Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підслухано в Балаклії та районі
Added 02 Nov 2021

Підслухано в Балаклії та районі

@pidslyhano_v_balaklii_ta_raion
Number of subscribers: 8 218
Photos: 21,900
Videos: 5,270
Links: 12,700
Description:
Є питання? Ми відповімо. Хочешь щось продати? Ми допоможемо. Хочешь рекламу? Ми зробимо. Telegram: @Zemfira_1901 Telephone: +380500397213

👥 Number of subscribers

8 218
Average/Day:: +4
Average/Week:: +10
Average/Month:: +40

👁️ Average views per message

1 342
Average/Day:: 2,900
Average/Week:: 1,161
ERR: 16.33%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 20
Week average: 2.9
Average per day: 0.7

Name change history

Підслухано в Балаклії та районі 2025-12-06
ПІДСЛУХАНО В БАЛАКЛІЇ ТА РАЙОНІ 2025-04-10
🔖ПІДСЛУХАНО В БАЛАКЛІЇ ТА РАЙОНІ 2024-03-27
Підслухано в Балаклії та район 2023-10-27

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

‼️В Одесі сусід зґвалтував та вбив 7-річну дівчинку, тіло в сумці вивіз у підвал Нагадаємо: 18 червня, ввечері, минулого року мати семирічної Соломійки Тарасюк повідомила в поліцію про зникнення доньки з двору будинку, де проживає родина. На превеликий жаль, пошуки малолітньої дівчинки завершились трагічно. Вже наступного дня поліцейські виявили її тіло з ознаками насильницької смерті за кілька кварталів від дому.Прокурори Одеської обласної прокуратури довели в суді вину 32-го чоловіка, який зґвалтував і вбив 7-річну дівчинку в Одесі. Суд призначив йому довічне позбавлення волі.Цей злочин стався у червні 2025 року. Дитина жила в одному дворі із засудженим і знала його як сусіда. Чоловік заздалегідь вибудовував довіру з місцевими дітьми, він заводив із ними розмови на вулиці, пригощав солодощами, катав на велосипеді та показував відео з котом у телефоні.У день вбивства дівчинка каталася на самокаті біля дому. Побачивши знайомого дорослого, якому довіряла, вона погодилася зайти до нього у квартиру – «погратися з котиком». Звідти вона вже не вийшла. Чоловік зґвалтував і задушив дитину.Наступного дня загорнув тіло у харчову плівку, заховав у дорожню сумку та картонну коробку, викликав таксі і сховав у підвалі іншого будинку. При замовленні авто він вказав на необхідність вільного багажника для великогабаритної коробки, а тіло прикрив порожніми скляними пляшками, щоб шум при транспортуванні не викликав підозр.На судових засіданнях обвинувачений стверджував, що не пам’ятає факту зґвалтування. Комплексна психолого-психіатрична експертиза підтвердила, що дії підсудного були повністю усвідомленими та чітко контрольованими.*Джерело: Офіс Генерального прокуроранадіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook
💔 Сьогодні, 17.05.2026, Балаклійська громада провела у засвіти військовослужбовця – Корж Олексія Анатолійовича, який вірно служив Україні. Корж Олексій Анатолійович народився 26 квітня 1975 року в місті Балаклія. Початкову освіту здобував у Балаклійській загальноосвітній школі № 5, у подальшому навчався у загальноосвітніх школах № 1 та № 2 рідного міста.У 1993 році був призваний на строкову військову службу. Після її завершення працював на різних підприємствах Балаклійщини. Останнім місцем роботи перед військової службою було Державне підприємство «Балаклійський ремонтний завод».10 лютого 2023 року Олексій Корж був мобілізований до лав Збройних Сил України. Сумлінно виконував свої службові обов’язки та поставлені завдання.З січня 2025 року, після проходження військово-лікарської комісії, повернувся до рідного міста, де продовжив виконувати військовий обов’язок на посаді електрика-моториста відділення інженерної техніки інженерного взводу.На жаль, 1 травня 2026 року трагічно обірвалось життя Олексія Анатолійовича.Шануймо пам’ять про нашого земляка. Нехай душа Воїна знайде вічний спокій…🕯️ Світла пам’ять про Олексія Анатолійовича назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять і спокій його душі. 🇺🇦 Балаклійська міська військова адміністраціяTelegramFacebookInstagramWebsite
🔴 Хантавірус атакує: пасажирів лайнера евакуюють та ізолюють у лікарнях, чи буде пандемія Пасажири круїзного судна MV Hondius повертаються додому в умовах суворої ізоляції. У громадян США та Франції зафіксовано перші позитивні тести та симптоми хантавірусу. Евакуація з Канарських островів перетворилася на масштабну медичну операцію. Поки ВООЗ заспокоює світ низьким ризиком пандемії, пасажирів перевозять у біоконтейнментах та спецкостюмах.Про це повідомили AP, BBC та CNN.Пасажири круїзного лайнера, на борту якого зафіксували спалах хантавірусу, 10 травня почали залишати судно та повертатися до своїх країн військовими й урядовими рейсами після прибуття корабля до Канарських островів. Один із громадян США отримав позитивний результат тесту на вірус, а у французького пасажира симптоми проявилися вже під час окремого евакуаційного польоту.За даними американських медиків, один із 17 евакуйованих зі судна MV Hondius громадян США виявився носієм хантавірусу, однак ознак захворювання у нього наразі немає.Тим часом один із п’яти французьких пасажирів відчув симптоми просто під час перельоту до Франції, йдеться у заяві прем’єр-міністра країни Себастьяна Лекорню. Усіх пасажирів рейсу ізолювали та готують до тестування. Лекорню також повідомив, що ці люди перебувають під наглядом лікарів і проходять повне медичне обстеження. Крім того, він заявив про підготовку термінового указу щодо обов’язкової ізоляції всіх осіб, які могли контактувати з імовірним носієм інфекції, щоб не допустити подальшого поширення хвороби.Евакуація з лайнера MV Hondius після спалаху хантавірусу — деталіЕвакуацію пасажирів із MV Hondius розпочали після прибуття судна до Тенерифе — найбільшого острова Канарського архіпелагу біля західного узбережжя Африки.До цього представники Міністерства охорони здоров’я Іспанії, Всесвітньої організації охорони здоров’я та компанії Oceanwide Expeditions заявляли, що серед понад 140 людей на борту судна симптомів вірусу не виявлено. Літак із громадянами США мав приземлитися в Омасі, штат Небраска, 11 травня вранці. Після прибуття американців планують доправити до Медичного центру Університету Небраски, де розташований федеральний карантинний комплекс. Там медики оцінять, чи контактували пасажири з людьми, у яких були симптоми захворювання, та визначать рівень ризику подальшого поширення інфекції.Університет також має спеціалізований підрозділ для лікування особливо небезпечних інфекцій. Його вже використовували на початку пандемії COVID-19, а також раніше — під час лікування пацієнтів із вірусом Ебола.«Одного пасажира після прибуття доставлять до Небраського біоконтейнмент-підрозділу, тоді як інших направлять до Національного карантинного центру для оцінки та спостереження. Пасажир, якого доправлять до біоконтейнмент-підрозділу, отримав позитивний тест на вірус, але не має симптомів», — повідомила представниця лікарні Nebraska Medicine Кейла Томас.До Тенерифе прибули літаки для евакуації громадян більш ніж із 20 країнПід час висадження всіх пасажирів супроводжували працівники у повних захисних костюмах і респіраторах. Першими судно залишили громадяни Іспанії — їх авіарейсом доправили до Мадрида, після чого перевезли до військового госпіталю. Через кілька годин до Парижа прибув літак із французькими пасажирами, який зустрічали екстрені служби.До Тенерифе прибували літаки для евакуації громадян більш ніж із 20 країн. Очікувалося, що операція триватиме 11 травня.Міністерство закордонних справ Японії повідомило, що один із громадян країни вже прибув до Великої Британії чартерним рейсом, організованим британською владою, і перебуватиме під медичним спостереженням до 45 днів.Ризик для населення через хантавірусГенеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус вкотре наголосив, що підстав для паніки серед населення немає.«Ми вже багато разів повторювали одну й ту саму відповідь. Це не новий COVID. І ризик для населення низький. Тому люди не повинні боятися і панікувати», — заявив він.
🔖 Поліцейські Балаклійщини повідомили про підозру жінці за крадіжку в умовах воєнного стануСлідчими відділу поліції № 1 Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області за процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомлено про підозру 31-річній жінці у вчиненні серії крадіжок в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому та березні місяці 2026 року підозрювана перебувала у торговельному залі одного з місцевих магазинів, розташованого у селищі Андріївка Ізюмського району Харківської області. Скориставшись тим, що за її діями ніхто не спостерігає, жінка таємно викрала зі стелажів товари, після чого, не розрахувавшись на касі, залишила приміщення магазину.Серед викраденого — парфуми, прикраси для волосся, солодощі та інші товари. Загальна сума завданих матеріальних збитків становить понад 7000 гривень.Наразі жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — таємне викрадення чужого майна (крадіжка) в умовах воєнного стану.🔹 Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.надіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook
Телеграм-канали, які пропонують підліткам або ж вразливим верствам населення “швидкий заробіток”, можуть приховувати значно серйознішу небезпеку. Під виглядом простих завдань — сфотографувати об’єкт, передати пакунок, щось підпалити, змішати якісь побутові хімічні речовини (внаслідок чого утворюється вибухова речовина для саморобного вибухового пристрою), залишити річ у певному місці чи зібрати інформацію — неповнолітніх та навіть і більш літніх осіб можуть втягувати у злочинну і диверсійну діяльність. Організатори часто використовують анонімність мережі, щоб маніпулювати дітьми та уникати відповідальності. Такі “роботодавці” обіцяють великі гроші за легкі дії, але насправді наражають на небезпеку, можуть саму особу і підірвати (навіщо їм зайвий свідок, якому слід сплатити кошти) або ж призвести до кримінальної відповідальності, небезпеки для здоров'я, життя та зламане майбутнє. Вони можуть вимагати мовчати, видаляти листування або діяти терміново — це типові ознаки злочинної схеми.‼️ Пам’ятайте: жодні гроші не варті свободи, безпеки, життя та репутації. Якщо у Телеграмі вам пропонують підозрілий “заробіток”, одразу припиніть спілкування, збережіть докази та повідомте батькам, учителям або правоохоронцям. Ваше життя і майбутнє важливіші за чиїсь гроші та самолюбство.
🚨Поліція Балаклійщини нагадує: неповнолітні за кермом двоколісного транспорту - відповідальність батьків!З настанням теплої пори року на дорогах зростає кількість скутерів, мопедів, велосипедів та електросамокатів 🛴🚲 На жаль, серед керманичів нерідко можна побачити неповнолітніх, які не мають необхідних навичок керування та не усвідомлюють усіх ризиків ⚠️Практика показує, що участь дітей у керуванні таким транспортом часто призводить до небезпечних наслідків:- травмування самих неповнолітніх;- створення аварійних ситуацій для інших учасників дорожнього руху;- пошкодження транспортних засобів або майна;- притягнення батьків чи опікунів до адміністративної відповідальності.Особливу небезпеку становить керування без захисного екіпірування, недотримання правил дорожнього руху та виїзд на проїжджу частину без належного досвіду!👨‍👩‍👧 Поради батькам:🔹 не дозволяйте керувати транспортом дітям, які не досягли відповідного віку;🔹 пояснюйте правила дорожнього руху та наслідки їх порушення;🔹 контролюйте дозвілля дітей і цікавтеся, де та як вони проводять час;🔹 подбайте про захисний шолом та інше екіпірування.Нагадуємо, що Ваша увага та відповідальність — найкраща профілактика небезпечних ситуацій на дорозі 💙💛надіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook
❗️ Маю інформацію від відповідних служб про те, що найближчими днями зберігається висока загроза повторних ворожих ударів по території нашої громади.Ризик обстрілів зараз значно зріс, тому закликаю кожного бути максимально уважними та суворо дотримуватися правил безпеки.Почувши сигнал повітряної тривоги, негайно прямуйте до найближчого укриття або безпечного місця. Особливо прошу бути обережними тих, хто перебуває на відкритій місцевості — у парках, скверах, на спортивних майданчиках, у місцях скупчення людей. Не залишайтеся на відкритому просторі під час загрози.Дав відповідні доручення профільним заступникам щодо перевірки безперешкодного доступу до укриттів та пунктів Незламності, а також їхньої готовності до оперативного прийому мешканців у разі небезпеки.Нагадую, що на території нашої громади функціонують пункти Незламності та укриття. Ознайомитися з їхнім розташуванням можна за посиланням:🔗 Карта пунктів Незламності🔗 Карта укриттівВорог намагається посіяти страх і зламати нашу стійкість, але ми сильні, єдині та незламні.🙏🏼 Бережіть себе та своїх рідних. Разом вистоїмо.Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДНЯ ДОНОРА В БАЛАКЛІЇАдміністрація КНП БМР ХО «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» звертається до жителів та гостей громади з проханням підтримати розвиток донорського руху. Стабільне поповнення банку крові є запорукою своєчасної допомоги пацієнтам та військовим у критичних ситуаціях.Інформація для донорів:Дата проведення забору: 04 травня 2026 року.Місце проведення: м. Балаклія, вул. Партизанська, 25.Реєстрація: Проводиться попередній запис за телефоном 050 643 71 13.Чому це важливо?В умовах воєнного стану потреба у компонентах крові залишається стабільно високою. Донорська кров необхідна під час невідкладних операцій, пологів та при лікуванні складних травм.Пам’ятка донору:Будь ласка, за 48 годин до здачі не вживайте алкоголь, а за 24 години — уникайте жирної, смаженої та молочної їжі. З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.Разом ми — сила! Чекаємо на вас.#Донорство #Балаклія #ДонорUA #ТвояКровРятує #БКБЛІЛ #БутиДонором #ПеремогаВКровінадіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook
❗️ Телеграм-канали, які пропонують підліткам або ж вразливим верствам населення “швидкий заробіток”, можуть приховувати значно серйознішу небезпеку. Під виглядом простих завдань — сфотографувати об’єкт, передати пакунок, щось підпалити, змішати якісь побутові хімічні речовини (внаслідок чого утворюється вибухова речовина для сасоробного вибухового пристрою), залишити річ у певному місці чи зібрати інформацію — неповнолітніх та навіть і більш літніх осіб можуть втягувати у злочинну і диверсійну діяльність. Організатори часто використовують анонімність мережі, щоб маніпулювати дітьми та уникати відповідальності. Такі “роботодавці” обіцяють великі гроші за легкі дії, але насправді наражають на небезпеку, можуть саму особу і підірвати (навіщо їм зайвий свідок, якому слід сплатити кошти) або ж призвести до кримінальної відповідальністі, небезпеки для здоров'я, життя та зламане майбутнє. Вони можуть вимагати мовчати, видаляти листування або діяти терміново — це типові ознаки злочинної схеми.Пам’ятайте: жодні гроші не варті свободи, безпеки, життя та репутації. Якщо у Телеграмі вам пропонують підозрілий “заробіток”, одразу припиніть спілкування, збережіть докази та повідомте батькам, учителям або правоохоронцям. Ваше життя і майбутнє важливіші за чиїсь гроші та самолюбство.надіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook
У Балаклії винесли вирок місцевій жительці, яка отримала повну суму державної допомоги на відновлення пошкодженого обстрілами будинку, але частину коштів, що належала іншому власнику помешкання, витратила на себе.Про це стало відомо з вирокуБалаклійського райсуду від 4 березня.У документі йдеться, що будинок у Балаклії, співвласницею якого є Алла П., потрапив під артобстріл влітку 2022 року. У жовтні 2024 року жінка подала заявку на "єВідновлення" через "Дію", після чого комісія нарахувала 64 782 гривні компенсації. З цієї суми понад 7,5 тисяч гривень призначалися для іншого співвласника, сказано у вироку.Слідство встановило, що жінка знала про розподіл виплат, проте не передала гроші й не зробила ремонт у частині будинку співвласника."Обвинувачена використовуючи той факт, що грошові кошти були зараховані на її спеціальний рахунок та зловживаючи довірою співвласника шляхом обману, який виразився у створенні видимості наміру використання зазначених коштів за їх цільовим призначенням, фактично не виконала ремонтні роботи частки вказаного будинку та не передала співласнику йому належні грошові кошти, тим самим незаконно заволоділа ними у сумі 7580,26 гривень", — пишуть у документі.У суді Алла П. провину визнала та повернула співвласнику вкрадені гроші.Суд визнав її винною у шахрайстві та призначив один рік пробаційного нагляду.надіслати новину, замовити рекламу: @Zemfira_1901🗣telegram 🗣instagram 🗣viber 🗣facebook