Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 8 лютого.♦️ У компані...
947 Views/Reach
2026-02-08 07:53
Message №7454
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 8 лютого.♦️ У компанії "ДТЕК" повідомили, що після вчорашньої атаки в Україні була втрачена значна частина доступної електроенергії, а енергосистема працює з максимальними обмеженнями. Найскладніша ситуація зберігається в Києві, де більшість споживачів отримує електрику по 1,5 - 2 години на добу. При цьому сьогодні вранці місто повертається від аварійних до тимчасових графіків відключень електроенергії.♦️ Мер Віталій Кличко підтвердив інформацію від "ДТЕК" про те, що найбільші кілька діб прогнозованого похолодання будуть дуже складними для енергосистеми столиці.♦️ Про значну складність ситуації в українській енергосистемі загалом також повідомили президент Володимир Зеленський, який розповів про значні пошкодження енергообʼєктів, що вплинуло на всю країну, а також генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, який заявив, що атомні електростанції призупинили свою роботу, що ставить під загрозу ядерну безпеку в Європі.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що в Україну прибула партія з 300 генераторів від Ініціативи співробітництва у Південно-Східній Європі (SECI) загальною потужністью 1.6 МВт і вартістью понад 417 000 євро. Частину з них отримає Київ.