👩🏻⚖️ У Харкові вітчим, який ґвалтував 11-річну падчерку, отримав довічнеНа Харківщині протягом вересня 2024 року - квітня 2025 року чоловік систематично ґвалтував малолітню падчерку. Почав робити це незадовго після того, як оселився разом із матір’ю дівчинки — вдовою військовослужбовця, який загинув на фронті. Спочатку він добре ставився до дитини та обіцяв стати їй батьком, проте невдовзі його поведінка змінилася.Уперше вітчим зґвалтував потерпілу в селі Таранівка Чугуївського району, куди привіз дівчинку нібито на рибалку. Дитині тоді було лише 11 років. Згодом почав робити це вдома, коли дружини не було поряд.Загалом встановлено 6 епізодів зґвалтування потерпілої.Увесь цей час чоловік тримав падчерку в страху, погрожував і змушував мовчати про те, що відбувалося під час відсутності матері. Дитина благала вітчима зупинитися і повторювала, що боїться його більше за смерть, а у відповідь чула лише: «Поки я твій батько — усі рішення за тебе приймаю я».Через пережите дівчинка замкнулася в собі, у неї погіршилося здоров’я та впала успішність у школі. Тривалий час потерпіла мовчала, але згодом наважилася розповісти про пережите матері. Жінка встановила у кімнаті доньки приховану відеокамеру, яка зафіксувала черговий злочин вітчима.Мати з дитиною втекли і переховувалися у родича. Оскільки чоловік знав адресу їх перебування та продовжував погрожувати по телефону, дитину відвезли до іншого будинку задля безпеки. Дівчинка сама звернулася до правоохоронців, після чого чоловіка затримали та повідомили про підозру.На вирок він очікував під вартою. У суді обвинувачений вину формально визнав. Підтвердив вступ у статеві відносини з потерпілою, проте намагався виправдатися «психічним станом», пояснюючи вчинене давньою травмою голови. Стверджував, що не пам’ятає обставин подій і нібито не погрожував дитині.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін
Сьогодні росіяни знов завдали удару по особливій території навколо Чорнобильської атомної станції. «Шахед» уразив одну з будівель Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Об’єкт надзвичайно критичної інфраструктури. І надзвичайно підлий російський удар. МЗС України, Міністерство енергетики та всі наші служби вже займаються тим, щоб кожен із партнерів знав, що відбулося. Росія свідомо вдарила саме по цьому об’єкту ядерної інфраструктури. Станом на зараз немає перевищення норм радіаційного фону. Але однозначно є перевищення навіть вже давно захмарної російської наглості. Українські рятувальники зупинили пожежу на цьому об’єкті після удару. І потрібні реальні нові кроки світу, щоб росіяни відчули, що така їхня терористична війна – удар по самій Росії.Цієї ночі були російські удари й по інших цивільних об’єктах у 13 наших областях. Загалом протягом тижня Росія випустила проти України 88 ракет, понад 3250 ударних дронів та близько 1800 КАБів. Треба збільшувати тиск на Росію. Дякую всім, хто допомагає!
❗️Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 19 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, 6 людей постраждалиПро це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.У місті Харків постраждала 52-річна жінка. У селі Паляничники Богодухівської громади загинула 43-річна жінка, постраждали чоловіки 24, 47, 33 років. У місті Богодухів зазнав поранень 39-річний чоловік. У селищі Есхар Новопокровської громади постраждала 74-річна жінка. Також медики надали допомогу 63-річній жінці, яка 3 червня постраждала внаслідок обстрілу в селі Моначинівка Кіндрашівської громади.Росіяни атакували Основ’янський, Немишлянський, Новобаварський райони Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: 4 БпЛА типу «Герань-2»; 2 БпЛА типу «Ланцет»; 9 БпЛА типу «Молнія»; 7 fpv-дронів; 43 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:📍 у місті Харків пошкоджено 5 приватних будинків, навчальний заклад, автомобіль;📍 у Богодухівському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру (Губарівка), 2 приватні будинки (Леміщине, Чорноглазівка), приватний будинок, господарчу споруду (Писарівка), 2 автомобілі (Паляничники), електромережі, 2 автомобілі (Богодухів);📍 у Куп’янському районі пошкоджено автомобіль пошти (Сподобівка);📍 в Ізюмському районі пошкоджено АЗС, вантажний автомобіль (Волохів Яр);📍 у Харківському районі пошкоджено багатоквартирний будинок (Дергачі);📍 у Чугуївському районі пошкоджено АЗС (Старий Салтів), приватний будинок, гараж (Есхар), приватний будинок (Юрченкове), автомобіль (Кочеток).Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 245 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 38 287 людей.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін
Сьогодні в Україні був Марк Рютте й посли всіх держав – членів НАТО. Відбулася зустріч Ради Україна – НАТО. Всі представники країн саме в Україні після того, як росіяни намагалися вичавити наших партнерів з України, залякати посольства. Результат – дуже символічна зустріч у Києві, і сигнал зустрічі основний – Україну треба підтримати, підтримувати більше. І саме в таких питаннях, як антибалістика.Є рішення партнерів про нові внески у програму PURL – будуть вони у червні. Це допоможе. Максимально підштовхуємо Європу в роботі над власною антибалістикою – треба, щоб у Європі були свої системи, свої ракети, щоб захиститись. І спроможність зробити антибалістичну систему в Європі є, щоб виробництво було – теж є всі можливості. Треба, щоб політичні рішення максимально швидко працювали. Я вдячний кожній країні, яка з нами в цьому завданні: це і Франція, Норвегія, Німеччина, Данія, Швеція, Італія і інші. Європа реально стане сильніше, коли буде цей результат. Не якщо, а коли. І це буде, але час має велике значення, і треба бути оперативніше. Ми обговорили з Генсеком НАТО саміт НАТО в Анкарі – для України є запрошення, ми будемо представлені. І головне, щоб саміт став результативним для України. Антибалістика – один із таких потенційних результатів.
Понад 500 працівників ДСНС залучено до ліквідації наслідків нічної російської атаки по наших містах і громадах. Основний удар був по Києву, де знову пошкоджено десятки житлових будинків та інша суто цивільна інфраструктура. На жаль, відомо про чотирьох загиблих. Мої співчуття всім рідним і близьким. Зараз у лікарнях столиці перебувають 38 людей, усім надається необхідна допомога. У Дніпрі триває пошуково-рятувальна операція на місці чотириповерхового багатоквартирного будинку. Частину будинку фактично просто знесли. Девʼять людей було вбито цією атакою, серед них – дитина. Тридцять п’ять постраждалих у місті. Доля ще шести людей невідома. Їхні пошуки будуть тривати стільки, скільки необхідно. Били росіяни і по енергетиці на Харківщині та критичній інфраструктурі у Харкові. Під ударами були і Київська, Миколаївська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Чернігівська та Хмельницька області.Загалом за ніч Росія випустила по наших людях 656 ударних дронів та 73 ракети різних типів: балістичні, крилаті, протикорабельні. Масштабна атака і абсолютно прозора заява від Росії: якщо Україна не буде захищена від ударів балістики та інших ракет, ці удари будуть продовжуватися. Європі потрібна власна антибалістика, щоб ця війна нарешті могла закінчитись. І обовʼязково потрібна допомога Сполучених Штатів у постачанні ракет до Patriotʼів. Розраховуємо на підтримку наших партнерів та на дієві відповіді на сьогоднішній удар. І дякую всім українцям та українкам за те, що не нехтуєте сигналами повітряної тривоги.Слава Україні!
Сьогодні відзначив державними нагородами України людей, без яких би не відбулась «Павутина». Називати їх не маємо права – все абсолютно таємно досі та ще довго буде. Це вже історична операція Служби безпеки України, яка ретельно готувалась і саме в цей день рік тому вийшла на завершальний етап, а саме – ураження російської військової техніки. Так далеко, як українська далекобійність ще не досягала. Так влучно, як ніхто в Росії не очікував. І так справедливо, як заслуговує стратегічна авіація ворога. «Павутина» знищила чи принаймні пошкодила 41 літак. Ще жодного разу до того Росія не втрачала таку техніку, у такій кількості та через удари такими незрівнянно дешевшими дронами. Україна вкотре довела, що вміє діяти асиметрично, обороняється активно та справді креативно й що Росія не має шансу здолати українську сміливість. Україна завжди буде на крок попереду – у технологічності, у хоробрості та в умінні привернути увагу світу й залучити підтримку мільйонів людських сердець. Зараз Україна вже буквально щодня застосовує далекобійні санкції проти Росії за цю війну. Ми не починали війни, не провокували її, і єдине, чого хотіли для України та українців, – це мир. Але поки росіяни обирають протилежне й поки Росія робить усе, щоб затягувати цю війну та розширювати її, українці продовжать знаходити такі відповіді, які точно спрацюють. Дякую всім нашим воїнам за влучність! Дякую СБУ за далекобійне лідерство! Дякую кожному, хто нам допомагає! Слава Україні!
❗️Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 15 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів постраждали 11 людейПро це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.У селі Лозова Борівської громади постраждали 61-річна жінка і 60-річний чоловік. У селі Рясне Золочівської громади постраждали 47-річна і 20-річна жінки. У селі Степне Богодухівської громади постраждали 46-річна жінка і 21-річний чоловік. У селі Руська Лозова Дергачівської громади постраждали 78-річний чоловік і 77-річна жінка. У селі Дегтярі Богодухівської громади зазнали поранень чоловіки 51 і 59 років та 51-річна жінка.Росіяни атакували БпЛА Новобаварський район Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: 4 БпЛА типу «Герань-2»; 1 БпЛА типу «Ланцет»; 5 БпЛА типу «Молнія»; 11 fpv-дронів; 24 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:📍 у Богодухівському районі пошкоджено електромережі (Золочів), гараж, літню кухню, 2 адмінбудівлі (Богодухів), автомобіль (Степне), 2 приватні будинки, 2 господарчі споруди (Лютівка), будівлю (Воскресенівка), 2 приватні будинки (Братениця, Коротке), 2 автомобілі (Рясне, Дегтярі);📍 у Куп’янському районі пошкоджено будівлю, електромережі (Великий Бурлук);📍 в Ізюмському районі пошкоджено автомобіль (Барвінкове);📍 у Харківському районі пошкоджено 2 приватні будинки (Момотове), автомобіль, приватний будинок (Руська Лозова), автомобіль (Слатине);📍 у Чугуївському районі пошкоджено комбайн (Варварівка), 2 автомобілі (Коробочкине, Молодова).Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 170 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 37 093 людини.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін
❗️Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 18 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів двоє людей загинули, постраждали 4 людейПро це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.У селищі Білий Колодязь Вовчанської громади загинули 65-річна жінка і 46-річний чоловік, постраждав 60-річний чоловік. У селі Шестакове Старосалтівської громади зазнав поранень 46-річний чоловік. У селищі Золочів зазнала гострої реакції на стрес 67-річна жінка. У селі Гусинка Кіндрашівської громади постраждав 34-річний чоловік.Під час гуманітарного розмінування в селі Вінопілля Оскільської громади постраждав 34-річний чоловік.Росіяни атакували БпЛА Київський район Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: 7 БпЛА типу «Герань-2»; 6 БпЛА типу «Молнія»; 8 fpv-дронів; 41 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:📍 у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок (Братениця), автомобіль, приватний будинок (Золочів), будинок культури (Воскресенівка);📍 у Куп’янському районі пошкоджено 2 приватні будинки (Куп’єваха, Великий Бурлук), 3 приватні будинки, 2 автомобілі (Заміст);📍 у Харківському районі пошкоджено виробничу будівлю (Руська Лозова), електромережі (Верхня Роганка), приватний будинок (Слатине);📍 у Чугуївському районі пошкоджено автомобіль (Шестакове), тік (Зарічне), ангар фермерського господарства, електромережі (Базаліївка);📍 у Берестинському районі пошкоджено складське приміщення (Сахновщина).Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 207 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 36 923 людини.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін
👮♂️ Правоохоронці викрили учасника схеми підробки посвідчень для ухилянтів, яка діяла у ХарковіСлужба безпеки спільно з Національною поліцією затримали ділка, який брав участь у підробленні документів з метою уникнення мобілізації в обласному центрі.За даними слідства, підозрюваний бажав уникнути проходження військової служби та вступив у змову з іншими фігурантами справи для виготовлення фейкових посвідчень про відстрочку від призову.Встановлено, що до злочинної оборудки причетний 28-річний безробітний харків’янин, який передав свої особисті дані для виготовлення підробки офіційного документа та став учасником ухилянтської схеми.Далі він отримав фальшиве посвідчення про відстрочку, у якому зазначалося, що він має бронювання через фіктивне працевлаштування в АТ «Укрзалізниця».Так зловмисник використовував завідомо підроблені документи під час перевірок співробітниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки на блок-постах у Харкові.Разом із тим, відповідно до даних державних реєстрів, законних підстав для надання відстрочки підозрюваний не мав та перебував на військовому обліку як особа, яка підлягає мобілізації.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін
💧 Водопостачання у частини абонентів Київського та Шевченківського районів буде відсутнє з 8:30 до 20:00 28 травня у зв’язку з проведенням планових робіт з підготовки до осінньо-зимового періодуВідключення торкнеться споживачів, які проживають у межах:🚰 частини Шевченківського району, обмеженої: пров. Класичним, вул. Клочківською, територією зоопарку, узвозом Клочківським, вул. Клочківською, пр. Науки, вул. Дмитра Антоненка, вул. Саржинською, вул. Ірининською, вул. Дмитра Антоненка, територією Центрального парку, вул. Сумською до пров. Класичного;🚰 частини Київського району, обмеженої: пров. Театральним, вул. Потебні, вул. Чорноглазівською, вул. Куликівською, територією НТУ «ХПІ», вул. Труфанова, узвозом Весніна, пров. Стельмаха, 2-м в`їздом Будівельним, в'їздом Євгена Гребінки, пров. Соледарським, пров. Вугледарським, вул. Британською, вул. Тахіатаською, в’їздом Шотландським, вул. Британською, вул. Бахмутською, вул. Григорія Сковороди, територією заводу «ФЕД», вул. Сумською до пров. Театрального.Харків’ян просять заздалегідь зробити запас води.📰Telegram | Сайт | Insta | FB | Адмін