Average views per message

297
Average/Day:: 475
Average/Week:: 238
ERR: 54.2%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 0.9
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Поки я пишу проди, у мене для вас ще є новини ❤️Можливо хтось пам'ятає, що я писала романтичний детектив. Не роментезі. Тоді він в мене не пішов, бо на цьому акуанті підписники люблять читати роментезі й мене ніхто не бачив з любителів іншого жанру. Тому, якось і мотивація зникла, майже на половині сюжету ((Але я вирішила дописати книгу й у мене є ще ідеї не роментезі, а сучасних любовних романів. Тож... Зустрічайте моє альтер его: Евелін Картер 😁Сюди я буду завантажувати ту історію, і вона буде повністю безкоштовна. Також кину кілька оповідань. Тобто на цьому акуанті будуть історії без магії, містики і всього такого. Але так як я дуже люблю окрім любовних ліній сюжет, то певно буде багато романтичних детективів 👀Якщо вам це цікаво, то буду рада вашій підписці 🥰Одразу відповім чому Евелін Картер: Евелін - улюблене ім'я дитинства. Героїня Мумії 🥹Картер - Англійський археолог Говард Картер виявив неторкану гробницю єгипетського фараона Тутанхамона у Долині Царів у 1922 році.Віддаю данину дівчині про яку ви зараз читаєте в книзі "Тіні ілюзій руїн" . Колись я дуже сильно захоплювалась археологією й стародавнім Єгиптом. З продами постараюся не затягувати. Я вже на 4 книзі "Золотої бранки" й заборонила собі читати доки не напишу проди 😂 Давно мене так не затягувало. Але розвиток стосунків дууууууже схожий на мою улюблену книжкову пару. Ну дууууже. Навіть деякі сцени. Певно тому я не можу відірватися. Правда затягнуто місцями, можна було б скоротити... Що ви любите читати влітку? Є якийсь список на це літо? 😂
Любі, привіт ❤️Як ви після ночі? Я всю ніч була в бомбосховищі, ніколи стільки людей там не бачила... Бережіть себе 🫂Шо по продам? Вчора дала собі вихідний бо... Ну якщо чесно я зачиталась 🌚Пам'ятаєте я шукала одиночне роментезі ? Ахахах, взялась за цикл з 6 книжок "Золота бранка". Дуже давно на нього дивилась. Але відгуки про "перетерпіти першу книгу" відштовхували. Та і пам'ятала як всі фекали на неї . Що там все так брудно, розпусно... Почитала. І така: "тюююю..." Я в 12 років 6 томів "Анжеліки" читала якось там було більш розпутно, пардон )))І нічого прям ТАКОГО я там не побачила. Але все ж терпіла бо хотілось швидше побачити МГГ. Побачила. Бооооооже. Нарешті, нарешті я знову відчула ту напругу у стосунках як у моєї улюбленої пари Мун і Люцифера з "Ангельської саги". Я прям відчувала, що це воно! Короче, за вчора пішло 2 книги, за ніч пів третьої 👀Сьогодні, буду писати проди, така натхненна. І вже з'явилися думки на нову історію з такою ж хімією. Чому, чому я не читала це раніше? Якщо буде так само круто і наступні 3 книги, то летить в топ 5 улюблених роментезі евер. А як ви знаєте у мене на рахунку дуууууже багато прочитаних роментезі за 6-7 років.... Вже були місця де я : ну блін тіки не отак банально... Але ні! Поговорили через рот і не пішли тим шляхом. Боже, я так зраділа)))І ви знаєте, що я не люблю романтизацію аб'юзу , а тут на прикладах показують як діє аб'юзер - психопат і зелений прапорець. Обожнюю!Короче, чому мені раніше ніхто не сказав , що це те що треба? 😍Так що трохи випала з життя. Одиночку хотіла прочитати, ага. 😂
Привіт, любі ❤️Давно від мене не було відгуків (( Майже рік я в нечитуні. От, почала активно писати і захотілось прочитати щось легке. За сьогодні я цю історію й проковтнула 👀"Дике кохання" Тея ҐуанзонАнотація:Ґвіневер, дочка заможного купця, мала б вийти заміж за представника знатного дому Двендалійської імперії, підвищити статус своєї родини та стати покірною дружиною лорда. Однак вона прагне свободи. Усе змінюється після нападу бандитів на Ґвіневер. Дівчину від смерті рятує Оскар — відлюдькуватий напіворк. Він прямує в далекі землі з особистою місією, і балакуча розпещена супутниця йому ні до чого. Як же вона схожа на нашу книгу: "Коли тіні стають світлом") Тільки наш демон боровся з собою набагато довше, й темніше тема 😂Ну і без сцен 18+ Які тут класні))Читала і ніби поверталась до наших сторінок... Звісно троп: де він такий сильний і бідний проводжає по небезпечному шляху її таку тендітну й знатну не є чимось оригінальним))Але мені подобається. Як і ця книга. Я відпочила душею. Така легка, чоловік Грін флег, є гумор, пригоди, хімія між персонажами. Те що треба для того щоб класно провести час. Навіть без великого розписаного лору і купи персонажей.Не сподобався тільки один момент у кінці , який я не люблю в усіх книгах. Там де він її відштовхує , бо думає , що так буде краще. А так, класне роментезі. Рекомендую ! Йде в мій топ роментезі 😍 8/10Хто у нас слідкує за новинками, підкажіть щось таке саме будь ласка 🥰 Хочу ще. Можна більш темне, по типу "Готикани" та "Фантазми" і де немає стоп'ятсот книг у серіях. Після серіалу "Поза кампусом" я вже почала читати цю серію 😁В роментезі хочу одиночку))А такі історії надихають мене на нові ідеї для своїх книжок. Але ж який класний мгг тут 🔥Що до сцен 18+ то мені дуже хочеться спробувати написати таку. Можливо до одної з історій які я зараз пишу, я напишу бонусну сцену і кудись закину окремо 😂Ех, хочу більше подібних історій))
🔤🔤🔤🔤🔤🔤🔤🔤 на підтримку 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️📚 "Дружина ректора - потраплянка!"Початок  розіграшу з моменту  опублікування - завершення незабаром.📌 ОБОВ'ЯЗКОВО Бути підписаним на групи/канали авторів, на книги яких ви претендуєте:✈️ Пошепки про книжки з Ді Мією😀 Інстаграм💙 Фейсбук✈️ Романи Ольги Горової😀 Інстаграм💙 Фейсбук📱Тік ток✈️ Світи фентезі Лари Ро'си😀 Інстаграм📱 Tik tok✈️ "Читаємо і пишемо з Мар'яною Долею"📱 ТікТок 😀 Інстаграм ✈️ Світлана Бонд. Книги ✈️ Теревені з Софією Чайкою 💙 Фейсбук😀 Інстаграм📱Тік ток✈️ Історії кохання від автора Анжеліка Вереск/Мії Росс📱Тік ток✈️ Уляна Пас автор романів про кохання ✈️ Аля Морейно Любовні романи 💙 Фейсбук😀 Інстаграм✈️ Подорож у казку| Книги 😀 Інстаграм💙 Фейсбук📱 Тік ток❗️🌸🌸🌸🌸🌸❗️🤗  Лайк посту!⭐️ Зазирнути в книгу 📖  "Дружина ректора - потраплянка!"підписатися на автора Ді Мія 📌 Написати коментар по сюжету під книгою.❤️ Якщо книга сподобалась, натиснути вподобайку, авторка буде безмежно вдячна за підтримку❗️У коментарі під постом розіграшу вказати, як ви підписані на Букнет❗️📌 В коментарі написати одним коментарем ті книги, на які претендуєте.📌 В соціальні мережі   на свою сторінку зробити репост новинки, розіграшу. (Якщо це сторіс у інстаграм, Tik tok позначати @_book_lover_77 він має бути не для приватних)😀 Інстаграм📱 Тік ток💙 ФейсбукКоментарі приймаються тільки в каналі "Книгоман" ОБОВ'ЯЗКОВА підписка на канал. ⬇️"Книгоман "Прохання - перегляньте свої бібліотеки, чи дійсно у вас немає книги, яку ви обрали 🧐⌨️ За бажанням підписатися на авторів Букнет, які беруть участь у розіграші.📚 Автори книги, яких беруть участь у розіграші:⌨️ Лара Роса🤩 "Найкраща. Алхімік короля⌨️ Мар'яна Доля🤩 "Дитина для колишнього"⌨️ Горова Ольга 🤩 "Варвар"⌨️ Світлана Бонд 🤩 "Неминуча пристрасть"⌨️ Софія Чайка 🤩 "Загадай бажання"⌨️ Мія Росс🤩 "Істеричка для боса"⌨️ Уляна Пас 🤩 "Тепер ти належиш мені"⌨️ Олена Гуйда 🤩 "Зникла наречена"🤩 "Айрін. Полум'я у пітьмі"⌨️ Аля Морейно 🤩 "Спокута"Результати окремим постом!Всім успіхів і тихого, мирного дня!!!
Привіт, любі 🥰А у мене на букнеті стартувала новиночка 😁Є у мене Гілті плежер троп : Ректор /Адептка магічної академії 🌚Ну, вирішила я написати свою версію 😂Без гострої на язик (вже дорослої) потраплянки й детективної лінії не обійдеться. 👌Буду дуже вам вдячна за підтримку новинки на сайті: коментарі, додавання в бібліотеку та вподобайку, якщо вам подобається. 🫂 Анотація:— Вітаю у шлюбі, леді, — холодно промовив незнайомець, дивлячись на наші пов'язані магією зап'ястя.Я загинула у своєму світі, а прокинулася на жертовному камені. І цей похмурий маг із закривавленими руками — не просто випадковий рятівник. Через магічний збій він тепер мій законний чоловік, і розірвати цей зв'язок неможливо.Він — королівський дізнавач Темних, який під прикриттям став новим ректором Академії.Я — потраплянка, яка гадки не має, в чиєму тілі опинилася.Він змушений забрати мене з собою, щоб захистити. Та щойно ми прибудемо до Академії, стане зрозуміло: хтось дуже хотів бачити господарку цього тіла мертвою. І тепер цей хтось полює на мене.У тексті є:🔥 Потраплянка з характером🖤 Владний ректор 💍Вимушений шлюб🔍Таємниці та розслідування 🕍 Магічна академія Читати ❤️
Знижка на книгу: "Король у моєму дзеркалі" Ді Мія Коли я купила старовинне дзеркало на барахолці, розраховувала хіба що на антикварну пилюку, а не на короля з іншого світу.Магія, небезпеки й загадки? Що ж, здається, в мене з’явилося нове хобі.Ніхто не попереджав, що з дзеркала можна провалитися в інший світ. Але якщо вже потрапила — доведеться рятувати короля та його королівство. Ех, а "дівчиною в біді" колись мріяла бути я... Уривок: — Самонте т'єрі? — озвався чоловік хрипким, тихим голосом, нахиливши голову набік.— Е-е... Ай донт андерстенд ю, — прошепотіла я, все ще не розуміючи: це мені сниться, чи я... з глузду з'їхала?Казала мені мама, що старовинні речі на барахолках бувають із різною енергетикою, і що я тягну до себе у квартиру — ніхто мені не скаже.Я боляче кольнула себе нігтем у долоню й ледь не скрикнула, зціпивши зуби. Не сплю. Ой леле...Чоловік у дзеркалі примружився.— Комоне естра?Я кивнула — треба було щось робити.— І комоне, і естра, і лунна призма, дай мені силу! — почала я шепотіти, підіймаючись на ноги просто на ліжку, міцно стискаючи ковдру в руках.Очі чоловіка розширилися від здивування, він заметушився, замахав руками, щось гарячково вигукуючи незнайомою мовою, але я, не зволікаючи, рішуче кинулася до дзеркала й накинула на нього свою ковдру.https://booknet.ua/book/korol-u-momu-dzerkal-b436613
Роментезі, засноване на реальних подіях 😘Привіт, любі! ❤️Презентую вам свою новинку — роментезі «Тіні ілюзій руїн». Ця історія заснована на реальних подіях.Кілька років тому я поділилася в Threads історією з власного життя, яка залишила по собі дуже яскравий слід. Мої підписники були вражені й казали, що це готовий сюжет для книги. Тоді я зрозуміла, що справді хочу про це написати. Адже романтика на тлі волонтерства на археологічних розкопках, поруч із моторошним закинутим табором — це те, що я пережила сама, і мені є про що розказати.Пізніше я запитала в читачів в Instagram: залишити це як класичний любовний роман чи додати фентезі? Більшість проголосувала саме за роментезі.Я обдумувала цей сюжет кілька років. Більш ніж 60% того, що ви прочитаєте — це чиста правда. Деякі вже написані розділи відтворюють реальність майже на 95%, а місце дії — цілком реальна локація на Закарпатті.Я неймовірно щаслива нарешті відпустити у світ те, що жило в моїх спогадах так довго. Я пам'ятаю кожну дрібницю. Кожну емоцію. І пам'ятаю один зі своїх найбільших життєвих фейлів...У цій книзі на вас чекає частково минула я: plus-size дівчина, яка мріяла стати археологом і якій випав шанс потрапити на справжні розкопки. Місцева легенда, неідеальна героїня, і те, про що я шкодую вже багато років. Усе це тонко переплітається з нотками містики, фентезі та коханням.Запрошую вас поринути в мої спогади та справжню магію ❤️ КнигаБуду вдячна за вашу підтримку для просування книги на платформі - коментарі, додавання до своєї бібліотеки та вподобайки, якщо вам подобається історія ❤️Анотація:Єва, яка все життя терпіла насмішки через зайву вагу, понад усе мріє стати археологом.Несподівано вона отримує шанс наблизитися до мрії та разом із подругою їде волонтерити на справжні археологічні розкопки.Там на них чекають старовинна фортеця, моторошний закинутий табір, містичні події, магія, кохання та випробування на міцність їхньої дружби.Ця історія заснована на реальних подіях та місцях, які стають ідеальним тлом для сюжету, де магія тісно переплітається з буденністю.Чи зможете ви вгадати, які події в романі — чиста правда, а які — лише плід моєї уяви? Мені дуже цікаво чи здогадаєтесь ви де правда 👏
Привіт, любі ❤️Трошки вилізла зі свого хронічного нечитуна щоб прочитати цю історію)))"Фантазма. Лихі ігри. Книга 1", автор Кейлі Сміт За загадкових обставин зникає сестра Офелії і єдиний шанс її врятувати — це Фантазма. Смертельне змагання в маєтку з привидами, де головний приз — одне-єдине бажання.На Офелію чекає дев’ять випробувань. Демони, монстри й ілюзії — Фантазма щодня породжує нових ворогів, але дівчина має зробити все заради перемоги. Заради сестри. Коли страх починає брати гору, на шляху дівчини з’являється Блеквелл — загадковий, несамовито привабливий і небезпечний незнайомець, який обіцяє провести її крізь кожне випробування… в обмін на десять років її життя.Офелія не повинна йому довіряти. Але щось темне і заборонене невпинно тягне її до нього. А у Фантазмі є річ, небезпечніша за програш, — втрата серця.Застереження про вміст: книжка містить нецензурну лексику, відверті сексуальні сцени, сцени з елементами горору, а також детальний опис обсесивно-компульсивних станів, таких як нав'язливі думки й компульсивні тики. Для мене це як Каравал у якого підкрутили на максимум романтику та секс 😅Непоганий представник жанру роментезі. Мені було забагато сцен 18+ але слава Богу вони не замінювали сюжет.Є мудрі думки.Головний герой звісно ходячий сєкс 😅🔥Чимось книга нагадала мені ще вайб "Готикани" Чогось "вау" я тут не побачила. Динамічно, цікаво, клішовано.Головний сюжетний поворот був зрозумілий з перших натяків Читається як однотомник. Історія завершена. Не знаю що там далі в серії, але закінчується ніби все, хепі ЕНД.7/10 Гарне роментезі, рекомендую для любителів жанру.А що ви читаєте зараз? 🥰
Привіт, любі ❤️Прийшла поділитися відгуком на класнючу книгу 🔥The Not So Subtle Art Of Being A Fat Girl — Tess HollidayШкода, що книги немає українською. Англійською мовою можна купити в Гугл книгах, або на якабу фізичну, коли буде в наявності.Любііііі це імба 🤌 Знаєте що?Тепер я в захваті від цієї жінки.Людина, яка пройшла майже весь можливий піпець, який тільки можна уявити, не зламалася й таки здійснила свою мрію.Коротко, спойлерну далі (бо навряд чи ви будете читати, через те що немає перекладу) Хоча в Гугл книгах я користуюсь перекладачем, це зручно.P.s. Мене ще дуже пробрало, бо багато чого відгукується, через те, що я з дитинства теж "товста дівчина". Я знаю як це, коли тебе булять за вагу, не дивлячись на те, що ти добра і порядна людина. Багато з того про що вона говорить, я відчула і відчуваю досі на собі.Про що дізнаємося з книги:— в неї аб’юзивний батько і життя з ним було дуже важке— її маму ледь не застрелив бойфренд у ванній (вона вижила, але перші роки було дуже важко)— життя в жорсткій релігійній родині (де присікалися логічні запитання)— не закінчена освіта через батька— вагітність у дуже молодому віці де хлопець навіть і не був з нею далі.— молода мати-одиначка, проблеми післяродової депресії— купа різної, важкої роботи щоб вижити— постійне цькування та приниження— токсичні коханці, які булили за вагу— згвалтування і зрада подруги— фетишисти й хворі мужики — булінг, коли вона йшла до мрії стати моделлю— булінг, коли вона нею стала— булінг під час вагітності— папараці, які бігають за кожним невдалим фото— життя в бідності навіть тоді, коли вона вже працювала моделлю— публічні насмішки, зокрема на російському шоу— хейт, хейт і ще раз хейт. Щодня. Купа побажань смерті і навішування провини за те, що вона товста мама.При цьому — вона перша модель такого розміру, з якою почали співпрацювати світові бренди.Але ця книга не лише про неї і життя товстих людей в соціумі.Авторка підіймає багато соціальних проблем і десь навіть дає поради.Про післяпологову депресію.Про те, як знову прийняти своє тіло після пологів.Про секс і задоволення — без сорому.Про стосунки з людьми, у яких є психічні розлади.Про шкіру, татуювання і навіть як обрати нормальний тату-салон. Про ЛГБТ, колір шкіри, життя у віруючий родині.Про свої факапи. Про те, як це — коли тебе ненавидять просто за існування. Як вона справляється з хейтерами. І навіть про фейсбук, який зносив її дописи просто бо хтось не любить товстих.Вона не романтизує повноту.Пише і про спортзал, і про їжу.Наприклад вона відмовилась від шоу, де з людей знущаються заради схуднення ( типу наших "Зважених і щасливих" )Але погодилась на рекламу шоу, де людині допомагають екологічно, без приниження скинути вагу.Це книга про те, як бути товстою дівчиною, та й просто не такою як всі,в соціумі, який ненавидить не таких. і все одно йти до мрії, навіть коли всі кажуть, що вона недосяжна.Мене просто винесло.Серйозно.Такий заряд мотивації , ви що.Мені б цю книгу років у 13 😳Окремий роз’йоб — момент про віру.Вона питає: — Якщо знаходять кістки динозаврів, то звідки вони?Їй відповідають: — Не задавай питань. Вір у Бога. Це фейки🫠Наприкінці вона пише про Трампа — як вийшла проти нього, як від неї відписались люди, і вона така: — Ці лохи ще й за нього проголосували. 🤦‍♀️І каже прямо:якщо в неї є позиція — вона мовчати не буде, навіть якщо це політика.Ну крашиха 🤌Про Україну знайшла не в книзі, але в неї в інсті десь є допис де вона закликає давати гроші Україні.Ця жінка створила купу проєктів. Наприклад фотосесії, а-ля полюби себе. Бренд одягу не тільки плюс сайз, але і для "нестандартних" фігур.Я навіть не знаю, яку вона важливу тему не зачіпила в книзі. Все розписала по факту.Для мене це маст рід. І мотиваційна книга. Та нагадування, як треба вигризати право бути собою, попри все гімно, яке на тебе вивалюється. Сильна жінка. Я в захваті.
Привіт, любі ❤️Я вийшла з нечитуна 😂На одному диханні прочитала цю дилогію ❤️"Коли впаде король. " Марі НігоффУ світі, де влада належить вампірам, а люди змушені підкорятися їм, юна Флоренс Готорн робить вибір, який змінить усе. Вона прагне стати наступною Кривавою нареченою короля Бенедикта. Не заради багатства чи слави, а щоб зруйнувати його імперію зсередини. Для здійснення своєї місії вона має пробратися в лігво монстра, якого всі бояться. Чи зуміє Флоренс зберегти власну душу, коли страх змішується з небезпечним потягом до того, кого вона повинна знищити? Палац приховує таємниці, а гра на виживання лише починається. Флоренс повинна обійти короля у його власній грі, перш ніж він розкриє її справжні наміри. Але чи справді вона контролює ситуацію, а чи сама стала жертвою кривавої пастки, з якої немає порятунку? Замовляли вампіра Грін флега та дівчину людину не зовсім білу й пухнасту? Ось вам.І хоч перша книга здалась мені трохи нудною, бо все відбувалось дуже повільно, то друга алілуя вийшла набагато динамічніша.Ну тут є все що я люблю в роментезі: чоловік Грін флег, героїня з характером, коханнячко, детективна лінія, мудрі думки і навіть кілька зламаних кліше. А які тут сцени 18+ ви шо, ви шо. І тут їх багатенько (як на мене 😂).А ще сюжет дійсно змусив мене задуматися над деякими речами. Я в захваті від дилогії. Обов'язково прочитаю від авторки ще книги, чекаю на них.Історія змусила мене і плакати, і посміхатися, і пошевелити мізками й подумати хто ж зрадник.Не вгадала 🗿Не скажу що це прям "вау" чи "свіже дихання в роментезі". Ні. Скажу що це класне канонічне роментезі з гарно пропрацьованими персонажами.Погойдалась на емоційних гойдалках. Особливо в другій книзі 😨Із мінусів: трошки забагато як на мене ниття героїні в першій книзі. Я розумію всі її душевні страждання, але в деяких моментах мене трохи вже підбішувало. Ну окей, в другій книзі теж трохи було.Ще мені сподобалось, що світ в якому ми опиняємося - наш. Там є і ноути, і телефони... І серед всього цього є король який править країною з вампірами і людьми.9/10 Відправляється в топ кращого роментезі яке я буду завжди радити.