Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новомосковськ (Самар) PDSHL
Added 06 Jan 2025

Новомосковськ (Самар) PDSHL

@pdshl_novik
Number of subscribers: 2 528
Photos: 6,090
Videos: 765
Links: 1,350
Description:
🇺🇦 Підслухано Самар Новомосковськ Україна 🌍 Все про твоє місто 🎬 Новини | Події | Історії | Гумор . instagram.com/pdshl_novik FB.com/groups/pdshl.novik 👉 Написати новину: @pdshl_nmsk

👥 Number of subscribers

2 528
Average/Day:: +4
Average/Week:: -1
Average/Month:: -17

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.6

Name change history

Новомосковськ (Самар) PDSHL 2025-02-03
Новомосковськ PDSHL 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

У Самарі/Новомосковську для дітей провели тематичний захід до Дня вишиванкиУкраїнська вишиванка — це не лише одяг. У кожному орнаменті, кольорі та візерунку — наша історія, сила та любов до рідної землі. Саме про це говорили з дітьми фахівці Центру життєстійкості в одному з дитячих просторів.Для малечі підготували пізнавальну та водночас емоційну програму, яка допомогла по-новому відчути значення українських традицій. Разом діти переглянули мультфільм «Вишиванка — серце народу», дізналися, чому кожен візерунок має особливий зміст, а кольори у вишивці символізують силу, єдність та радість.Особливою частиною заходу стало створення «сорочки побажань» для України — щирої дитячої роботи, наповненої добром, мріями та підтримкою. А завершила зустріч весела етно-руханка, яка подарувала дітям гарний настрій та ще більше теплих емоцій.Такі заходи допомагають дітям не лише знайомитися з українською культурою, а й відчувати себе частиною великої та сильної української родини. Підпишись Instagram.com/pdshl_novik
🔶 "Довічне" зняття з обліку ТЦК коштує $9 тис, "вихід" з будівлі ТЦК — $5 тис., бронювання — до $20 тис, — ЕП▪️$300-$2000 - зняття з розшуку;▪️$2,5 тис. - "безперешкодне" оновлення військово-облікових даних;▪️$3 тис. — зняття з військового обліку за станом здоров'я через документи та зміни у системі;▪️$4 тис. — за те, щоб не вручати повістку;▪️$5 тис. — "вихід" з будівлі ТЦК без ВЛК, бойової повістки та адмінвідповідальності;▪️$6 тис. — щоб не доставляти людину до ТЦК;▪️$6 тис. – фіктивне робоче місце на об'єкті критичної інфраструктури;▪️$7 тис. - відстрочка через підроблене рішення суду про "опіку";▪️$9 тис. - "довічне" виключення з обліку;▪️$10 тис. — "спецборт", тобто схема фіктивної медевакуації: людину обіцяють вивезти під виглядом пацієнта в реанімобілі, з кисневою маскою та супроводом;▪️$12 тис. – "зелений коридор" через Молдову, Румунію, Польщу або Угорщину;▪️$16 тис. — вплив на рішення ВЛК та пакет документів для перетину кордону;▪️18 тис. – фіктивний діагноз;▪️до $20 тис. – бронювання;▪️$25 тис. - виключення з військового обліку / оформлення непридатності в окремих кейсах;▪️$50 тис. — фіктивна інвалідність, зняття з обліку та виїзд за кордон.Навколо ТЦК, ВЛК, медичних довідок та реєстрів сформувався цілий тіньовий ринок, де продають не лише відстрочки, а й бронь, фіктивну непридатність, зняття з обліку та навіть схеми виїзду за кордон. Чим ближче людина до ризику мобілізації, тим вищий "цінник".
Слідчі Самарівського районного відділу поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 39‑річного мешканця міста Самар, причетного до крадіжки генератора з приватного домоволодіння.За даними слідства, чоловік проник на територію домоволодіння свого знайомого через незачинену хвіртку. Скориставшись відсутністю власника, він заволодів бензиновим електрогенератором й за допомогою тачки викотив його з двору. У ході оперативних заходів правоохоронці встановили причетного до злочину — ним виявився 39‑річний місцевий житель.Слідчі за процесуального керівництва Самарівської окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 К.к. України (крадіжка, поєднана з проникненням, вчинена в умовах воєнного стану).Наразі обвинувальний акт щодо фігуранта скеровано до суду для розгляду по суті.Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Самарівського районного відділу поліції
Мовою оРИГіналу:Цей пост про речі, які всі, навіть діти, знають за чотири роки війни, але чомусь забувають. Тому доводиться в тисячний раз писати. Про відключення електроенергії: хто вимикає світло, кому належать трансформаторні підстанції і таке інше. Ще раз і максимально прямо, наскільки дозволяє моє виховання, але повірте, я себе вже ледь стримую.Перше. А ні я, а ні міська рада або виконком не вимикає електрику в будинках і не складає графіки відключень, а також не відносить будинки чи вулиці до тієї чи іншої групи. Це робить ДТЕК за командами від Укренерго. Кожен день Укренерго встановлює по країні ліміти, які розподіляються між областями та містами. І керується тим, скільки вироблено чи закуплено в країні потужності. Так працює енергосистема країни в умовах війни і при навмисних обстрілах енергетичної інфраструктури. Нагадую, в країні залишилося після ударів ворога тільки три АЕС. Запоріжська АЕС окупована. Всі інші обʼєкти генерації в країні або зруйновані, або суттєво пошкоджені після ворожих атак. Тут крапка!Друге. Про критичну інфраструктуру. А ні я, а ні міська рада або виконком не визначаємо, які будівлі є критичною інфраструктурою. Перелік обʼєктів критичної інфраструктури затверджує обласна військова адміністрація. Робить це згідно визначених законом критеріїв. Міська рада може подавати пропозиції, але не ухвалює рішень щодо віднесення до критички. По деяких будинках міськвиконком звертався до ОВА щодо віднесення їх до обʼєктів критичної інфраструктури - отримували відмову. У нас в місті навіть не всі котельні віднесені до критички. Сподіваюсь, і це розʼяснив. Щодо заяв в Кабміні про деякі категорії житлових будинків - чекаємо на практичну реалізацію цього завдання відповідними службами. Механізм реалізації розробляється не в міській раді. Нами всі документи та листи підготовлені. Третє. До ботів, фейкометів і провокаторів. Я і так знаю, хто за якою кличкою ховається. І знаю, чого ви варті і що корисного зробили для міста. Відповідь - нічого. Ви таргани і паразити. Під час війни, в критичний момент для країни сіяти та розганяти паніку - це злочин. Але проти вас є противага - правдива інформація. І я її буду доносити людям будь-якими силами та засобами. І ще є така порода - «диванні експерти». Вони ні за що не відповідають, все знають і фахівці у всіх сферах: і як ППО купити, і як на сонячній панелі або генераторі все місто забезпечити електрикою. Такі у соцмережах і розводять срач. Але безкінечні срачі точно не повертають світло і тепло. Ви працюєте проти громади і проти країни. Це війна любить хаос. Ми - ні.Ми не маємо ілюзій: важка зима, нервово і боляче всім. Але рішення приймаються не на емоціях, а за правилами, які діють по всій країні.Головне - Самар живе і функціонує. Місто не живе у відриві від проблем по всій країні. Але те, що належить робити на місці у межах компетенції і відповідальності - все робиться.
Мер міста:Оперативна ситуація станом на 11:30 8 січня по місту Самар:Частина Дніпропетровської області залишилася без електрики. На жаль, повний блекаут трапився і в місті Самар.Сьогодні на території міста повністю розгорнуті та працюють пункти незламності. Їхні адреси ви можете знайти на офіційних ресурсах міської ради. У цих пунктах незламності є обігрів, альтернативне опалення, електрика, можливість зарядити свої гаджети.Стосовно наших котелень і централізованого теплопостачання. Вони забезпечені альтернативними джерелами живлення, але використання цих джерел не дає можливості повноцінного теплопостачання на території міста. Воно лише дозволяє підтримувати котельні в робочому стані. Сподіваємося, що робота централізованого опалення відновиться, щойно з’явиться стале живлення критичної інфраструктури міста.Далі - щодо роботи лікарень. Лікарні на території міста працюють у повному обсязі та безперебійно. На території основної лікарні є альтернативні джерела технічної та питної води, є опалення, стаціонари перебувають у теплі. Стосовно водопостачання. Оскільки місто Самар отримує воду з міста Дніпро, на цей момент є питання щодо безперебійного водопостачання з Дніпра до Самара. Тому ми використовуємо запаси води з наших резервуарів, які наповнені та є в наявності. Для раціонального використання води введено погодинний графік. Відновлення по всьому місту заплановане з 17:00. Наразі ми не до кінця розуміємо, який час знадобиться для повноцінного відновлення сталого водопостачання з Дніпра в наше місто.Щодо альтернативних джерел технічної води. На території міста діють свердловини. Комунальні служби здійснюють їх об’їзд та перевіряють роботу. Деякі з них, на жаль, були пошкоджені людьми. Зараз триває відновлення їхньої роботи, але переважна більшість працює повноцінно. Ви можете користуватися технічною водою з них. Адреси також розміщені на офіційних ресурсах міської ради.Усі міські служби, комунальні підприємства та органи центральної влади працюють у штатному режимі.Ми очікуємо відновлення сталого електропостачання. Енергетики працюють, розпочинається електропостачання в місто. Ворог своїми ударами та злочинами намагається внести розбрат і посіяти паніку серед цивільного населення. Переконаний, що йому цього не вдасться. Ми зберігатимемо спокій і віритимемо в те, що обов’язково прорвемося. У цьому я вас запевняю.
🇺🇦 День молоді України.Свято, яке завжди було про мрії, навчання, перші кроки у доросле життя… Але тепер воно про мужність, біль та ціну свободи.Сьогодні ми згадуємо тих, хто назавжди залишився молодим.Вони могли б зараз зустрічатися з друзями, обіймати коханих, будувати плани на майбутнє. Але замість цього обрали боронити наш дім.🕯 Крижньов Олександр (2000 р.)🕯 Єрмолаєв Вадим (1985 р.)🕯 Черніков Костянтин (1989 р.)🕯 Слинько Дмитро (1983 р.)🕯 Малиш Владислав (1994 р.)🕯 Калачов Владислав (1996 р.)Їхні імена вписані у вічну книгу пам’яті. Їхній подвиг — у серцях мільйонів українців.Молодь України сьогодні — це ті, хто, не вагаючись, стає на захист своєї землі. 95% вірять у нашу перемогу, і 86% бачать своє майбутнє лише тут, у вільній і незалежній Україні.Ми дякуємо вам, Герої. Ми живемо, бо ви не злякалися. Ми святкуємо, бо ви вибороли нам право на життя.Вічна слава молодим воїнам, які заплатили найвищу ціну.©194 окрема понтонно-мостова бригада ДержспецтрансслужбиInstagram.com/pdshl_novik
Мер закликав припинити срачі в інтернеті:Друзі! Хочу звернутися до вас не як чиновник, а як мешканець нашого міста. Після вчорашньої аварійної ситуації на каналізаційному колекторі маю сказати відверто: ми більше не можемо ігнорувати реальність.«Комсіті» тижнями попереджали про проблему на перетині вулиць Шевченка та Кущівської. Колектор – це не просто труба, це важлива артерія нашої міської каналізації. І коли він забивається через те, що туди зливають/скидають все, що завгодно, окрім того, що туди має потрапляти — це катастрофа.Учора, щоб запобігти виливу нечистот просто у двори, підприємство було змушене відключити воду в усьому місті. Чому? Бо без цього фахівці підприємства не змогли б спуститися на 4-метрову глибину й почати прочистку. А тим часом у соцмережах почалося: «знову без води», «чому нічого не працює»...Хочу прямо сказати: припиніть срачі в інтернеті, коли самі ж кидаєте в унітази пакети, ганчірки й інший непотріб. Комунікації не витримують не тому, що вони старі, а тому, що деякі просто безвідповідально користуються ними.Комунальники не спали всю ніч: 20 людей, техніка, насосні машини — усе працювало, щоб місто не опинилося у бруді. І в цей час читати коментарі про «некомпетентність» — прикро й несправедливо.Тому закликаю: дослухайтеся до комунальних служб, дотримуйтесь елементарних правил користування каналізацією і ми разом уникнемо подібних ситуацій у майбутньому.Місто — це не хтось інший. Це ми всі. І кожен відповідає за його стан не менше, ніж влада чи служби.
☀️ Краплинка сонця, моря і щастя для вас разом з Instagram.com/kazka_tours 🌊⠀Літо вже майже на горизонті, і ми всі його чекаємо! Діти мріють про морські хвилі, теплий пісочок і безтурботні дні під сонечком. Дорослі – про відпочинок, який подарує сили та натхнення. І поки ви плануєте, ми вже працюємо, щоб ваша відпустка була ідеальною!⠀🌴 Туристична агенція “Казка” – це про подорожі, які дарують щасливі емоції. Про теплі спогади, які залишаються назавжди. Про комфорт, на який ви заслуговуєте 🤗⠀Ми організовуємо відпочинок для всієї родини – без зайвих турбот, із найкращими умовами та перевіреними напрямками. Чому ми?✔️ Підбираємо відпочинок під ваші побажання та бюджет✔️ Пропонуємо тільки перевірені готелі✔️ Працюємо в офісі та онлайн – вам зручно, а нам приємно дарувати вам подорожі⠀😎Не відкладайте літо на потім – воно починається саме зараз!⠀🫶Пишіть нам або заходьте в офіс, і ми допоможемо вам знайти свою краплинку моря, сонечка і щастя.⠀📍 м.Самар, вул.Украінська 9а/офіс 2📞 +067-952-58-59