Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оленка вєщає
Added 06 Jan 2025

Оленка вєщає

@olenka_veschaye
Number of subscribers: 151
Photos: 28
Videos: 17
Links: 42
Description:
Що на умі, то і в телеграмі. Вигулюю свою експертну експертність. Питання-пропозиції сюди -> @olena_shelina
Source

Оленка вєщає | В черговий приступ натхнення вести інст я собі навіть розписала контен...

Telegram community logo - Оленка вєщає Оленка вєщає @olenka_veschaye
234 Views/Reach 2025-01-28 16:45 Message №584
В черговий приступ натхнення вести інст я собі навіть розписала контент план і 100500 тем про які хочу зробити контент. Але, оффлайн життя затягує і в інсті ні на що, окрім котики-собачки-кози, мене не хватат. Але але думки тиснуть череп і просяться на волю)) так що будуть вони поки жити тут :)) Ітак. Коротко за останній рік:- Повернулася в психотерапію (і от вже зараз закінчую)- Завершила стосунки тривалістю 5 років - Продала квартиру в Хмельницькому - Купила 2 будинки на хуторі Київської облПереїхала в один з них і частково зробила деякі ремонти. Цього року планую продовжувати - Почала приймати антидепресанти - по плану в квітні-травні вже буду завершувати - Спробувала тримати баранів але не зрослось і віддала їх сусіду :) спроба №2 запланована на цей рік) - Взяла ще одну собаку, 4 гуся, качок, курей, козу - ферма росте ))- Завершила всі свої проекти і підробітки повʼязані з Інстаграмом, просуванням, маркетингом - весело-цікаво але занадто багато різких змін і стресів. Я погано фунциклірую в таких умовах- Псіханула і повернулася в айтішку. Нерви як колись мені зробити вже не зможуть зато гроші хороші - ферму ж треба за щось будувати. План-капкан пропрацювати 3 роки, а за цей час організувати ще інші джерела доходу щоб спокійно звільнитися, якщо захочу.- Повернулася на йогу. Після 5 років перерви і нерегулярних занять. Такий кайф. Супер тішуся цьому. Це єдиний спорт де я дійсно кайфую і де в мене дійсно щось виходить)- Познайомилася з купою цікавих хлопців, з деякими стали хорошими друзями або як мінімум близькими знайомими, а з деким може і щось більше буде :) - Працюю над відкриттям магазину на Етсі щоб продавати товари з фотками і малюнками моїх тварин закордон :) (може колись і по Україні теж буду) - Вписалася ментором для підлітків, які виросли в інституційних закладах (сиротинці, інтернати тощо) - хай буде хоч якась користь з мого досвіду і коучингових навичокНу з основного вроді всьо :) Питання?)