Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 7 лютого.♦️ У компані...
1 040 Views/Reach
2026-02-07 07:47
Message №7452
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 7 лютого.♦️ У компанії "ДТЕК" повідомили про вже 10-ту від початку року атаку, яка була здійснена вночі на її енергооб'єкти, внаслідок чого вранці в Києві знову були введені екстрені відключення електроенергії. Але з урахуванням ситуації у Дніпровському та Дарницькому районах, де більше 1 000 будинків знаходяться без опалення, електроенергія буде пріорітетно подаватися на лівій берег, де її планували вимикати тільки з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 21:00. Відповідно, обсяги електропостачання для правого берега зменшені ще більше.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що під час нічної атаки основний удар прийшовся на підстанції та повітряні лінії 750 кВ і 330 кВ, які він назвав основою енергомережі України. Внаслідок цього атомні електростанції зменшили випуск електроенергії.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що ситуація з електропостачанням і опаленням в Києві зараз є найскладнішою в Україні. Тому в столиці розгорнули вже понад 1 500 "пунктів незламності". ♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в Києві над поверненням світла і тепла працюють понад 255 бригад, також ухвалено рішення про збільшення їхньої кількості за рахунок залучення спеціалістів з інших регіонів. Він також доповів, що у застосунку "ДіЯ" стартував прийом заявок на доплату працівникам таких бригад, які будуть додатково отримувати по 20 000 гривень.