Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оленка вєщає
Added 06 Jan 2025

Оленка вєщає

@olenka_veschaye
Number of subscribers: 151
Photos: 28
Videos: 17
Links: 42
Description:
Що на умі, то і в телеграмі. Вигулюю свою експертну експертність. Питання-пропозиції сюди -> @olena_shelina
Source

Оленка вєщає | Ви проголосували — і перемогло питання:Як я менеджу свої 100500 проєкт...

Telegram community logo - Оленка вєщає Оленка вєщає @olenka_veschaye
122 Views/Reach 2025-09-03 14:46 Message №623
Ви проголосували — і перемогло питання:Як я менеджу свої 100500 проєктів.Якщо коротко — фізично робити — і менеджити — різні речі.Mystery solved 🪄Далі можна не читати 😁Перший час після переїзду я вирішувала всілякі нагальні справи, і саме «проєктів» було не те щоб багато.Головний пріоритет був:нічого критичного не протупити й вичухатися з депресії.Ну а по мірі того, як мені це вдавалося — почали з’являтись ідеї. Геніальні й не дуже 😄Але остаточно все порішала… відпустка.Цього літа я вперше, мабуть, за років 5 мала відпустку довше одного тижня.І що я вам скажу: всім трудоголікам — обовʼязково! 🙌У якийсь момент мене просто почало штормити від ідей і енергії. Хотілося кудись бігти й щось робити.День терпіла, другий — теж, а потім довелося вже щось робити, щоб не луснути🤯Сіла й почала просто виписувати все на листок.(Ну, в моєму випадку — в нотатки на планшеті 📲)Усі задачі. Усі ідеї. Усе, що муляло.Я впевнена, що в кожної дорослої людини теж купа «проєктів».Але нагадаю трохи про свої: • У мене — два приватні будинки. В одному живу зараз, а в інший хочу переїхати після ремонту. В першому багато роботи щоб просто змогти перезимувати, а другий то взагалі чорна діра для фінансів(але ж ми не шукаєм легких шляхів) • Купа тварин і хочу ще більше + у кожного свій раціон, вакцинації, сезонні приколи. • І ще всякі дрібнички типу звалити з ІТ, перейти повністю на свою справу, стати земельним магнатом, мати за що жити й купувати тварин 🐐🏡І що робити?Визнати, що я — лише людина з обмеженими силами та часом у добі.Саме тому більшість моїх справ та ідей на стадії «колись» вже більше року.І, мабуть, будуть там ще деякий час 😅Але я все одно регулярно: • прохожуся по списках • викреслюю зроблене • відмічаю термінове • дивлюсь, що зависло, а що горить • додаю нові справиЦе такий лайфхак від тривожності щось забути 😌Зараз усе тримаю у Freeform, але є ідея зробити собі AI-асистента, який буде одразу це все збирати в Notion, а згодом — і в календарі. Перший місяць після відпустки пішов трохи не по плану,але принаймні я вже спокійна, що нічого не провтикаю.Найважливіше — пам’ятати, що не все треба робити самійЦе прямо мій девіз зараз.Я прикинула: у мене вже аж цілих чотири людини, які допомагають: 1. Помічниця по Etsy — вона ж буде і в українському магазині. 2. Домашня помічниця — доглядає за тваринами, коли мене нема, і стежить, щоб я не ходила по хаті по коліно в болоті 🙈(Бо я не прибираю, не мию посуд, і якщо я щось раптом попрала — значить, у лісі щось здохло 🐸)3–4. Сімейна пара, яка займається конем — косять траву, годують, прибирають.І це таки рішає. Бо поки я бігала по городах за конем — уже й літо пройшло.Весь мій вільний ресурс ішов на нього. І це тупо.Ні тобі річки. Ні тобі з козами почілити. І тим більше — не до втілення проєктів. Так от. Мій фірмовий рецепт:Делегуй і забий. • Делегуй усе, що можеш. • Забий на те, що не горить.В мене всьо. 😌Скріншоти своїх нотаток з задачами додам у коменти — полюбуйтесь 👇🤪