Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Nebesa
Added 14 Jul 2024

Nebesa

@nebesa_ua
Number of subscribers: 3 534
Photos: 1,360
Videos: 181
Links: 262
Description:
Думки і не тільки, які по-особливому мені полюбилися 🪻 Уся слава Ісусу Христу! За деталями — @nebesa_admin

👥 Number of subscribers

3 534
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: -25

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 963 26-05-02 08:06
Ми не здатні ні на що подібне й тому прагнемо відмовити Богові в усьому, в чому обмежені самі. Раз ми не всюдисущі, думаємо ми, то й Бог теж. Так поводиться дитина, яка знає про океан із розповідей: Вона вийшла на пляж, зачерпнула води в долоню й вигукнула: «Ось я дотебе й дісталася, океан! Тепер ти мій!» І дитина має рацію, у неї в руках океан, точніше, крихітна частина його. І так можуть робити в той самий момент тисячі інших людей на інших берегах: вони зачерпнули жменю океанської води й привласнили її. Але океан не перестане бути океаном, навіть якщо мільйони землян водночас зачерпнули б у долоні його воду.Те ж саме й із Богом. Водночас Він може бути всюди.Він чує молитви, вимовлені в імʼя Христа, Він творить чудеса: утримує зірки на своїх місцях, Його силою зерно перетворюється на слабкий паросток і крізь товщу землі знаходить дорогу до сонця, Бог указує шлях рибам у морських глибинах. Для Бога кордонів немає, для Його сили й любові немає меж. Його милість безмежна.із книги Біллі Грема «Мир із Богом»
👁 1,360 25-11-06 07:49
Моє серце плаче від останнього рядка.. Пол Девід Тріпп каже: «Бажання бути більш незалежним від людей, ситуацій та локацій, ніж ти коли-небудь будеш, — це природно.» Це природно прагнути йти власним шляхом. Це природно намагатися влаштувати своє життя так, аби не відчувати дискомфорту. Це природно жадати, щоб Ісус, релігія або читання Біблії владнали ваше життя найліпшим чином. Це природно втікати до розваг, речей чи до вживання певних речовин, аби заглушити внутрішнє розчарування, коли релігія не працює. Це природно прагнути і робити що завгодно, аби стати щасливим. Це природно, але чи це працює? Коли ми усвідомимо, що в кінці кожної нашої спроби забезпечити власне щастя лежить значно менше гарантій і значно більше нещастя, лише тоді ми врешті зможемо побачити Христа і Ким Він насправді є. Христа достатньо. Ісус ніколи не казав: «Йдіть своїм власним шляхом і займайтеся тим, що приносить вам щастя.» Він казав, що Він є шляхом, істиною та життям. Він казав, що ніхто не може прийти до Отця, якщо не через Нього. Христа достатньо. 😭🩹
👁 1,400 25-09-20 07:07
Стиснута схема за книгою «Вісім релігій світу» Проблема → рішення → шлях → приклади.🕊️ ХристиянствоПроблема: гріх (людина зіпсована і відірвана від Бога). • Рішення: спасіння через Ісуса Христа. • Шлях: віра, благодать, життя у Христі. • Образ: стосунки з особистим Богом.🫴🏼 ІсламПроблема: гординя, непокора Аллаху. • Рішення: покора Богові. • Шлях: дотримання Шаріату, 5 стовпів ісламу. • Образ: мусульманин як раб і слуга Аллаха.🫴🏼 БуддизмПроблема: страждання (дуккха). • Рішення: нірвана (звільнення від страждання). • Шлях: Восьмеричний шлях (правильні дії, медитація, мудрість). • Образ: лікар (Будда як учитель, що вказує шлях).🫴🏼 ІндуїзмПроблема: самсара (безкінечне колесо перевтілень). • Рішення: мокша (звільнення від колеса). • Шляхи: йога, знання (джняна), відданість (бгакті), дії (карма-йога). • Образ: безліч богів, але всі ведуть до Абсолюту (Брахмана).🫴🏼 ЮдаїзмПроблема: гріх/невірність заповіту. • Рішення: дотримання Тори, союз з Богом. • Шлях: життя згідно Закону, вірність заповіту. • Образ: народ як Божий обранець, що відповідає на Його заклик.🫴🏼 КонфуціянствоПроблема: соціальний безлад, хаос. • Рішення: гармонія через порядок і мораль. • Шлях: ритуали, етика, виховання чеснот. • Образ: людина як частина великої родини (суспільство як дім).🫴🏼 ДаосизмПроблема: дисгармонія з Дао (шляхом природи). • Рішення: єдність з Дао. • Шлях: недіяння (у-вей), природність, простота. • Образ: мудрець, що пливе за течією.🫴🏼 Релігії йоруба (африканська традиція, також сантерія, вуду тощо)Проблема: розрив між людьми та духовним світом. • Рішення: відновлення гармонії з духовними силами (оріша). • Шлях: ритуали, жертви, танці, звернення до духів. • Образ: життя як боротьба між порядком і хаосом.📌 Головна ідея Протеро:У кожної релігії своя проблема і своє рішення. Вони не кажуть одне й те саме різними словами. Тому важливо бачити відмінності, а не лише схожості.
👁 1,480 25-09-16 08:11
Едвард Кімбалл, звісно ж, не здогадувався, що один із хлопчиків у його класі недільної школи на імʼя дуай Муді, який насилу розумів Євангеліє, зрештою сколихне два континенти, здобуваючи їх для Бога. Муді працював у магазині взуття, але, незважаючи на такий скромний початок, став одним з найвидатніших світових євангелістів, спадщина якого живе й донині.Багато в чому мрія Йосифа була звичайнісінькою, нічим не відрізняючись від тих, що бувають у кожного з нас. Усі ми уявляємо себе в центрі уваги, мріючи про те, що колись інші члени сімʼї оцінять нас належним чином.Незважаючи на унікальність його сну, у Йосифа не було жодних підстав вважати, що цей сон якось відгукнеться за межами його сімʼї. Хто б міг подумати, що він зачепить увесь світ?Уявіть собі безліч кісточок доміно. Їх можна уподібнити провидінню Божого проводу. Одна подія тягне за собою іншу, і в кінцевому підсумку може виявитися, що якесь давно забуте слово або справа визначила долю цілого народу. Тільки Богу відомо, взаємоповʼязані ці кісточки доміно.🧩
👁 1,230 25-08-31 06:58
Усе, що тобі потрібне у цьому житті, — це Бог, адже Він і є справжнім життям.Страх не має над тобою влади.Вихід є завжди.Ти не раб власних звичок.Ти не вʼязень своїх залежностей.Ти не жертва.Ти не зазнаєш невдачі.Ти не дивакуватий.Ти не недостойний любові.Ти — це не твоє минуле.Ти — не те, що ти зробив.Ти — не те, що хтось зробив тобі.Ти не той, ким тебе називають інші.Ти не той, ким тебе формують твої токсичні думки.У тебе є майбутнє.Ти. Є. Тим. Ким. Тебе. Вважає. Бог.Через смерть Ісуса:Тебе люблять.Тобі пробачено.Ти зцілений.Ти оновлений.Ти відкуплений.Ти вільний.Ти благословенний.Ти сильний.Ти обраний.Ти наділений можливостями.Ти — промінь праведності у світі темряви.Нехай ця правда просочить кожну твою клітинку, стане потоком нового життя і змінить тебе.Бог з тобою. Він ніколи не залишить і не покине тебе.Ти дуже важливий для Господа. Він завжди буде боротися за тебе. Жодна зброя, яку спрямовано проти тебе, не досягне цілі. З Ним ти переможець у будь-якій життєвій битві.Ніщо в світі не може відлучити тебе від Божої любові. Ні смерть.Ні демони. Ні теперішнє, ні минуле. Ніщо ніколи не відлучить тебе від любові Бога, яка є в Христі Ісусі — нашому Господі.Дозволь Богу змінити твоє мислення, і Він змінить твоє життя.
👁 1,500 25-04-21 10:35
Коли нам складно полюбити ближнього, ми часто намагаємося виправити цю проблему шляхом докладання ще більших зусиль. Але брак любові до людей завжди вказує на брак любові до Бога. Ми мусимо спершу зосередитися на тому, щоби правильно полюбити Господа. Відновлення вертикальних стосунків — перший крок на шляху виправлення горизонтальних. Коли я вагаюся, чи варто виявляти агапе до свого чоловіка, бо він мене образив або засмутив, то я нібито вважаю, що агапе потрібно заслужити. 🫣А от нагадування про безумовну й жертовну любов Бога заохочує мене любити Його ще більше — і вільно проявляти любов до свого чоловіка, як вільно я її отримала від Господа.Я люблю, бо Бог спершу полюбив мене. Правильні вертикальні стосунки з Богом зцілюють горизонтальні взаємини з нашими ближніми.А які це — правильні вертикальні стосунки? Це коли ми сповна вкладаємо серце, душу, розум і сили — усе своє єство — в активну любов до Бога. 🔑 Чого б ми не хотіли, ми мусимо шукати цього менше, ніж Бога. Чого б не бажали — повинні прагнути цього менше, ніж Бога. Про що би не думали — міркувати про це менше, ніж про Бога. Що би ми не робили, ми повинні працювати як для Бога.
👁 1,200 25-03-29 10:09
Поміркуйте над своїм життям. 🤌🏼❤️‍🩹Коли погіршуються стосунки, коли нас огортає відчуття нікчемності, коли здається, що життя просто проходить повз і наш останній шанс щойно вислизнув з рук, коли ми не можемо дати лад своїм емоціям, коли наш старий друг не виправдовує сподівань, коли нас зраджує близький родич, коли нас глибоко не розуміють, коли з нас насміхаються успішні люди, тобто коли зіпсованість світу затьмарює нас настільки, що нам хочеться підняти білий прапор і здатися. То в цю мить, саме в цю мить у нас є Друг, який точно знає, що ми відчуваємо, який сидить поруч з нами й обіймає нас.Він з нами. Він разом з нами.Ми схильні інтуїтивно відчувати, що чим складнішим стає життя, тим самотнішими ми є.Чим глибше ми занурюємося в біль, тим уловимішим стає відчуття ізоляції.Біблія ж виправляє такі наші думки.💭 Наш біль ніколи не буде більшим за біль, який Він відчував.Ми ніколи не самотні. Той сум, у якому ми почуваємося такими самотніми, Він перетерпів у минулому, а зараз іде з нами пліч-о-пліч у теперішньому.