Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Херсонский Гестапо
Added 06 Dec 2025

Херсонский Гестапо

@offkherson_gestapo
Number of subscribers: 2 165
Photos: 69
Videos: 84
Links: 57
Description:
@gestapo_pivden - 24/7 на звʼязку! t.me/gestapo_ks - наш ЧАТ! Долучайся! Вбивати р*сню - наша традиція! Інформацію про колоборантів! Інформація про командирів мʼясників! Інформація про корупцію! Бажання здатися в полон!

👥 Number of subscribers

2 165
Average/Day:: -4
Average/Week:: -10
Average/Month:: -49

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 9
Week average: 2.3
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Не можу не прокоментувати ситуацію в столиці, в якій фігурують «захисники» цивільних. 🩷Це пиздець! Ми бачимо що толку від таких поліцаїв в тилу НЕМАЄ! Тікати з криками «там стріляють» коли тебе, підор, навчали захищати! Ти давав присягу на вірність українському народові! Ти присягнувся захищати народ ціною свого життя!Кинути пораненого та дитину … Це просто пиздець!🔴Ще одне підтвердження того , що для деяких правоохоронців служба в Поліції, це тільки бронь та гарантія, що ніхто тебе не відправить на штурм підорських окопів! Така собі легальна відстрочка від війни та повістки!🟢І на останнє!Ось такі мусора, ганьблять форму та знецінюють всю ту роботу яку роблять справжні Поліцейські! Знецінюють тих хто ризикує життям на фронті або прифронтових містах! Тому що по таким як ці боягузи, люди судять всіх!💀Так що, всім поліцейським честь та подяка за їх роботу!А мусорам що відсиджуються на посадах - бажаю вам скоріше обрати підрозділ і долучитися до сил оборони! Може хоть тоді ви станете чоловіками, а не мамкиними модніками зі зброєю та пафосними шевронами.😃
Якщо 34 бригада слідкує за нами, хочу озвучити пару моментів.З приходом нового командування, я не бачив якихось безглуздих завдань. Немає більше «йди туди бо я так хочу». ( або я просто не знаю про такі моменти).Плюсик вам в карму. 🫡Наступне! Бачу по ворогу, по їх перехватам, по їх ниттю в соц мережах що нам вдалося перехватити ініціативу в небі та порушити їх логістику! Особовий склад противника також тепер не переміщується як раніше, тепер чуємо більше відмов переміщуватися через активність дронів СОУ.Ще плюс в карму. 🫡Але є інші моменти. Дійшла до мене інформація про якісь проблеми з доставкою провізії до позицій, що знаходяться на нашому березі. Поки розбираємося з командою в чому саме проблема, щоб потім звернутися до командування з пропозиціями вирішення. Поки плюсик в карму залишаємо в себе. 🤫І головна проблема, це ротація з лівого берега. Люди сидять по пів року без заміни. В наших воїнів вже криша їде. Але мотивації єбашити підорів у них достатньо, так шо єбуча русня не надійтеся, сил єбашити у всіх достатньо. Треба звернути увагу на цю проблему, та разом знайти рішення. У нас є пропозиція, я розпишу її пізніше тут в каналі. 😎А вообще, направлення бригади мені подобається!І останнє, не забувайте комплектувати бойові підрозділи. Бо з цим проблема. Всім бажаю здоровʼя 🫡🤝