Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 732
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 722
Average/Day:: 8,020
Average/Week:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 9,200 25-05-26 05:22
😍КАПУСТНЯК - різновидів приготування є багато, а ось рецепт, як його готують у нас, на Рівненщині🔹500 г квашеної капусти;🔹2-3 картоплини;🔹1 морква;🔹1 цибулина;🔹300-400 г м’яса (в ідеалі свинних реберець);🔹1-2 ст. л. томатної пасти;🔹2-3 зубчики часнику;🔹2 лаврові листки;🔹3-4 горошини чорного перцю;🔹Сіль, перець за смаком;🔹Олія для смаження.час приготування: 90хв📊КБЖВ на 100г:К.55 Б.2.8 Ж.2.2 В.7🕰Прийом - #обід, #перекус ⚖️вага всієї порції - 3600г🔸Мʼясо обсмажити на невеликій кількості олії прямо в каструлі до румʼяності🔸залити водою, приблизно 2.5л і додати лавровий листок, перець горошком і приготувати бульйон, проваривши 40хв(обов'язково збирайте піну, якщо з'явиться)🔸Додати нарізану картоплю та квашену капусту (якщо дуже кисла капуста – промити і при потребі трошки порізати) і варимо ~15 хв🔸Паралельно на олії обсмажуємо цибулю 5хв. Додаємо рублений часник та натерту моркву, тоді томатну пасту і додаємо 2-3 черпаки бульйону і готуємо 4-5хв🔸 перекидаємо в каструлю, проварюємо ще 7хв, виключаємо вогонь і даємо настоятись ще 30хв і готовоВсім смачногооо😘
👁 8,500 25-05-24 06:11
😍 НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ ТА НІЖНИЙ - ТОРТ "ЕСКІМО". ДУМАЮ, КОЖЕН ХОЧА Б РАЗ В ЖИТТІ ЙОГО ЇВ - а якщо ні, то варто зберегти, і приготувати на святаНам знадобиться:для бісквіту🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹250мл молока🔹1 яйце🔹30г крохмалю🔹20г ванільного цукру🔹180г масла🔹180 згущеного молока🔹Просочення - 50мл молокаДля декору🔹шоколад 100г +10г олії🔹рублені горіхи📌діаметр форми 18смчас приготування: 6год. 📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.7 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2400г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-8хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.Бісквіт наріжте на 2 рівні шматки товщиною по 2.5-3см🔸паралельно зробіть заварний крем - змішайте яйце і крохмаль вінчиком. Долийте молоко і вимішайте. Поставте на малий вогонь варитись і перемішуйте до загустіння. Коли загустіє - зніміть з вогню.🔸перекладіть в тарілку, накрийте плівкою і дайте охолонути🔸в тарілку вкиньте м'яке масло, згущене молоко і ванільний цукор і збиваємо міксером 2хв. Додайте холодний заварний крем і збийте на великих оборотах до однорідного крему 🔸бісквіт просочіть молоком. Вкладіть у кільце, і перемастіть усім кремом, який втрамбуйте. Накрийте другим бісквітом, який теж просочіть. Лишіть торт настоятись🔸Беремо шоколад, додаємо олію, і імпульсами розтоплюємо у мікрохвильовці - та покриваємо зверху, я ще роблю акуратні патьоки збоків, і декор у вигляді тонких смужок на торті. А по краях присипаю рубленими горіхамиВсім смачногоооооооо😘
👁 8,700 25-05-23 06:12
😍ЧАХОХБІЛІ, неймовірно смачна ідея з курки✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹3 курячих четвертини (або підійдуть стегна) - 800г🔹350-400г томатного пюре - у мене натуральне пюре Маленький кухар🔹половинка солодкого перцю(120г)🌶🔹2 цибулини(250г)🧅🔹1.5ч.л хмелі-сунелі 🔹150-200мл води💧🔹25г олії🔹1-2 зубчики часнику, зелень для подачі🔹сіль, перець, паприкачас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г:К.106 Б.8 Ж.6.7 В.2.6🕰Прийом: обід, вечеря⚖️вага всієї порції - 1800г🔸в розігріту сковорідку вливаємо олію, викладаємо курячі стегна, присипаємо їх сумішшю солі, перцю і паприки, та обсмажуємо до золотистості з обох сторін, і виймаємо зі сковорідки🔸в олії що лишилась обмажте цибулю 4хв. Закиньте нарізаний перець, часник і хмелі сунелі, та вимішайте🔸 а для отримання найсвіжішого томатного смаку страви - беремо натуральне томатне пюре Маоенький кухар, зроблене зі стиглих українських томатів з Одеського регіону - вливаємо, додаємо воду, перемішуємо, і викладаємо м'ясо. Тушкуємо при закритій кришці 15-20хв, періодично перемішуючи.🔸за 2хв до кінця присипаємо рубленою зеленню і готово до подачі.Всім смачногоооооооо😘
👁 8,700 25-05-22 04:43
😍СОЛЯНКА ПО-ГРУЗИНСЬКИ🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹600г яловичини чи телятини🥩🔹350г копченостей🔹3 цибулини(350г)🔹4 зубчики часнику🧄🔹300г перемелених помідорів🍅🔹сіль, перець, паприка, і побільше гострого перцю🧂🔹15г олії для смаження🔥🔹20г зелені(петрушка, кріп)🔹4 солені огірки🥒🔹2-3 ст. томатної пасти(або аджики)🔹1л. водичас приготування: 50хв📊КБЖВ на 100г:К.106 Б.7.1 Ж.6.2 В.4.8🕰Прийом: обід, перекус🔸вливаємо олію, і на ній обсмажуємо нарізану яловичину чи телятину, приблизно 10хв. Якщо олія вижариться додайте трішки води🔸вкидаємо нарізані копченості, у мене це ковбаса і три нарізані напівкільцями цибулини. Готуємо ще 5хв🔸вкидаємо томат, або краще аджику. Додаємо гострий перець і паприку. Вимішуємо і тушкуємо ще 5хв. Вкидаємо перемелені помідори🔸в класичний рецепт не додають, але я вкинув картоплю. Заливаємо водою і готуємо під закритою кришкою 20-25хв.🔸Вкидаємо натерті солені огірки, додаємо сіль, перець, рублений часник і рублену зелень.Якщо рідини мало - влийте ще трішки💧 Перемішали, і готуємо ще 10хв. і готово, подавайте гарячим🔥Всім смачного😋
👁 8,400 25-05-21 05:06
🔥ФРАНЦУЗЬКА КАРТОПЛЯ ГРАТЕН🥔✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹5-7картоплин🥔🔹середня цибулина🧅🔹2-3зубчика часнику🧄🔹вершкове масло 40г🧈🔹борошно 3ст.л🔹молоко 400г🥛🔹вершки(20%) 200г🔹сіль, перець🧂🔹тим'ян🔹2ч.л олії для смаження📊КБЖУ на 100г:114 Б.2.5 Ж.5.2 В.14.3час приготування: 15хв +55хв випікання🔥🔸Нарізаємо картоплю тонкими смужками. Викладаємо її в форму для запікання, але не прикладайте надто щільно одна до одної, бо можуть не пропектись🔥🔸Тепер робимо соус. Вливаємо в сковорідку олію. Вкидаємо нарізану цибулю і часник, і обсмажуємо 3хв🔸вкидаємо масло, розтоплюємо. Додаємо борошно, і гарно все перемішуємо🔸вливаємо повільно молоко, все гарно вимішуючи. Додаємо спеції - сіль, перець, тим'ян.🔸Доливаємо вершки, помішуючи готуємо, доводячи до загустіння.🔸заливаємо картоплю соусом, стараємось щоб затекло між усі шматочки. Зверху солимо, присипаємо тертим сиром і відправляємо в духовку на 55хв при 180С🔥 і готово до подачі - гарячим дуже смакуєВсім смачнооооого😋
👁 8,200 25-05-19 07:30
🙏🇺🇦Бажаю Здоровʼя!…підрив на фугасі (авто евакуації), потрібна допомога в ремонті (критично важливо), деталі нижче:Вчора отримав критичний запит від одного з підрозділів 44 бригади:- ▶️Мета: ремонт пікапу (для евакуації): заміна двигуна, радіатора та лівої стійки;- ▶️Сума: 40к- ⚠️Причина: підрив на фугасі (постраждав але вижив водій (але ампутація 2 кінцівок :( - це реальність на передовій, і це страшно))- 🇺🇦Напрямок: Покровський- 🇺🇦Бригада: 44Хлопці дуже надіються і чекають на нашу підтримку. Авто евакуації рятує життя поранених і інколи очікування на хвилини стають критичними для порятунку.Прошу допомоги!🎁Учасникам які вагомо долучаються будуть створені запити на іменні Подяки 🎁!Включаємо цей підзбір у наш Комплексний збір:https://www.facebook.com/share/p/196ADEA5uE/?mibextid=wwXIfrКошти можна переказати на карту голови фонду Кушнір Юрій:Карта (БО "БФ "Волонтери Милосердя"):💳5457082505451844 (Приватбанк)5457082505451844💳 або банка Монобанк: https://send.monobank.ua/jar/jzj3fFxpT🙏🇺🇦Слава Україні і її Героям!
👁 8,700 25-05-14 13:35
😍 РЕЦЕПТ НАЙСМАЧНІШОГО ПЛОВУ - я особисто, смачніше ще не їв🔥Нам знадобиться:🔹500-600г рису(довгозернистого, пропареного)🔹600г м'яса(у мене яловичина)🔹600г цибулі🔹500г моркви🔹60г олії🔹одна головка часнику(гарно очищена)🔹сіль, зіра, та готова суміш спецій до плову(пачка 20-30г)час приготування: 1.5 години📊КБЖВ на 100г:К.130 Б.5.3 Ж.5 В.16🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції -2750г🔸підготуйте всі інгредієнти - наріжте цибулю напівкільцями, моркву великими дольками, м'ясо кубиком, очистіть часник.🔸рис ретельно промийте холодною водою 5-8 разів. Замочіть його на 30хв🔸в каструлю влийте олію, прогрійте, і закиньте цибулю. Готуйте на великому вогні, перемішуючи, поки вона не почне ставати золотистою.🔸закиньте м'ясо, і на великому вогні перемішуючи готуємо ще 6-8хв.🔸додаємо моркву, усі спеції, перемішуємо, і на невеликому вогні тушкуємо 6хв. Вливаємо 300мл води, вставляємо в центр головку часнику, накриваємо кришкою, і тушкуємо 15хв🔸дістаємо часник із каструлі. Вкидаємо рис, заливаємо водою, щоб вона ледь покрила рис. Не перемішуємо! Вставляємо часник назад. Даємо воді закипіти, накриваємо кришкою, і готуємо близько 20хв, до повного википання води🔸виключаємо вогонь, і даємо настоятись ще 30хв, і тоді подаємо - вигодить нереально смачноВсім смачногооо😘Інстаграм про схуднення - https://www.instagram.com/mil_alexx_fit/?hl=ruютуб - https://youtube.com/@mil_alexxЗ любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
👁 7,400 25-05-03 17:06
😍РЕБРА БАРБІКЮ (barbecue)🥩✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 свинячі ребра 1-1.2 кг🔹 100-150г міцної гірчиці, у мене від Торчин🔹 сіль, перецьДля соусу🔹 120г рідкого меду🔹 120г соусу Барбікючас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.19 Ж.17 В. 2.5🕰Прийом: #обід, #вечеря, #перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ребра вимийте, очистіть від плівки. Викладіть лист фольги, зверху лист пергаменту, на який викладіть ребра🔸змастіть добрячим шаром міцної гірчиці з обох боків, присипте сіллю, перцем. Лишіть маринуватись мінімум на 3-4години в холодильнику.🔸дістаньте з холодильника і відправте в духовку, при 160С на 2.5-3 години.🔸для соусу змішайте розтоплений мед і соус Барбікю. 🔸дістаємо ребра, розмотайте з фольги. Змастіть добрячим шаром соусу, і запікайте при 210С в режимі "гриль" 15хв. Дістаньте, переверніть, змастіть іншу сторону соусом і готуйте ще 15хв. 📌Спершу запечіть зі сторони кісток, а після зі сторони м'яса, так соус краще просочиться Всім смачнооооооого😘
👁 7,600 25-05-02 17:35
😍ЛОКШИНА - УДОН. Дуже смачна і підійде навіть для дієти✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 600г курячого філе🔹 250г сухої локшини "удон"🔹 150г моркви🥕🔹 200г солодкого перцю🌶🔹 20г масла ГХІ чи олії🔹сіль/перець за смаком🔹30 г соєвого соусу🔹50 грам соусу теріякі або соусу для глазурування в японському стилі від Катана🔹30 мл устричного соусу🔹кунжут/зелена цибуля для посипкичас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г:К.130 Б.11.6 Ж.3.6 В.13.6🕰Прийом - #обід⚖️вага всієї порції - 1500г🔸вливаємо олію чи як я масло гхі в сковорідку, вкидаємо і обсмажуємо моркву на протязі 4хв. Додаємо курку і перемішуючи смажимо 6хв. Додаємо солодкий перець, сіль та мелений перець і смажимо 7хв, перемішуючи🔸 паралельно закиньте в окріп локшину удон, і варіть 5-6хв. Дістаньте і промийте холодною водою🔸вливаємо усі соуси, гарно вимішуємо і тушкуємо 5хв.🔸закидаємо до овочів локшину і за бажання зелену цибулю чи кунжут, та вимішуємо - і готовоВсім смачногооо😘
👁 8,000 25-04-28 17:07
😍 СМАЧНИЙ САЛАТ З КУРКОЮ ТА АПЕЛЬСИНОМ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 250г молодої чи пекінської капусти🔹 250г копченого курячого філе чи стегна🔹 80г твердого сиру🔹 1 великий апельсин🔹 150г соусу - у мене суміш сметани та майонезу🔹 1-2 зубчики часнику🔹 сіль, перець🧂час приготування: 10хв📊КБЖВ на 100г: К.100 Б.8.5 Ж.4.7 В.5.5🕰Прийом: #обід, #перекус #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1000г🔸викладаємо у зручну форму салат - у мене це харчове кільце діаметром 17см🔸беремо нарізану капусту, додаємо соус - у мене це суміш майонезу і сметани, та давимо зубчик часнику. Все вимішуємо🔸на дно викладаємо першим шаром капусту. Гарненько втрамбовуємо кожен із шарів. Викладаємо нарізану копчену курку 🔸Далі кожен шар змащуємо невеликою кількістю соусу. Один із шарів присипте сіллю та перцем🔸наступний шар, із тертого сиру, і в кінці шматочки апельсинової м'якоті🔸прибираємо харчове кільце, і салат готовий до подачі - крута ідея на святковий стілВсім смачногооо😘