Source
Херсонский Гестапо | Якщо 34 бригада слідкує за нами, хочу озвучити пару моментів.З приходо...
643 Views/Reach
2026-03-25 11:39
Message №291
Якщо 34 бригада слідкує за нами, хочу озвучити пару моментів.З приходом нового командування, я не бачив якихось безглуздих завдань. Немає більше «йди туди бо я так хочу». ( або я просто не знаю про такі моменти).Плюсик вам в карму. 🫡Наступне! Бачу по ворогу, по їх перехватам, по їх ниттю в соц мережах що нам вдалося перехватити ініціативу в небі та порушити їх логістику! Особовий склад противника також тепер не переміщується як раніше, тепер чуємо більше відмов переміщуватися через активність дронів СОУ.Ще плюс в карму. 🫡Але є інші моменти. Дійшла до мене інформація про якісь проблеми з доставкою провізії до позицій, що знаходяться на нашому березі. Поки розбираємося з командою в чому саме проблема, щоб потім звернутися до командування з пропозиціями вирішення. Поки плюсик в карму залишаємо в себе. 🤫І головна проблема, це ротація з лівого берега. Люди сидять по пів року без заміни. В наших воїнів вже криша їде. Але мотивації єбашити підорів у них достатньо, так шо єбуча русня не надійтеся, сил єбашити у всіх достатньо. Треба звернути увагу на цю проблему, та разом знайти рішення. У нас є пропозиція, я розпишу її пізніше тут в каналі. 😎А вообще, направлення бригади мені подобається!І останнє, не забувайте комплектувати бойові підрозділи. Бо з цим проблема. Всім бажаю здоровʼя 🫡🤝