Source
Попаяний скетчбук | Мене дуже засмучують думки про диплом.Я гадала що у мене є час до поча...
288 Views/Reach
2026-04-24 15:36
Message №1214
Мене дуже засмучують думки про диплом.Я гадала що у мене є час до початку червня чи навіть середини аби здати диплом. Виявляється треба мати готовими всі свої проєкти через 24 дні.Це +20 сторінок теоретичної роботи, доробити шовкотрафарет, пів книжки намалювати+зверстати, закінчити два офорти і можливо ще одне полотно з малярства. З однієї сторони це аж три тижні інтенсивної роботи, виглядає реальним встигнути. Я малюю щодня по 7-11 годин, але це мене стресує. Дяка що в мене є стипендія і збереження, бо я місяць вже не працюю.Одним словом, я себе готую до варіанту що мені перенесуть здачу на листопад, але я зроблю свої роботи ще кращими. Але також без тиску даю собі спробувати встигнути здати все 18 травня.На мене тисне думка що блін лікарі працюють добові зміни, військові працюють по 12 годин тощо, а я що слабачка, мені брак не сили волі? Викладачі сумніваються що я встигну. А з іншої сторони чи варте воно тих зусиль? Одним словом, можете в реальному часі слідкувати з прогресом. Моя мантра останніх місяців «І шо, я тепер маю всратися?». Кароче понила вам, буває.