Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 3 лютого.♦️ Мер Вітал...
684 Views/Reach
2026-02-03 08:16
Message №7421
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 3 лютого.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після нічної повітряної атаки в столиці залишилися без теплопостачання 1 170 будинків. Найскладніша ситуація у Дніпровському та Дарницькому районах. При цьому система водопостачання працює по всьому місту.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що для підтримки Києва з Кривого Рогу доставлені 2 когенераційні установки потужністю 1.5 МВт та 2.3 МВт - для підприємств критичної інфраструктури. Також в Києві планують збільшити кількість ремонтних бригад, завдяки допомозі інших регіонів.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що за минулий тиждень в Україну завезли понад 38 тонн енергообладнання зі Швейцарії, Німеччини, Данії, Австрії та Словаччини. Невдовзі прибудуть генератори, трансформатори, когенераційні установки та інше обладнання з ЄС, Литви, Австрії, Польщі, Фінляндії, Франції, Азербайджану, Нідерландів, а також від UNDP та UNICEF. Частину цього обладнання отримає Київ.