Source
Мавка про дорами (і не тільки) українською | Вдячна брату, що моє дитинство було тільки під такі треки (це тільки т...
380 Views/Reach
2025-04-13 08:08
Message №2097
Вдячна брату, що моє дитинство було тільки під такі треки (це тільки те, що згадала за 10 хв... але у нас завжди були диски лише українських виконавців і був один з піснями Емінема 🙃)Лама - Знаєш як Болить, Світло і тінь, Мені так требаМотор'Рола - Восьмий колір, Не дзвонила, не заходилаРуслана - Світанок, Дика енергія (Як же мене колись вразила книга Дяченків 😍), Знаю яТартак feat. Світязь — Ні, я не ту кохавТарас Петриненко - УкраїноТНМК - Мушу йти, Гранули, Та ти шоМандри - Дорога, Орися, Калина, Не спи, моя рідна земляNewz Cool & Queens - Озеро СлізВУЗВ, New'Z'Cool і XS - ШтольняВВ - Весна, Були на селіБумбокс - Квіти в волоссі, Нездара (і взагалі весь альбом Family Бізнес)Океан Ельзи - Зелені очі, Квітка, Я їду додомуДруга ріка - Відчиняй, П'ю з твоїх долоньСкай - Бест друг, Подаруй світлоФліт - ЇжачокКозак систем - Така спокусливаСкрябін - Старі фотографії, Люди, як корабліПлач Єремії - ВонаДіма Корс - ЧекатимуО. Пономарьов - Ніченькою темноюНазарій Яремчук - РодинаMad Heads - Надія є, А я на моріГуаш - 7 секундGreen Grey - Тот день (на жаль, вона російською)Гайтана - Шаленій, Самотня босса, Два вікнаВіктор Павлік - Тарам там нема з ким, ШикидимНаталя Могилевська & Кузьма - Ти мені не даєш#СпогадиЗДому