Source
Nebesa | Моє серце плаче від останнього рядка.. Пол Девід Тріпп каже: «Бажання ...
1 360 Views/Reach
2025-11-06 07:49
Message №4783
Моє серце плаче від останнього рядка.. Пол Девід Тріпп каже: «Бажання бути більш незалежним від людей, ситуацій та локацій, ніж ти коли-небудь будеш, — це природно.» Це природно прагнути йти власним шляхом. Це природно намагатися влаштувати своє життя так, аби не відчувати дискомфорту. Це природно жадати, щоб Ісус, релігія або читання Біблії владнали ваше життя найліпшим чином. Це природно втікати до розваг, речей чи до вживання певних речовин, аби заглушити внутрішнє розчарування, коли релігія не працює. Це природно прагнути і робити що завгодно, аби стати щасливим. Це природно, але чи це працює? Коли ми усвідомимо, що в кінці кожної нашої спроби забезпечити власне щастя лежить значно менше гарантій і значно більше нещастя, лише тоді ми врешті зможемо побачити Христа і Ким Він насправді є. Христа достатньо. Ісус ніколи не казав: «Йдіть своїм власним шляхом і займайтеся тим, що приносить вам щастя.» Він казав, що Він є шляхом, істиною та життям. Він казав, що ніхто не може прийти до Отця, якщо не через Нього. Христа достатньо. 😭🩹