Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мавка про дорами (і не тільки) українською
Added 14 Jul 2024

Мавка про дорами (і не тільки) українською

@mavka25doramka
Number of subscribers: 823
Photos: 1,910
Videos: 290
Links: 374
Description:
Особистий блог Написати особисто - @mavka_kvitka Говоритимемо про Шотландію, дорами, кіно, книги, захоплення і взагалі, що стукне у голову. У цьому місці все - чисто моя суб'єктивна думка * новини * огляди * подкасти * плани * хобі

👥 Number of subscribers

823
Average/Day:: -1
Average/Week:: -6
Average/Month:: -17

👁️ Average views per message

400
Average/Day:: 380
Average/Week:: 343
ERR: 48.6%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 1.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

блін, я знову про цю дораму....Оскільки я багато в своєму житті ходила в спортзали, тому багато що мені знайомо з кадрів... так ось, історія з життя. У спортзал я переважно ходила раніше взимку, бо влітку і так активності вистачає, а взимку як сніг навалить то все — застрягла вдома. Був то 1 чи 2 курс універу. На канікулах я записалася в шепетівський спортзал і перші 3 заняття я завжди брала з тренером (зазвичай то 1 заняття — комплекс на ноги, 2 — на руки, 3 — на все тіло).Ноги я маю треновані, тому з цим проблем не дуже було (хоча не того разу), а ось моя верхня частина слабка... і ось, друге заняття і саме перед Різдвом. Тренерка дала мені навантаження огого і що... Наступний день. Нас покликали в гості рідня братової. Приїжджаємо, треба виходити з машині, а фігушки! Ви б бачили, як мене брат виносив з машини і садив за той стіл. І здається, жити можна, але тягнуся я до виделки, а рука не слухається - одна крепатура. Коротше, того Різдва мене брат сидів і кормив, бо я так і не могла підняти руки навіть на декілька сантиметрів вгору 😂 😂 😂#PumpUpTheHealthyLove #СпогадиЗДому
Про Євробачення 2025Фінал був посереднім в плані пісень. Я щороку ставлю свої бали і цього року я навіть нікому 10 не поставила... декілька 9,5 і 9, але 10 нікому (крім наших, але бо то наші і я завжди підтримую Україну).Для себе виділила Ізраїль, Італію (чесно, було б там 10, якби не сценічні образи) і Німеччину. Переможець взагалі не сподобався. Пісня того ж стилю, що і Немо, але почувши того року Немо, я відразу сказала собі "переможці", а тут у мене в голові було просто "фе, це що". Даррен взагалі на його виступі пішов на перекур 😅Сцена бомба. Сцена просто підкорила мене цього року... вперше за багато років Євробачення я напевно в кожному номері висловлювала захоплення нею.Загалом я не очікувала багато цього року, не мала фаворитів, сподівалася, що наші попадуть в топ-10 і 9 місце мене потішило. Проте топ-3, де австрієць і те еспресо макіато для мене просто 🤯За Ісландію прикро. Я за них проголосувала, бо вони прикольні і якийсь ностальгійний вайб.Загалом свої 20 голосів я віддала так10 - Україна3 - Польща2- Латвія2 - Литва2 - Німеччина1 - ІсландіяНе надсилала голосів за Ізраїль, бо знала про шалену підтримку і так, а за Італію не голосувала, бо я щороку їхні пісні дуже люблю, але Італія погано готує Євробачення. Вони ліниві жопки, які роблять все в останній момент. Взагалі чуваки не паряться 😁А ще я дізналася, що ми зайняли 1 місце по голосах в нашому півфіналі... які ж падли, називати нас останніми....... #Євробачення
13 років творимо історію для вас і разом із вами!Сьогодні, 14 травня, особливий день для всієї команди та наших глядачів. Хтось скаже, що «13» — нещасливе число, але ми хочемо довести протилежне. Як можна бути нещасливими, коли ми любимо те, що робимо, і маємо вас — наших дорогих підписників?Щиро дякуємо за час, який ви нам присвячуєте. Кожен відгук, донат і вподобайка — це прояв уваги та визнання, що надихають рухатися далі. Попереду ще більше історій, які ми розповідатимемо українською — для вас і разом із вами.З любов’юкоманда Project U&A LinesP.S. Особисто хочу подякувати кожному члену нашої команди. Вас так багато, ви всі такі різні, але навіть не уявляєте, наскільки я вас люблю. Мені здається, кращих людей годі й шукати. Якби могла, я б віддала вам усі гроші світу за те, що ви присвячуєте свій вільний час цьому проєкту.Час, це найцінніше, що є в нашому житті, адже навіть попередню секунду вже неможливо повернути. Тому я ціную кожну мить, проведену з вами, навіть якщо ми далеко одне від одного. Завдяки вам я тримаюся, надихаюся й живу ідеями про майбутнє. Ви найкращі. Без вас цього всього не було б! (Мавка)
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди / Pet Sematary: Bloodlines (2023)Коротко про сюжет: У маленьке містечко з війни повертається син одного з мешканців. Проте інші містяни відчувають разючі зміни в поведінці хлопця та бояться, що зло, яке живе у цій землі століттями, прокинулося і насправді хлопчина вже не той, ким був раніше. Це у мене був фільм на фон, тому мені важко написати враження. Як я зрозуміла, історія пов'язана з книгою Стівена Кінга, але, на жаль, до Кінга моя менталочка не доросла і я поки не можу його читати. Я дивилася фільм 2019 року і він мені трішки та сподобався (бо не страшний =)). Але тут зовсім інша історія і тому я трішки не розумію що там і як по оригіналу. Картинка в фільмі 2023 непогана, напружена, досить темна (настільки, що початок фільму я не бачила, а лише чула). Вдалося акцентувати на самій історії зла, але логіку всіх подій все одно я не до кінця вловила.Оцінка: не можу придумати, бо дивилася краєм ока / 10Будь моєю нареченою / Pimp My Bride (2024)Коротко про сюжет: Чувак, у якого постійно фінансові проблеми, розповідає багатим батькам, які втомилися рятувати його жопу, що він одружується (щоб отримати від них знову гроші). І він не придумує нічого, окрім як назвати таксистку своєю нареченою.І знову Франція. Вдруге за цей тиждень 🥹 Історія здається стара і банальна: хочеш спадок, виконай умову щодо одруження... але це ж французи =) Тому фільм дещо неочікуваний, головна героїня інколи занадто груба, жартики 18+, але якось воно вже так лягає разом, що під кінець просто усміхаєшся і чекаєш чим же все закінчиться. А фінал тут не стандартний для такого сюжету....Оцінка: 5,5/10 Тиха гавань / Safe Haven (2013)Коротко про сюжет: Після травмуючих подій молода жінка тікає до невеличкого містечка, щоб спробувати почати все з початку. Там вона знайомиться з власником локального магазинчику і його милими дітьми. Життя у маленькому місті, де кожен знає одне одного, створює відчуття сім'ї і затишку. Але чи вдасться втекти від реальності? Чи реальність це все, що тут і зараз? Фільм за книгою Ніколаса Спаркса. Красиво, романтично, але з моментами трагедії і важливих питань, в основі яких завжди кохання. Ні краплі не розчарована і справді насолодилася переглядом. Люблю історії Спаркса.Оцінка: 8,5/10#КіноЗвіт
Вдячна брату, що моє дитинство було тільки під такі треки (це тільки те, що згадала за 10 хв... але у нас завжди були диски лише українських виконавців і був один з піснями Емінема 🙃)Лама - Знаєш як Болить, Світло і тінь, Мені так требаМотор'Рола - Восьмий колір, Не дзвонила, не заходилаРуслана - Світанок, Дика енергія (Як же мене колись вразила книга Дяченків 😍), Знаю яТартак feat. Світязь — Ні, я не ту кохавТарас Петриненко - УкраїноТНМК - Мушу йти, Гранули, Та ти шоМандри - Дорога, Орися, Калина, Не спи, моя рідна земляNewz Cool & Queens - Озеро СлізВУЗВ, New'Z'Cool і XS - ШтольняВВ - Весна, Були на селіБумбокс - Квіти в волоссі, Нездара (і взагалі весь альбом Family Бізнес)Океан Ельзи - Зелені очі, Квітка, Я їду додомуДруга ріка - Відчиняй, П'ю з твоїх долоньСкай - Бест друг, Подаруй світлоФліт - ЇжачокКозак систем - Така спокусливаСкрябін - Старі фотографії, Люди, як корабліПлач Єремії - ВонаДіма Корс - ЧекатимуО. Пономарьов - Ніченькою темноюНазарій Яремчук - РодинаMad Heads - Надія є, А я на моріГуаш - 7 секундGreen Grey - Тот день (на жаль, вона російською)Гайтана - Шаленій, Самотня босса, Два вікнаВіктор Павлік - Тарам там нема з ким, ШикидимНаталя Могилевська & Кузьма - Ти мені не даєш#СпогадиЗДому
Чому все зводиться до Телеграму? 😞Я ніколи не хотіла розвивати наш проєкт у телеграмі і спершу спільнота тут задумувалася як ще одна соцмережа для оновлень, без відео.А нашою мрією і ціллю був сайт з програвачем. Перший рік все було гаразд. Але коли ми вперше втратили програвач, виходу не було. Телеграм нам став рятунком. Через 1,5 роки у мене з'явилася можливість оплатити оренду сервера власним коштом і здається все запрацювало. але вже через 7 місяців терабайти простору закінчилися, а ми навіть половину файлів не завантажили 😅Що я зараз відчуваю? Та розгублена я. Другий сервер я оплачувати не зможу, донатів вистачає лише на оплату фекса, а треба коштів ще більше, бо хочемо зробити сайт значно швидшим.Коли була в Україні, мала розмову з братом. Оскільки він у мене бізнесмен і відкрив свою справу ще будучи студентом, всі запитання про U&A Lines у нього "ну ти вже на тому заробляєш?"... 😒А потім він мені видає: "Мій друг має декілька сайтів і вже давно нічого не робить, бо там є адміни.. він має величезні статки і живе як хоче.. так, він заробив на рекламах казино, та все ж"... І тут я випала. Першу пропозицію реклами казино ми отримали вже за 2 тижні від запуску сайту. Нині це 2-3 пропозиції щотижня. Я теж розумію, що вже давно могла б мати заробіток від подібної реклами, але також я розумію скільки гейту я отримаю від української аудиторії. Я колись працювала фрод менеджером (перевіряла на підробку документи) в британському легальному казино ,тому я відношуся до цієї теми нормально, та і тут в ВБ ставки і казино у кожному будинку. Проте я знаю, що це для багатьох людей зло і таке популяризувати не можна, особливо українській аудиторії. Що для когось відпочинок, для інших мрія розбагатіти, і від того залежність. Я не бажаю великих донатів на Бай мі е кофі, дорогих підписок. У нас аудиторія головної спільноти 12+ тис людей.1 сервер - 280 $ у місяць, два сервера буде 560 $.Навіть 280 людей по 1 $ в місяць це буде великою поміччю. Моя мрія - щоб сайт як мінімум перекривав сам себе. Я не хочу заробляти, але і не хочу витрачати те, що заробляю своєю працею на основній роботі. Думаю, я вже достатньо жертвую - свій вільний час протягом цих 12 років. Чи я розумію, що це була моя ідея від початку і я не маю право жалітися? Та розумію. Чи маю право поплакатися? На великий загал вважаю, що ні, але хоч понию вам тут 😅Що робити далі, якщо не потягну сайт - як мінімум, певно, ми залишимо його інформаційним і таки програвача у нас не буде. Але це останнє, що б я хотіла. Час покаже 🙂😇#ФансабніСправи