Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мультиакер
Added 14 Jul 2024

Мультиакер

@multiaker_ua
Number of subscribers: 1 162
Photos: 615
Videos: 15
Links: 274
Description:
Адмін @yuraa_286 Показую власний шлях в крипті. Посилання для друга https://t.me/+NBsCxd7YnT1kMWEy
Source

Мультиакер | Тіпи, ми створили бота, який дає можливість заробити і вам і нам@LUTOm...

Telegram community logo - Мультиакер Мультиакер @multiaker_ua
515 Views/Reach 2025-11-20 14:20 Message №1196
😎 Тіпи, ми створили бота, який дає можливість заробити і вам і нам@LUTOman_bot@LUTOman_bot@LUTOman_bot🌟 Чому саме нам краще закинути інфу?- Ми в дао займаємось просто усім де водяться гроші, починаючи від фармів фандосу на помийках і абузу промок, закінчуючи міжбіржовим і кроссчейн арбітражем всякого гавна забріджених рестейкнутих токенів інноваційних проектів. - Ми візьмемося майже за будь-який профітний кейс, на відміну від інших інфлів (Кодак, Абузік і тп) ми нє побрєзгуєм тємками навіть на пару соток- готові віддати доволі жирний відсоток, від 15% до 30%. Звичайно якщо ви закинули якусь промку на складний абуз, то відсоток буде менший через значну витрату часу і сил (але це ще залежить від сумарного профіту, чим більший профіт на ак, тим більший відсоток)- в реально норм тємки готові нормально засайзити (не сотні тисяч звичайно, але пятдесятка+ точно буде)⛔️Що не треба надсилати?За таке ви одразу отримаєте бан⬇️- мекс гейт фьючі спред 3%, ліміт на мексі 100$ (ніяких копійчаних спредів)- бінанс альфа це смарт, 100$ на ак за місяць гарантую заробите ✔️Що можна надсилати?В бота можна надсилати як текст, так і фото, відео та посилання. Ось приклади гарних колів:- біржа .... має промку, 120 незгораємого бонусу за деп 200- на біржі..... фандос по токену .....-2%/годину тоді як на банані -0,5%/годину, спред нульовий, заливайтесь- гаманець 0х..... ганяє hyper з hyperevm в мережу бейз по 5% з круга на сайз 10к+- біржа .... приймає токен MYX в закриті депи- біржі.... та .... приймають депи UXLINK, можна продавати або на споті або через конвертацію Короче, мораль така: давайте зробимо так, щоб бідні багатіли, а багаті жили нормально і далі (в них і так багато бабок)Досить вже багатих робити ще багатшими, давайте допомагати один одному розбагатіти, в цьому вам і поможе наш бот👇@LUTOman_bot@LUTOman_bot@LUTOman_bot