Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПЕТРУШЕВСЬКИЙ
Added 14 Jul 2024

ПЕТРУШЕВСЬКИЙ

@petrushevskyi
Number of subscribers: 74 190
Photos: 4,030
Videos: 1,660
Links: 2,520
Description:
Юрій Петрушевський, Анастасія Міщенко, youtube РАЙТ НАУ PATREON patreon.com/rightnowukraine PAYPAL [email protected] КОНВЕРТ ПРИВАТ https://www.privat24.ua/send/jdk51 КАРТКА ПРИВАТ 5168 7521 5789 4257 зв’язок: [email protected]

👥 Number of subscribers

74 190
Average/Day:: -37
Average/Week:: -73
Average/Month:: -1772

👁️ Average views per message

17 297
Average/Day:: 19,100
Average/Week:: 15,500
ERR: 23.31%

📊 Messages per Day

3.7
Last day: 5
Week average: 5.4
Average per day: 3.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 17,600 26-04-30 16:47
16. Ми маємо вітати тих, хто намагається будувати там, де ринок не спрацював. Культура мало не насміхається із захоплення Маска великими наративами, ніби мільярдерам слід просто збагачуватися... Будь-яку цікавість або щирий інтерес до цінності створеного ним фактично відкидають або, можливо, приховують під тонко завуальованою зневагою.17. Кремнієва долина має відігравати роль у подоланні насильницьких злочинів. Багато політиків по всіх Сполучених Штатах фактично лише знизали плечима, коли йдеться про насильницькі злочини, відмовившись від будь-яких серйозних спроб узятися за проблему або піти на ризик перед своїми виборцями чи донорами заради рішень і нових підходів у відчайдушній спробі врятувати життя.18. Безжальне виставлення приватного життя публічних постатей на показ відштовхує від державної служби надто багато талановитих людей. Публічна сфера і дріб'язкові, поверхові нападки на тих, хто насмілюється робити щось іще, крім самозбагачення, – стали настільки невблаганними, що республіка лишається зі значним списком безпорадних порожніх людей, чиї амбіції ще можна було б пробачити, якби за ними стояла бодай якась справжня система переконань.19. Обережність у публічному житті, яку ми мимоволі заохочуємо, є руйнівною. Ті, хто не каже нічого неправильного, часто взагалі не кажуть нічого вартісного.20. Всеохопну нетерпимість до релігійної віри в певних колах треба стримувати. Нетерпимість еліт до релігійної віри є, мабуть, однією з найпромовистіших ознак того, що їхній політичний проєкт є менш відкритим інтелектуальним рухом, ніж багато хто всередині нього хотів би стверджувати.21. Деякі культури дали життєво важливі здобутки, інші залишаються дисфункціональними та регресивними. Тепер усі культури рівні. Критика і ціннісні судження заборонені. Проте ця нова догма затушовує той факт, що певні культури й навіть субкультури... створили дива. Інші виявилися посередніми або, що гірше, регресивними й шкідливими.22. Ми маємо протистояти поверховій спокусі порожнього й вихолощеного плюралізму. Ми, в Америці та ширше на Заході, протягом останнього півстоліття уникали визнання національних культур в ім'я інклюзивності. Але інклюзії до чого?
👁 15,500 26-04-17 09:41
👽 ВОНИ ПРИЛЕТІЛИ!!!Щонайменше 8 американських учених, пов'язаних з космосом, ядерною фізикою та чистою енергетикою, загинули або зникли безвісти з 2023 року - повідомив Fox News.Я знайшов інфу про 7:🔴 Майкл Хікс, спеціаліст NASA з комет і астероїдів.💀 Помер 30 липня 2023 року, 59 років. Причини смерті не оголошено.🔴 Мілісса Касіас, розробниця ядерної зброї, лабораторія Лос-Аламос. Зникла безвісти 26 червня 2025 року, 53 роки.🔴 Нуну Лоурейру, керівник Центру плазмової науки MIT, дослідження чистої енергетики.🔫 Застрелений у грудні 2025 року.🔴 Карл Ґріллмайр, астрофізик, дослідження води на екзопланетах і пошук позаземного життя🔫 Убитий у лютому 2026 року.🔴 Моніка Хасінто Реза, 60 років, аерокосмічна інженерка Лабораторії реактивного руху NASA, керівниця групи з нових матеріалів (метал Mondaloy). Зникла безвісти влітку 2025 року під час походу на південному заході США.🔴 Вільям Ніл МакКасленд, 68 років, генерал-майор ВПС у відставці, колишній начальник Дослідницької лабораторії ВПС, пов'язаний з Лос-Аламосом і базою Райт-Паттерсон (інцидент у Розуеллі). Зник 27 лютого 2026 року під час походу. Пішов з дому в Альбукерке лише з револьвером — без телефону й окулярів.🔴 Джейсон Томас, співробітник Novartis, пов'язаний з держконтрактами США.💀 Тіло знайдено в озері в Массачусетсі 17 березня 2026 року.Білий дім заявив, що «імовірно проведе розслідування».
👁 12,900 26-04-09 11:27
Тарас Тополя vs Журналістка📍Тарас Тополя (Антитіла) прийшов на інтерв’ю до журналістки Марічки Довбенко. 📍Дисклеймер: Марічка Довбенко записує інтерв’ю з відомими особистостями «в ліжку». Хто не хоче такого формату - сидять на стільцях. Але ставить дуже багато особистих питань. 📍В Україні є усталена пострадянська практика погоджених інтерв’ю. Це коли ми з вами поговорили, а потім ви віддивилися відео своєї змонтовоної розмови і вирізали з нього ті шматки, які вам не подобаються. 📍Також в Україні є усталена практика, коли заздалегідь надсилають теми (питання) аби гість краще підготувався і розмова була конструктивною. Аналогічно заздалегідь можна обговорити теми (питання), які не хочеться обговорювати. 📍Між командами Тополі та Довбенко була усна домовленість, що обговорень «секс-відео» ексдружини Тополі не буде. Так само вони ніби-то усно домовились, аби відео перед публікацією надіслали на погодження. 📍Ну і тут сталося те, що і мало статися (як на мене). Журналістка спитала про те, що мала спитати. І забила болт на погодження. Бо закон на стороні журналістки. 📍Команда Тополі вимагає видалити фрагменти про дружбу з Залужним, і те, як Залужний витягнув Тополю з окопу і тепер він дає концерти. А також фрагменти про ті секс-відео. Погрожує судом.📍Які ризики для Довбенко: ніхто більше не повірить, що вона не буде обговорювати якісь теми і щось відправляти на погодження. 📍Що міг (мав) зробити Тополя: не нести хуйню, а сказати — я не буду відповідати на це питання. Або - наступне питання. Завжди людина має право не відповідати і ставити крапку коли вона хоче. Тобто встати і піти. Але до цього має готувати команда піарників, яка очевидно обісралася, а тепер викручується. 📍Все що відбувається далі це дуже все дуже впливає на піар обох сторін. Впливає позитивно. Бо Тарас Тополя до мене потрапляє в стрічку тільки коли хтось трахає його дружину, або він про це не хоче говорити. 📍А про Марічку Довбенко я взагалі ніколи не чув.
👁 18,900 26-04-05 10:21
Американська агентка ГУР “розколола” російську шпигунку: історія викриття Номми Зарубіної▪️ Початок шляхуЗа даними Delfi, у розвідку Зарубіна потрапила у 2020 році в Томську, де займалася проституцією. ФСБ дала їй кодове ім’я “Аліса”. Її завданням було збирати інформацію та, за потреби, вступати в інтимні зв’язки.▪️ Перший провалУ листопаді 2024 року Зарубіну затримали у США за посередництво у проституції. Намагаючись отримати громадянство, вона стверджувала, що нічого не знає про російську розвідку.▪️ ЗнайомствоАмериканка Сара Ештон-Чирілло, яка має досвід військової медикині, у 2022 році поїхала доброволицею до Харківської тероборони. Через три роки українська воєнна розвідка залучила її до роботи — виявляти агентів Кремля серед противників російського режиму.Зарубіна познайомилася з Ештон-Чирілло (до 2019 року вона була чоловіком — Майклом Джоном Ештоном-Чирілло) під час вечері на саміті НАТО у Вашингтоні у 2024 році.“Вона одразу викликала у мене підозри. Я повідомила про це керівництво в Україні”, — згадує Ештон-Чирілло.▪️ Початок відносинНавесні 2025 року росіянка сама вийшла на зв’язок і почала проявляти романтичний інтерес. Сара вирішила підтримувати контакт — ці відносини тривали близько восьми місяців.▪️ Потрапила у пасткуУ підсумку Зарубіна, яка працювала на ФСБ, сама опинилася в пастці. Вона зізналася, що ненавидить російський режим, а також симпатизує легіону “Свобода Росії” та руху опору.📌 На початку грудня 2025 року Зарубіну затримали.Вона розповіла, які завдання отримувала від російської розвідки та як їх виконувала.
👁 13,200 26-03-26 11:26
Reuters написав дуже коротку — і навіть з якоюсь ноткою суму — статтю про знищення російських нафтових потужностей.«Щонайменше 40% експортних потужностей Росії з нафти зупинено після атак українських безпілотників, суперечливої атаки на великий трубопровід та захоплення танкерів, згідно з розрахунками Reuters, заснованими на ринкових даних.Це припинення поставок нафти є найсерйознішим перебоєм у постачанні нафти в сучасній історії Росії, другого за величиною експортера нафти у світі, і вдарило по Москві якраз тоді, коли ціни на нафту перевищили 100 доларів за барель через війну з Іраном.» Нарощення атак на тлі зниження санкційного тиску з боку США — це найправильніше рішення. І як ми бачимо, воно працює.Україна здатна завдавати невиправної шкоди по всіх ключових нафтових вузлах Росії — і це найкращі санкції, які ніхто не може скасувати. Також це яскрава демонстрація провалу всіх цілей «СВО» — бо у 2021 році важко було уявити, що Україна знищуватиме порт Приморськ у Ленінградській області.Атаки України чудово доповнюють внутрішнє обурення всередині РФ. Кількість добровольців скорочується разом із виплатами військовим. Бюджет трохи наповнився після послаблення санкційного тиску — але всі розуміють, що це тимчасово. Додати до цього витрати на відновлення зруйнованої інфраструктури — і виходить, що заробітку фактично немає. До того ж Росія масово забиває худобу, що призводить до поодиноких бунтів і зростання загального невдоволення.Все це штовхає Путіна до переговорів. І тут нам головне чітко розуміти: поки існуватиме Росія у сьогоднішньому вигляді — ні ми, ні наші діти не зможемо спати спокійно. Тож нам треба витримати і дочекатися вже неминучого розпаду РФ — в жодному разі не припиняючи бойових дій.(c) Denys Shtilierman
👁 13,100 26-03-11 07:03
Бачили історія про Монобанк і прапор? Коротко: засновник Монобанку Гороховський дропнув фотку клієнтки, яка проходила верифікацію, а на фоні був аквафреш.Їй відмовили в продовженні картки, пожартувавши що причина - брудна голова. Ну і ця світлина облетіла весь інтернет.Далі зʼясувалося що батько дівчини воює на фронті, а вона виїхала з Харкова через Словенію, а нині живе в Німеччині. Як вона каже — на фоні був прапор Словенії. Типу проукраїнська і так далі.Але якщо полазити в її соцмережах то можна знайти і про Дагестан тіктоки, і «Доброго вечора ми з України». Типова підліткова каша з усього попсового. Та й прапор Словенії трошки інакший, бо біла полоса на ньому ширша за інші. Але я не про це. Я вважаю, що публікувати такі фото це піздєц. Це зашквар самого Монобанку. Мені абсолютно похуй який прапор висить на стіні кого-завгодно. Вдома можете хоч свастику, хоч тріколор, хоч фото Шарія. Ваші сексуальні збочення у вашій приватній оселі нікого окрім вас не стосуються. Молиться вона на той прапор, чи харкає на нього щоранку. Яка різниця? Ти хто такий що можеш публікувати особисті фото?
👁 13,400 26-03-06 14:47
Полковник Болбочан і Василь Вишиваний, він же Вільгельм Габсбург, переможна весна 1918 року. Запорізькі степи. Українська армія наступає і звільняє від московських більшовиків українські землі. Момент перемоги української зброї. Здається, немає нічого неможливого. Ось вже кава в Ялті, ось вже українські полки на Дону. Велична, незабутня мить. Лишалося зовсім трохи. І ми мали б Україну. Болбочан головнокомандувач. Король України Василь Перший. Гаразд, панове республіканці, хай не король, а пожиттєвий сенатор. Головне є Україна. Нема Голодомору. Мільйони українців живі. Нема терору. Нема Розстріляного Відродження, бо воно не розстріляне і не згноєне в сибірських концтаборах, а вільно творить модерний український кінематограф, літературу, театр, музику, архітектуру. У світовому масштабі. Українське фермерство не знищене і не оголошене куркулями, а захоплює світові ринки. Українська промисловість і українські банки дивують весь світ своїм креативом і новаторством. Українська Академія Наук на чолі з академіком Вернадським від теорії ноосфери першою переходить до практичних розробок у сфері всесвітньої інформаційної мережі, згодом відомої як Інтернет. Українське військо — головна сила і гарант безпеки Європи проти більшовицького хаосу. Весною 1918 до всього цього було дуже близько. Лишалося лише не опустити рук, не підняти руку на свого брата і вистояти на день довше, ніж ворог.
👁 15,900 26-02-26 09:27
Ну це було харашо:«Я тут виступаю вперше, але вже відчуваю, що переміг за відвідуваністю деяких ваших колег». Закликає позбавити Бубку нагород шляхом накладання санкцій. Якось досі не можу собі пояснити чому мені не подобається ця ідея з тим аби забирати нагороди. Одразу уточнюю для попаяних: я вважаю Бубку, Тимощука, Клочкову зрадниками. Але вони великі українські спортсмени. Проте зрадники. Вони заслужили свої нагороди: як спортивні, так і державні. Але так само вони заслужили щоденне нагадування всім наступним поколінням, що в результаті вони зрадили Україну.Кожен по-своєму: Бубка має бізнес в Донецьку, Тимощук працює в Зеніті і підтримує російську армію, Клочкова живе в Криму і платить податки окупаційній владі. Але від цього історично рекордів в нас менше не стало. І загальний рейтинг нагород і перемог ми все-одно рахуємо разом з ними.Просто вони більше не з нами. Можливо не показовий приклад, але Тичину ми вивчаємо в школі. Вивчаємо і кажемо - «Сонячні кларнети» це геніально. А далі він став придворним поетом. Просто у Тичини немає можливості воскреснути і вибачитися. Пояснити. Покаятися. Тому треба залишати двері відкритими і закликати всіх повернутися і покаятися. На колінах. На фронті. Грошима. Як завгодно. Можливо це в мені говорить християнська мораль, блудний син і так далі. Але я проти того, аби забирати нагороди.
👁 17,500 26-02-20 09:48
ЧАСТИНА 2По ресурсу:• тижнева артпідготовка без оперативного ефекту — артилерію клали по полях навколо посадок;• справна техніка, кинута через відсутність злагодженості;• втрата документів управління;• фактична відсутність управління;• заборона евакуації техніки із сірої зони.Ту техніку, яку нам вдалося витягнути, потім із конфліктом вилучала ВКР. Я просив дозволити нам витягти іншу при умові що вона хоча б тимчасово лишиться в нашому підрозділі на час, поки ми на цьому напрямку — відмовили. Через кілька днів противник спокійно знищив її мінометним вогнем.Тому твердження про критичну нестачу ресурсу, з мого досвіду, не відображає реальної картини.Ресурс був. Проблема — в його розподілі та застосуванні.Основні помилки наступальної операції 2023 року (контрнаступу), на мою думку:1. Невдало обраний напрямок основного удару і слабке планування.2. Нераціональний розподіл техніки й особового складу без урахування досвіду та морального стану військовослужбовців підрозділу.3. Відсутність гнучкості після втрати темпу.Коли стало очевидно, що напрямок буксує, потрібно було змінювати задум і перекидати резерви туди, де є динаміка. Війна — це адаптація. Це маневр блять! Це здатність визнати, що початковий план не працює. Але впертість тих самих генералів затьмарює розум як тоді, так і в ситуації з наступальною операцією на Курському напрямку – «ДОЖМЬОМ». АЛЕ лобове продавлювання противника, який має кратну перевагу в людському ресурсі, — це не мистецтво війни. Це дурість, яка нажаль вартує нам життя найкращих синів та доньок України, і не приносить жодного результату.Кожен повинен відповідати за свої прорахунки. І кожен повинен відповідати за свої здобутки.Поразки не можна списувати на «обставини».Тож погони не мають давати імунітет від помилок а посада немає знімати відповідальності за наслідки рішень".
👁 24,700 26-02-13 07:12
Президентка МОК Кірсті Ковентрі розплакалася після дискваліфікації українського атлета. Але мене ці крокодилячі сльози якось не сильно цікавлять. Бо я щось подібного чекав з моменту її обрання на посаду президента МОК.Ковентрі, як відомо — представниця Зімбабве. Її попередник Томас Бах, при всіх своїх суперечливих вчинках — німецький спортивний менеджер і навіть ліберальний політик. В таких країнах як Німеччина просто доводиться дбати про свою репутацію. А Ковентрі, відома колись плавчиха, була інтегрована у владу тоталітарної держави. У владу, яка вбивала людей, розганяла протести, знищувала опонентів. І вона ж там не просто була якоюсь громадською діячкою, вона була міністром. Так, вже після Мугабе, який колись назвав її «золотим дівчам». Але це той самий режим. Про зв’язки цього режиму з Москвою я навіть і не нагадую. В мене й тоді було питання як можна обирати очільником олімпійського руху людину з тоталітарної країни. Тому що це також чергова спецоперація. І наслідки ми тільки починаємо бачити.Портніков.