Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Моє Яремче
Added 14 Jul 2024

Моє Яремче

@mojejaremcze
Number of subscribers: 3 602
Photos: 24,600
Videos: 8,940
Links: 14,900
Description:
Телеграм-канал Фейсбуку спільноти "Моє Яремче".

👥 Number of subscribers

3 602
Average/Day:: +6
Average/Week:: +9
Average/Month:: +72

👁️ Average views per message

437
Average/Day:: 378
Average/Week:: 418
ERR: 12.13%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 10
Week average: 1.4
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 364 26-06-04 10:48
В Костянтинівці тривають пекельні бої. Особливо важко у південній частині та на західних околицях, — український військовий кореспондент Богдан Мирошников."Просочення через Іллінівку триває. І це не дивлячись на те, що щодоби на вузькому клаптику в тому секторі ворог стабільно зазнає 40-60 втрат (200+300), а то й більше.Реально вони там розповзаються, як таргани на кухні в гуртожитку. З цим важко щось робити, але наші воїни роблять все можливе та неможливе!Іноді ворожі групи просочуються аж в самий центр міста, постійно тривають ударно-пошукові дії.Ворог має невелику перевагу в тактиці застосування дронів через те, що їхні оператори часто працюють ледь не в сірій зоні (ми собі не можемо такого дозволити). Через це, час підльоту їхніх дронів на 1-2 хвилину менший. Хоч і не завжди. Але це робить нашим воїнам додаткові труднощі.Але глобально, окрім просочення та роботи ворожих операторів прямо з ЛБЗ, окупанти ще не створили умов для фінального штурму міста. Як це, наприклад, було в Покровську.
👁 406 26-06-03 11:03
Ліквідовано масштабний транскордонний кримінальний бізнес із виготовлення фальшивих документів — БЕБ. Масштабну спецоперацію провели детективи Територіального управління БЕБ у Київській області спільно зі співробітниками СБУ та за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.Слідством встановлено, що учасники організованої групи налагодили виготовлення фальшивих паспортів громадян України для іноземців. Надалі такі документи використовувалися для незаконного перебування та вільного пересування територією країн Європейського Союзу, а також нелегального в’їзду до Канади. Фактично фігуранти забезпечували функціонування міжнародних каналів незаконної міграції та легалізації іноземців за кордоном. "Паралельно ділки організували масштабне виробництво іншої підробленої документації: дипломів закладів вищої освіти, посвідчень водія, свідоцтв про народження та шлюб, документів на нерухомість, земельні ділянки та інших офіційних бланків.Підпільне виробництво діяло як повноцінний кримінальний бізнес із міжнародною географією діяльності та багатомільйонними тіньовими оборотами.У межах спецоперації проведено близько 30 обшуків у Києві, Київській області та західних регіонах України. Детективи БЕБ викрили розгалужену інфраструктуру незаконного виготовлення документів, яка обслуговувала протиправну діяльність як в Україні, так і за її межами", — йдеться у повідомленні. Під час слідчих дій вилучено високотехнологічне обладнання для виготовлення підроблених документів, металеві кліше, бланкові заготовки паспортних документів, підроблені печатки та штампи державних установ, чорнову бухгалтерію, готівку в іноземній валюті, транспортні засоби та зброю.Наразі 15 особам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України. Шістьом особам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави та цілодобового домашнього арешту.🚀 Підтримати 🤝 🤝🚀 Приєднатися до ZN.UA
👁 388 26-06-01 11:26
🤨“Постачав на папері” деревину: експосадовцю виправної колонії в Коломиї оголосили підозру у розтраті 256 000 гривеньЯк повідомляють в обласній прокуратурі, 42-річний житель Запоріжжя з листопада 2023 по липень 2024 року очолював філію при виправній колонії, яка займається організацією трудової діяльності та профнавчання для засуджених, зокрема у сфері деревообробки й лісопильного виробництва.Встановлено, що на початку 2024 року посадовець уклав фіктивний договір зі знайомим підприємцем на постачання деревини із Запоріжжя. На основі цього документа упродовж січня – квітня 2024 року він чотирма траншами перерахував на рахунок бізнесмена понад чверть мільйона гривень.Аби замаскувати крадіжку та створити видимість виконання договору, керівник підписав “липові” накладні про нібито постачання близько 73 куб. м деревини. Те, що товар насправді не надходив, підтверджує відсутність записів у журналі реєстрації, де фіксується переміщення всіх товарно-матеріальних цінностей на територію об’єкта.
👁 470 26-05-29 15:43
Суд заочно взяв під варту бізнесмена Григоришина, далі – звернення до ІнтерполуШевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід підсанкційному бізнесмену Костянтину Григоришину у вигляді тримання під вартою. Про це клопотали детективи Бюро економічної безпеки за погодженням Офісу генпрокурора, повідомляють «Схеми».Як йдеться у відповіді ОГП на запит журналістів, у подальшому ця ухвала дасть можливість звернутися до Інтерполу для оголошення бізнесмена у міжнародний розшук.В Україні Григоришина підозрюють у привласненні коштів під час повномасштабного вторгнення Росії на підконтрольному йому «Сумиобленерго», де частку має держава. За версією слідства, ці кошти могли бути використані на захист енергетики Сумської області, однак «були витрачені на оплату зарплати бізнесмену як фіктивному раднику підприємства».З січня 2025 року проти Григоришина введені санкції РНБО, бізнесмен назвав це «позасудовою розправою» і через адвоката влітку 2025 року подав позов, щоб їх скасувати. Через своїх захисників Григоришин заявив, що заперечує звинувачення з боку України і вважає їх політично вмотивованими.Нагадаємо, у новому спільному розлідуванні з міжнародною мережею журналістів-розслідувачів OCCRP «Схеми» розповіли, що Григоришин проводить ремонтні роботи на віллі у Швейцарії, яку вказує місцем своєї реєстрації, та знайшли його елітні шале у французькому Куршевелі.
👁 390 26-05-28 14:05
Полковники поліції організували озброєну банду та виманили у криптопідприємців близько 2,2 млн доларів - у справі завершено досудове розслідуванняПрокурори Київської обласної прокуратури завершили досудове розслідування щодо групи осіб, до якої входили четверо колишніх працівників поліції (на момент вчинення злочинів — діючі співробітники ГУНП в АР Крим та м. Севастополі й столичного підрозділу), серед них - полковники, а також раніше судимий цивільний.Їм інкримінують створення та участь в озброєній банді, викрадення людей і незаконне позбавлення волі, розбій, вимагання, а також незаконне зберігання наркотиків.За даними слідства, двоє полковників поліції організували стійке озброєне угруповання та залучили до нього інших правоохоронців і цивільного спільника. Використовуючи службові навички, зв’язки та ресурси, учасники діяли узгоджено, з чітким розподілом ролей.Основним «заробітком» угруповання стали викрадення людей, незаконне утримання та вимагання значних сум у підприємців, пов’язаних із криптовалютним бізнесом. Встановлено щонайменше чотирьох потерпілих. Їх відстежували, викрадали, утримували під погрозами зброї та змушували передавати кошти й підписувати розписки про неіснуючі борги.Зокрема, одного з потерпілих у Києві викрали, погрожуючи зброєю, змусили передати гроші та оформити «борг» на 5 млн доларів США. Після цього його незаконно утримували та переміщували між різними локаціями.Для конспірації обвинувачені використовували месенджери, службовий транспорт і представлялися правоохоронцями під час вчинення злочинів.Загалом, за даними слідства, вони заволоділи близько 2,2 млн доларів США.Протиправну діяльність угруповання припинено у листопаді 2025 року. Учасників звільнено з органів поліції, їм обрано запобіжні заходи.Досудове розслідування завершено, матеріали справи скеровано до суду.Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.
👁 434 26-05-23 10:17
Ультраправа партія «Альтернатива для Німеччини» (АдН) скликала засідання бундестагу, щоб виступити за перегляд рішення про передання Україні теплоелектростанції «Північного потоку» у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія — Deutsche Welle.Йдеться про установку в містечку Любмін поблизу Грайфсвальда, що належить компанії Industriekraftwerk Greifswald GmbH (IKG). Станцію використовували для створення технологічного тепла під час подання російського газу в німецьку газотранспортну мережу, і тим самим вона забезпечувала роботу газопроводу «Північний потік». Як заявив депутат бундестагу від АдН Лайф-Ерік Гольм, який ініціював розгляд питання, не можна виключати сценарію, за якого після завершення війни в Україні «відносини з рф нормалізуються», і Європа знову почне закуповувати газ трубопроводами в Балтійському морі.Депутат правлячого Християнсько-демократичного союзу (ХДС) від Мекленбургу-Передньої Померанії Філіпп Амтор оцінив вимогу АдН як «шум перед виборами».20 вересня в цій федеральній землі відбудуться вибори до ландтагу. Раніше АдН уже намагалася порушити це питання і в земельному парламенті.Клаудія Мюллер — депутатка від «зелених», яка також представляє в бундестазі Мекленбург-Передню Померанію, — наголосила:«АдН насправді цікавить не сама електростанція, а можливість розпалити обурення серед громадян через її передання Україні». Голосами блоку ХДС/ХСС, СДПН, «зелених» і Лівої партії бундестаг передав питання про майбутнє електростанції на розгляд комітету з економіки та енергетики.ℹ️ Електростанція в Любміні нерентабельна з 2023 року.Раніше компанія Sefe, колишня німецька «дочка» російського «Газпрому» та мажоритарний власник IKG, повідомила про нерентабельність електростанції після припинення постачання газу з рф дном Балтійського моря. Sefe була націоналізована владою Німеччини після вторгнення рф в Україну у 2022 році.Оскільки інших споживачів тепла від об’єкта немає, роботу станції повністю зупинили у 2023 році. Покупця на неї також не вдалося знайти. «Тому в межах гуманітарної допомоги станцію буде передано українському оператору електростанцій на умовах самовивозу», — заявили в Sefe.У компанії наголосили, що таке рішення є економічно доцільним, оскільки дає змогу уникнути витрат на демонтаж або утилізацію обладнання. «Водночас ця угода сприяє підтримці української енергетичної інфраструктури», — додали в компанії.🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
👁 395 26-05-22 13:35
🗣Марцінків мав залучати людей до акцій проти мігрантів в Україні, — Українська правдаУпродовж останніх місяців у соцмережах активно поширювалися дописи про нібито “масовий наплив мігрантів” до України. Значна частина таких повідомлень походила з проросійських телеграм-каналів і супроводжувалась відео з іноземцями у різних містах, зокрема у Франківську.Одним із фейків стало відео про нібито “бійку ромів та індійців” в Івано-Франківську. Насправді, за даними журналістів, ролик був старим, а його учасниками були лише роми.Попри відсутність підтверджень масового завезення трудових мігрантів, у травні в Україні почали організовувати акції протесту. Організатори заявляли про “загрозу мігрантів” у Франківську, Львові, Києві та інших містах.В один момент співорганізаторам акцій почали дзвонити з СБУ та попереджати, що наративи, які просувають організатори, повʼязані з рф, та дискредитують Україну “в очах” ЄС. Після цього мітинг у Франківську запропонували перенести або скасувати.За інформацією УП, залучати людей на акції протестів проти мігрантів мав також мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, однак пізніше відмовився від ідеї, оскільки побачив у акції “російський слід”. це ГАЛКА, підписуйся | Написати нам
👁 444 26-05-21 12:09
У Харкові викрили схему фіктивного позбавлення матерів батьківських прав заради відстрочок від мобілізаціїЗа процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито групу осіб, які допомагали чоловікам отримувати відстрочку від мобілізації через оформлення фіктивного опікунства над дітьми.За даними слідства, організувала схему харківська адвокатка. До оборудки вона залучила двох помічниць, посадовицю Салтівського районного суду Харкова та ще одну спільницю.Учасниці схеми виготовляли підроблені документи про нібито неналежне виконання матерями батьківських обов’язків - від відсутності фінансової підтримки до «асоціального способу життя». Також оформлювали фіктивні довідки про проживання дітей із батьками.Надалі адвокатка подавала до суду позови про позбавлення матерів батьківських прав. За версією слідства, під час розгляду справ перевірка підроблених документів не проводилась завдяки сприянню працівниці суду.У результаті чоловіки отримували статус батьків-одинаків і оформлювали відстрочку від призову. Вартість таких послуг становила 12 тис. доларів США.Чотирьом учасницям схеми повідомлено про підозру у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ, вчинене організованою групою та зловживанні впливом організованою групою осіб. За клопотанням прокурорів їм вже обрано запобіжні заходи.Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.
👁 391 26-05-19 10:40
Тренера з волейболу на Волині засуджено за сексуальне насильство щодо неповнолітніх спортсменокНа Волині суд визнав винним тренера з волейболу у злочинах проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх вихованок.Йому призначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.За даними слідства, упродовж 2012–2021 років тренер систематично вчиняв протиправні дії щодо дівчат, які займалися у нього волейболом. Він був публічно відомою особою в області, працював головним тренером юнацької команди, а в різні роки також очолював дитячо-юнацьку спортивну школу.Слідство встановило, що обвинувачений користувався своїм авторитетом, службовим становищем та залежністю неповнолітніх спортсменок від тренера. Він тиснув на дівчат, залякував їх виключенням із команди, недопуском до змагань та руйнуванням спортивної кар’єри.Такі дії мали тяжкі наслідки для потерпілих. Дівчата роками жили у стані страху, зазнавали психологічного тиску та приниження.Викриття стало можливим завдяки потерпілим, які знайшли в собі сили розповісти про пережите. Уже під час досудового розслідування про аналогічні факти повідомила ще одна потерпіла, яка на момент звернення була дорослою, але продовжувала відчувати наслідки пережитого насильства.Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 153, ч. 2 ст. 156, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 152, ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України.Попри свідчення потерпілих та зібрані докази, чоловік свою вину не визнав.Ювенальні прокурори Волинської обласної та Луцької окружної прокуратур підтримували публічне обвинувачення у цій справі протягом чотирьох років.Прокурори оскаржуватимуть вирок та наполягатимуть на призначенні обвинуваченому максимального покарання.Позиція прокуратури незмінна: злочини проти дітей мають отримувати жорстку правову відповідь. Дитина, яка довірилася дорослому, має бути захищена. А кожен, хто використовує цю довіру для насильства, повинен нести невідворотну відповідальність.
👁 370 26-05-18 15:38
​​⚖️10 років 6 місяців позбавлення волі: АП ВАКС не змінила покарання колишньому керівнику ПрАТ «ХК «Енергомережа»,екс-нардепу України 5-го скликання від ВО Батьківщина.18 травня 2026 року Апеляційна палата ВАКС ухвалила рішення у справі щодо колишнього народного депутата від ВО Батьківщина , екс-керівнику ПрАТ «ХК «Енергомережа» Д. Крючкова. Так, суд ухвалив змінити вирок ВАКС від 11.06.2025, зарахувавши строк попереднього ув’язнення: з 14 квітня до 17 травня 2018 року та з 15 по 22 квітня 2019 року – з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.Також Апеляційна палата ВАКС направила на новий розгляд цивільний позов ПАТ «Запоріжжяобленерго» про відшкодування матеріальної шкоди.В іншій частині вирок залишено без змін.Таким чином, колишнього керівника ПрАТ «ХК «Енергомережа» Д. Крючкова визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, та призначено покарання у вигляді 10 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.Ухвала АП ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом трьох місяців.🔎Деталі справи:За версією слідства, керівник ПрАТ «ХК «Енергомережа» у 2014–2015 роках організував схему, за якою споживачі електричної енергії замість того, щоб сплачувати за неї постачальнику — ПАТ «Запоріжжяобленерго», перераховували кошти підконтрольній йому компанії. Ідеться про платежі від таких споживачів, як ДП «ЗТМК», ТОВ «ЗТМК» та ПАТ «Дніпроспецсталь». Дії особи завдали державі збитків на суму понад 346 млн грн.