Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мультиакер
Added 14 Jul 2024

Мультиакер

@multiaker_ua
Number of subscribers: 1 162
Photos: 615
Videos: 15
Links: 274
Description:
Адмін @yuraa_286 Показую власний шлях в крипті. Посилання для друга https://t.me/+NBsCxd7YnT1kMWEy

👥 Number of subscribers

1 162
Average/Day:: -2
Average/Week:: +2
Average/Month:: +26

👁️ Average views per message

385
Average/Day:: 241
Average/Week:: 460
ERR: 33.13%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 477 26-05-01 12:18
Гайд як заробити на премаркеті жб 1.) Де з чим? Нас цікавить лиш спред який є між премаркетом Whales —>фюч прем. (Мона ще прем бірж але там ліквідіності дуже мало) 2.) Як заробити? (Приклад MegaETH) Ціна на Whales 0.1749$ - прем фюч ~0,186$ В нас виходить спред ~6,5% Відкупаємо прем і хеджим фючами. 2.1) Якщо нема прем фючів? Тре очікувати лістингу на біржах токену, на момент лістингу трекати Whales. В них є затримка з завершеням торгів. Лістинг пройшов але ще можна торгувати премом. В момент лістингу (якщо є норм фючі). Дивимся на ціну фюч - або споту і вже тоді вирішуємо чи вдікупати або продавати на Whales.Тут дохідність краща в % але тре мати бистрі руки, бо багато хто це робить префом.2.2) Як зайти в кращий спред? Най більший спред є в момент анонсу ТГЕ, анонси від команди, роздача дропу, лістинги на біржах анонси. (Але рідко буває що мона десь захеджитись)3.) Які ризики? - Комісія Whales 2,5% (це багато) тре про ню не забувати. Залились в спред 6,5% комса вейлс 2,5% = 4% чистими - Якщо ви залились без дати ТГЕ. Можуть сильно запампити фючі (стакани мало ліквідні) ну або як було з XPL. Або дуже дуже довго чекати на сам лістинг.- Різні мережі на премі і самого токена. І неба бріджа. (Коли залістився)В такому випадку Whales збільшує термін розрахунку до 24-48 годин. Змінює торги на ту мережу в якій вийшов токен. Так зараз по MegaETH- Най більш ризикове це фандінг. В нас чистий спред 4%. Після лістингу токен почали пампити фанд почав підніматись і нам буде больно. Дві фул ставки по 2\-2 і ми вже в бу або -.- Памп фючів. Коли ціна зробить х2 від вашої ціни покупки. Іншій людині не буде вигідно робити вам поставку. Тре буде слідкувати щоб вчасно вийте або перезайти в позу коли буде відкат. 4.) ПоставкаВам може повезти і якийсь тіп не передасть вам токени. Ви купили на 100$ тіп вам не поставив, вам вертають ваші 100$ і залог тіпа 100$. ——————————————————По всіх методах як заробити в мене були кейси в каналі. Шукати силки на пости не хочу. Монети на яких я так заробивXPL, HANA, YB, ZBT, MON, MEGA(ще не зафіксив) По Whales маю поки реф бек 20% скоро буде 40%. Фул бек від мене. РефкаЯкщо бек 20% чиста комса 2%Якщо бек 40% чиста комса 1,5% Таким чином ви зможете заливатись в більший чистий % спреду. Якщо вже є ак, можна підвʼязати під мою рефку. (Якщо ви не були регнуті під чиюсь) Силка
👁 588 26-02-25 12:31
Мій Набір Мультиакера 🔐🤌Якісні інструменти — це 80% успіху в крипто-абузі 💎. Підготував для вас список, який допоможе масштабувати ваші ферми 🚜 та звести ризики до мінімуму 🛡⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯🌐 1. Проксі (Proxy)Proxyline — стабільність понад усе. 🔣 Промокод: MULTIAKER (10% на першу покупку) 🔣 Промокод: START7 (бескінечний 7%)• Proxy-Seller — величезний вибір локацій. 🔣 Промокод: AKKER (знижка від 15% до 40%) • Geonix — якість, перевірена часом. 🔣 Промокод: MULTIAKER (знижка 10% на кожну покупку)⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯🕵️ 2. Антидетект-браузери (Antik)Dolphin{anty} — база для абузу. 🎁 Бонус: 5 безкоштовних профілів 🔣 Промокод: MULTIAKER (знижка 20% на першу покупку)• AdsPower — кращий вибір для автоматизації. 🎁 Бонус: 2 безкоштовних профілі 🔣 Промокод: MULTIAKER (знижка 5% на кожну покупку)• Vision — дуже спритний антик. 🎁Бонус: 4 дні тестового періоду 🔣Промокод: MULTIAKER (знижка 20% на першу покупку)⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯🗃 3. Акаунти та СоціалкиDarkStore — тут беру твіттера, пошти і купу всього іншого.⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯🛡4. KYC (Верифікація)Dealer KYC — надійний сервіс. • Buy KYC— ще один перевірений бот. • VT KYC — кому треба більше варіантів.⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯🤖 5. Корисні інструментиSumsub Bypass — бот для витягування посилань з бірж для верифікації.⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯Зберігайте собі, щоб не загубити! 📌
👁 638 26-01-17 16:53
Пройшло 30 днів мого експерименту. Пасивний дохідЩо в нас було? 1. Стейкінг вайт біту 2. Фюч бот від інстардінга БалікиБот 20кВайт біт 30к на скріні (але буде братись 20к)Профіт чистий за 30 днів Бот 340$ (по статі з сайту 480 але там є % від профіту йде розрабам + комісії бірж але не більше 50$ в місяць. Тому впринципі до 340 мона + 50)Вайт біт 216$Профіт % в місяць Бот 1,7%Вайт біт 1.08% Річна дохідність заявлена Бот 35-55% Вайт біт 12,96% Моя думка Кругом є свої ризики. Бот, тре щоб ринок штормило верх в низ + коли не буде достатніх відкатів буде плакі плакі. Стратегія сейвова ліквідну не буде, але щоб він працював як потрібно, тре буде долити маржі щоб закрило в + ну або чекати коли ефір вернеться до точки входу.Вайт біт Банальний скам біржі, амл провірка, або ще якась діч (да це можна віднести і до бб) Великий + немає - плаваючого. Лежать гроші і в принципі можна забутись лиш раз в місяць (я для себе так вибрав) зайти і поновити план стейкінгу. Тотал пасивний дохід (на вб ще був один стейкінг)+732$ Ціль 1500
👁 638 26-01-16 16:45
Мої плани/цілі на 2026 рік Вернувся в фул ворк після 3х тижнів розчілу (були виноси на нр але успішно злиті🥲) Прийшов час до цього поста) Тут плани більше повʼязані з роботою та в загал з криптою 1. Не обнулитись і ще раз Не обнулитись2. Оточення тіпів апнути З початку минулого року я апнув пзд своє коло спілкування воно зовсім на іншому рівні ніж було, в кращу сторону. (В соло ти НІХУЯ не вартий, паро голів краще ніж одна і так далі, самому дуже важко за всім слідкувати + важко кругом розбиратись) 3. Автоматизація/софти На це покладаю дуже великі надії що це принесе плоди. ДАОшка в цьому плані надіюсь відіграє важливу роль, soon4. Вистроїти пасивний дохід Дуже хочеться мати якусь фіксу в місяць, щоб менше думати за заробіток. Початок поклав фюч бот, вб стейкінг, і нда. (+-20 січня буде пост з результатами)5. Делегування/воркери Теж початок присутній. Є 3 людини на які я можу покластись дати гроші, довірити певну роботу, і знаю що ця інфа не піде в маси. (При абузі це дає буст гарний, перший біток фул соло відпрацював…. другий вже не сам був, а третій такі і не почався😁)6. Маштабування / швидкість реагування Винос чогось не з паро аків а з пачок. Ну і швидкість входу, наприклад тіж пампи на мексі, спреди травень червень. 7. Канал Ну тут плану бачення немає. В загал великої аудеторії не хочу мати. Ізначально канал робився для знайомств, ну і коли пишеш до когось, щоб в протилежної сторони вже була якась лояльність. 8. Купити Мустанг Дуже хочеться але але паро факторів не даюсь з чистою душою купити його. Але в планах є, продати ауді і купити мустанг. Поїздити сезоньчик і злити його.Чисто ❤️ тіпи імено смартіки (ане шмартіки😁)https://t.me/crypto_pidzhakhttps://t.me/maxll_cryptМожливо щось і забув написати якщо згадаю відредагую пост. Ну і що я рекомендую. Діліться інформацією між собою не за $ а за просто так, ну і будьте готові заплатити за ню. Корисна інфа про нда, де можна винести десятки к$, не може коштувати паро соток $! Хочте получити буст в спілкуванні пишіть в лічку тіпам давайте коли один одному, якісь тємки обговорюйте але важливо не зайобувати. Більшість всього якщо ви не будите шукати собі коло спілкування, воно вас саме не знайде.Всім Гм 💰💰💰
👁 551 25-12-19 10:37
Ітог 0 комісій +16879Але 4к в рк з яких 2к більшість всього не виведуться (індуси) Тому від загал суми профіту можна відняти +- на -2к~3кЩе не віднімав оплат за зняття рк Ще оплатив 1к (ця сума вже віднята) челу який дав спосіб щоб комса не злітала (10% його від профіту чистого) але фактичний % більший ніж 10 я йому скинув Що зроблено ?Аки 487штРк 16 штБек комси тотал 2605$ Най кращий день по фліпах 3968$В загал інфа Без того чела, заробіток бувби менший. Можливо яб догадався і сам але це питання часу, а тут акція бистро завершилась( Ринок не дав нормально пофліпати 🥹 все було готове до маштабування софти, воркериПроцеси були налаштовані щоб робити в маштабах але ринок підарасПо профіту з воркерів меньше 500 $ і тут виний ринок🥹(І удачно через мою тупість аки 1 воркера через перелив прему балік став нуль, тут фул моя вина - з меї кишені) Ще хотівби додати від себе!Думаю більше акції з 0 комси на бітку не буде (цей раз так як я і думав вели акцію щоб від тестувати нову механіку рк на мекс, ми були піддослідними кроликами) Ефір думаю буде він обнуляє ане дає заробляти (але є і смартіки які вміють його торгувати)Помало буду вертатись в звичайний ворк але основний дохід давав мекс а топіра він підкрутив гайки буде важче але надіюсь ще десь можна буде заробитиПост з ітогами рефки і тд буде після того як я всім довиплачую реф бек це 20-21 число
👁 515 25-11-20 14:20
😎 Тіпи, ми створили бота, який дає можливість заробити і вам і нам@LUTOman_bot@LUTOman_bot@LUTOman_bot🌟 Чому саме нам краще закинути інфу?- Ми в дао займаємось просто усім де водяться гроші, починаючи від фармів фандосу на помийках і абузу промок, закінчуючи міжбіржовим і кроссчейн арбітражем всякого гавна забріджених рестейкнутих токенів інноваційних проектів. - Ми візьмемося майже за будь-який профітний кейс, на відміну від інших інфлів (Кодак, Абузік і тп) ми нє побрєзгуєм тємками навіть на пару соток- готові віддати доволі жирний відсоток, від 15% до 30%. Звичайно якщо ви закинули якусь промку на складний абуз, то відсоток буде менший через значну витрату часу і сил (але це ще залежить від сумарного профіту, чим більший профіт на ак, тим більший відсоток)- в реально норм тємки готові нормально засайзити (не сотні тисяч звичайно, але пятдесятка+ точно буде)⛔️Що не треба надсилати?За таке ви одразу отримаєте бан⬇️- мекс гейт фьючі спред 3%, ліміт на мексі 100$ (ніяких копійчаних спредів)- бінанс альфа це смарт, 100$ на ак за місяць гарантую заробите ✔️Що можна надсилати?В бота можна надсилати як текст, так і фото, відео та посилання. Ось приклади гарних колів:- біржа .... має промку, 120 незгораємого бонусу за деп 200- на біржі..... фандос по токену .....-2%/годину тоді як на банані -0,5%/годину, спред нульовий, заливайтесь- гаманець 0х..... ганяє hyper з hyperevm в мережу бейз по 5% з круга на сайз 10к+- біржа .... приймає токен MYX в закриті депи- біржі.... та .... приймають депи UXLINK, можна продавати або на споті або через конвертацію Короче, мораль така: давайте зробимо так, щоб бідні багатіли, а багаті жили нормально і далі (в них і так багато бабок)Досить вже багатих робити ще багатшими, давайте допомагати один одному розбагатіти, в цьому вам і поможе наш бот👇@LUTOman_bot@LUTOman_bot@LUTOman_bot
👁 149 25-10-16 16:22
всі лимони Monobank по списку:1. Потрясти телефон 🍋2. Перекинути собі 1 грн 🍋3. мономаркет в пошуку "сицилійський лимон" набір салатників 🍋4. поповнити мобільний телефон 🍋5. відкрити банку 🍋6. особисті данні ззвоні 🍋7. особисті данні внутрі 🍋8. змінити ім'я 🍋9. налаштування застасунку 🍋10. мономаркет головна 🍋11. попвнити карту через + внизу 🍋12. поповнити карту з білої 🍋13. усі картки 🍋14. вибір картки внизу 🍋15. Архів 🍋16. архівний платіж 🍋17. розділити витрату 🍋18. переглянути квітанцію 🍋19. платіж айбан 🍋20. операції по карті "усі" 🍋21. зміна категорії в зроблеблоному платежі🍋22. опис тег в зробленному платежі 🍋23. інші платежі 🍋24. в запланованому платежі 🍋25. комунальні платежі 🍋26. благодійність , фонди 🍋27. курс валют 🍋28. служба підтримки 🍋29. виписки та довідки 🍋30. умови і тарифи внизу 🍋31. свап проворуч "усі операції"🍋32. аватарка кота 🍋33. приз "знайомство" 🍋34. змінити фото 🍋35. відкриті речі 🍋36. статистика капітал (заходити в статистику і натискати на монетки у верхньому кутку) 🍋37. зайти в ачівки і тапнути на будь-яку 🍋38. головна внизу біля умов 🍋39. ще 🍋40. запросити друга 🍋41. сканер QR 🍋42. автострахування 🍋43. wog в ще 🍋44. програма лояльності 🍋45. мапа оплат картками 🍋46. відкрити банку 🍋47. підписка та сервіси 🍋48. групові витрати 🍋49. довгий натиск на іконку додатка 🍋50.Зажати іконку застосунку
👁 143 25-10-13 17:41
📍Work Tomorrow 14.10.2025 🔻Listing $CLO 14:00📕Yei Finance is a non-custodial money market protocol on the Sei network.📕Webite, Twitter, Discord📕Investment: $2M📕Pre-market: $0,1375 (~17,7M mCap)📕Exchanges: Binance Alpha (14:00), Mexc, Ourbit, Binance Futures (14:30)📕Contract BNB:0x81D3A238b02827F62B9f390f947D36d4A5bf89D2📕Contract SEI: 0x81D3A238b02827F62B9f390f947D36d4A5bf89D2📕Explorers:BNB, SEI📕DEX:BNB, SEI📕Total supply:1B📕Initial Supply:129.1M📕Tokenomics: Airdrop 5% (50M), Ecosystem 30% (300M), Treasury 20.5% (205M), Team 15% (150M), Investors 10% (100M), Marketing 6.5% (65M), Advisors 5% (50M), Liquidity 4% (40M), Exchange 3% (30M), IDO 1% (10M)📕Checker:—📕Airdrop: на дроп виділено 50M ~ 38,8% of Initial Supply. Під час клейму буде доступно дві опції - 100% відразу, або 250% через 90 днів. По точному часу клейму поки немає інфи, чекаємо анонсів.📕Upcoming Events:- CEX ListingsTime: 14:00Tokens: 50M38,8% of Initial Supply- Airdrop ClaimTime: TGE- Binance FuturesTime: 14:30- IDO on SAILORClaim Time: 16:00price per token: 0.1 SEI ~ $0,0216Purchase limit per wallet: 3,500 SEI (35K tokens, ~750$)Vesting: 50% 30 days after TGE, 50% 180 days after TGE- MEXC Pre-market SettleTime: 16:00🖍Мої думки:Шорт під дроп, спреди сех-сех, сех-дех. 🔻Listing $LAB 15:00📕Memes Lab is a miniapp in telegram buildind instruments with acticvity for launch and growing meme📕Webite, Twitter, Discord, Telegram News, Telegram Chat📕Investment: $6.5M📕Pre-market: $0.2📕Exchanges: Binance Alpha (11:00), Mexc, Ourbit, Gate, Bitget, KuCoin📕Contract BNB:0x7ec43Cf65F1663F820427C62A5780b8f2E25593A📕Explorers:BNB📕DEX:BNB📕Total supply:1B📕Initial Supply:30M📕Tokenomics: Airdrop 10% (100M), Liquidity 20% (200M), Team & Advisors 15% (150M), Investors 19.2% (192M), Marketing & Partnerships 15.8% (158M), Ecosystem & Community Rewards 20% (200M)📕Checker📕Airdrop: The remaining airdrop will be available within the next 6 months with daily vesting. Claim will be at TGE.📕Upcoming Events:- Binance AlphaTime: 11:00- CEX ListingsTime: 15:00- Airdrop ClaimTime: TGE🖍Мої думки:Шорт під дроп, спреди сех-сех, сех-дех. 🔻Listing $ENSO ???📕Enso is blockchain shortcuts. Your way to build and launch onchain.📕Webite, Twitter, Discord📕Investment: $14.20M (polychain) (ICO price: $1,25)📕Pre-market: —📕Exchanges: Binance Alpha (), Mexc, Gate, Ourbit, KuCoin, Bybit📕Contract ETH:0x699F088b5DddcAFB7c4824db5B10B57B37cB0C66📕Contract BNB: 0xfeb339236d25d3e415f280189bc7c2fbab6ae9ef📕Explorers: ETH, BNB📕DEX: ETH, BNB📕Total supply: 100M📕Initial Supply: 20.59M📕Tokenomics: Ecosystem 21.59% (21.59M), Foundation 16.605% (16.605M), Community Round 4% (4M), Advisor 1.5% (1.5M), Investors 31.305% (31.305M), Team 25% (25M)📕Checker📕Airdrop: Була пре-реєстрація на дроп, в якій юзери могли превентивно застейкати свої токени.📕Upcoming Events:- Binance AlphaTime: After TGE- CEX ListingsTime: - Airdrop ClaimTime: TGE🖍Мої думки:Шорт під дроп, спреди сех-сех, сех-дех. У Babylon запустимо парсери на соцмережі проектів і контракти токенів, щоб першими дізнатись про клейм, і паралельно працюватимуть арбітражні парсери, щоб не пропустити спреди (@BabylonStart_bot) завтра зранку оновлю інфу| CHAT | Montana's Club | PARSERS
👁 162 25-10-02 17:39
📍Work Tomorrow 03.10.2025Надіюсь покормить якийсь 🔻Listing $EVAA 13:00📕EVAA is a decentralised lending protocol on TON blockchain.📕Webite,Twitter,Telegram News, Telegram Bot📕Investment: $3.32M (було три токен сейла, по прайсам $0.1, $0.14, $0.18)📕MEXC Pre-market: $4,69📕Exchanges: Binance Alpha (11:00), Mexc, Ourbit, Gate, Binance Futures (13:30)📕Contract BNB: 0xaa036928c9c0Df07d525B55ea8EE690Bb5a628C1📕Contract TON: EQBKMfjX_a_dsOLm-juxyVZytFP7_KKnzGv6J01kGc72gVBp📕Explorers: BNB, TON📕DEX: BNB, TON📕Total supply: 50M📕Initial Supply: 6.61M📕Tokenomics: Airdrop and liquidity providers rewards 22% (11M)📕Checker: —📕Airdrop: чекаємо анонс клейму, обіцяють після TGE📕Upcoming Events:- MEXC Pre-market SettleTime: 15:00 🔻Listing $P 15:00 📕PoPP uses blockchain technology to build personal metaverse social relationships among users 📕 Webite , Twitter , Telegram News , Telegram Chat 📕 Investment : $10M 📕Pre-market:📕Exchanges: Binance Alpha, Mexc, Gate, Ourbit, Kucoin📕 Contract BNB: 0x810DF4c7Daf4eE06AE7c621D0680E73a505C9A06📕 Explorers: BNB 📕 DEX: BNB 📕 Total supply: 1B 📕 Initial Supply: 140M📕Tokenomics: Airdrop 5% (50M), з яких 30M заклеймлять ще до TGE, а 20M будуть доступні після TGE📕Checker
👁 241 25-08-01 14:19
ВЫНОСИМ GATE ALPHA❗️Всем привет. Давно не было постов, так как отдыхал. Но сейчас вернулся и нашел интересную тему. Многие знают Binance Alpha, так вот, Gate запустил свою альфу которая 1 в 1 как на бинанс.КАК КРУТИТЬ⁉️1. Депозит >100$ на акке даст 1 поинт в день (15 поинтов за 15 дней)Депозит >1000$ на акке даст 2 поинта в день (30 поинтов за 15 дней)2. Оборот >256$ дает 8 поинтов в день. Это примерно 4$ затратТаким образом через 15 дней у вас будет 135-150 поинтов на аккаунте.ИТОГОВЫЕ ЗАТРАТЫ ЗА 15 ДНЕЙ: 60$КАКОЙ ПРОФИТ⁉️За 1 клейм дропа снимает 10 поинтов. На данный момент минималка 65 поинтов. Прошлый дроп дал 40$ профита. Скорее всего минимилка будет расти, и в скором времени будет 80-100 поинтов. Таким образом у нас будет 5-7 клеймов дропа за 15 дней. Если каждый дроп будет давать по 35-40$- это 175-280$ грязного профита с 1 акка.ЧИСТЫЙ ПРОФИТ: 115-220$ С 1 АККА ЗА 15 ДНЕЙ‼️На данный момент это самый оптимальный и выгодный способ открута. Стоит учитывать что переменные могут меняться, и профит ваш может быть больше или меньше от просчетов. Я буду влетать с 100 акков. Ставить буду через емуляторы. Позже дам апдейт по заработку. Влетать советую прямо сейчас, пока не пришло много абузеров и не убили темку.Также чтобы уменьшить ваши затраты на открутку поинтов я готов бекать вам 90% от комиссии что я получу с вас❗️Но для этого нужно вам быть моим рефералом.Зарегать гейт (с рефбеком 90%): ССЫЛКАЕСЛИ Я ВСЕ ПРАВИЛЬНО ПОНИМАЮ, ТО ПО РЕФКЕ МОЕЙ ЗАТРАТЫ БУДУТ НЕ 4$, А 2.5$. ЧТО ВООБЩЕ ЯВЛЯЕТСЯ ГЕМОМ‼️P.S. Чтобы найти вкладку очки Alpha нужно обновить гейт.(Чужий пост) Партнерку можу організувати і самі будите забирате бек з аків @yuraa_286Виглядає гем, бля мені лєнь то так робити що пзд