Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Slow down, sister! 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Slow down, sister! 🇺🇦

@panicetc
Number of subscribers: 235
Photos: 5,070
Videos: 142
Links: 2,009
Description:
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

👥 Number of subscribers

235
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

85
Average/Day:: 203
Average/Week:: 85
ERR: 36.17%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 4
Week average: 2
Average per day: 1.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 48 26-05-06 13:25
Зараз активно йде хвиля протестів проти нового ЦК і я ДУЖЕ прошу, надайте цьому хоча б розголос, тому що навіть якщо вам байдуже на ЛГБТК+, жінок і дітей, є речі які все одно торкнуться КОЖНОГО з нас. Там є положення про дозвіл відчуження (продажу) земель природно-заповідного фонду, що раніше було заборонено, тобто Карпати, різні заповідники, парки, пам'ятки природи, заказники, все це можуть продавати, а потім забудовувати, вирубати ліси, вести там господарську діяльність.Оновлюєтсья також і речове право, зокрема запровадження інституту "посідання", який може вплинути на спори щодо землі, будинків, квартир, нежитлових приміщень та іншого майна. Якщо коротко, "посідання" дозволить особі володіти майном, навіть якщо вона не має на нього юридичного права. Будь-хто може заволодіти якоюсь річчю, вкрасти землю, і через 10 років його визнають офіційним власником. Також в новому ЦК з'являється "право на забуття", відповідно до якого, фізична особа може вимагати видалити інформацію про себе з пошукових систем та баз даних не лише якщо вона недостовірна, а й якщо вона просто "втратила суспільний інтерес". Що нас очікує через це? Те що корупціонери, злочинці і інші учасники скандалів можуть змушувати медіа видаляти інформацію про їхні вчинки і відбілювати репутацію тих, хто на це не заслуговуєЯ вважаю, що обурливими оновленнями щодо меншин і вразливих груп населення, влада хоче прикрити глибші і масштабніші реформи, аби населення не підтримало протести, які влаштовують представники ЛГБТК+. Тому якщо хтось крутить у скроні і відмахується, вважаючи що це його не стосується, розповідайте це людям, аби вони розуміли що це стосується і їх
👁 72 26-04-28 19:45
#CH_shortТенгро, а що саме не так з цим проектом цивільного кодексу?Коротка відповідь: книга 9 відкриває простір для дерибану майна, погане визначення "доброзвичайності" відкриває простір для тиску на жінок, а ще частина норм тупо не враховує поточний стан справ.Розлога відповідь:Два основних напрямки є в критики цього проекту кодексу: питання прав і питання грошей. Обидва, при тому, пов'язані з одним поняттям: доброзвичайність."Доброзвичайність — це сукупність моральних норм і принципів, стандартів етичної поведінки та загальновизнаних у суспільстві уявлень про належну поведінку, усталену у суспільстві"Де тут проблема? 1. Цивільний Кодекс і, за продовженням, судді в результаті мають керуватися і надавати не лише юридичну оцінку, а й моральну.2. В наявній судовій системі, вибачте, в цей момент з таким визначенням починають лізти біси імені "традиційних цінностей".А тепер деталі:Питання прав:А) Права ЛГБТ:- Жодних цивільних партнерств, звичайно; шлюб строго обмежено чоловіком та жінкою. Зате совєтське "родина - це основний і природній осередок суспільства".- При тому стаття 1474 про фактичні шлюбні відносини ІГНОРУЄ прецедент від червня 2025 року (коли було визначено де-факто одностатеві шлюбні відносини) визнає фактичними шлюбними відносинами лише різностатеві.- стаття 1875 взагалі не визнає одностатеві шлюби заключені в інших країнах - стаття 1495 автоматично анулює шлюб "після зміни статі", причому написана так, що незрозуміло: от якщо Віктор стала Вікторією і заключила шлюб вже в новій якості, чи анулюється він автоматично.- заборона на усиновлення одностатевими парами і нерозповсюдження батьківських прав в одностатевих парах це так, вишенька на тортику.Б) Права жінок.- стаття 1488 (так) вводить поняття заручин і необхідності відшкодування матеріальної і моральної шкоди у випадку розірвання заручин "без достатніх підстав", список малий і закритий. Тобто, якщо Крістіна заручилася з Костею, а потім зрозуміла що вона його не кохає, вона має йому заплатити, щоб з ним не одружуватися. Оцінили абсурд?- Норма про обов'язкову процедуру примирення у випадку якщо у подружжя є діти. Тобто, ось люди розходяться, можливо в них є прихований аб'юз в родині (чи щось, що робить одному з партнерів погано, але суд не вважає це порушенням доброзвичайності) - але ніфіга, вони ВИМУШЕНІ проходити через втручання держави.- Стаття 1513 (чи 1516, міг збитися) про те, що чоловік має право примусово змінити прізвище жінки при розлучені на дівоче, якщо розлучення відбувається через негідну поведінку. Тобто, суд має право оцінити поведінку як негідну і змінити прізвище... яке взагалі людина може змінити назад. Набіса ця норма?- стаття про обмеження позовної давності (279) визначена спірно.- Статті 305 та 1527 містять взаємосуперечливі норми про штучне запліднення: чи воно можливо з медичних показань, чи в т.ч. за особистим бажанням. Указ МОЗ 787 дозволяє в обох випадках. Бардак в законах.- Строки стягнення боргів по аліментах? 1 рік замість 10, і аліменти можуть бути взагалі відмінені якщо батько не заробляє достатньо. Це удар по захисту матерів-одиначок.В) Права дітей. - Стаття номер 1565. "Дитина у будь-якому віці зобов'язана шанувати та поважати матір і батька". Це пизда, шановні, це люта пизда. Віка, 12 років, має поважати батька-алкаша який пиздить маму. Валентин, 16 років, має поважати батька, який колись запліднив маму і втік після розлучення. Бачите проблему, правда?Питання грошей:Тут я пошлюся на статтю або документ що я раніше репостив.https://zn.ua/ukr/LAW/jak-uzakoniti-vkradene-nova-versija-tsivilnoho-kodeksu.htmlКоротко, рай для віджимання публічної власності і рейдерства, який викликає підозри що турборежим ввімкнули саме для нього, бо МінЮст, наприклад, рекомендував викинути цю частину повністю. Це на додаток до того, що по новому кодексу реально падає захищеність жінки в шлюбі, і відбувається відкат по правах ЛГБТ.Ось така фігня.Окрім того, хочу сказати, що Кремль має бути зруйновано.
👁 92 26-03-15 20:37
22 СІЧНЯ 2026 ОПРИЛЮДНИЛИ ПРОЕКТ ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ ('Кодекс права приватного') №14394. Пізніше зареєстрували 2 його клони №14394-1 та №14394-2.Любі підписники, прошу підписати і поширити петицію із вимогою відхилити прийняття нового Цивільного Кодексу.Новий ЦК загрожує нам, бо вводить норми, які суттєво звужують права ЛҐБТ+ людей, жінок, та дітей.Посилання на петицію: https://itd.rada.gov.ua/petitions/Petition/Index/13459 Детальніше про врізання наших прав:(Визначає шлюб, лише як союз двох людей різної статі)(Шлюби трансґендерних людей автоматично анулюються)(Якщо батько дитини має нижчий дохід за матір, він має право відмовитись платити аліменти)(Обмежує свободу слова та створює тиск на медіа.)(Повертає заборону на розлучення під час вагітності.)(Робить можливим аборт виключно з дозволу лікаря, а не за бажанням жінки.)(Ускладнює вихід із шлюбу.)(НОРМИ ПРО "ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР": АБСОЛЮТИЗУЮТЬ ЗГОДУ, УСКЛАДНЮЮТЬ ВТРУЧАННЯ ДЕРЖАВИ ТА МОЖУТЬ ЗАХИЩАТИ КРИВДНИКА у випадку домашнього насильства.)(Дитина з 6 років має право на проведення електронних платіжних операцій, що робить її мішенню для шахраїв.) (Людина має право на прояв особистості, тільки якщо це не суперечить нормам 'доброзичливості', вони не мають чіткого формулювання та будуть визначатися судом)(Дає можливість визначити особу недієздатною через наявність хвороби чи інвалідність)(Заборона визначити місце проживання з тим з батьків, хто не має доходу)Як наслідок усього наведеного, новий ЦК блокує і євроінтеграцію.(Детальніше, чому блокує https://www.instagram.com/p/DU3yXrsCLIX/?img_index=1&igsh=ZWd0dWU2Z2UwbmZ6 ) Детальний юридичний аналіз закону за посиланням: https://www.insight-ukraine.org/wp-content/uploads/2026/02/osnova_merged.pdf Що ви можете зробити зараз?Розголос. Поширте інформацію серед друзів, рідних, колег. Треба діяти, щоб захистити свої права.Ваша допомога необхідна вже, щоб відкликати ЦК та проєкти-клони Цивільного кодексу.
👁 109 26-02-19 10:37
Треба додати у вішліст "літераллі що завгодно з bungu store", от як отуто.Любов до канцелярки проходить слідом кольорової ручки крізь все моє життя з самого дитинства. Це спадкове: коли я була малою, у рідкісні моменти прогулянок з батьком ми притягували додому олівці та ручки з канцелярських мафів, що в кінці дев'яностих стояли в Києві на кожному кроці. А вже в школі я часто економила на проїзді, щоб дозволити собі нову мерехтливу ручку за гривню п'ятдесят.У мене є історія про канцелярку, до речі.В моїх вісім років матір захопила мене на зустріч з партнерами – в їхній офіс, а були вони дистриб'юторами канцелярського приладдя. Атмосфера була дружня та навіть трошки святкова, тож хтось з зі співробітників зробив фатальну помилку: обвів виставкові шафи широким жестом й запропонував взяти все, що я хочу.Десять хвилин та одну маленьку щасливу Ельзу потому матір взялася вмовляти мене відкласти хоча б частину набраного, бо ж мої апетити геть не культурні. Мені було все одно. Мені фізично було важко утримати всі зошити, олівці, ручки, папки, маркери, але я трималася за них як потопельник за дошку.Через три раунди перемовин ми скоротили список вдвоє. Більше мама мене туди не брала.Але яка ж я була щаслива :)
👁 43 26-02-18 14:22
росіян пустили на Паралімпіаду, в тому числі й колишніх військовихМіжнародний паралімпійський комітет дозволив шістьом представникам РФ та чотирьом білорусам виступити на Іграх у Мілані під своїми прапорами через процедуру спеціальних запрошень. Журналісти з’ясували, що паралельно Росія масово залучає до професійного спорту військових, які отримали поранення під час вторгнення в Україну. Серед резервістів та кандидатів до збірної вже є окупанти, що воювали на Київщині та Донеччині, а російські чиновники відкрито заявляють про наміри вивести їх на міжнародні змагання.Журналісти Суспільного ідентифікували конкретних російських військових, які після поранень в Україні готуються представляти країну-агресора на міжнародній арені:🔻Циден Гєнінов — лейтенант 5-ї танкової бригади, що чинила воєнні злочини на Київщині;🔻Руслан Устюжин — десантник 31-ї бригади, штурмував аеропорт у Гостомелі;🔻Денис Ішбулатов — підполковник 106-ї дивізії ВДВ, брав участь у наступі на Київ;🔻Рустам Сайфіулін — полковник, командував інженерним полком під час переправи через Десну;🔻Антон Бушмакін — сапер, підірвався на міні під Авдіївкою;🔻Владіслав Шинкарь — бойовик батальйону «Восток», воює проти України ще з 2014 року.🪓Демократична Сокира🪓
👁 87 26-01-30 12:09
🇺🇸🇺🇦 ВІДКРИТО НАБІР НА МІСІЮ FACE TO FACE 2026 ‼️⠀Вже в березні до України завітають американські реконструктивні хірурги обличчя. Це шоста місія у співпраці American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS), Razom for Ukraine, INgenius, Healing the Children.⠀Ми набираємо пацієнтів з:⠀- парезом обличчя (посттравматичні ураження лицевого нерва)- втрачені кістки обличчя,- травми повік та стінок орбіти- деформація тканин обличчя (пластика носа, корекція шрамів)⠀Заявки можуть подати військові або цивільні громадяни, які отримали поранення унаслідок війни. Для відібраних пацієнтів операції проводяться безкоштовно.⠀Номер телефону для подачі заявки + 38 093 781 4304.⠀Необхідні документи: скановані копії виписок, фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ. Наша лікарська команда розгляне кожну заявку та вас повідомлять про результати. Участь у місії безкоштовна!⠀Якщо Ви, Ваші родичі або знайомі є потенційними пацієнтами для участі в програмі – не зволікайте та відправляйте документи нашим менеджерам в Telegram/Viber/Whatsapp.Дуже просимо поширити повідомлення, щоб про місію дізналися люди, які потребують цієї допомоги.
👁 61 26-01-12 13:04
Ївга подала мені ідею - і вона виглядає мені логічною - звідки береться конструкція вигляду "Сталін хотів"; тож так як сьогодні на цьому каналі день критики освіти, я цією ідеєю заділюсяКрок перший: історія викладається в школі як зв'язний наратив; оповідь про те, що відбувалося і як ми до того прийшли; як я вже казав - це наслідок того, що і історія політизована, і шкільна програма вимагає спрощення.Крок другий: в тій самій школі, на сусідньому уроці літератури учнів вчать інтерпретувати тексти. Вчать їх, знову ж таки, спрощено: "ось є текст, в ньому герой сидить в подавленому настрої в кімнаті з синіми шторами; що саме автор хотів сказати нам синіми шторами, давайте подумаємо?"(Це реально спрощене викладання навички розуміти, що художній текст зазвичай має не лише безпосередньо те, що написано, але й те, що мається на увазі атмосферою/деталями/акцентами; дуже спрощений курс читацької грамотності, який при тому виглядає людині, яка ніколи не буде займатися інтерпретацією текстів, як якась дичина яка не має стосунку до реальності (...з іншого боку, чи часто вам в житті треба було шкільну формулу з фізики згадати))Крок третій: історію часто вчать з акцентом на персонах, а не на процесах; тому є три сотні пояснень, але в шкільному підручнику буде "Сталін наказав", "Черчилль вирішив", "Ющенко підписав", а не про процеси. В шкільному підручнику особистості при владі поводять себе трошечки як автори історичного наративу.Крок четвертий: навичка з літератури ("що хотів сказати автор") переноситься на історичний наратив ("що хотів зробити Черчилль"). Привіт.Важлива ремарка стосовно кроку другого: формулювання "що хотів сказати автор", насправді, дуже, дуже, дуже сильно спрощує усю літературознавчу традицію 20 сторіччя; тому що ми живемо в постмодерні, і стверджувати, що:- існує єдино правильний спосіб інтерпретувати текст- цей спосіб прямо і однозначно задається автором- авторська інтерпретація власного написаного тексту має більшу силу ніж читацькаВже не дуже можна.Але про це, а також про Ролана Барта і що таке насправді смерть автора - пізніше.
👁 78 25-12-25 15:51
Колись я діставав їх безкоштовно. Десятками, якщо не сотнями. В так само десятками роздавав в підрозділи. Потім безкоштовні аптечки закінчились. Чомусь - в одну мить. Тоді я став збирати на них гроші і купувати. Тоді ще ціни були такі, що за 2к можна було втарити нормальну аптечку. Якщо знати, де купувати, звісно. Гарних місць, де закупатись, ставало все менше, ціни повільно повзли в гору. Спочатку 2500. Потім - 2800. Потім - якось ривком, 3800-4000. Останній закуп вдалось зробити по 4760. Я сів рахувати зараз - ледь вдається влізти в 5000. Але мова - не про це.Чи вмієте ви відмовляти? Казати "ні" своїм дітям, своїй коханій людині? Чи доводилось вам відмовляти найближчим? Найдорожчим у світі? Якщо так - ви розумієте. ⁃ Фламер, треба колеса. На зараз, наші померли ⁃ Вибач, друже. За пару тижнів зможу, не раніше. ⁃ Фламер, треба втарити теплак. Наш на ремонті буде ще певний час. ⁃ Вибач, рідний. Не менше місяця. ⁃ Фламер, треба... Зимове взуття, нова коробка на тачку, ретрік, катушки, окуляри... ⁃ Вибачте, друзі. Я можу поставити в чергу зборів, але швидко не буде. ⁃ Фламер, треба аптечка. Хоч якась. ⁃ Якоїсь не буде. Завтра надішлю свою.Друзі, відмовляти своїм - це отак. Все більше зборів, які ви не бачите. Тому що я мушу відмовляти у тому, що потрібно на вчора. Тільки середньо-термінові запити, які можуть почекати. Хоча б два тижні.Аптечок більше немає. І не буде, поки ми не купимо нові. Хоча б 15. Хоча б. Колись, пам'ятаю, ми не збирали менше, ніж на 50. Зараз хоча б 15. Погнали. 75к. Зараз. Дякую.Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid035odHFaJiSLMeQgRcS21br3zSjuYH6oUSiyVP2T8w53qCRkZuMS4JcDq1PwGr8NSYl Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/4Kg1UsqkmA MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]
👁 148 25-12-13 12:07
#маю_думку На днях дала Кофі одну пораду, й на правах самопроголошеної мамки в цьому каналі (акція дійсна 30 хвилин з моменту публікації посту, не сумується з іншими знижками та пропозиціями) повторюю її, тому що that's bloody brilliant, хотіла б я почути це раніше, а не дійти своїми шишками.Чужі погляди формують нас. Люди - соціальні створіння, навіть коли дуже інтровертні. Думки наших близьких про те хто ми, які наші сильні та слабкі якості, вподобання, - все це здатне змінити як ми сприймаємо самих себе та з чим будемо йти по життю. Це часто відбувається несвідомо, і це також відбувається поступово. (якщо цікаво на прикладі, попросіть у мене історію про буряк)Саме тому дуже важливо оточувати себе людьми, яким ти подобаєшся. Ідеально - людьми, які бачать в тобі щось світле й класне, що навіть ти поки не в стані побачити. Їхній погляд, навіть не виказаний, формує самопочуття і самоприйняття.З цієї ж причини важливо відпускати навіть дуже чудових людей, з якими хотілося б бути поруч, але чий погляд на тебе не має симпатії, поваги та любові. Фонове відчуття "я недостатньо гарний для..." - руйнує. Змушує почуватися слабким і поламаним, а з цієї позиції зростати та міцніти майже неможливо.Чесно - всі мої близькі друзі значно кращі за мене як особистості. Але їхнє сприйняття мене як достойної, доброї, сповненої якихось інших чеснот спонукає мене триматися та долати перепони. Це, мабуть, один з найцінніших уроків мого життя. Сподіваюся, комусь тут він теж допоможе ❤️
👁 72 25-11-29 15:32
Нарешті дозрів до свого мега збору, ми розробили план , прикинули скільки витрат нам знадобиться, і що ми можемо з цього закрити. Цей збір особисто для мене дуже важливий, адже борюся за крам на часівярському напрямку вже два роки. Саме тому по результатам цього збору буде розігруватись мій власний мотоцикл. Кожен хто задонатить суму кратній 500 грн буде мати шанс отримати Ямаха драг стар 400. Топ донатери (найбільші 10 донатів) отримають подавлені нами дрони оформлені як декор інтерєру, також ми придумаємо ще кілька типів дарунків які будемо постити по мірі збору. За деталями розіграшу пишіть в коментарі до оригінального посту.На оборону краматорська від фпв дронів. Кошти підуть на закуплення реб та рер обладнання. Для подавлення фпв дронів, боротьби з оптичними дронами та ударними дронами противника по Краматорську і околицям. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS💳Номер картки банки4874 1000 2231 1842PS. Щиро буду вдячний за репости цього збору.