Source
Херсонский Гестапо | Не можу не прокоментувати ситуацію в столиці, в якій фігурують «захисн...
471 Views/Reach
2026-04-21 09:35
Message №299
Не можу не прокоментувати ситуацію в столиці, в якій фігурують «захисники» цивільних. 🩷Це пиздець! Ми бачимо що толку від таких поліцаїв в тилу НЕМАЄ! Тікати з криками «там стріляють» коли тебе, підор, навчали захищати! Ти давав присягу на вірність українському народові! Ти присягнувся захищати народ ціною свого життя!Кинути пораненого та дитину … Це просто пиздець!🔴Ще одне підтвердження того , що для деяких правоохоронців служба в Поліції, це тільки бронь та гарантія, що ніхто тебе не відправить на штурм підорських окопів! Така собі легальна відстрочка від війни та повістки!🟢І на останнє!Ось такі мусора, ганьблять форму та знецінюють всю ту роботу яку роблять справжні Поліцейські! Знецінюють тих хто ризикує життям на фронті або прифронтових містах! Тому що по таким як ці боягузи, люди судять всіх!💀Так що, всім поліцейським честь та подяка за їх роботу!А мусорам що відсиджуються на посадах - бажаю вам скоріше обрати підрозділ і долучитися до сил оборони! Може хоть тоді ви станете чоловіками, а не мамкиними модніками зі зброєю та пафосними шевронами.😃