Source
Мультиакер | Ітог 0 комісій +16879Але 4к в рк з яких 2к більшість всього не виведут...
551 Views/Reach
2025-12-19 10:37
Message №1303
Ітог 0 комісій +16879Але 4к в рк з яких 2к більшість всього не виведуться (індуси) Тому від загал суми профіту можна відняти +- на -2к~3кЩе не віднімав оплат за зняття рк Ще оплатив 1к (ця сума вже віднята) челу який дав спосіб щоб комса не злітала (10% його від профіту чистого) але фактичний % більший ніж 10 я йому скинув Що зроблено ?Аки 487штРк 16 штБек комси тотал 2605$ Най кращий день по фліпах 3968$В загал інфа Без того чела, заробіток бувби менший. Можливо яб догадався і сам але це питання часу, а тут акція бистро завершилась( Ринок не дав нормально пофліпати 🥹 все було готове до маштабування софти, воркериПроцеси були налаштовані щоб робити в маштабах але ринок підарасПо профіту з воркерів меньше 500 $ і тут виний ринок🥹(І удачно через мою тупість аки 1 воркера через перелив прему балік став нуль, тут фул моя вина - з меї кишені) Ще хотівби додати від себе!Думаю більше акції з 0 комси на бітку не буде (цей раз так як я і думав вели акцію щоб від тестувати нову механіку рк на мекс, ми були піддослідними кроликами) Ефір думаю буде він обнуляє ане дає заробляти (але є і смартіки які вміють його торгувати)Помало буду вертатись в звичайний ворк але основний дохід давав мекс а топіра він підкрутив гайки буде важче але надіюсь ще десь можна буде заробитиПост з ітогами рефки і тд буде після того як я всім довиплачую реф бек це 20-21 число