Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Nebo BookLab Publishing
Added 06 Dec 2025

Nebo BookLab Publishing

@nebobooks
Number of subscribers: 17 759
Photos: 9,170
Videos: 803
Links: 2,090
Description:
Посилання на телеграм-бота Nebo t.me/NeboBooklabPublishing_Bot

👥 Number of subscribers

17 759
Average/Day:: +1
Average/Week:: -21
Average/Month:: -126

👁️ Average views per message

4 194
Average/Day:: 4,770
Average/Week:: 3,424
ERR: 23.62%

📊 Messages per Day

2.7
Last day: 2
Week average: 2
Average per day: 2.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 10,500 26-01-16 18:05
❤️‍🔥ПЕРЕДПРОДАЖ❤️‍🔥 «Ворота дому Смерті» – друга частина циклу «Малазької книги полеглих».Це – одна з наймасштабніших і найамбітніших саг, коли-небудь написаних у жанрі.🔹 Понад 3 мільйони слів.🔹 Сотні персонажів і сюжетних арок.🔹 Світ, де кожен міф має тінь, кожен бог – ворога, а кожна війна – наслідки на тисячоліття вперед.Стівен Еріксон — археолог, антрополог і автор, який створив одну з найскладніших і найамбітніших фентезійних саг сучасності.Анотація: На землях Семимістя — давнього континенту, історія якого губиться в глибині віків, — спалахує повстання проти влади Малазької імперії. Очолює його Ша’їк, таємнича провидиця, що мешкає у священній пустелі Рараку. Пророцтво про Вихор — божественну відплату, яка впаде на голови чужинців, — раптово набуває реальної сили.На континент ось-ось вирушить армія під командуванням ад’ютантки Тавор — жінки із залізною волею та цілковитою відсутністю жалю, сповненої рішучості жорстоко покарати заколотників і залити материк кров’ю.І невідомо, скільки тієї крові проллється і за ким зрештою буде перемога…Автор: Стівен ЕріксонПерекладач: Роман ПавлюкевичІлюстратор: Юрій КопанськийРозмір: 163x240 736 ст18+; тверда обкладинка🔥Ціна під час передпродажу: 780 грнЦіна книжки після передпродажу: 890 грнПридбати книжку можна за посиланням: https://nebopublishing.com.ua/item/vorota-domu-smerti
👁 4,890 26-01-12 10:28
📚«Самотній ангел висить у лісі»У норвезькій сільській місцевості знаходять тіло шестирічної дівчинки. Вона висить на дереві зі скакалкою на шиї, одягнена в дивний ляльковий одяг, з наплічником за спиною. На шиї — авіаційна табличка з написом «Я подорожую наодинці».Гольґер Мунк поспішає на усамітнений острів, де оселилася його колишня колега Мії Крюґер. Вона має унікальне чуття слідчої, проте кілька років тому покинула службу в поліції. Жінка охоплена спогадами про минуле та думками про самогубство. Але коли Мія переглядає фотографії місця злочину та помічає цифру «1», вирізьблену на нігті мертвої дівчинки, вона розуміє, що це лише початок. Проте ще не знає, яку роль відведено їй у цій моторошній грі…✔️Автор: Бйорк Самюель✔️Перекладачка з норвезької: Надія Брилинська✔️Ілюстратор обкладинки: Дмитро Дзюба✔️18+, детектив✔️560 ст, 140x210, тверда обкладинка, без ілюстрацій, кольоровий зріс✔️Цикл: Балісонг✔️Серія: «Гольґер Мунк і Мія Крюґер»Придбати книжку можна за посиланням —https://nebopublishing.com.ua/item/samotniyi-angel-visit-u-lisi
👁 4,910 26-01-07 15:48
🤭 А давайте я вам все ж таки напишу відгук на Чортів, поки все свіжо в пам'яті.Почну з цитати пані Ольги, мовляв гумор в цій книзі a-la гумор п'яного татка. Ну що ж, це я: I`m your cool slutty daddy Бо гумор тут стовідсотково мій: грубий, іноді тупий, але все одно дуже смішний. 😵Я не додам нового до визначення наче це Загін Самогубців, який хоче посадити на трон вчорашню злодюжку, яка начебто давно втрачена принцеса Трої.Загін на службі у десятирічної папи (це там голова західної церкви) й офіційно має назву Каплиці Святої Слушності. В них навіть свій священик є: брат Діас, який на початку книги не розуміє у що в'язався. Всім заправляє відомий хрестоносець. Точніше всіма: панянкою на всі руки майстринею, вампіром, некромантом, вовкулакою та ельфійкою.🤯 Останні чотири в загоні не з власної волі й половину книги некромант взагалі намагається покинути цю компанію (не дуже успішно).Спочатку книга йде по зацикленому колу: наші друзі мандрують, на них хтось нападає і завдяки силі когось з Чортів, вони перемагають. Та йдуть далі.Але як тільки це починає набридати сюжет змінюється, герої розділяються, автор зосереджується на історії кожного окремого персонажа і показує, як подорож їх змінила.🤦‍♀ В книзі багато пафосних промов, кіношних появ й кровавих бійок. Чула, що її навіть збираються екранізувати. Боюсь, бо зіпсують.Я вже казала, що автор зосереджується на історіях персонажів. Але не на всіх. Я не могла зрозуміти чого, але фінал все віртуозно пояснив.Книга, нажаль, обривається на дуже цікавому. І хоч головна місія Чортів виконана, лишається багато питань, що ж буде далі.Нагадую, що друга книга ще навіть не написана...Як висновок, це чудове темне (грубе, криваве, пошле) фентезі. Якщо вас це не лякає, читайте обов'язково#Чорти
👁 5,890 26-01-03 19:03
#відгуки_читачів Дякуємо ponomarova_ok_books 💖🌙«—Поки всі планети Всесвіту обертаються навколо зірок, я — зірка, яка обертається навколо крихітного Місяця, — тихо мовив він. — У Всесвіту погане почуття гумору»📖 «Попіл та місячне сяйво», частина ІІІ серії «Тиша»📝 @redgrein_lebowski_official 📚 @nebo.booklab.publishing Це. Було. Неймовірно.Фінальна частина серії вибила дух своєю неповторністю. У ній дійсно прекрасно все. Від загальної логіки сюжету до окремих деталей, від обʼємності атмосфери до тонко прописаних героїв.Адель🤍 Сильна героїня, яка не боїться брати на себе відповідальність, точно знає, де межа добра і зла, але не завжди готова стояти по одну сторону, якщо того потребує ситуація. Вона жива, справжня, нею мимоволі захоплюєшся.Ісайя🩵 Розкішний персонаж. Він впевнений, благородний, сильний, не боїться своєї сили та вміє нею розпоряджатись. Але його основна супер здібність — завжди знаходити потрібні слова і просто бути поруч.Малахія🧡 Тисячолітній король, втілення Сонця, що не тільки світить, а ще і спалює. Яскравий приклад того, що безсмертя завжди ходить поруч з відчаєм, навіть коли самому собі в цьому зізнатись страшно.Ну і Лука Драґомир🖤 О, це просто жахливо прекрасний персонаж. Бо, мабуть, немає страшнішої темряви, ніж та, що колись була світлом… 📌«Він був справжнісінькою загадкою, яку неможливо розгадати, адже в нього самого немає відповідей. Він не знає себе. Не розуміє. Відкидає» Ніби гіпноз. Однозначно, найцікавіший для мене образ.Другорядні герої теж дуже органічно вплітаються у вир подій, вони різноманітні та цікаві.З них виділяю Рафаеля. Його історія не лишає байдужим. Класний🩶Сюжет надзвичайно динамічний, різноплановий та багатошаровий. Тут і Тиша, яка приводить Пожирачів, і безсмертя Інкарнатів, що повʼязане з давньою казкою про Збирача Зірок Тікі Ра, і відьми, які чи то союзниці, чи вороги, і Гнилість, що знищує планету і, врешті решт, особисті історії героїв. Все переплетене у довершений візерунок, що намальований перед читачем красивою та обʼємною мовою.Ну і почуття. Те саме повільне горіння: півтоном, поглядом, пошепки. Невимовно красиво.Отже, мій читацький рік почався шалено прекрасно. Вже на старті планка піднята максимально високо❤️‍🔥Читаймо🫶
👁 3,990 25-12-30 12:33
📚«Самотній ангел висить у лісі»У норвезькій сільській місцевості знаходять тіло шестирічної дівчинки. Вона висить на дереві зі скакалкою на шиї, одягнена в дивний ляльковий одяг, з наплічником за спиною. На шиї — авіаційна табличка з написом «Я подорожую наодинці».Гольґер Мунк поспішає на усамітнений острів, де оселилася його колишня колега Мії Крюґер. Вона має унікальне чуття слідчої, проте кілька років тому покинула службу в поліції. Жінка охоплена спогадами про минуле та думками про самогубство. Але коли Мія переглядає фотографії місця злочину та помічає цифру «1», вирізьблену на нігті мертвої дівчинки, вона розуміє, що це лише початок. Проте ще не знає, яку роль відведено їй у цій моторошній грі…✔️Автор: Бйорк Самюель✔️Перекладачка з норвезької: Надія Брилинська✔️Ілюстратор обкладинки: Дмитро Дзюба✔️18+, детектив✔️560 ст, 140x210, тверда обкладинка, без ілюстрацій, кольоровий зріс✔️Цикл: Балісонг✔️Серія: «Гольґер Мунк і Мія Крюґер»Придбати книжку можна за посиланням —https://nebopublishing.com.ua/item/samotniyi-angel-visit-u-lisi
👁 4,170 25-12-28 15:11
Лок і Жан ще ті чортяки скажу я вам! Те, на що шельми замахнулися в першій частині виявляється квіточки!Мені друга частина навіть більше сподобалася ніж перша. Тут є подорож Латунним морем і корабельна термінологія. Люблю таке. От давно хотів ще книгу, типу як «Життя в середньому замку», але тільки про кораблі.Відволікся на бажанки🤦🏻‍♂️Містер Лінч таки знущається над Локом та Жаном. Змушує викручуватися з найважких ситуацій.Я робив дофіга поміток (стікерами звісно! бо я з тих задротів які трусятся над книгою і будь-яке втручання розцінюють як вандалізм). Відмічав маловживані цікаві слова, помилки. Їх, до речі, не багато. А ще лайку...Лайка — персик!От послухайте як поетично вони обдаровують один одного та інших:▪️Та ти просто заздриш, от і пердиш ротом усіляку дурню.▪️Був би ти здоровий, я тобі ще раз носа розбив би, скиглій нещасний...▪️ Хлопці, ви ж умієте рахувати? 1+1=не сердьте мене.▪️...шоб тобі відсмоктала акула.▪️Хай боги проклянуть усіх верарців і нашлють їм стільки чиряків на сраках, скільки в них волосся на голові.▪️ Кожен може перднути в закритій кімнаті й сказати, що управляє вітрами.▪️недоумки срані, пісюни обвислі...До сих пір цікавлять прадавні таємничі мешканці — елдрени. Їх слід вельми помітний в історії всесвіту.Приємно вражає персонаж Рейкен. На фоні жорстокості та бридкої колекції його відданість коханій сповнена сили. Страшно, але я не знаю що б робив би на його місці. Це звісно страшно. Але цей чоловік кохає. Те, як він пестить понівиченими руками жаску половину тіла Селендрі надто реалістично відгукується в моїй уяві.Я разом із Локом прожив гидке відчуття ревнощів. От прям рілі. Неначе мене, а не Лока Ламору проміняди на... Але я радий що обраниуя Жана виявилася класною. Дуже класною. Від цього ще сильніше болить за Жана. Цей хлоп не тінь, як він вважає. Ні, він рівноцінний і крутий перс.Чекаю на наступні книги серії Про шляхетних шельм.Оцінок не ставлю ніколи, бо всі книги які стоять на моїй полиці за замовчуванням шикарні! 2 глава с.51 — 56 Жан уміє вести справи:— Вечір добрий! — Він усміхнувся й хруснув кісточками пальців. — От мені цікаво. Хто тут найбільший, найзліший вилупок серед Чорних Рукавів?(як думаєте хто?)глава 5 с. 59 — 65Розмова між названими братами:— Ах ти сучий син!— Моя матінка була святою, найчістішою перлиною, яку коли-небудь бачив Каморр! Це місто її не заслуговувало. Я тут хоч всю ніч можу простояти... у мене твоє вино й усі твої гроші.Шахраї каламбурять: у нас певно такий вигляд, наче нас серед вулиці пограбували...Ми зараз з тобою висимо за вісімдесят футів від дуже неприємної смерті. З людьми, які мені не подобаються, я таким не займаюся. (221)Забобон про котів надав оповіді гумору.— ...а ви краще моліться про одне.— Про що?— Щоб з клятого неба коти посипалися.сральні! Ох яка ж назва!Найжаскішими були місцеві акули-вовки... А ще в них була неприємна традиція кружляти просто під сральнями.Посцяти на кораблі — ціла пригода.#відгук #лінч #червоніморя
👁 5,720 25-12-26 17:43
📖«Дві кручені корони» — друга частина дилогії «Король-Пастух»Продовження «Одного темного вікна»Елспет і Рейвін зібрали більшість із дванадцяти Карт Провидіння, але остання — і найважливіша — досі не знайдена: Вільхи-Двійнята.Якщо вони хочуть відшукати її до сонцестояння й зцілити королівство від темної магії, що його роз’їдає, їм доведеться вирушити за межі небезпечного лісу, оповитого туманом, який оточує їхню домівку.І єдиний, хто здатен повести їх туди, — це чудовисько, що ділить із Елспет її розум. Кошмар. І він більше не прагне ділитися.✔️Авторка: Рейчел Ґілліґ✔️Перекладачі: Костянтин Зотов, Ольга Пелешук✔️Ілюстрації: Олени Васіної✔️Фентезі, 16+, 424 ст, літературно-художнє видання, кольоровий зріз✔️Дилогія: «Король-Пастух»Ціна за умовами передпродажу: 610 грнЦіна після: 690 грнОчікуємо книгу в другій половині весни⚡️ Зверніть увагу! Перший наклад буде доступний лише на сайті видавництва та у Мистецькій книгарні Небо.Придбати https://nebopublishing.com.ua/item/dvi-krucheni-koroni
👁 3,100 25-12-25 12:12
«Чорти» Джо Аберкромбі Якби мені потрібно було б обрати 10 найвлучніших цитат — я б не змогла їх виділити. Бо в «Чортах», що не абзац то — готовий крилатий (іноді сильно матюкливий) вислів— Я їм… подобаюсь? — прошепотіла вона до Якова, чия пошрамована похмурість була сірим якорем у різнобарвному божевіллі.— О, вони люблять тебе, — буркнув він. — Так, як можна любити лише того, кого ніколи не зустрічав і ніколи не зустрінеш. Вони люблять саму ідею тебе. Думку про те, що вони можуть стати кращими. Головна героїня, вулична злодюжка Алекс виявляється загубленою принцесою, яку потрібно супроводити до престолу Трої. А в охорону їй обирають… справжніх головорізів Зарозумілий маг, невидима ельфійка, старий вампір, біснувата вовкулака, а ще до них представник Церкви, безсмертний лицар і найманка, яка ким тільки не була. Вся ця цинічна компанія називається паствою Каплиці Святої Слушності і перебуває на службі у десятилітньої Папи. Хороший початок, та? 😆Ці чортяки безпринципні, в кожного таке минуле, що шлях до раю їм назавжди закритий, але вони керуються власними цінностями і стають своєрідною химерною родиною…і життя показує, що не завжди той, хто позиціонує себе Святим, дійсно має всі ті чесноти, про які проповідає:— Ось що я тобі скажу, зайди в бордель в одному дні їзди від будь-якого монастиря, і там буде більше ченців, ніж повій Романжорсткий і іронічний. В ньому дуже багато сатири, чорного гумору, багато крові, лайки і «сірих» героїв. Які не можуть не полюбитися 💔Я дуже довго намагалася придумати слово, яке б описало цю історію. Так от, вона влучна. «Чорти» не про перемогу добра над злом, а про виживання між ними і про ціну, яку за це платять! 9/10 ⭐️І я чекаю на продовження!Не погоджуюся з тим, що книга завершена 🤌 для мене це — тільки початок 🔥але загалом, так — зупинитися на одній можна!
👁 6,890 25-12-24 16:32
❤️ПЕРЕДПРОДАЖ❤️"Вранішня зоря"Третя частина серії "Червоне повстання"Дерроу мріяв жити в мирі, але його вороги принесли йому війну. Та хлопець не змирився. Ризикуючи всім, він змінив себе, вкорінився у суспільстві Золотих і вижив у жорстоких змаганнях, що гартують найнебезпечніших воїнів ієрархії. Він піднімався щабель за щаблем, терпляче чекаючи миті, коли зможе розв'язати революцію й зруйнувати систему зсередини.І нарешті цей час настав.Але відданість честі й жага помсти однаково глибокі по обидва боки конфлікту. Дерроу та його побратими зіткнуться з ворогами, які не знають ані жалю, ані милосердя. Серед них — і ті, кого він колись вважав друзями. Щоб перемогти, йому доведеться запалити іскру надії в серцях поневолених, змусити їх розірвати кайдани, зруйнувати світ, збудований жорстокими панами, і здобути долю, надто довго відібрану — і надто величну, щоб від неї відмовитися.Автор: Пірс БраунПереклад: Віталій Михалюк, Оксана БеседаСерія: Стелла; наукова фантастика, антиутопія, 16+карта, кольорові ілюстраціїФормат 163х240 ммОбкладинка тверда, 576 ст🔥Ціна під час передпродажу: 720 грнЦіна після: 820 грнОчікуємо книжку в другій половині весниЗамовити: https://nebopublishing.com.ua/item/vranishnya-zorya
👁 3,920 25-12-23 09:22
Місто третього бога, Андрій НовікЦикл: «Книга змін»Видавництво: @nebobooks 🌟Жанр: стимпанк, ретро-фентезі696 сторінокОцінка: 10/10 🏛🎧 ПЛЕЙЛИСТ ДО КНИГИЯ дуже полюбила книги Новіка, всім серцем. Кожного разу при згадці про книги українських авторів я неодмінно вставлю свої 5 копійок про Андрія та його цикл "Книга змін" бо він ну настільки офігезний, що для мене досі загадка, чому так мало про нього говорять 🏹«Місто третього бога» — найсоковитіша, найнасиченіша і, мабуть, найсильніша книга трилогії. Тут наша команда музейників вирушає до Венеції, аби допомогти Анні й звернутися до всесвітньо відомого алхіміка, щоб розгадати загадкові записи, про які йшлося у другій книзі. А далі — сухі, спекотні пустелі Єгипту, пошуки храму Сонця і небезпечне наближення до самої суті процесу Творення.Розповідати більше — означає балансувати на межі спойлерів, особливо якщо ви ще не знайомі з першими двома частинами. Тож якщо це про вас — дуже раджу це виправити 🤩А якщо ж третя книга вже у вас в руках — вітаю, ви в точці неповернення. Назад дороги немає. Попереду випробування, змови, інтриги, небезпеки й вибори, які змінюють усе. Тут кожен основний персонаж допомагає розкритися другорядному, реальність щільно переплітається з історією, філософією та алхімією📚💎Можливо, у тексті й були якісь дрібні недоліки чи сюжетні дірки — але я їх просто не помітила. Настільки була захоплена, що неслася крізь цю історію, затамувавши подих. Спостерігала, як герої змінюються, перероджуються під тиском власних страхів, сумнівів і вчинків, але водночас тримаються одне за одного — за свою знайдену сім’ю, за віру в краще майбутнє, навіть якщо воно ще не настало. Я полюбила їх ще сильніше… і дуже хочу колись намалювати кожного з них саме так, як уявляла протягом читання (якщо мені не зрадить памʼять та власна впевненість) Окремої любові заслуговує міфологія — цього разу єгипетська. Вона вплетена в сюжет надзвичайно органічно, але попереджаю: читати треба уважно. Деталей багато, і кожна з них — ниточка, яка з часом формує цілісну картину 🙌🏻Та зрештою, «Місто третього бога» — не лише про пригоди, міфологію чи складний світобудівний пазл 🤩 Це книга про боротьбу й уміння відроджувати себе з крові та руїн. Про співіснування людей і третьорівневих істот. Про внутрішні й зовнішні зміни — бо Книга змін ж, правда?Про сім’ю, яку не мають, а знаходять. Про дружбу, яку не здатні розірвати навіть позавимірні простори. Про кохання, що часто приходить тоді, коли його зовсім не чекаєш. Про владу й контроль, які в неправильних руках стають катастрофою. Про біль, втрату і те, як усе це або знищує нас, або змушує стати сильнішими ❤️І про шлях — будь-який. Який би ми не обрали, його доведеться пройти до кінця, не соромлячись своїх почуттів і бажань.Щиро дякую, пане Андрію, за цю історію 🔐 І дуже чекаю на продовженняВідгук на книгу 2#відгуквідЛізи #МістоТретьогоБога #КнигаЗмін #АндрійНовік #видавництвоНебо