Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Nebo BookLab Publishing
Added 06 Dec 2025

Nebo BookLab Publishing

@nebobooks
Number of subscribers: 17 759
Photos: 9,170
Videos: 803
Links: 2,090
Description:
Посилання на телеграм-бота Nebo t.me/NeboBooklabPublishing_Bot

👥 Number of subscribers

17 759
Average/Day:: +1
Average/Week:: -21
Average/Month:: -126

👁️ Average views per message

4 194
Average/Day:: 4,770
Average/Week:: 3,424
ERR: 23.62%

📊 Messages per Day

2.7
Last day: 2
Week average: 2
Average per day: 2.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,280 26-03-24 10:32
✍️ Рейчел Ґілліґ📖 "Одне темне вікно"🖨 Небо🌟, 2025, 400 с.Ось з цією книгою в мене зійшлись всі зірки, а точніше сказати карти.Це не ті карти, які досі нам не показали, і де готувався напад на Білорусь.А це майже звичайні гральні карти, така-собі магічна колода.Далі хоч і вільний переказ, але можливі спойлери.🤫Десь далеко-далеко чи то в горах, чи то в полонинах жило-було місто. А навколо нього були не стрімки потоки-ріки, а магічний туманний Ліс. Одного дня король подумав: теж хочу мати чарівні здібності - ділись Ліс магією!А Ліс і каже: ок, давай "заряджу" тобі, що приніс із собою. Що в тебе є? Баночки, тазики з водою?Король: ой, я не підготувався! Чарівної палички немає, скатертини-самобранки немає, шапки-невидимки немає, лампу віддав Аладіну...Маю тільки колоду карт.Ліс: добре, давай карти! А шо в тебе тільки одна колода?Давай декілька, я ж не power-bank більше нічого заряджати не буду.Король: тільки одна, хіба я шулер якийсь. В мене в королівстві все по-чеснаку.І от, поки карти заряджались магією, короля трішечки цей-той...ну як сказати...зник король, а залишилась віршована інструкція як повернути все назад.Розлетілись карти по місту. І майже кожен тепер може доторкнутись до чарів: хто стане сильним воїном, хто красунею, хто зможе читати думки інших...Але використання карт не безкоштовне, за кожну транзакцію маєш віддати відповідну частку душі.Та і Ліс теж в раж ввійшов: магії захотіли? Буде вам магія! Хто буде в мене поміж дерев швеньдяти, отримає магічне отруєння крові. А там гребіться самі з наслідками чарів.А новий король каже: фіг тобі, я хочу монополізували магію, тому всіх, хто має "магічну кров" буде знищено. Ну і звісно, знаходиться опозиція до влади, хто хоче зібрати повністю колоду та повернути світ до безмагічних часів.Звісно, є ті, хто має магічну кров та хто уникнув знищення і теж хоче зібрати колоду, щоб вилікуватися. Тож, починається полювання на карти!Я умисно не буду розповідати про головних героїв та їх стосунки, щоб залишилась інтрига оповіді. Але хто буде читати, то вам точно буде з кого вибрати краша, і думаю сподобається бомбічний темний персонаж, який керує не тільки "балом".Єдине, що скажу, хто чекає на відверту любовну історію, то її тут немає, основний акцент йде на фантастично-пригодницьку частину. Романтична історія є, але вона дуже лайтова та йде на другорядному плані.Отже, я із задоволенням і дуже швидко прочитала цю книгу, тепер чекаю продовження. (це дилогія якщо що)❤️Книжковий дивокрай 📚 Підписатися
👁 5,140 26-03-21 18:26
#відгуки_читачів Дякуємо prymhlyva_chytaka 💖“Кармілла. Подарункове видання”Джозеф Шерідан ле Фаню⠀Я обожнюю фільм Дракула Брема Стокера (1992, режисер - Френсіс Форд Коппола), а також читала однойменну книгу.Це був мій топ серед історій про вампірів.⠀Про Карміллу я дізналася після анонсу від @nebo.booklab.publishing 🩵⠀Готична новела ірландського автора, яка випередила “Дракулу” Стокера (1897) на цілих 25 років!⠀Історія, яка по-новому розкриває тему виникнення вампірів 💡⠀Новела - лише 121 сторінка, яка надихнула Брема Стокера, Монтегю Родс Джеймса та Генрі Джеймса.⠀Чи перевершила вона “Дракулу”? Ні. Вона інша.⠀Якщо “Дракула” робить акцент на маскулінності головного героя, то “Кармілла” - це ода жіночності.⠀Головна героїня - вампірка, представниця вищого світу, яка обирає жертвами дуже красивих жінок.⠀Вона відчуває залежність від своїх жертв, що межує із закоханістю.⠀І пробуджує в них суперечливі почуття:від закоханості до відрази.⠀“Ви моя. Ви будете моєю. Ми єдині навіки.”⠀Книга просякнута готичною атмосферою: старовинний замок-шлос в австрійській Штирії. Садиба на пагорбі серед лісу, оточена ровом із водою, де мешкає відставний військовий із донькою.⠀Одного дня в них зупиняється загадкова гостя - Кармілла.⠀“Що вона мені розповіла? На мій погляд, нічого.Усе, що я дізналася, можна підсумувати трьома доситьрозмитими пунктами. По-перше, звали її Кармілла. По-друге, походила вона з давнього і шляхетного роду.По-третє, батьківщина її десь на заході.”⠀З цього моменту в селі та замку з’являється дивна хвороба.⠀"Ви, безперечно, чули про забобони, поширені у Верхній та Нижній Штирії, у Моравії, Силезії, турецькій Сербії, у Польщі. У тих краях забобонно вірять в існування вампірів."⠀Але ця книга не лише про Карміллу, хоча вона справді перлина видання 📘⠀Тут додатково зібрано п’ять оповідань автора, серед яких я можу відзначити:⠀“Живописець Схалкен” (1851)⠀“Розповідь про дивні події на вулиці Онж’є” (1853)⠀“Справжня історія будинку з привидами” (1862)⠀Багато привидів.Моторошно.Готично.Майстерно написано.⠀Однозначно раджу!
👁 5,290 26-03-20 18:54
❤️‍🔥ПЕРЕДПРОДАЖ❤️‍🔥📚«На відчай душі»Перша частина дилогії «На відчай душі»Кейсі Довсон завжди жила на межі — імпульсивно, інколи безрозсудно, але зірваний концерт у Лас-Вегасі загрожує остаточно зруйнувати її кар’єру. Дівчина прокидається з пекельним похміллям і повною відсутністю спогадів про минулу ніч — так само, як і про те, як опинилася на дивані свого водія лімузина…Джона Флетчер втрачає час. Він знає, що його становище безнадійне, й поклявся прожити на повну ті кілька місяців, що в нього залишилися. У його планах — відвідати відкриття своєї скляної інсталяції в престижній галереї і аж ніяк не закохуватися в дику рок-музикантку, яка знепритомніла на його дивані.Жоден із них не очікує того глибокого зв’язку, який між ними виникне, і того, як швидко він може перерости з дружби у щось більше. У щось чисте, глибоке й таке, що змінює життя. Щось таке ж крихке, як скло, — і вони обоє знають, що воно неодмінно розіб’ється, хай як би не намагалися його втримати.Дилогія: «На відчай душі»Авторка: Емма СкоттПерекладачка: Олександра АртюхінаІлюстраторка: Ліна ДравінськаСучасний любовний роман, 135x206, кольоровий зріз, м'яка обкладинка🔥Ціна під час передпродажу: 510 грнЦіна книжки після передпродажу: 580 грнОчікуємо книжку вліткуПридбати книжку можна за посиланням
👁 2,010 26-03-18 14:49
🤩 «Викрадач дітей» Бром⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Ох, стільки думок у голові, що доводиться докласти зусиль, аби зрозуміти, за яку з них схопитися першою...😉 Почну з того, що я прийшла до цієї книжки, шукаючи темний ретеллінг казки. Такий, щоб було справді страшно, щоб не було любовної лінії, і сторінки, де герої щасливі, можна було б перерахувати на пальцях однієї руки.І з цим завданням «Викрадач дітей» ідеально впорався. Похмурий, казково-страшний ретеллінг про хлопчика, який не хотів дорослішати й жити у світі дорослих, про чарівний острів, населений різними істотами, і про «піратів», які полюють на дітей.😉Крім очевидного конфлікту щодо дітей, яких «викрадав» Пітер, мені шалено сподобалася релігійна складова історії. Зіткнення двох вірувань, Старих богів і християнства, що межують з фанатизмом, допомагало тримати напругу до самого кінця, не даючи з точністю передбачити, яким же буде фінал.😉Бром не щадив ані своїх героїв, ані сердець читачів і безжально звалював на нас усю темряву обох світів: від педофілії до тортур. І здавалося б, щойно ковтнеш свіжого повітря, як знову починаються жахливі події, і це не може не вражати.😉Насправді десь у першій половині книжки я думала, що вона аж надто велика: ніби читаю, сторінки гортаються, події проходять, але все так тяжко, що в деякі хвилини мені здавалося, чи не занадто це затягнуто?Але варто було зупинитися і подумати, про що мені щойно розповів автор, як ці сумніви зникали. Кожна сцена в книжці мала місце бути й вплинула як на основний сюжет, так і на цілісність оповіді.😉Автор чудово впорався із завданням створення власної світобудови, ідеально поєднуючи свою фантазію зі старими міфами, віруваннями та історією. Те, яким він зробив Капітана та його людей, як показував Дияволят, яких «виховував» Пітер, яким він зробив духів та інших істот Авалону, настільки добре доповнювало одне одного, що до побудови арок героїв у мене взагалі не виникло питань.😉Історія про Пітера Пена ніколи не мала стати доброю казкою — скоріше повчальною притчею або ж кошмаром, яким можна налякати перед сном.Нік, один із головних героїв цієї книжки, дуже влучно зауважує, що діти, яких привів на острів Пітер, йдуть не на службу його Пані, а саме за ним; вони люблять його і хочуть радувати його, бо усмішка Пітера — найзаразливіша річ у світі.😉 А сам фінал розбив мені серце. Я до кінця сподівалася на хоч краплину щастя, але Бром був безжалісним.Дуже раджу прочитати, і хочу взятися за інші книги автора, але трохи пізніше — спочатку треба осмислити цю.#книговідгук
👁 2,500 26-03-14 08:16
Але варто визнати: ця книга помітно повільніша за попередню. Перша половина історії подекуди відверто виснажує своєю тягучістю. Події розвиваються мляво, особливо якщо говорити про шлях Нін і її «пригоди». Психологічна боротьба та роздуми Кана читаються трохи жвавіше, але цього недостатньо, щоб постійно тримати увагу читача 🥱⠀На щастя, у другій половині сюжет стрімко розганяється: історія стає сильнішою, логічнішою, а герої нарешті об'єднують зусилля. Це повертає розповіді потрібну динаміку і той драйв, якого так бракувало на початку 🧑‍🎓⠀Я був щиро здивований тим, як майстерно авторці вдалося на порівняно невеликому обсязі сторінок логічно звести всі сюжетні лінії та дати відповіді майже на всі запитання. Це безперечно свідчить про талант Джуді І. Лін як дуже вправної оповідачки ✍️⠀Моя оцінка — 8 пір'їнок білого журавля 🖋 з 10. Це було трішечки слабше за першу книгу, але все одно дуже захопливо. Не ідеально, проте фінал залишає сильне враження. Епілог подарував приємний післясмак: усе завершилося правильно і саме так, як і мало бути 😌⠀Загалом це було дуже приємне знайомство з Джуді І. Лін та її дилогією «Книга чаю». Цю історію я сміливо можу порадити любителям легкого азійського фентезі, які люблять сюжети з цікавою магічною системою, присутністю богів та політичними іграми. Якщо видавництво Небо 🌟 продовжить видавати її твори, я із задоволенням занурюся і в інші її світи 🙂#відгуки_від_вира #ОтрутаТемнаТаСолодка  #КнигаЧаю #ДжудіІЛін #фентезі #Небо
👁 3,650 26-03-11 19:12
💡 Привид Опери - Ґастон Леру 💡якби Ерик, він же Привид Опери, жив у наші часи, слова Тейлор Свіфт "I swear i don't love drama, it loves me" стали б його кредо.вмикаємо Overture і читаємо.я думаю, більшість з вас знають цю історію за фільмом-мюзиклом 2004 року, але, можливо, ви раніше не читали книжку, як і я. як то буває з мюзиклами, багато чого змінили заради видовища, тож під час читання у вас не виникне враження, що нічого нового не буде. хоча на тон оповіді накладають відбиток час створення та, звісно, ґендер автора, книжка в основі своїй набагато менш мізогінна за зняту майже на сто років пізніше екранізацію, і де текст не має можливості взяти за душу саундтреком, все витягує майстерним описом "нутрощів" опери як будівлі й окремого організму та овердраматизмом персонажів, що тут досконало пасує.🎭 в Паризькій Опері відбувається низка містичних, темних подій: від моторошних видінь черепів з вогняними очима й голосів зсередини стін до загадкових убивств. всі знають, що за цим стоїть він - Привид Опери! Привид не позбавлений жадоби до благ земних, вимагаючи від нових власників закладу щомісячної оплати, але ніхто не знає, як зникають потім ті гроші і на що йдуть. небайдужий він і до любові, хоча й готовий отримати її силою.тим часом юна Кристин Даае опановує майстерність співу на уроках з безтілесним Ангелом Музики, про якого в дитинстві чула від батька. її душу розриває від бажання бути з коханим Раулем, хоча шлюб їхній стане в очах суспільства мезальянсом, та потребою продовжувати навчання, бо наставник не допустить, щоб дівчина дісталася комусь іншому.і все ішло своїм ходом, директори Опери намагалися знайти того жартівника, що вимагає грошей, шоу продовжувалося, люстри падали, примадонни квакали, доки Привид Опери, Янгол Музики не викрав Кристин, що запустило неминучий відлік шаленства.🎭 книжка Ґастона Леру повна перебільшень та абсурду, які абсолютно мають сенс, зважаючи на сетинг. "тримайте руку на рівні очей, на рівні очей, не опускайте!" - наказ цей позбавлений логіки, доки не отримує пояснення. так само автор може пояснити і всі ті речі, які "мешканці" Опери вважали містичними, хоча й після того всі ці маніпуляції з черевомовленням та ілюзіями не втрачають своєї магії.🎭 сьогодні теза, що причиною злочинів героя було нещасне дитинство, суспільний осуд його зовнішності та постійні поневіряння, звучить банально й непереконливо, але на початок минулого століття це ще не був такий заяложений хід. я б навіть не сказала, що автор цим виправдовує Ерика, радше це Ерик так виправдовує себе, бо зрештою не отримує бажане (але не хвилюйтесь, вже існують дарк роменс ретелінги, які вирішують цю проблему). Ґастон Леру оповідає нам цю історію Ерика, який і швець, і кравець, і на дуді гравець (чесно, вміння й таланти цього персонажа не мають меж) пером небайдужого "автора", який взявся розібратися в цій гущавині подій, аби довести реальність Привида Опери, дізнатися його історію та життєвий шлях. текст подекуди іронічний, подекуди нагадує сучасні подкасти-розслідування.🎭 остання третина книжки досить хаотична та залишила по собі певні питання. і хоча Ерик з усіма його пороками не заслужив на моє співчуття, я розумію його. він уже давно перейшов межу безумства, що чітко видно і з його поведінки, і з емоційних сплесків. за ним набагато цікавіше спостерігати, ніж за "позитивними" Кристин та Раулем (автор загалом прописав їх слабше, бо це не їхня історія). і оххх, які ж неймовірні ілюстрації в цьому виданні від Неба! 💙8 з 10.#відгуки_ганка
👁 3,510 26-03-07 12:33
👒 Серія міського фентезі “Справи Дрездена”. Джим Бутчер|Справа про магію #2З перших сторінок першої книги серії автор майстерно вплітає в сюжет інформацію про кожне використання магії Гаррі Дрезденом та іншими персонажами. Оскільки історію розповідає сам Гаррі, інколи звертаючись до уявного слухача або читача, то й він же додає коментарі до кожної магічної дії. Як це працює, чому це існує, які в цього можливості, недоліки та переваги, чому хтось здатен на потужне заклинання, а хтось ні тощо. Так само детально розповідається про способи виготовлення магічного зілля, завдяки чому воно набуває своїх властивостей та як це працює. Згодом поступово починаєш розуміти чіткі логічні закони магії, які знаходяться десь на перетині звичайної фізики та метафізики. І тут автор теж доклав зусиль, бо часто при створенні чар Гаррі вимушений спиратися за основні закони загальної фізики, від другого закону термодинаміки до швидкості світла та третього закону Ньютона. Крім звичайного світу та Чикаго, в якому мешкає головний герой, існує ще один світ, який називають Небулоніколи. Це гігантський духовний і магічний супер-вимір, який є домівкою для більшості магічних істот і містить у собі всі міфологічні концепції потойбіччя, відомі людству: від християнських Раю та Пекла до давньогрецьких Олімпу, Елізіуму, Тартару, скандинавської Вальгалли, міфічної Атлантиди та володінь Фейрі.Я не можу багато про нього розповісти без спойлерів, скажу тільки що цей світ-вимір грає дуже важливу роль в книгах, саме звідти в наш світ часто потрапляють представники різних рас, чарівні істоти тощо й сюжет буде поступово зміщуватися від Чикаго до пригод Гаррі в Небулоніколи.Книги чудово перекладені українською. Про це я вже писав в “Справі про переклад”. В російському перекладі Гаррі Дрездена перетворили на комічного недолугого персонажа-клоуна. В оригіналі ж він скоріше трагічний та дуже серйозний персонаж зі складною й місцями драматичною історією. І от український переклад точно передає те, що від самого початку було закладено автором. Я отримую максимальне задоволення від перечитування цієї серії, нарешті я можу читати її так, як це задумував автор, з його оригінальним стилем та персонажами.Зараз в наявності вже є українською перші три книги серії “Справи Дрездена”, мені їх надіслали з видавництва “Nebo BookLab Publishing”, за що їм величезна каджитська подяка. Також з видавництва мені надіслали ще один набір з перших трьох книг циклу спеціально для розіграшу в нашій квантовій спільноті. Днями я буду знімати відео про цю серії і у відео буде розіграш книг. Також хочу окремо відмітити чудові ілюстрації Юрія Копанського. Мені подобається стиль, а головне, що вони дуже точно підходять до найяскравіших або найатмосферніших сцен в книгах серії “Справи Дрездена”.Головна особливість серії - постійний розвиток персонажів та світу, тому поступово до міського фентезі додаться й епічне фентезі, пригодницьке фентезі, драма, а розмах подій стане таким, що вийде за межі Чикаго та нашого світу. І якщо ви любите всі ці жанри, й особливо детективне міське фентезі - я дуже раджу вам придивитися до цієї серії. Впевнений, що вона вам сподобається.#КаджитЧитає #фентезі #СправиДрездена #ДжимБутчер📱 Ютуб-канал “Три кванти опівночі” |🤑 Підтримка каналу
👁 4,610 26-03-06 18:25
🔥ПЕРЕДПРОДАЖ🔥📚«Коло Брами Жнець»Продовження книги «Проти ночі смолоскип»За межами Імперії та всередині неї загроза війни стає дедалі більшою.Гелен Аквіла, Кревний Страж, відчайдушно намагається захистити життя своєї сестри та всіх жителів Імперії. Але вона знає, що небезпека чатує з усіх боків: імператор Марк, переслідуваний власним минулим, стає дедалі нестабільнішим і жорстокішим, а Керис Ветурія, безжальна Комендант, використовує нестабільність імператора, щоб зміцнити власну владу, не зважаючи на криваві сліди, які вона залишає на своєму шляху.Далеко на сході Лая з Серри знає, що доля світу залежить не від інтриг військового двору, а від того, чи вдасться зупинити Ночетворця. Але в гонитві за ним Лая стикається з несподіваними загрозами з боку тих, хто, як вона сподівалася, допоможе їй, і втягується в битву, яку ніколи не думала, що доведеться вести.А в країні між живими й мертвими Елаяс присягнув на вірність древній силі, яка вимагає його повної відданості — навіть якщо це означає відмову від коханої.Авторка: Саба ТахірПереклад з англійської Вікторії СабельниковоїІлюстрації Стефана СтойковаФормат 163х240 ммВік: 16+Обкладинка: твердаКількість сторінок: 424 ст🔥Ціна під час передпродажу: 630 грнЦіна книжки після передпродажу: 720 грнОчікуємо книжку з друку наприкінці весни – початк літаЗамовити книжку можна за посиланням: https://nebopublishing.com.ua/item/kolo-brami-zhnets
👁 3,740 26-03-03 13:09
#відгуки_читачівДякуємо my_happyfood ❤️‍🔥«Дівчата з блискучим майбутнім» Трейсі Добмаєр і Венді Кецман @katzndobs Напружений гостро-соціальний психологічний трилер про пріоритети, мораль, амбіції та межі на які готові піти «пристойні» люди заради досягнення своїх цілей. Для мене це виявилось поєднанням «Відчайдушних домогосподарок» та «Маленької брехні». Цікаво, динамічно, з сатирою та чорним гумором, а також елементами сімейної драми та навіть детективу. У центрі сюжету 3 матері доньок-випускниць елітної школи, які готові на все аби ті вступили до Стенфорда. Після новини, що місце залишилось одне, починаються перегони, що з часом пускаються берегів й перетворюються на нищівне змагання, що не гребує ніякими темними ба навіть нелегальними прийомами.Марен - мати-одиначка, попри власні травми і проблеми, та відсутність вищої освіти, відчайдушно гарує аби донька-відмінниця мала шанс на краще життя.Келлі- місцева пліткарка та активістка, занурена у шкільні програми та батьківські комітети. Схиблена на контролі матір довела доньку до емоційного напруження та проблем ментального здоров’я. Алісія - успішна власниця бізнесу та мільйонерка, що майже не буває вдома, та задля власної репутації та престижу жінка розглядає лише один варіант університету для своєї дитини, навіть якщо та не дуже цього й прагне.Усі героїні мають різні можливості і використовують різні підходи задля успіху… та з кожним днем наближення моменту подачі заявок у ВУЗ конкуренція набирає обертів й дехто вже не зможе зупинитися…Моральні дилеми, сімейні конфлікти, інтриги, таємниці, плітки та злочини… теми материнства, егоїзму, етики, довіри, травм минулого. Це прекрасний варіант для відпочинку. Прочитав і наче подивився файне кіно! Не зважайте на певну розкачку на початку, бо далі історія просто лине як пісня на одному диханні.Рекомендую прихильникам жанру!Моя оцінка 9,5/10#книжкиукраїнською #читаємоукраїнською#букток #татарин_читає78/200 прочитаних книг у 2026 році
👁 4,860 26-03-02 14:01
Герой Віків: статус книгиДрузі, бачимо всі ваші запитання й хвилювання щодо продовження серії Брендона Сандерсона і дуже цінуємо ваше терпіння.Наразі проєкт «Герой Віків» перебуває на фінальному етапі погоджень із правовласниками. Це частина стандартного міжнародного видавничого процесу, який, на жаль, не завжди має швидкі терміни і залежить не лише від нас.Ми постійно на зв’язку з агентами та робимо все можливе зі свого боку, але вплинути на внутрішні рішення й строки правовласників ми не можемо. За інформацією від агентів, із подібними затримками у роботі з книгами Брендона Сандерсона зараз стикаються й інші видавці в різних країнах.Як ми вже розповідали раніше, переклад, редактура та ілюстрації до книги готові. Щойно всі формальності буде завершено — ми без зволікань запускаємо книгу у друк.Ми так само, як і ви, чекаємо на можливість якнайшвидше поділитися цією історією українською — і тримаємо цей проєкт у постійному фокусі.Як тільки з’являться новини, якими можна буде поділитися публічно, ви дізнаєтесь про це першими.Дякуємо за вашу довіру, терпіння і любов до цієї серії 💙