Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Монолог.здєсь 😁
Added 14 Jul 2024

Монолог.здєсь 😁

@monologue_here
Number of subscribers: 2 046
Photos: 11,400
Videos: 573
Links: 308
Description:
Дуже залежний нежурналістський проєкт вигаданих жартівливих церковних новин, сповнених оціночними судженнями
Source

Монолог.здєсь 😁 | Початок⤴️Аж ось в 2026 році цей загублений слід о. Едуарда Кислого зно...

Telegram community logo - Монолог.здєсь 😁 Монолог.здєсь 😁 @monologue_here
804 Views/Reach 2026-04-14 06:40 Message №12033
Початок⤴️Аж ось в 2026 році цей загублений слід о. Едуарда Кислого знов стає публічним завдяки о. Олегу Шабатурі.За отця Едуарда можна не переживати, адже як виявилось він спокійно собі служить в Норвегії у найпатріотичнішому Західноєвропейському вікаріатстві УПЦ МП. І не аби де, а в самій столиці - м. Осло! Ми знайшли отця - колаборанта Едуарда Кислого на спільній службі норвезьких отців УПЦ МП з владикою Веніаміном у 2025 році. Як вже писалось вище, був о. Едуард Кислий і на секретному з'їзді вікаріатства в м. Барі (Італія) в лютому 2026 року.І "дуже патріотичному" о. Миколаю Данілєвічу як бачимо абсолютно чхати на те, що в його структурі комфортно сидить колаборант. В принципі, ми не здивовані, адже надто добре вже вивчили Західноєвропейське вікаріатство УПЦ МП. А от як би охарактеризувала колаборантські дії отця Едуарда Кислого норвезька світська влада? Сподіваємось, що колись ми про це дізнаємось...Дякуємо всім за увагу! Будь ласка, поширюйте цей матеріал! Це дуже важливо!#серйозніновини